Jak być dobrą żoną ku uciesze męża

Zawartość:

Jeśli czytasz ten artykuł – więc chcesz być nie tylko żonę, a piękną żonę i doskonała gospodyni. Ale co to znaczy i jak zostać dobrą żoną? Cóż, w końcu to nie zależy tylko od ciebie, ale również na swojego męża. Po tym wszystkim, dobra żona powinna być w stanie zidentyfikować potrzeby męża, a ona musi działać zgodnie z tymi potrzebami. Należy pamiętać, że małżeństwo jest spółką, więc można się spodziewać, że twój mąż również poczynić pewne wysiłki na rzecz dobrego samopoczucia. Ale teraz jest o tobie.

load...

Cechy dobrego żony

Każdy żonaty mężczyzna chce mieć dobrą żonę. I na ślubie panna młoda słyszy każdy chce być dobrą żoną dla męża i dobrą panią domu. Ale co to znaczy – dobrą żonę? Wiele dziewcząt nie wiem co skłonności mogą sprawić, że idealną żoną, ale jakość jest dobre gospodynie można oceniać tylko z opowiadań bardziej doświadczonych mężatek. Ale wiele z tych cech są nieodłączne w naturze kobiet. Jeśli coś nie jest na tyle, że jest całkiem możliwe, aby pielęgnować w sobie.

Więc jakie są cechy, które zazwyczaj mężczyzna szuka kobiety, konieczne jest, aby kształcić się?

 • Uprzejmość i łatwość komunikacji

Jak to się mówi, tak sobie, co chcesz zobaczyć innych ludzi. Nigdy nie może być szorstka z mężem, dziećmi, przyjaciółmi. Być cieplejsze, milsze, bardziej pozytywne. Nie zapomnij o konieczności wzajemnego zrozumienia. Nie bądź jednym z tych ludzi, którzy wiedzą, jak zachować wszyscy na palcach, bo mieli ciężki dzień sami. Dobra żona zawsze rozmawiać z mężem, utrzymując miły ton głosu i zawsze wita męża z uśmiechem, a nie kwaśny.

load...
 • Szanuj męża

Jeśli chcesz, aby Twój mąż szacunek i traktować cię z szacunkiem do niego. Szacunek zaczyna przejawiać się w sposób ludzie mówią i zachowują się z innymi. W rozmowie z mężem do powstrzymania się od ostrych słów. Dobra żona nigdy nie zostaną upokorzeni męża lub z nim porozmawiać bez szacunku – ani publicznie, ani prywatnie. Wziąć mojego męża za to, co jest, a nie starać się go zmienić, jak można zrozumieć. Zrobił wiele dla ciebie, jeśli tylko dasz mu szansę, aby być sobą. Twój mąż, też, jak ty, jest osobą, a rozwój osobowości. Tylko pomóc mu rozwijać się w kierunku, w którym wybiera się i dać mu szansę, aby pomóc w rozwoju osobistym.

 • Wzajemne zrozumienie i związek

Te cechy – klucz do zdrowego, silnego małżeństwa. Nie daj się nabrać przez siebie, a nie ukrywać niczego. Zawsze bądź szczery ze swoim mężem. Każdego dnia, trochę czasu, aby usiąść i porozmawiać o wszystkim, nawet wówczas, gdy nie będzie zbyt długi. Co najmniej pół godziny, ale regularnie. Każdy z was musi wiedzieć, co żyje jego cenny połowę. Każdy z was powinien czuć, że jesteś otwarty na siebie. Jak tylko poczujesz, że są rzeczy, które dzielę z moim mężem, nie można – to oznacza, że ​​małżeństwo nadchodzi kłopotów.

Dobra komunikacja między małżonkami przyczynić się do budowania zaufania i sprawiają, że połączenie między nimi jest silniejszy. Nie podejmować żadnych decyzji dotyczących spraw rodzinnych, bez konsultacji z mężem.

 • Wsparcie

Mąż czeka na wsparcie żony i zrozumienia, szczególnie kiedy on zaczynał realizować awarię. Co to znaczy być dobrą żoną w trudnych czasach? Oznacza to – nadal kocham męża podczas jego awarii Aż kiedy jest udany. Tak – aby wspierać męża we wszystkich fazach jego karierze i życiu. Nigdy nie umniejszać osiągnięć ludzi, aby nie zranić jego wyrzuty. Nie ma szybszy sposób, aby uzyskać człowieka do buntu, zaczniesz krytykować lub upokorzyć go, zwłaszcza w obecności obcych. Dumna ze swoich osiągnięć i szczerze chwalić go. Jeśli tak, można mieć pewność, że twój mąż przyjdzie do was w ten sam sposób, ale nadal będą cię szanować i doceniać za wsparcie.

