Jak dobrze przygotowany na zdjęciach: nauczyć się prawidłowo sfotografowane

Według statystyk, około 90% kobiet uważa się za nie inphotogenic wiedzą, jak robić zdjęcia, a także przygotowane na zdjęciach, więc nie podoba się w fotografii i funkcji, takich jak kadzidło boi się pozować do kamery. Jednocześnie, prawdziwi profesjonaliści, biegły w sztuce fotografii, pewnie wiedzą, że inphotogenic ludzie nie istnieją, są tylko „fotografów”, którzy nie są w stanie uchwycić i przekazać model tożsamości.

load...

Zawartość:

Każdy wyobrażeń o fotogeniczny

„Och, wiesz, nie jestem fotogeniczna!” – To zdanie natychmiast następuje powitanie „cześć” i usłyszeć od fotografów 4 z 5 klientów. Fotogeniczna i urody – nie identyczne pojęcia. Exclusive fotogeniczna mają zwykle osoby z ostrych, wyrazistych cech, które w prawdziwym życiu może być nieostry, a nawet nieatrakcyjne. Z punktu widzenia psychologii, strzelanie sukces w dużej mierze zależy obietnicą emocjonalną, pewność siebie i umiejętność wykorzystywania siebie. Gdy Sam model kocha i cieszy się proces fotografowania, ona rozluźnia, każdy gest i ruch sensu szukać organicznie w ramie i wszystko działa dobrze. I pomóc, aby dać wyraz sztuczek makijażu, właściwy dobór fryzury, ubrania, a co najważniejsze – udane kątów i światłocienia. Nawiasem mówiąc, nawet topowe modele wolą być fotografowane tylko dwa lub trzy udane kąty tak, że jeśli w jakiejś pozycji, nie wyglądają zbyt zachęcająco, nie spiesz się zdenerwowany – na pewno znajdziesz swoje stanowisko.

Przez fotografa – nie tylko mistrzem swojego rzemiosła, do komunikowania się z aparatem na „ty”, ale również dobrym psychologiem, w stanie znaleźć podejście do ludzi, aby pokazać najzwyklejszym modele prawdziwe zainteresowanie. Efektem jego pracy – udane, piękne, a co najważniejsze – informacyjnych zdjęć, co znajduje odzwierciedlenie nie tylko wygląd, ale także wewnętrzny świat człowieka. Te zdjęcia nie przeszkadza. Mogą patrzeć i patrzeć, a następnie ukazując nowe aspekty. Kiedy słyszymy nazwisko Che Guevara, Ernesta Hemingwaya i Alberta Einsteina, na naszych oczach od razu pojawiają swoje najsłynniejsze portrety: Znani czarny beret Che z gwiazdą, Hemingway w biały wełniany sweter, Einstein z jego wywieszonym językiem. W życiu, wpadają w obiektywach kamer setki razy, ale nie pamiętam ich z powodu tych pojedynczych obrazów, w których obecność umysłu jest odczuwalne. Dokładne przeciwieństwo tego arcydzieła – zdjęcie na dokumentach. Z paszport, prawo jazdy, bilety studenckie są na nas patrzy przestraszony, skręcone, podejrzanej osoby. A wszystko z powodu braku kontaktu z modelu fotografa, a czasami brakuje fotografa jako takiego, bo nie jest tajemnicą, że często jest to szablonowy praca jest wykonywana przez ludzi dalekich od wysokiej sztuce fotografii.

load...

Jak jest dobrze przygotowana na zdjęciach

Precz ze strachu!

Zazwyczaj nie lubię się bać do działania tych, którzy osądzają siebie tylko kilka złych strzały. To jest złe. Usunięto potrzeba coraz więcej. To tylko obraz! Wystarczy pomyśleć, a nie jak to! Tear, palić, aw przypadku cyfry po prostu wymazać. Analizując różne zdjęcia, jesteś zobowiązany do znalezienia najbardziej udaną postawę, ciekawe mimiki i móc je wykorzystać w przyszłości. Im więcej strzelać, lepiej poznać siebie, swoje mocne i słabe strony, swoje możliwości, swoje dobre i złe kąty. A dzięki naszej rady, będzie można nauczyć się robić zdjęcia i być w stanie wybrać dla siebie ciekawą pozują do zdjęcia.

Pozostajemy się

Słysząc słowo i inne tego typu bzdury, choć wiele substytutów „Przygotuj Chiiiz powiedzieć sera ….!”: Zamrozić w śmiesznej pozycji, z nietypowym ich mimika i fałszywym uśmiechem. Oczekiwać cudów od tego migawka nie jest konieczne. I tylko trzeba być sobą. Piękne i ciekawe może być nie tylko uśmiech, ale smutek i melancholię, a nawet turretless. Ale tylko wtedy, gdy te emocje nie są odtwarzane za mało, i wejść do środka. Oczywiście nie wyklucza playfulness. Grać przed kamerą, bo można być tak różne! Zagraj z elementów odzieży, akcesoriów, włosy, nieśmiało obejmuje ramionach naśladować chodzenia na cienki szynach, bawić się w chowanego, wyobrazić sobie siebie na podobieństwo zwierzęcia … wyzwolić i dać upust emocji! Dobry fotograf ma obowiązek nadrobić to, czego potrzebujesz. Nie zapominaj, że fotografia jest interesująca tylko wtedy, gdy ma emocje, działania i fabuły.

