Jak być piękne i atrakcyjne, eleganckie i urocze?

Zawartość:

A panienki, a kobiety dobrze ponad pięćdziesięciu zawsze interesuje się pytanie: jak być piękne i atrakcyjne? Po tym wszystkim, kto z nas nie marzył o byciu bardzo seksowny, elegancki, uroczy i atrakcyjny, który wie, jak wygrać swoje serce od pierwszego? Być może każdy przedstawiciel płci pięknej przynajmniej raz we śnie całe życie o tym, jak to wychodzi w eleganckiej sukni z pięknym fryzura, a nawet z samochodu (na przykład zamienny lub limuzyna), łączenia, gdy wszystkie oczy na niego.

load...

Pamiętaj, że jak twierdzi w czasie stare dobre bohaterka filmu „The Girls” Tosya Kislitsina? Tutaj jestem piękny, po prostu oszałamiające dziewczynka będzie chodzić ulicą, a wszyscy faceci licznik spadnie, upadek, upadek, a sami w stosy ułożone! Uh-oh! Dziwna rzecz – moc atrakcji! To byłoby po prostu wszystkie dziewczęta urodzone z możliwością być czarujący, były super, prawda? Więc nie, konieczne jest również, aby dowiedzieć się! I nie patrz na dane zewnętrzne, ponieważ pojawienie się naszego czasu może i kupić.

Ludzie od dawna ostrzegają: nie urodził, mówią, piękne. To prawda, to nie tylko piękno Anfisa ze wspomnianego filmu nie mógł utrzymać się blisko każdego człowieka, aw-hudyshku zamuhryshku Toshu kochać z najlepszym facetem, bohater pracy, a marzeniem wielu dziewcząt. I co należy zrobić, aby poglądy wszystkich facetów konsekwentnie traktowali cię jak igła kompasu jest stale obraca się na północ? Jak być atrakcyjne dla ludzi, jak rozwijać w sobie urok?

Zawsze jest: powiedzieć „nie” do naśladowania

Kto ci powiedział, że powinniśmy zawsze być wylana kopii Marilyn Monroe, aby zadowolić wszystkich ludzi? Ile tam, zarówno blondynki o tej samej stylizacji, punkt widokowy na policzku iw tej samej sukience! Podobieństwo to prawdopodobnie kończy. Jak oni próbowali, nikt nie może być tak atrakcyjny jak słynnej Marilyn.

load...

Jest logiczne pytanie: dlaczego to jest? Tak, bo nie ma wygląd odgrywał ważną rolę, a komponent wewnętrzny. Jak mówią – dusza kobiety. Oznacza to, że starają się pamiętać, że gdy byliście w firmach, nie ma wątpliwości, widzieliśmy, że większość facetów zwrócić uwagę na kilka konkretnych członków płci pięknej. Cechą szczególną tych dziewczyn? To prawda, każdy z nich był wyjątkowy na swój sposób (za osobę), a to jest to, co przyciąga innych.

Zgadzam się: cute, w ogóle, ale to samo, wiele bezimiennych piękna i wyjątkowa – praktycznie żadna. Więc przede wszystkim zapytać, co można poprawić zaufanie do ich osobistych cech być interesująca i atrakcyjna kobieta?

Nauczyć się kochać i wierzyć w siebie

Na pewno warto by zadowolić innych, ale jakoś to nie wychodzi? Ale w rzeczywistości nie pozwalają im to. I nie powinniśmy być zaskoczeni. Krótka spódniczka, głęboki dekolt cięcia – to nie jest coś, co powinno wywołać sympatię. Problem tkwi w samej naturze, zachowanie pań.

Więc pierwszą rzeczą, którą trzeba nauczyć się nie narzekać i nie. To nie odnosi się do ciebie? A kto płakał wczoraj z przyjaciółmi, schudnąć, że nie działa, a talia już zaczynają zanikać? Nie zauważyłeś, co twoje oczy patrzył na bujne, błyszczące, pięknych loków, że sam chłopiec, którego brązowe oczy tak często marzysz? On dopiero zaczął podziwiam was jak zaczął mówić o wypukłości udach. Spojrzał na swoją problematyczne, gdyż wydaje się wam, tyłek, a potem pomyślałem: „I to jest prawda – stout” I o swojej wspaniałej włosy raz i zapomnieć.

