Jak dobre małżeństwo: pożegnać się z samotnością

Zawartość:

O dziwo, nasze życie jest umieszczony. Jedna pani rodzaje wentylatorów, zastanawiając się, dla których należy ponownie ożenić. W innych, pozornie mniej atrakcyjny, torba nie wysycha od łez przelali przez zimne samotne noce. I przysięga, że ​​to jest świat, i traci wszelką nadzieję na szczęście, przekonany, że mężczyźni są wymarłe. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego czasami nawet zbyt piękna kobieta przyciąga mnóstwo fanów, podczas gdy jakiś efektowny pani od lat cierpiał z ich braku?

load...

Wolny, atrakcyjny, najwyraźniej przekonany targów połowa ludzkości nie może wyjść za mąż! Nie jest to nonsens? Być może, normalny, pogrubienie i silnych mężczyzn naprawdę wymarły? I godne kobieta straciła w domysłach, gdzie znaleźć dobrego męża, a jak w końcu wyjść za mąż? Nie. Nie wymarły. Brakuje w naszym społeczeństwie prawdziwych mężczyzn. A problem nie jest w nich iw nas, samowystarczalny, ale są kobiety.

Dlaczego kobiety w spokoju?

„Nie ma prawdziwych mężczyzn” – zdanie, które stało się dość powszechne przekonanie w naszych czasach. Wielu młodych udanych beauties jednym głosem, powtarzając: „dobre małżeństwo jest niemożliwe Muzhikov nie!” W tym samym czasie iw miejscu pracy oraz w czasie wolnym wokół nich – sporo atrakcyjnych, szanowanych i obiecujących przedstawicieli silniejszej płci nie są powiązane więzami rodzinnymi. I panie jakoś uparcie odmawiają je zauważy. On jest ślepy? Prawdopodobnie tak. To nie jest tylko psychologicznym ślepoty, które jest spowodowane przez pojawienie zaprzeczenie istnienia takich mężczyzn. Mianowicie, jest to powód do odrzucenia nieświadomego działania.

Psychologia jedna kobieta początkowo odrzuca spotkanie z kimś. A czy przed jej nawet przystojnego księcia, nalegał na dęba białego konia, ona nie będzie go zobaczyć. Godny młody człowiek w oczach zamieni się w chciwego gigolo lub doświadczonym Lovelace, zepsute ogromną liczbę zwycięstw nad płci pięknej.

load...

Uważa się, że na tym świecie istnieje co najmniej pięć osób, z którymi każdy z nas może zbudować udane relacje rodzinne. A jeśli serce jest całkowicie szeroko otwarte ku miłości takich ludzi staje się dużo bardziej. Jeśli wisi ogromny kłódkę i szczelnie zamknięte okiennice, szczęście, prawdopodobnie będzie szukać bardziej gościnna domu. I będziemy pielęgnować i samotność, dręczony pytanie, jak dobre małżeństwo. To samo, które zostały zaprojektowane przez samego losu, trafi do sąsiada, który nie jest inaczej. Z wyjątkiem jednej rzeczy – gotowa do miłości. I to jest dużo, zgadzam się.

Nie, oczywiście, że są kobiety, że ta perspektywa nie straszyć. Ale nie są one tak dużo. W większości przypadków, wszyscy chcemy mieć piękny dom, dzieci i bratnią duszę, szczęśliwy, aby spotkać się z nami po ciężkim dniu pracy. I otrzymujemy, w najlepszym razie, długo czekać torturowany kota, histerycznie krzyczy w pustym mieszkaniu. Jak widać, odpowiedź na pytanie, dlaczego piękne kobiety są pozostawione bez mężczyzn jest prosta – im kultywować swoją samotność. I tylko. Jak można wyrzucać tej wewnętrznej pustki, wyobcowania i braku zaufania do własnego szczęścia?

Pierwszym krokiem na drodze do szczęścia. Dlaczego chcemy się ożenić?

Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na absolutną prawdę: ci ludzie byli, są i będą. I niech nie dziś akcesoriów – biały koń, a nawet białe „Mercedes”, że istnieją. Jeśli ten wzór nie został złapany, to jest prawdopodobne, że czas nie jest jeszcze. A może najdoskonalszy człowiek dostał już w drodze, ale trzeba go bać czy coś przegapić. Jakie? Tak, nawet zbyt oczywiste pragnienie, aby wziąć ślub.

