Jak do zapoznania się z dziewczyną, a zainteresowanie jej furgonetki i innych sposobów rozwiązania problemu

Otshivala tak proste jak napędowego w górę. Ale się jazdy jeszcze bardziej trudne. Banalne pytania o tym, jak dostać się do biblioteki, jak długo chcesz się spotkać – przez długi czas nie działają. Dziewczyny zawsze powiedzieć „nie”. „I jak mogło być inaczej zapoznał?” – Anton żąda od czwartego roku nauki społecznej. Tak drogę! Lepiej nie zapoznał się w ogóle!

load...

Problem ten dał początek ruchowi w Stanach Zjednoczonych, które jeszcze kilka lat temu i przyszedł do naszego kraju. Tak, mówimy o pickupa! Istnieją różne sposoby leczenia tego zjawiska, ale jest tam i nie zniknie w ciągu najbliższych kilku lat. Wyłaniający zestaw szkołach pick-up-szkolenia, a nawet dał dziewczynom możliwość poznania nowej jakości znajomych ulicznych. Nawet jeśli ona jest sceptyczny co do pikaper, z dobrym podejściem wciąż daje pokój.

Zawartość:

Wszystkie dziewczyny kochają pieniądze

Muszę powiedzieć – to prawda. Ale jeśli kochasz Lamborghini, to nie znaczy, że jutro będzie można sprzedać swój Kalina i udać się do salonu na „Aventadorom”. Rozpoczęcie działalności gospodarczej, nie marzą o zarabianie $ 500 i co najmniej dwie kosiarki. I dopiero wtedy zacząć. Dlaczego powinien kochać ubóstwo? Nie ma żadnego powodu! Jak miałby żadnego powodu do odmówienia Ci bardzo smukły zielonooka blondynka, gdy nagle zaproponował ci moje towarzystwo. Nie chcesz jej brzydkie? Że nie chce biedna!

load...

Tak, Lambore znacznie łatwiejsze do zapoznania się. Jest to atut, bez wątpienia. Podkatyvaya do dziewczyny na „włoski byk” facet może wygadać coś nie na miejscu, a być odpuszczone. Jak można wybaczyć jej zielonooka jelenia jej głupiej przestępstwa. Ale co dalej? Będziesz czekać, aż samochód sportowy zarobić? Nie wchodzi w grę! Bierzesz samochód do wynajęcia na weekend? Daj spokój! Uspokój się i wykonywać swoją pracę.

Samotny mężczyzna w

Soku. Wiele udanych młodych ludzi same z tego powodu, że nie udało się uwodzić. To nie jest nisko intencją – pomatrosil i wychodzi. Nawet mega ciekawy facet nie jest łatwo być zainteresowany swoimi ulubionymi słowami dziewczyny: „Cześć, może spotkać się z tobą?”. I nawet nie myśl, że jej odmowa niesprawiedliwe! Jeszcze jeden! Nie doszło do tego, w którym zaburzenie na głowie, złych manicure i pończochy z otworem poniżej kolana. Nie, ona jest piękna, elegancka, wykonana jest z tobą, młody gorący facet, wspaniałe pierwsze wrażenie. Ale przychodzą i pytają, czy nie została ona idzie do biblioteki? Tak, trzeba też zaimponować! W przeciwnym razie lot! Czczony lotu!

Więc idzie – młody i ciekawy jedną odinocheg – i żywi urazę do całej ludzkości do doskonałej miłości pieniędzy. I to jest – silna i niezależna – „. Nie teściowa nie potrzebują matki” siedzi samotnie w kawałek kopiejki w dzielnicy mieszkalnej, ponieważ I nie ma ucieczki! No dalej? Nawet jeśli jedli – nadal istnieją dwa sposoby!

Czasami Pamiętam moje pierwsze lata, ale o wiele więcej o jakiego rodzaju bzdury prowadzone terminach. A jak dokładnie słuchali, a ile zabawy mieli na początku, a potem boli. Szkoda tylko, że przychodzi czas, kiedy sądzono niestosowną za serce strzelać w umysłach i sercach dziewcząt. Ale to nie powód, aby nie być tajemniczy, kreatywny, zabawny, romantyczny, odważny i odpowiedzialny. Lista może być uzupełniana, ale nie krótszy.

Każda dziewczyna tłuszczu czy nie, ważne jest, aby nie tłuszczu

I należy również odważne! Ale to jest alegorią. Jeśli mięśnie kreatywność, poczucie humoru i Audacity nie są ściągane – jesteś nudny. Przyjaciel, rozwiązywać coś z tym!

0.

Ktoś ComedyClub zasugerował, że tylko dwie teorie powstania życia na Ziemi pozostają bez uzasadnionych powodów – ewolucyjny i przestrzeń: mężczyzna wyszedł z małpami i kobieta rzuciła z kosmosu. Comedy Club – to z pewnością nie jest najlepszym miejscem do promowania teorii naukowych, ale to nie ma znaczenia dla Ciebie. Od małp poszła, z miejsca lub brakujące żebra – w głowie atsky przestrzeni. Nie trzeba go zrozumieć, ale należy pamiętać. I jechać aż do samych nielogicznych powraca jako lista przedmiotów w torebce.

Jest to zadanie co najmniej. Jako człowiek – chłopa. Dziewczyny! Dziewczyny, jesteście żadnych skarg!

Ivan Sopiga

load...