A potem, gdy zastanawiasz się, jak stać się najbardziej urocze i atrakcyjne dla niego? Dlaczego szukać do wad, a nawet wyciągnąć je, starając się zwalniają siebie winy. To, jak mówią, że – moim problemem obszary, wiem o nich, starając się uporać, ale jakoś to nie działa. Lepiej trzymać się ich mocne, tak! W związku z tym, należy natychmiast przestać angażować się w samobiczowania i nauczyć się pewnie w swoim odwołaniu. Duże biodra – to jest nasza przewaga czasu, a nie wadą. Aby przedstawić to w ten sposób.

Nie słuchaj doradców i „wiedzą” przyjaciół

Jedyna opinia, że ​​naprawdę liczy – to własne. Jeśli słuchasz wszystko, to wszystko może pójść zawrót głowy. Jeden z nich powie, że jesteś niebieski kolor i krótkiej spódnicy. Inny powiedział, że od błękitu jesteś jak półproduktu, a stopy musiał ukrywać się w wąskich lub spalonych w spodniach. Kobieta Manya i ogólnie powiedzieć, że konieczne jest warkocz warkocz, jaskrawo pomalowane policzki i krawat chusteczkę. Po tym wszystkim, tylko w ten sposób można pokazać człowieka ciekawą osobowość. I tak, w jej młodzieńczych lat, to było sexy!

I co wtedy zrobisz? Nie należy polegać na innych, by nie zawsze wiedzą najlepiej. Musisz mieć swój własny pomysł, co powinno być kobietą. A jeśli będziesz stosować się do zaleceń kobiet z Mani, gdzie jest gwarancja, że ​​nie staną się obiektem podziwu tylko dziadek Sani?

Dla tych dziewczyn, które nie wiedzą, jak się ubrać i farb, pomóc lub kolorowych magazynów lub specjalistów, którzy uczą odebrać ubrania i zastosować makijaż. Nawiasem mówiąc, należy pamiętać o jednej rzeczy: seks – nie oznacza, wulgarne i prowokujące. Ten styliści mówią więcej niż jeden rok.

Aby być elegancki, ale nie gonić modę

Sprawiają, że firma zasada – nigdy nie zmienia nic w ich wyglądzie tak aby zadowolić kogoś. Brak cięcia za radą przyjaciół, tatuaże pod wpływem swojej strony lub krótkich spódniczkach, bo to jak twój facet! Dla niektórych, rude włosy i wygląda sexy, ale ktoś bardziej podobny blondynek. To nie będzie stale zmienia kolor po kaprysy nowego chłopaka.

Zmień swój wygląd tak, aby zadowolić siebie. A poza tym, nie przejmuj się zbytnio o kosmetyki, moda, spektakularne fryzury. Tutaj przy poszukiwaniu mężczyzny za naprawdę poważny związek, na pewno chcemy znaleźć taki, który docenią w was w pierwszym rzędzie nie jest piękna, a większość innych cech! Wierzcie lub nie, ale chłopaki bardzo ważną rzeczą nie jest to. Przynajmniej dla tych ludzi, którzy mają więcej niż dziesięć minut swojego czasu. W ciągu ostatnich dziesięciu minut, nawet nie warto spędzać!

I bardzo ważne: nie przesadzaj podkreślając sylwetkę. Ci zrozumieć poprawnie, co można drażnić ludzi: krótkie spódniczki, obcisłe seksowne spodnie, obcisłe bluzki przylegające, gołe brzuchy, głębokich cięć dekolt. Oczywiście, jak to wszystko patrzeć. Żaden człowiek nie zrezygnuje z bardzo szczery spektakl. Ale jeśli przesadzić – będziesz wyglądać bardzo dostępne. Jest mało prawdopodobne, że będą postrzegać Cię jako dziewczynę godną szacunku. Seksowna sukienka lepiej tylko dla MCH.