Po tym wszystkim, bądźmy szczerzy, wielu z nas stara się stworzyć rodzinę opiera się na założeniu, że „jedna kobieta. – to jest nieprzyzwoite” I nie szuka konkretnej osoby, ale po prostu przedstawiciel silniejszej płci, który zgadza się pójść do rejestratora. Fakt ten jest zazwyczaj zbyt oczywiste, więc odpycha kobiety nawet marzyć o swoim rodzinnym człowiekiem. Po tym wszystkim, chce być jedynym, a nie po prostu schowany pod pachą do osiągnięcia funkcji cele!

Dlatego przede wszystkim, niech zadać sobie pytanie, co chcemy się pobrać. Do rodzenia dzieci? Lub do uzyskania statusu żony? I, być może, aby czuć się kochany? Wydaje się, że wszystkie te cele są w pełni uzasadnione. I żaden z nich nie jest na tyle ciężki powodem małżeństwa. Ponieważ jest możliwe, aby stworzyć szczęśliwą rodzinę ze tylko ci, którzy naprawdę ciekawy.

Innym wielkim błędem duża część kobiet – pragnienie, aby ożenić się tylko pozbyć się wewnętrznej pustki i czuje się samotny. Dlaczego targów połowa ludzkości są często samotny? Ponieważ pustka i samotny – to stan umysłu. To nie mogą być zmieniane za pomocą niektórych czynników zewnętrznych. W celu zbudowania szczęśliwego życia rodzinnego, najpierw trzeba pracować nad sobą i wypełnić swoją duszę radości oczekiwania. Kobieta promieniujący szczęście przyciąga każdego. A małżeństwo z nią – to nie problem. Ale wiecznie ponury, niezadowolony z całego świata, nawet najpiękniejsza poszkodowany może mieć znaczenie z wyjątkiem tej biurokracji spragniony seksu. Dlatego też nauczyć się cieszyć każdy szczegół, i będzie przyciągać do siebie sporo szczęścia.

Zacznij od zmiany ich przeszłości i starają się brać go bez wyroku. Każdy z was jest to, że nie chcą myśleć o niczym. Ale w życiu trzeba żadnego doświadczenia, zarówno pozytywnych jak i negatywnych! Tylko osoba rozwija się w tych warunkach. W związku z tym, należy zwolnić swoją przeszłość, odpuść sobie, iz lekkim sercem śmiałym posunięciem w kierunku przyszłości.

Czynniki, które uniemożliwiają udane małżeństwo

Udane rozpoczęcie życia małżeńskiego sens. Dlatego potrzeba, aby poślubić tylko we wzajemnej miłości. Proste współczucie i namiętny seks wystarczy, aby stworzyć solidne podstawy szczęśliwego małżeństwa – konieczne jest, aby doświadczyć czegoś znacznie głębszy w stosunku do wybrańca, i mieć pewność w jego wzajemnym uczuciem. Bardzo często kobiety, które marzą szybko zdobyć upragniony status mężatki, zrobić bardzo częsty błąd, nie obiecuje udane małżeństwo. Tak, to jakie czynniki uniemożliwiają znalezienie prawdziwego szczęścia małżeńskiego?

 1. Strach przed „stara panna”

  W tym przypadku mówimy o kobietach, które okazały dwadzieścia pięć lat granicę wieku bez upragnionego stempla w paszporcie. Często są one bardzo wrażliwe na komentarze krewnych i przyjaciół, że nadszedł czas, aby wyjść za mąż, i starają się ułożyć sobie życie z pierwszego dostępnego człowiekowi. Ta ścieżka jest oczywiście beznadziejny, ponieważ rozczarowanie występujący wtedy odwraca się rozwodem i poczucie bezwartościowości. Więc nie wahaj się zadawać pytania o arogancki, kiedy wreszcie część ze statusem niezamężną kobietą, aby dać bardzo usprawnione odpowiedzi, na przykład: „Jak tylko spotkania człowieka godnego, aby mi parę”.