 • Nigdy nie widziałem

Nikt nie lubi, gdy jego żona zaczyna go pouczać. Jednak wiele kobiet, niestety, błędnie uważają, że jedynym sposobem, aby dostać męża zrobić coś złego. Prawdą jest, że takie zachowanie z twojej strony może znacznie osłabić swoje relacje; relacje mogą się pogorszyć, a nawet dotrzeć do szczeliny. Twój mąż – dorosły człowiek z własnymi myślami i pragnieniami. Widzi sytuację inaczej. A co myślisz powinien coś zrobić, czy inny sposób, nie oznacza, że ​​on naprawdę powinien to zrobić w ten sposób.

 • Zdolność do jasnego wyrażania swoich uczuć i potrzeb

Z wyjątkiem rzadkich przypadków, kiedy twój mąż psychiczny, nie należy oczekiwać, że będzie w stanie odgadnąć swoje myśli i pragnienia. Jeśli chcesz coś – powiedz mu o tym. Jeżeli zrobił coś złego – spokojnie wytłumaczyć mu, a nie dmuchać w milczeniu, siedząc w kącie. Mówić bezpośrednio, gdy trzeba coś zrobić, a nie podpowiedzi i nie owijać w bawełnę. Każdy, nawet najtrudniejszy problem powinien być omawiane otwarcie i wyraźnie, bez omówień. Wyrazić swoje emocje spokojny i prosto – to co to znaczy być dobrą żoną w zrozumieniu ludzi.

 • Dając mu swobodę

Jak blisko męża, człowieka, musisz zrozumieć, że w życiu oprócz ciebie istnieją inne interesy. Ma rodziców, przyjaciół i kolegów, którzy są także częścią jego życia. On, jak ty, może być hobby i zainteresowania. Nie należy się spodziewać mu stałej uwagi. Nie zatrzymuj go, czy chce spędzać czas z przyjaciółmi lub udać się na zajęcia na siłowni. Żona, która stara się ją utrzymać, jest człowiekiem, tylko kłopot i pragnienie, aby zrobić wszystko protestu na złość.

 • Wiosenne niespodzianki

Mężczyźni kochają też niespodzianki i przejawy zainteresowania. To może być cokolwiek – na przykład organizacja tajemnicy przed urodzinowe z okazji urodzin lub przygotowania skryptu burzliwej nocy z pasją, w której grasz rolę uwodzicielki. Twoje niespodzianki nie muszą być skomplikowane ani kosztowne – najważniejsze, że zostały one wykonane z sercem i miłością. Nawet jeśli to tylko piękny napis na karcie – człowiek zostanie przeniesiony, aw pierwszym romantycznego wieczoru będzie z wami szczególnie delikatne. A jeśli nie skąpić na przyjemnych niespodzianek dla swojego męża – wtedy już wiesz, jak być dobrą żoną.

 • Często mówią o miłości i wdzięczności

Mężczyźni są bardzo lubiący uwielbienia i wdzięczności. Nie oszczędził dobre słowa dla niego. Mężczyźni, jak i kobiety lubią słyszeć słowa „Kocham cię”. Daj mu prezentu, który jest osadzony w swojej opiece i miłości, zamiast odrzucić bez znaczenia pamiątek. Niech to będzie bardzo tania rzecz, najważniejsze – że to był fakt, że będzie on na pewno cieszyć się i będzie przydatna. Traktować go z czymś, zwłaszcza jeśli jesteś w domu i nikt nie zatrzyma cię. Na przykład, można dokonać jej mąż relaksujący masaż. Mężczyźni uwielbiają wygrzewać się! Jeśli często oddają je, mógłby marzyć o wracać do domu szybko, ominie cię i myślę o tobie często. Twoja miłość i troska nie zostanie niezauważone; mogą one nawet inspirować swojego męża do „wykorzystania” dla Ciebie. Na przykład, można dostać kwiaty nie są wakacje, ale po prostu.

 • Uczciwość, lojalność, oddanie,

Myśląc o tym, co to znaczy być dobrą żoną, to jest niemożliwe, aby powiedzieć kilka słów o tych cechach. Jest rzeczą oczywistą, że dobra żona powinna być szczera, wierna mężowi, poświęcając swoje życie dla niego. Po tym wszystkim, jest to obowiązek zarówno z was przyjąć, przez zawarcie małżeństwa. A najważniejsze, że człowiek docenia jego żonę. Wiele można wybaczyć kobietę, którą kocha, ale nie zdradę lub oszustwo.

 • Swojskość

Dla wszystkich pozorną niezdolność mężczyzn do przestrzegania czystości i porządku, komfort domu, ceni bardzo wysoko. I tak jak on docenić jego żonę, która jest stale stara się być wzorem kochankę, utrzymanie porządku w domu i zawiera wszystko czyste i uporządkowane. Ponadto mężczyźni kochają go, gdy żona troszczy się o pieniądze i poważnie o budżecie rodzinnym.

 • Uczynić go szczęśliwym w łóżku

Intymność seksualna jest ważną częścią każdego małżeństwa. Większość mężczyzn mają silne emocjonalne i fizyczne potrzeby i pragnienia związane z seksem, a twój stosunek do bliskości z mężem często kluczowe dla jego szczęścia w szczególności za siłę i małżeństwa w ogóle. A jeśli pozbawić człowieka tego szczęścia, wraca do miejsca, gdzie mógł go dostać.

