Jak dobrać płaszcz: zasady określania jakości i wybór stylu

Najlepszymi przyjaciółmi dziewczyny – to nie tylko diamenty, ale także luksusowe płaszcze, które nie dają spokoju jako kobiet żyjących w śnieżnych i mroźnych szerokościach i ogrzewa przez raje słońca naszej wspaniałej planety. Każdy szanujący się marzycielem na drodze, puszyste i ciepłe, ma obowiązek wiedzieć, jak wybrać odpowiedni płaszcz, tak że staje się nie tylko niezawodną ochronę przed ciężkimi mrozami, a prawdziwą ozdobą. Shuba – więcej niż ciepłej odzieży. Jest to raczej symbol statusu, zamożności, a nawet rentowności i dostępności kobiet w jej kręgu hojna i kochająca „patrona”, albo przynajmniej neskupogo i nezhlobistogo, który jest również dobre, mimo że jest miłością, oczywiście, duchowe i cieplej. Futra – unikalna rzecz, ponieważ został zakupiony, a także biżuterię, głównie nie dla krwi, ale dla „sponsoring”, ale wybór jest zawsze pani.

load...

Zawartość:

Co trzeba wiedzieć przed zakupem

Jak wybrać warstwę dla siebie

Rynku odzieżowym lub sklepu

Zakup futra na rynku odzieżowym jest równoznaczne z nabyciem kota w worku. Płaszcz kota jesteś całkiem zadowolony? To wszystko jest w porządku 🙂 ogóle takie poważne i kosztowne zakupy powinny być realizowane tylko w sklepie specjalności, butik lub salonie dla sprzedaży futer i skór, które nie jest pierwszym roku pracy pod nazwą znanej marki.

load...

Płaszcze wyboru modelu

Przede wszystkim zdecydować, z którym celem kupujesz futro. Od odpowiedź będzie zależeć od wybranego modelu. Jeśli trzeba poświęcić dużo czasu na świeżym powietrzu, najlepiej jest wybrać długi płaszcz z grubym gęstym futrem. Jeżeli jedziesz samochodem i że jest głównym środkiem transportu, idealnym rozwiązaniem – krótki płaszcz lub futro kurtka z rękawami wygodnymi nie utrudniają ruchu. Uniwersalne rozwiązanie dla Slushy dni i codziennej jazdy na transport publiczny – płaszcz. Na jasnym futrem i zbyt długo hem w tym przypadku będzie musiał zapomnieć. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na każdy sezon, aby zaktualizować swoje zapasy futrze-skóry, wolą klasyczne produkty wysokiej jakości surowców, które są z powodzeniem migrować z sezonu na sezon, bez utraty jego przydatności i reprezentacyjny wygląd. Ultranowoczesny model z pikantne chipsy newfangled przyszłym roku może stracić cały swój zapał i popularność, a ty po prostu zatrzymać się na zimno z drogich rzeczy, które nie przynoszą żadnej przyjemności.

Mamy określenia jakości futra

Więc chcesz, i to był miły i ciepły, i nie bardzo drogie! Jak znaleźć złoty środek? Wartość ta jest uzależniona od gęstości stosu futro jest wysokie, miękkość i połysk obecności. Wysokiej jakości futra różni nasyconych kolorów, elastyczność, jedwabistość, blask i brak nieprzyjemnego uczucia „tłustych” przy dotknięciu.

Wagowych, futro można podzielić na ciężkie – jenota, wilk, wydra, kuny, lisy, bobry, Astrachania; średnie grawitacja – królik, norek, nutrii, wiewiórka, piżmak, tchórz; i bardzo lekkie – Gopher, chomik, królik. Waga produktu zależy także od skórek opatrunkowych – tym lepiej opatrunku, więc jest to łatwiejsze. Jednak warstwa jest zbyt łatwe, zbyt, należy uprzedzić. Fakt, że kuśnierzy w poszukiwaniu oszczędności futra futro często rozciągnięte dłużej niż to konieczne – grubość i ciężar skóry są zredukowane, a odległość pomiędzy włoskami rosnąć, a dostaniesz zimne rzadki płaszcz z futrem.

W ciężkich zim mroźnych najlepszych marynarkę z lisa polarnego, Mouton, sobole, wilk lub lisa. Słabe ociepla futro świstaka, kozy, króliki pociętego i gronostaje. I wybierając swistaka lub chomika, to nie grozi zadubnut. Te urocze, małe stworzenia ogrzeje duszę ile, i to tylko w postaci żywej. Chociaż metropolia w środku pasa wersji lite zimy mogą być bardzo rozsądne. Jeśli region nie jest szczególnie surowość zimy, nie są częste odwilży, zimny deszcz deszczu lub mokrego śniegu idzie, to lepiej postawić na wodoodpornym futrem, na przykład, bobra lub wydrę.

