Jak dokonać właściwego makijażu dla wielkich oczach?

Zawartość:

Wielkie oczy – to zawsze piękne. Wyglądają zmysłowy, delikatny, czasami nawet naiwne. Makijaż dla dużej oka jest w stanie podkreślić indywidualność i urok – co najważniejsze, musi być słuszna. I za nieskazitelną wygląd, konieczne jest, aby wiedzieć, jaki rodzaj makijażu jest właśnie dla Ciebie.

load...

Idź do lustra i spojrzeć na swoje oczy – aby określić, jaki kształt jest dla Ciebie, a następnie będzie łatwo zrobić dobry makijaż. Tak więc:

  • Jeśli masz duże oczy w kształcie migdałów, kombinezon absolutnie każdy make-up – po prostu trzeba podkreślić wyrazistość i głębię widzenia. Tylko tu wybrać odpowiedni kolor i wszystko – jesteś nieodparty;
  • Pamiętaj, niebieskie i szare oczy – Turquoise i fioletowe cienie. Brown – czekolada, smoky odcienie; zielono – szare, szmaragd. Dla niebieskich oczach, dobrze nadaje się odcienie wina. Ale złoto, srebro i czerwony są używane tylko na wieczór twórczego makijażu;
  • Jeśli jesteś właścicielem wypukłymi oczami, konieczne jest, aby ukryć ten mały nyuansik. Aby to zrobić, należy na górnej powiece tylko ciemny matowy cień, i muszą być zacienione prawie do brwi. Strzałki są wykonane tylko na górze, dolna powieka jest generalnie lepiej nie dotykać, inaczej oczy staną się jeszcze bardziej widoczne.
  • Piękny makijaż może być wykonana za okrągłymi oczami – wystarczy zastosować cień na środkową część górnej powieki, a suwak ze strzałką od wewnętrznego kącika oka i rozszerzenie go na zewnątrz.

Wydawałoby się tak proste i oczywiste, ale wiele kobiet nie wie algorytm postępowania, dlaczego i okazuje się niezbyt estetyczny wygląd – strzałka jest rozmazany, kolor cienia podniósł, że to nieprawda.

Technika

Podstawową zasadą dla każdego typu Eye – idealne brwi. Pozwalają one wynikiem dostać naprawdę piękny makijaż. Brwi będzie „punktem wyjścia” w całym procesie. Tak podciąć brwi oskubane nadmiar włosów, grzebień go i trochę farby na. Tylko nie przesadzaj – muszą być wyraziste, ale nie jasne.

load...

Teraz zwrócić uwagę na górnej powieki – cień dużymi oczami wykorzystywanych wyłącznie odcienie matowe, i, głębokie odcienie: niebieski, dymny, ciemny zielony, fioletowy. Trzymać się przepisów sekcji dla twoich oczu, można dostosować jego wygląd.

Przepis ten powinien być rysować na górnej powiece, niższa jest lepiej pozostawić bez podkreślenia – w przeciwnym razie, oczy staną się jeszcze większe. Jest możliwe, aby dno lekkich cieni cieniowania – tylko to jest łatwiejsze, gdy mgiełka.

Teraz rzęski – nie ma nic nadprzyrodzonego nie nałożyć kilka warstw maskary, upewnij się, że rzęsy nie są sklejone. Można lekko zwijają rzęs lub zwiększyć – jeśli oczy nie rosną i stają się bardziej wyraziste.

Kilka porad

  • Pamiętaj, piękny makijaż – nie jasne i żałosne. Jest całkiem możliwe, aby zarządzać i pastelowe kolory (tylko nasycone), ale twórczy urlopu dla stron tematycznych;
  • Jeśli używasz brokat, cyrkonie lub rysunki makijażu, należy wiedzieć, że takie rzeczy nie są lepsze wzmocnienie rzęs i bliskich;
  • W przypadku korzystania z liniowej, a następnie dać pierwszeństwo do cieczy – jest to przypadek, w kształcie migdałów i okrągłe oczy;
  • Ale z wyłupiaste oczy, używać tylko miękkim ołówkiem – może być zacienione i nie koncentrować się na górnej powieki ścisłym strzałką;
  • Kiedy szeroko rozstawione oczy, użyj trick – zrobić eyeliner od wewnętrznego kącika oka i doprowadzić ją na zewnątrz. Następnie delikatnie przesunąć dolną powiekę, tylko cienką kreskę i jak rozwijać go do środka. Jest w oczach te mogą być wykonane w dolnej wkładką – to zgromadzi wizualnej cieszy oko, zmniejszenia dystansu między nimi.

Ogólnie rzecz biorąc, piękny makijaż dla dużych oczach trudne do zrobienia. Najważniejszą rzeczą – aby wybrać czas i ćwiczyć przed lustrem. Wtedy twój ruch będzie działało do automatyzmu, w dowolnym czasie w ciągu kilku minut będziesz gotowy, aby wejść do światła. I nie zapomnieć o odcień warg i zastosować trochę Blush – każdy makijaż powinien być wypełniony, zaledwie kilka gotowych oczy w wyglądzie blada twarz i bezbarwne usta „comme il faut nie jest.”

load...