 2. Chęć szybko grać wystawny ślub w białej sukni i welon

  Povyskakivali dziewczyna żonaty, a ty rozpaczliwie zazdrosny o wypoczynku, który rozpoczął się z ich życia rodzinnego? Ale jest to sprawa w obchodach z jego nieodzownych atrybutów? Ważne jest, aby znaleźć odpowiedni jest człowiekiem, który może cię uszczęśliwić. Więc nie spiesz każdego przedstawiciela silniejszej płci, który pokazał interesujące dla Ciebie, napisz do narzeczonych i zastanowić się, co suknia ślubna będzie najbardziej odpowiedni dla niego. Spróbuj oszacować, jak wygodne jesteś w towarzystwie tej osoby, gdyby przyciąga cię jako człowieka i osoby, chcesz dla swoich dzieci, i tak dalej. Że pozytywne odpowiedzi na tak ważnych kwestii i będzie stanowić wyraźny obraz, który będzie widoczny, jeśli perspektywy relacji warto czekać lub ktoś inny.

 3. Stała rozmowa wnuków rodziców

  Stop, stop! Że na pewno nie powód, aby wziąć ślub jak najszybciej. Nawet jeśli masz stabilne relacje z ukochaną osobą, ale z jakiegoś powodu nie oferują swoje uzasadnione pragnienie zostania rodzice dziadkowie nie należy wcisnąć się do wydarzeń przejściach. Bardzo ważne jest, aby zdecydować się na małżeństwie między mężczyzną wziął sam, bez presji i nacisków ze strony pań zhenschiny.Milye, nigdy nie zapominać, że jest to konieczne, aby wygrać, a nie odwrotnie. A nawet w naszych czasach, kiedy granice między płciami były wyrównane, a role są odwrócone, kwestia małżeństwa oferuje lepszą kobietę do podjęcia bierną pozycję. Ponieważ nadmierny upór w jej części może mylić i zrazić nawet wybranych. Dlaczego jest to, że sama jest w rękach, ale nadal narzuca?

 4. Ciąża jako powód do małżeństwa

  Jeśli para od dawna pozory stosunków małżeńskich, wiadomość o rychłym ojcostwa zwykle staje się powodem, aby przejść do rejestratora. Ale zdarza się i tak, że facet i dziewczyna spotykają się od jakiegoś czasu, ich związek zmierza w dziedzinie seksu, aw wyniku na teście dwóch pasków, wskazujących nieplanowanej ciąży. Dobrze, jeśli młody człowiek jest pokazywany świadomości i oferuje poślubić. Ale często odwrotny występuje, a para raspadaetsya.Devushka, za wszelką cenę za wszelką cenę stara się wyjść za mąż, stara się w każdy możliwy sposób do rozsądku przyszłego taty, często zwracają się do rodziców, ale nawet jeśli małżeństwo jest jeszcze zarejestrowany, to staje się bardzo dobre, bardzo rzadkie. Najczęściej pary rozchodzą się wkrótce po narodzinach dziecka. Dlatego też nieplanowana ciąża nie może być uważane za klucz do udanego małżeństwa.

 5. Szukaj napięty torebkę

  Jeśli zrozumienie udanego małżeństwa to coś więcej niż znalezienie bogatego kandydata na męża, to nic dziwnego, dlaczego jeszcze nie spotkałem ją tylko człowiekiem. Po tym wszystkim, to kobieta, która jest gotów ożenić dla pieniędzy, tym silniejsza płeć widać z daleka i stara się ominąć. Kto chce być postrzegana tylko jako torebka z chrupiącymi banknotów lub spaceru kartą kredytową?

I w jaki sposób można wywołać dobre małżeństwo, które podstawiony dla zmysłowej stronie powiązań finansowych? Nawet jeśli wziąć ślub do bogacza, taki sojusz może być taka sama „złota klatka”. Czy jesteś gotowy na utrzymaniu męża życia? A jeśli ktoś poznał młodszą i ładniejszą? Więc nie należy kierować się wyłącznie względami kupieckich, ale raczej słuchać swojego serca. To, co zostanie omówione w następnym rozdziale.

Szczęście kocha niezależność

Wiele pojedynczy urody przekonany, że człowiek – jest obiektem, który istnieje w świecie, aby zaspokoić wszystkie swoje potrzeby. Każda z tych pań myśleć o jedną rzecz – jak skutecznie poślubić bogatego mężczyznę, który zadba o nią. I, oczywiście, do dowolnego odpowiedniego wnioskodawcę stajennych, natychmiast stawia krawędź pytanie: „Co można zrobić dla mnie” Oczywiste jest, że „odpowiedni oferent” raz na emeryturę. Ponieważ jest on – człowiek, który chce być traktowany jako osoba fizyczna, a nie jako metoda realizacji pragnień. Po tym wszystkim, współczesny człowiek i tak są stale narażone na stres. A w rodzinie chcą je strzelać, ale nie dodawać więcej problemów sami. No, trochę pomóc kandydata na męża, oczywiście, może zapewnić. Ale żeby to zrobić, on nie musiał.