Żywotność produktu zależy od trwałości futra. Najdłuższy wiernie służyć wydra – 20 sezonów! Beaver River – 18 zimy, uszczelnienie futra – 17 norek – 10, Astrachań, kuny i Blue Fox – 7, nutrii i lisa – 5, świstak i wiewiórki – 4, Królik – 2, zając – tylko jeden zimy.

Nigdy nie spieszyć się z zakupem. Starannie rozważyć wszystkie, czuć zapach, ciągnięcia, szczypanie, spróbuj … wysokiej jakości towary bez problemów wytrzymać całą swoją realizację. Rozszerzenie futro na ladzie, starannie patrzeć na futra – powinna być gęsta, błyszcząca, z solidnym podkładem bez łysiny. Pamiętaj, aby sprawdzić stabilność futra. Wystarczy skok płaszcz automat na przekór. Jeśli zauważysz, że włosy na straży tej manipulacji jest uszkodzony, a palmy są kosmków, po czym po kilku sezonach, twój płaszcz świeci godnej łysina. Jakość nie „obrażać”, nawet jeśli próbują uszczknąć kawałek futra od niego – pozostanie on na stanowisku swoim miejscu, a nie pojawią się w Twoich rękach.

Jeśli podoba Ci się moda barwione płaszcz, sprawdzić rezystancję farbowania pomocy zwykłą białą chusteczką, która jest niezbędna do stos na. Jeśli chusteczka była czysta, można mieć pewność, że płaszcz przeciwdeszczowy nie jest „pływać”.

Futro nie będzie zbyteczne i zapach! Tak, wybór futer – nie jest łatwe, trzeba połączyć wszystkie zmysły. A kto ci powiedział, że będzie łatwo? Powąchaj! Nieprzyjemny ostry zapach powinien poinformować – skórki, najprawdopodobniej zaczął robić rzemieślniczo.

Lewa strona – widoczne do korzeni!

Znane marki, produkcji wyrobów futrzarskich, podszewka w dolnej zwykle nie szyte wg. Jest to bardzo dobry wskaźnik, wskazując, że producent nie ma nic do ukrycia, a on pewien, jak ich towarów. Jeśli chcesz płaszcz i wyściółka została przyszyta, masz pełne prawo zapytać sprzedawcę trochę podporot jej do wglądu produkt dokładnie. W przypadku odmowy pamiętam kota w worku i nie wygłupiaj się – to jest wyraźnie śmieci.

Jest to odwrotna strona płaszcz pozwoli Ci sprawdzić jakość currying, szwach i wielkości płytek. Membrana musi być elastyczne i miękkie w dotyku. Jeśli membrana pod szeleści kompresji i trzaski, futro jest zbyt suche i będzie krótkotrwały. W artykułach niepomalowane odwrotnej skórki boczne powinny pozostać białe. Żółte punkty boczne ciało do starego nieświeży futra. Spoiny muszą być szyte dokładnie i delikatnie, prawie bez sondowania. Jakościowa drogie warstwa powinna być szyte z całych skór. Jeśli jest to ulubiony przez wielu pań Wielkość norek kawałki muszą być 15×15. Korzystanie z „Half-płyt” – to nie jest tak źle, ale produkt o bardzo małych kawałków kilku sezonach może rozpocząć się rozwikłać w szwach. Nawiasem mówiąc, upewnij się, że wartość i jest szyte lub klejone płaszcz. A jest to możliwe. Klejone płaszcz z bardzo wysokim prawdopodobieństwem może być wklejony na pierwszym śniegu.

Własne oznaczenia

W wysokiej jakości wyroby futrzane muszą być obecne markowe etykiety, które wprowadzone klientowi świadomy producenta oraz jak dbać o płaszczu. I etykiety powinny być w kilku miejscach. Zidentyfikuj fałszywych alertów często pomaga klientom niedopasowanie informacji podanej na etykiecie na górze konsoli oznaczonego w innych częściach produktu.

Nie zapominaj, że wszystko, co sprzedano w Polsce wyrobów futrzanych podlegających obowiązkowej certyfikacji, więc nie wahaj się zapytać sprzedawcę, aby pokazać wam świadectwo zgodności futrze – to twój słuszne prawo.

Style Płaszcz dla prawdziwych królowych

load...