Jak chronić dłonie przed chłodem jesieni

Często mówi się, że prawdziwy wiek kobiety dowiedzieć się prosta – wystarczy spojrzeć na dłoniach. To jest naprawdę tak: dają nasze lat, ponieważ skóra jest szczególnie podatna na czynniki stresu środowiskowego środowiska. Chodzi o to, że natura jest praktycznie dał jej ochronę: w skórze rąk prawie nie ma gruczoły łojowe i wilgoć bardzo IPC (5 razy mniej niż na przykład w skórze twarzy).

load...

Ten naturalny „bezradności” prowadzi do tego, że skóra rąk są często tworzone na wardze, drobnych skaleczeń i mikropęknięcia. Codzienne skóra rąk przynosi wiele szkody domowych chemikaliów i twardą wodę z kranu. W niskich temperaturach, sytuacja staje się poważniejsza, spowodowane czynnikami atmosferycznymi, deszczem ze śniegiem, wiatrem i deszczem i niskich temperatur, suchego powietrza w pomieszczeniach, ogrzewany.

Ponadto, w październiku – w strefie podmiejskiej żniw i przygotować go do zimy. Nawozy toksyczne i wiele godzin pracy „w polu”, oczywiście, nie sumują się do zdrowia i urody skóry rąk. Często pojawiają się podrażnienia i swędzenie, skóra zaczyna się łuszczyć się i szorstka.

Aby utrzymać creaminess i gładkość pióra, nie należy zapominać o prostych zasad pielęgnacji.

  • Nie tracić z oczu nawet małego podrażnienia – Spróbuj użyć kremu z właściwości lecznicze przy najmniejszym dyskomfortem.
  • Nie zapomnij rękawic podczas wychodzenia na zewnątrz: mikro-pęknięcia i zaczerwienienia często występują na rękach tuż po ekspozycji skóry.
  • Masaż pióro przynajmniej raz dziennie: masowanie ruch nawiąże krążenie i rozluźnia mięśnie.
  • Aby poprawić krążenie krwi, możliwe jest również, aby umyć ręce ciepłą wodą, a na koniec – wypłukać chłodniej.
  • Podczas przetwarzania ogród należy chronić swoje dłonie w specjalne rękawice, żeby nie spaść nawozu.
  • Zastosuj krem ​​do rąk co najmniej dwa razy dziennie: rano – do ochrony skóry, wieczorem – o dostarczenie żywności.

Dobra opieka oznacza dla zimnego okresu może być zintegrowany NIVEA krem ​​do rąk, który posiada zarówno ochronę tam i właściwości nawilżające. Jednym z jego składników stał rokitnika – bogate źródło witamin. To Berry jest doskonałym antybakteryjne, odżywcze, ochronne, lecznicze i uspokajający. Ponadto przyczynia się do odmłodzenia skóry, przywracając jej piękno i aksamitna.

load...

load...