Jak brondirovanie na ciemne krótkie włosy?

Brondirovanie na ciemne włosy krótkie długości odbywa się z uwzględnieniem niektórych niuansów. Od BROND (od angielskiego brąz + blond.) – tej techniki barwienia, końcowy wynik, który jest łatwa gra z elementami ciemnych odcieniach blond, istnieje potrzeba, aby wziąć pod uwagę szereg cech.

load...

Cechy brondirovanie

Nie trzeba dodawać, brondirovanie na krótkie włosy w zasadzie uniemożliwia stworzenie płynnego przejścia z jednego koloru do drugiego. Jednakże, jeśli włosy są bardzo krótkie (mniej niż 10 cm) lub stopniem fryzura wykonana jest w takich przypadkach, technika wygląda dobrze balayazh – malowanie tylko czubki włosy w lekkim tonie.

Jeżeli długość jest mniejsza niż 10 cm, brondirovanie na ciemne włosy nie warto robić. Jednak dla brondirovanie na nici 10 cm, lepiej jest stosować technikę strefy lub częściowego barwienia, który zawiera barwniki tylko wali lub tylko okładzinowych część głowicy. Generalnie, jest to już możliwe do brondirovanie ścinanie BOB i Bob bob włosów 10 cm długości.

Ponadto, gdy brondirovanie jak w malarstwie, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę pewne cechy estetycznej percepcji włosy, a mianowicie:

 • Nici na końcach powinno być nieco lżejszy niż korzenie;
 • Górna nić powinna być lżejsza niż w dolnej i przedniej – lżejsza niż z tyłu.

Co do koloru bazowego włosów, brondirovanie najlepiej wygląda na brązowy i ciemny blond włosach. Umożliwiają one użycie tradycyjnych kolorów barwienia włosów i kompozycje rozjaśniające w brondirovanie:

load...
 • Odcienie skalach miodu złoty;
 • Odcienie platyny itp

Zatem brondirovanie jak błyskawica technikę tworzy płynne przejścia z ciemniejszą i bardziej nasycony kolor na jaśniejszy i daje kolorowe zamki naturalnego słońca.

Zasady brondirovanie

Należy zauważyć, że brondirovanie skutecznie patrzy na ciemne, ale nie czarne, kosmyki średnich i długich.

Z drugiej strony, brondirovanie dla brunetek zaczyna, za radą wielu Masters-stylistów, rozjaśnienie koloru podstawowego z czarnymi nićmi przynajmniej do ciemnobrązowego. Również styliści z wiodących firm produkujących profesjonalne narzędzia do pielęgnacji włosów oferują ich technologia brondirovanie dla brunetek, w szczególności „L’Oreal” porad w stylu „Copacabana Latino” – dla brunetek z bujną kręcone włosy, „Copacabana Chic” i „Copacabana Breeze” – dla shatenok właściciele i ciemnobrązowe włosy. Oprócz tych stylów, obecnie bardzo popularnych w brondirovanie stylu peynting.

Brondirovanie styl peynting

Peynting (w tłumaczeniu z angielskiego – „rysunek”) – to technika barwienia darmo malarskich kompozycjach na loki. Wykwalifikowany mistrz w posiadaniu sposobu barwienia, łatwo tworzy naturalnie świecące odcienie nici. W tym przypadku główny kolor, jeśli to nie jest czarny, co do zasady, nie zmieniają, ale jest zazwyczaj bardziej intensywne malując korzenie.

Aby wzmocnić kolor lepiej wybrać miękkie, wolne od amoniaku barwnik. I, jak wspomniano powyżej, na styl brondirovanie peynting odpowiedniej długości włosów 10 cm lub więcej.

Główne etapy brondirovanie stylu peynting przedstawiają się następująco:

 1. Po barwieniu korzeni w bogatym sygnał linii podziału jest alokowana trójkątnym, które będą tworzyć naturalną przejściu od światła do ciemności tonów. Dedykowane pasmo malowane w bogatych tonu podstawowego.
 2. Na złożonej przestrzeni barw w zakresie okładzinowych przydzielone cienkich nici i 2/3 ich składu długość pioruna jest stosowany, który równocześnie poprawia przezroczystość i tonirujushchim nici. Na łagodnym kolorze rozciągania lepiej jest połączyć dwa odcienie, takie jak perły i jasnobrązowy, lub innych w zależności od koloru bazowego włosów. Pozostała jedna trzecia długości barwnika do włosów wybrany trzeci jaśniejszy odcień, a następnie pasmo owija się w folię związek. Zatem kolorirujushchie wszystkie włosy, pozostawiając luźne kosmyki, które są barwione w końcowej fazie przez swobodnego wyboru curl (tzw rysunku) bez użycia folii.
 3. Wytrzymać działanie kompozycjach barwiących włosy płucze się, suszy i ułożone.