Dowiedz się, jak dbać o siebie

Fakt, że to jest ważne, a nie charakter wyglądu i osobowości, już nauczyli. Teraz powinniśmy pamiętać o swój wygląd. On, w przeciwieństwie do piękna, musi być zawsze na najwyższym poziomie. Nie zgadzasz się? I jako dziewczynka stać się piękne i atrakcyjne, jeśli ona nie rozumie, na przykład, włosy muszą być utrzymywane w czystości, bluzki – wymienia ciało – dopasowanie i oddechu – świeże?

Wystarczy wyobrazić sobie sytuację: już udało się urok Człowiek idealny poczucie humoru, zdolność do pozostania w firmie, uczesana seksualnie włosy, piękne krótkie sukienki. Marzy o spotkaniu z tobą, jak mówią, w świetle księżyca, już wyobrażając sobie zabiorą za rękę, zegnij twarz do swoich warg.

A teraz spotykamy, bierze za rękę, pochyla … i jesteś dentystą o pięć lat temu było jeszcze w „eskorty” mojej matki, a także, nie tylko coś szczęki Ból zaczął być postrzegany, czasami już gnije. Zęby coś, nawiasem mówiąc, nie bardzo lubię do czyszczenia. Jego twarz świeci księżyc pod warstwą tłuszczu i pryszcz na nosie po prostu skakał dziś. I skończyło dezodorantu i ciepłej wody przez kilka dni, nie da się w domu. Mówi się, że gdzieś w pęknięciu rury. Teraz wyobraź sobie, że doświadczenie i myślę o tobie, że biedny facet? Tak, to jest lepsze dla zdrowia i jak monitorować i starannie przestrzegać higieny i pielęgnacji skóry, i pływać razem. W skrajnych przypadkach, istnieją specjalne chusteczki, guma, tony proszku itp W przeciwnym razie, nie chodzą cię na księżyc!

Towarzyskość i życzliwość – najlepsze asystenci

Czy wiesz, jak być piękne i atrakcyjne w nowej spółce, a Zapoznanie się z przyszłego chłopaka, etc? Nie wierzę – wystarczy chcieć chęć podtrzymać rozmowę i ładny, seksowny uśmiech. To prawda! Niektóre dziewczyny są dumni ze swojej zdolności do wylania zbliżył się człowiek tak aroganckie spojrzenie, że wiele z nóg ustąpić! A dlaczego? Z kimś innym tym aroganckiej kobiety i chciał rozmawiać, ale on nie chciał przyjść. Ale kto chciałby doświadczyć takiego upokorzenia? I co najważniejsze – po co? Ponieważ ich uwaga i jasno, że ci się podoba?

Płci pięknej niekoniecznie mają wspólne interesy rozmawiać z młodym człowiekiem, który chce rozmawiać. Jeśli nie rozumiesz, co wam powie, nie milcz. Zadawaj pytania, pokazać swoje zainteresowanie, rozmawiać. Jeśli po prostu wyglądają ponuro na bok, by wyglądał na bardziej interesującym rozmówcą, a będziesz sam.

Nie siedź w kącie, patrząc nudzić

Jaką osobą jest zawsze w umyśle każdego z nas? Aktywny! Więc chcesz być atrakcyjna dla mężczyzn – zawsze będzie bardziej mobilne, zwłaszcza gdy jesteś w firmie. Bądź przygotowany, aby wziąć udział w dyskusji, tańce, nurkowania lub jedzenia ciasta na prędkości. No, co jest nieśmiała, co najważniejsze, to było zabawne! I siedzi na ławce i obserwować cały nieśmiała dziewczyna jak światła i migające neon z napisem: „Jestem znudzony, nie podoba mi się dobrze!” Kto zasmotritsya na nim, które są przeznaczone Wszelkie? Ale nikt, wciąż zajęci zabawą.

Uśmiech Hollywood i dobry nastrój

Zapomnij o ponury wyraz twarzy! To nie tylko wygląda sexy, ale wygląda obrzydliwe. I nie dlatego, zmarszczki między brwiami pojawiają się znacznie szybciej niż promienie okiem. Zło, a nawet po prostu neutralny wyraz twarzy nie jest w stanie Cię dodać do odwołania.

