Jak chronić włosy w chłodnej porze roku

W zimnej pogody, wielu zawiadomienie, że włosy tracą połysk i objętość, stają się matowe i łamliwe. Nie jest to zaskakujące, ponieważ cała jesień i zima czynniki stresowe armia grozi nasze piękne loki. Jak i dlaczego do tego doszło? I co zrobić, aby zachować piękno włosów o każdej porze roku?

load...

Co jest złe dla naszych włosów

Późną jesienią i zimą – koszmar dla każdej fryzury. W tym czasie w taki urazowych procedur, takich jak suszenie, układanie włosów i czesanie, dodaje się suchego powietrza ogrzanego przestrzeni i niekorzystnych warunkach pogodowych:

  1.  Moroz.
  2.  Deszcz ze śniegiem.
  3.  temperatura nagle zmienia się, gdy wychodząc na zewnątrz.

Dlaczego jest tak źle

Nasze włosy są trzy czwarte wykonane są z keratyny – to jest ich głównym elementem strukturalnym. W rezultacie, codziennie szkody i negatywne skutki środowiskowe zawartości keratyny we włosach maleje z dnia na dzień. To jest to, co prowadzi do niestabilności, utrata objętości i połysku.

Niska zawartość keratyny pociąga za sobą również przerzedzenie warstwę lipidową. Ta wodoodporna warstwa ochronna zachowuje wilgoci we włosach. Z powodu jego zniszczenia włosów traci wilgoć i zimno są często bita i zelektryfikowana. Jeśli zaczynasz zauważać, że w kontakcie z ubraniem lub grzebieniem, że trzeszczenie, nadszedł czas, aby nadać im bardziej intensywne odżywienie i nawilżenie.

Co robić

Dobrym rozwiązaniem na problemy z włosami w zimnej pogody może być Skóra narzędzie za pomocą ciekłego keratyny. To przywraca strukturę włosa, nadając jej elastyczność. Ponadto, ten składnik odżywia mieszki włosowe, więc włosy rosną lepiej i bardziej efektywnie zmierzyć się z otoczenia.

load...

To keratyny płyn zawarty w wspomagającego płukanie „Spectacular Volume” z NIVEA . On przywraca strukturę włosów, a także warkocze miękkich zwrotów, dzięki ekstraktu z bambusa.

Jak inaczej pomóc włosy

  • W zimnych porach roku przed wyjściem, zawsze nosić kapelusz lub kaptur, zakryj włosy chustką;
  • Użyj odżywki każdy szampon, ale nie zapominaj, że powinna ona być stosowana tylko na końcach włosy;
  • Wybierz pędzel z naturalnego włosia;
  • Rzadko wystawiać swoje włosy do obróbki cieplnej;

load...