Muszę powiedzieć, że brondirovanie ciemne włosy peynting styl – połączenie kilku technik barwienia – klasycznej i otwartym farbowania.

Częściowa brondirovanie krótkie ciemne kosmyki

W przypadku częściowego lub strefowej brondirovanie krótkim czarnej włosów jest wybrana lub zwrot lub obszar korony.

Jak wcześniej wspomniano, brondirovanie na ciemnym krótkich włosów – jest połączeniem różnych technik barwienia. Tak więc, jeśli częściowy brondirovanie wybrany grzywkę, można spróbować w domu stylu „Copacabana Chic”. Podczas barwienia w tym stylu powinno Streaked prostopadłych pasm wzrostu liniowego.

Brondirovanie ciemne włosy grzywka specjalnej sekcji w stylu „Copacabana Chic” przedstawia się następująco:

 • Oddzielić cienkiego pasma;
 • Przy pomocy tabletu przyczynę rozjaśniające kompozycji;
 • Osobny punkt w środku Bangs bez zabarwienia go;
 • Podobny przebieg podkreślając wszystkie grzywkę;
 • Utrzymać trwania kompozycje rozjaśniające, że pranie, suszenie oraz umieszczenie pasm.

W uzupełnieniu do „Copacabana chic” malowania można zrobić w stylu grzywką „Copacabana Latino”. Ten styl jest dobry, ponieważ może być przeprowadzone bez wyjaśnienia całej masy czarnych włosach do skali kasztanowca. W Bang wybranych odcinkach splotu są stosowane na przemian dwie techniki barwienia:

 1. Po pierwsze, cienkie pasmo oddzielono i rozjaśniania nanosi się kompozycję lub kompozycje. Wybielacze stosuje się w odległości 4 cm od korzeni do końców, a zacienione.
 2. Oddzielone cienką nicią i delikatnie drażnij jej. Rozjaśniania nanosi się kompozycję lub kompozycje odchodzenia 4 cm od korzenia. Podobnie spędzić podkreślając wszystkie grzywkę.
 3. Odporne na działanie kompozycji barwiących, przemywa, suszy i umieścić zamki.

Należy zauważyć, że czasami różne środki barwiące (w tym programistów, pasty matującego, wybielacze, etc.) mają różny czas wiązania – w tym przypadku zaleca się stosowanie folii do barwienia różnych kolorach do barwienia kompozycji fazy prania.

Poza podkreślając grzywkę, brondirovanie na krótkich włosów można zrobić poprzez malowanie tylko części ciemieniowej. Podkreśla to najlepiej wykonać w stylu „Copacabana Breeze”. Tak więc nici są podzielone na sekcje 5 (potyliczne, dwie strony, z częścią górną i Bangs). Zewnętrzna część ciemieniowej barwiono przy użyciu trzech technik:

 1. Oddzielne cienkie nici i rozjaśniania nanosi się kompozycję. Na szczycie pasma powinny być pomalowane w kierunku wskazówek zegara. Farba jest nakładana po przekątnej, tworząc gładkie przejście pomiędzy cieniu w korzeniach i bielone końcach. Pomalować pasma powinny być bardzo cienkie, niemal przezroczyste, aby uzyskać mieszany efekt. Sploty pozostałe w centrum nie powinny być pomalowane.
 2. Podobnie kolorirujushchie całej części okładzinowych.
 3. Odporne na działanie kompozycji barwiących, przemywa, suszy i umieścić zamki.

Oprócz tych stylów w ciemnych krótkich loki wyglądają świetnie proste barwienie korzeni w bardziej mrocznym i bogatej kolorystyki (w porównaniu z „native” kolor).

Muszę powiedzieć, że brondirovanie ciemne włosy w domu, jak również w salonie kosmetycznym – jest to świetna okazja, aby sprawić, że kolor jaśniejszy, grając plamy światła słonecznego, naturalne i żywe.

Oczywiście, aby osiągnąć najlepsze rezultaty trzeba wybrać jakość składu barwnika, ściśle przestrzegać instrukcji użycia. Najlepszym rozwiązaniem – jest z kolei z usług profesjonalnego fryzjera i stylisty nadrzędnego.

load...