Jak chronić najbardziej bezbronną skórę?

Wiosna – trudny czas dla kobiet o wrażliwej skórze. Ciepły słoneczny dzień na przemian deszczowo i wietrznie, ale nadal dzieje się w mróz rano. W kwietniu i maju pogoda zmienia się często i szybko, dostarczając kobiet o wrażliwej skórze znacznego dyskomfortu. Co do zasady, zwłaszcza cierpiących skóry twarzy: on powstać podrażnienia, swędzenie.

load...

Na wiosnę, nawet skóra normalna często narażone na niebezpieczeństwo i staje się wrażliwy zarówno ze względu na wpływ środowiska (niepogody, suchym przez ogrzewanie, niewłaściwej pielęgnacji), jak również z przyczyn wewnętrznych (częsty stres, zmniejszenie odporności, metabolizmu hormonalne).

Wszyscy eksperci od środków twarzy zgadzają się, że wrażliwa skóra wymaga szczególnej uwagi. Obchodzi to musi być bardzo ostrożnym, szczególnie wiosną.

Co należy unikać

Głównie kobiety z wrażliwą skórą powinny być wyłączone z jakichkolwiek agresywnych produktów do pielęgnacji produktów kosmetycznych: • złuszczające – peelingi, peelingi twardych;

  • Kosmetyki, które mogą powodować alergie;
  • środki zawierające środki smakowo-zapachowe, barwniki i inne bodźce.

Ponadto, nie jest to zalecane, aby wyjść natychmiast po zastosowaniu krem ​​na skórze, gdyż nawet niewielki wiatr może powodować podrażnienie na wilgotną skórę.

load...

Dążyć

Delikatna skóra twarzy wymaga dodatkowej ochrony. środki czyszczące powinny wzmocnić naturalne mechanizmy obronne skóry zasoby zagęścić hydrolipidowy. Ponadto powinny one zawierać substancje, które zapewniają skórze intensywne odżywienie na dzień: • Olej; • Kwas nienasycony; • witaminy.

Jeśli odczuwasz dyskomfort z powodu wrażliwej skóry, można podejść do innowacji z NIVEA – odżywczy krem ​​do skóry suchej i wrażliwej. Jest on oparty na wzorze wzbogacony olej migdałowy, który działa skutecznie w szczególności w połączeniu z kwasu oleinowego, identycznych lipidów skórnych. Ponadto krem ​​zawiera filtr SPF, który chroni skórę na słoneczny dzień i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się.

Wiosna kobiet wydają się poświęcić więcej czasu na jego ciele, przygotowując się do wakacji. Nie zapomnij o wrażliwą skórę twarzy, narażonych na największe ryzyko, ponieważ jest zawsze w zasięgu wzroku – zimą i latem!

load...