Fotomakiyazh

  • Mniej polerowania. Aby zamiast obrazów wysokiej jakości, nie dostać Daub, aby strzelać makijaż powinien być bez połysku, matowe. Bez proszku z efektem matowym po prostu nie mogę tego zrobić! Nawet jeśli masz skórę nie tłuszczu, na zdjęciu, może świecić. Trochę połysk może być stosowana tylko do połowy usta, aby były pełniejsze. Ale tylko trochę! Nie trzeba się obraz, który oprócz wargi nie widzę. Odmówić i polskich z błyskotki na których fotografia zmieniła się w zwykłym „łupież”.
  • Dać w obliczu „rzeźbiarskie”. Aby osoba na zdjęciu nie okazała się płaski i nijaki, konieczne jest bardziej wyrazisty i ulga. Do tego matowe rumienić brązowo-beżowe odcienie lub ciemny proszek lekko przyciemnić kości policzkowe, linia żuchwy i podkreślają kulminacyjnym skrzydełka nosa.
  • Wizualnie skrócić dość długi nos może przyciemnić końcówkę przy pomocy neutralnej kolorystyce pudry czy ciemnego proszku. Zacienionym policzki, można wizualnie wąskie zbyt szeroka twarz.
  • Unikaj zbyt ciemne, jasne i trujące kwiaty. Fotografia jakieś nienaturalne kolory będą wyglądać bardziej naturalnie.
  • Najbardziej bezwzględny obraz w świetle dziennym: kamera łapie wszelkie niedoskonałości skóry oraz błędy w stosowaniu kosmetyków. Więc jak najlepiej zminimalizować poprzez starannie ukrytych korektor wszystkich obszarów problemowych. Wskazane jest, aby korzystać z palety ciepłych kolorach i dobry odcień aplikację graniczną kosmetyków.
  • Na czarno-białej fotografii i fotografowania wieczorem jest ważne, aby jeszcze bardziej podkreślić kontury twarzy: czoło, policzki, nos, broda. Pamiętaj, aby wyraźnie rozróżnić oczy i brwi, ale ze szminki ciemne odcienie powinny być opuszczone. W czarno-białej fotografii, robią czarne usta i wąskie.
  • Fotografii cyfrowej wzmacnia kolor różowy. Neutralizować zaczerwienienie możliwej pomocy proszku tonalny fundacji lub żółtawe odcienie.

Zdjęcia w plenerze

Ulica jest lepiej być sfotografowany przed 9 rano lub po 17 godz. Dla udanego portretu jest dobrze nadaje się pochmurny dzień. W słoneczny dzień nie jest konieczne, aby bezpośrednio zmierzyć się z palącym oprawa. Ze szczególną ostrożnością należy fotografować w cieniu – promienie słoneczne mogły przedostać się nawet przez bardzo gęstą koronę, rzucając nieregularne cienie na twarzy. Filmowanie w nakryciu głowy, należy wybrać pozycję, w której cieniu rondem kapelusz lub Czapka daszkiem nie pada na twarz.

Prawidłowa praca z fotografa

Ponieważ zdecydowaliśmy się na sesję zdjęciową, całkowicie zaufać fotografowi. Słuchaj wszystkiego wam powie, słuchać i przestrzegać wszystkich jego instrukcji – w przeciwieństwie do ciebie, widzi, jak rama uzyskuje. Jeśli on milczy jak ryba i nic nie pomoże, najprawdopodobniej, pomyłki w wyborze fotografa i nic dobrego z tego strzelania, nie można czekać. Proces ten powinien być wzajemnie interesujące.

Należy pamiętać, że wszystko, co trzeba zrobić przed obiektywem powoli, więc jeśli pojawi się pytanie odwrócić głowę w stronę światła, zrób to z prędkością ślimaka. Jeśli słychać komendę „zamrożenia” zamrożenia aż usłyszysz „Wszystkie”.

Trust, ale nie pozwalają nałożyć niewygodne dla ciebie. Ostateczna decyzja zawsze musi być dla ciebie.

Udane pozuje do fotografii

  • Najbardziej wygranej ułożenia, który działa dobrze na prawie każdy – półobrót. To jest po prostu wybawieniem dla właścicieli dużych okrągłych lub tych z puffy policzków.
  • Dla zdjęć grupowych do pań w organizmie lepiej nie wchodzić w środku i na boku, tak będą wyglądać szczuplejsze.
  • Kontroluj swoje ręce. Nie powinny one wiszą jak bicz. Najlepiej jest wygiąć go delikatnie w łokciach, wziąć coś w ręce, lub polegać na każdy temat.

„Przykłady” w różnych pozach i pomóc naszym photoselection:

Jeszcze bardziej interesujące pozuje do zdjęć można znaleźć na stronie internetowej fotografa Londynie Lina Herrick

Jeśli po całej tej pracy, nadal nie są zadowoleni z efektu końcowego – photoshop, aby Ci pomóc! 🙂

load...