W końcu człowiek – zawsze przede wszystkim człowiekiem! Bez uczucia, intymne rozmowy, bez miłości, które mogą pochodzić z relacji w łóżku człowieka staje się drażliwy i zrzędliwy. On cierpi z powodu poczucia odrzucenia i przestają czuć sympatii dla żony. Pamiętaj, że kochanie się uczynić cię bliżej, ważne jest dla was obu. Więc starają się uczynić swoje życie miłości interesujące i zróżnicowane, jak iw życiu codziennym nie skąpić na uczucia i kontakt fizyczny z mężem – przytulić, dotknąć dłoni, pat w policzek.

Każdy człowiek byłby szczęśliwy, aby dostać żonę z wszystkich wymienionych cech. Może coś przeoczyłem? Niech ludzie odzyskać, jeśli zostały złowione w oku tych linii. A wy, drodzy kobiety, szczerze mówiąc – jest to tak trudne do spełnienia życzenia mężczyzn dla każdego nazwanego sprzęcie? Nie, oczywiście, nic nie jest niemożliwe, nie oczekują naszych ludzi od nas. I są skłonni zapłacić wdzięczność i miłość do naszej uwagi do nich.

Teraz, gdy mamy „podsłuchane” ludzie myślą, możemy być pewni, mocno, co to znaczy być dobrą żonę mężowi, i jak można uczynić go szczęśliwym. I żeby nie zapomnieć – zasady umieścić w ramce i powiesić w jasnej i przytulnej rogu naszej duszy:

Jak zostać idealną żoną dla swojego męża?

 1. Zawsze należy być przygotowanym na spotkanie z mężem;
 2. Obiad powinien być zawsze gotowy, zanim mąż wraca do domu

  Nawet jeśli wróci późno, kolacja powinna na niego czekać. Jest to sposób na pokazanie swojego męża, co o tym myśleć i dbać o jego potrzeby;

 3. Umieścić na czystych ubraniach, sprawdź, czy Twoje zamówienie fryzura

  Relax co najmniej piętnaście minut przed przybyciem męża, nie patrzeć wyczerpany. Twój mąż spędził cały dzień w napięciu emocjonalnym wśród ludzi zmęczonych. On będzie bardzo szczęśliwy, aby wrócić do domu i zobaczyć jego żona świeże i piękne.

  Przed dołączeniem do męża upewnić się, że dom w porządku i czystości. Włącz ulubiony kanał TV męża, umieścić swoje krzesło blisko świeżej gazety. Poproś dzieci, aby wrócić do domu nie shumet.Po Twój mąż poczuje był z powrotem w cichej kameralnej przystani, gdzie można odpocząć i cieszyć się.

 4. Czekamy na powrót męża, pozostawiając go z uśmiechem

  Słuchaj go, kiedy chce rozmawiać o tym, jak jego dzień.

 5. Nawet jeśli nie dużo chciał mu powiedzieć, żeby rozmawiać z mężem pierwszy, niech

  Ważne jest, aby pokazać, że jego tematy konwersacji są ważniejsze dla Ciebie.

 6. Nie spotkała męża skargi i problemy tuż za progiem

  Daj mu pierwszy obiad i trochę odpocząć.

 7. Nie narzekać, gdyby był późno na obiad lub kolację

  Należy zrozumieć, że może posiadać ważne rzeczy. Nawet jeśli te rzeczy nie wydają się bardzo ważne dla ciebie, mogą być bardzo ważne dla swojego męża.

 8. Krytyka może zniszczyć relacje

  Niech jej mąż robić wszystko na swój sposób. Nie martw się o małe rzeczy – najważniejsze, że efekt końcowy nadaje się zarówno.

 9. Czasem będzie źle

  Musisz nauczyć się spokojnie słuchać przypadku męża, aby przyznać się do błędów i przeprosić.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że zachęcamy, aby stać się niewolnikiem swojego męża, prawda? Podobnie jak strony z nowoczesnym „patriarchalnego despotyzmu”. Ale jeśli myśleć krytycznie i zadać sobie pytanie – jest kobietą, która kocha męża, nie przychodzi z dnia na dzień? Jeśli kochamy naszych mężów, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby uczynić go szczęśliwym i zawsze chętnie wracać do domu, gdzie nie tylko miłość, ale także szanować, doceniać, zachować jego spokój.

I będzie musiał zapłacić nam miłość, troska, ochrona, tworzenie warunków dla nas bezpiecznym życiu. Współczesne kobiety mogą być progresywne, wykształcony i udane, ale nowoczesne ludzie nadal chcą zobaczyć jakość żonami wieków tsenivshiesya. Więc nie zapomnieć, jak być dobrą żoną i pamiętaj – szczęście rodzinne jest w twoich rękach!

load...