Nawiasem mówiąc, dziewczyny uśmiechają świadczy. Nieco podwyższone kącikach ust, jakby chciał zadzwonić znajomy, a jeśli jesteś w tym samym czasie sexy przymrużeniem oka, chłopiec jest mało prawdopodobne, aby pozostać obojętnym. I vice versa. Muszę powiedzieć, że ludzie często czują się niepewnie obok kobiety w ponurą miną, że widzą zagrożenie upokorzenia dla siebie.

Znajdź smak, ale nie bądź ciastko

Teraz możemy mówić o tym, co zawsze będzie w stanie naprawdę pobudzają i intrygować pull facet do ciebie całą swoją uwagę. Zest – to zdolność do być trochę tajemnicze, ciekawe i seksowne. Jest to główny kobiece sztuczki, a jeśli opanowałeś sztukę – Wierzę, że chłopaki będą mogli splot liny! I jest to konieczne, to nie jest zbyt wiele,

  • Załóż aura niepewności

Na przykład, młody człowiek prosi, jak weekend poszedł. I zrobić to tak niejasne: „Och … z przyjaciółmi, coś, podburzyli …”. Oczywiście, pyta, co robi „coś”? A ty nie odpowiadasz bardziej niż cokolwiek innego, tylko uśmiechnął się tak tajemnicza, seksowna uśmiechu w tym samym czasie.

  • Master „miło spojrzeć w dal”

Używać je tylko od czasu do czasu, inaczej korzyść nie byłoby. Wiesz, jak to jest postrzegane z zewnątrz? „Och, to jest taki ciekawy i tajemnicza pani! Jej mózg jest ciągle zajęta z kilkoma problemami, które nie są dostępne dla nas zwykłych śmiertelników”. Jeśli jest to poważne, przemyślane i proste niektórzy powściągliwość zawsze sprawiają wrażenie wielkiego umysłu.

  • Oczarowuje go z uśmiechem

Kolejny dobry trik – patrzą na ciebie lubiłem faceta, tajemniczo uśmiechając. Niech spekulują, że wędrować tam na myśli w mojej głowie! Rozpocznie się zapytać – czy pamiętasz szybki podstęp №1: „Och, nic …”. Znowu cisza daje mu seksowny uśmiech. Tylko przez krótki czas, aw naszych czasach męska zawał serca jest bardzo dużo młodszy! Plus, ciągle śmiejąc przedstawiciel płci pięknej powoduje nieufność i myśli, że jest to coś złego.

  • Ubierz prawidłowo

Nie przesadzaj też otwartych i seksowne ubrania, ponieważ całkowicie pozbawia cię tajemnicy. Ponadto wulgarnie ubrane osoby mało kto chciałby zbudować poważny związek. Takie przedstawicieli płci pięknej nie powodują ludziom przyjemne skojarzenia. Raczej jest to kuszące, aby myśleć, że są one mało prawdopodobne, aby być dobrymi żonami i matkami.

Nawiasem mówiąc, opanowanie sztuki samicy, nie zapominaj, że zawsze istnieje poczucie proporcji. Aby pokonać i nie przesadzić z tajemnicy, albo może się wydawać, że jesteś trochę szalony. Będąc tajemnicza i bardzo dziwne lady – dwie zupełnie różne rzeczy.

Więc wiesz, jak być urocza i atrakcyjna kobieta. Ty nigdy nie zapominać, że teraz ludzie przyciąga ponad duszy, a nie ciała. I niech nam zawsze spotykają się na ubrania, ale także towarzyszyć jej w głowie. I nie zapomnij prostą prawdę: istnieją miliony ludzi na świecie wokół ciebie, więc nie ograniczaj się do kogoś, kto nie może miłować cię za to, kim jesteś. Nawet jeśli się bardziej piękne i atrakcyjne, a jego sympatia będzie opierać się wyłącznie na tym samym wyglądzie. Chcesz być z kimś, kto cię kocha, tylko dlatego, że wygląda dobrze?

load...