Jednakże, jesteśmy z wami, drodzy też ich ludzie nic nie winien. Są wśród nas taka kategoria kobiet-matek, hlopochuschih nad ich wybranych przedstawicieli, jak kwoka nad kurczętami. Otaczają one opiekuńczego człowieka, zmierzające do ułatwienia każdy jego ruch. To samo, jeśli on – silna osobowość, nie wytrzymać takiego obsesyjno uwagi i ciągłego naruszania granic obszaru osobistego, w końcu ucieka. Pozostają tylko „mama” obojętnych i infantylnych próżniaków, bezwstydnie korzystających z ich kochać bez powrotu.

Ten człowiek jest w moim sercu zawsze myśliwych, którzy od czasu do czasu potrzebuje napędu prześladowania. A potem z kobietą, dla której nie ma potrzeby, aby ścigać się przynajmniej od czasu do czasu robi się nudne. Ale niezależnym samowystarczalny pani dla człowieka-Hunter – wielkiej gry, ponieważ to sprawia, że ​​doświadczenie prawdziwa pasja. On nie może myśleć o tym, jak stworzyć dobrą rodziny był z nią, ale nie jest bez kobiety swojego życia. A to, czy istnieje wzajemne zainteresowanie, bardzo dobra gleba dla trwałego małżeństwa.

Oczywiście, aby wybrać męża, trzeba mieć do tego okazji. Dlatego musimy najpierw nauczyć się przyjaźnić się ze wszystkimi ludźmi, lub walczyć z nimi. I można to zrobić zarówno razem, ponieważ takie współdziałanie pozwoli lepiej poznać silniejsze seks i stres wewnętrzny w kontaktach z ich przedstawicielami. Ale każda wojna w żadnym wypadku nie powinien nabyć skali międzygalaktyczne bitwy – tak długo, i stał się człowiekiem-hater. Lepiej jest, aby nadać mu formę wrestlingu, w której zawodnicy nie tylko szanować siebie, ale są jeszcze gotowi chętnie poddają się zwycięzcy. Z rewanżu prawdopodobieństw stanu.

Bez wątpienia, te wskazówki nie może zagwarantować pełnego sukcesu w życiu osobistym. Psychologia samotnych kobiet nie określają wyraźnie, ponieważ nie podlega szkicowy. Jednak istnieją pewne sztuczki, które są utrzymywane nawet nasze babcie, pracujący niemal bezbłędnie. Mężczyźni, mówili, musi nauczyć się słuchać uważnie, z uśmiechem, w każdym razie nie przerywać. Żarty wybiera koniecznie trzeba się śmiać, nawet jeśli żart już dawno wyrosła broda. Nie może? Będziemy wzywać pomocy wszystkich jego artyzm. Po tym wszystkim, chcemy po prostu spojrzeć w oczy dowcipnych!

Doświadczony pani, która wyszła dobrze, nie polecam rozmowy z potencjalnym kandydatem na męża o sobie znacząco milczy na niektórych stronach własnej biografii. Umiarkowane tajemnicą i insynuacji – najlepsze ozdoba kobiety. Czasami, poza zasięgiem wzroku wybrańców musiał zniknąć na kilka dni, co oznacza, że ​​światło ma nadal nie zbiegały się klin na nim. Doda oliwy do ognia, dopóki tylko zapalenia jego duszę. Aby spotęgować efekt, można czasem wspomnieć mimochodem komplement, że robisz w pracy lub na ulicy. Rzeczywiście, dla każdego przedstawiciela silniejszej płci ma większej przyjemności, niż jest w stanie cieszyć się, co każdy lubi.

Dobrzy ludzie żyją obok nas, a nie w jakiejś krainie wymyślone. Aby je zobaczyć, trzeba zmienić swoje spojrzenie na otaczający nas świat i zrozumieć, że życie jest zróżnicowana. A następnie stanie się kolorowy i pełen radości z muzyki. I mieć pewność, aby dostroić go usłyszeć osobę, którą szukasz. I to na pewno przyjdzie, bo on też szuka szczęścia obok ukochanej. Najważniejsze – to wiedzieć i nie przechodzą przez.

load...