Jak biorevitalisation: najważniejsze fakty i stosowania w domu

Aby utrzymać młodość i piękno twarzy współczesnej kosmetologii oferuje wiele skutecznych technologii. Biorevitalization w czasie krótszym niż 15 lat stosowania udało się zajmują wiodącą pozycję w wydajności i popularność. Aby uzyskać pożądany efekt, przed podjęciem biorevitalisation powinien dokładnie zrozumieć istotę techniki, cechy jego zachowania i przeciwwskazań do studiowania na możliwe konsekwencje. Właściwe podejście zapewni pozytywne emocje z procedury.

load...

Zawartość:

Kluczowe fakty biorevitalisation

Biorevitalization uważany za stosunkowo bezpieczny sposób przedłużyć młodość skóry i pozbyć się wad. Istotą tej procedury jest wprowadzenie do naskórka syntetycznego kwasu hialuronowego, który przywraca jej utratę wiek i stymuluje produkcję kolagenu. Kwas hialuronowy jest odpowiedzialny za tonu i elastyczności skóry, usuwa sucha, zmniejsza wady problemów skóry (trądzik, małe blizny po zmianach zapalnych).

Wskazania dotyczące procedury i ograniczenia

Prowadzenie biorevitalisation pokazany w następujących przypadkach:

 • Więdnięcie i pierwsze oznaki starzenia się skóry;
 • Odwodnienie, suchość i łuszczenie; Utrata
 • Sygnał

 • (wskutek dramatyczny spadek masy ciała, na przykład);
 • Defektów skóry po zabiegach chirurgii plastycznej;
 • Głębokie blizny spowodowane trądzikiem lub usuwania mechanicznego.

Do 30 lat Organizm sam jest w stanie zrekompensować deficyt kwasu hialuronowego, więc celem odmłodzenia biorevitalisation zrobić po tym progiem wiekowym.

load...

Pomimo wysokiego bezpieczeństwa procedury, istnieją pewne przeciwwskazania do jego stosowania:

 • Ciąża i laktacja;
 • Raka lli_1;

 • Zapalnego w miejscu rzekomego podawania leku;
 • Nietolerancji składników (kwas hialuronowy i inni);
 • Poważnych chorób przewlekłych; Stan
 • Ze słabą krzepliwość krwi (hemofilia).

Pacjent powinien być gotowy na skutki uboczne po biorevitalisation: obrzęk, drobne siniaki, bolesność skóry. Wszystkie z nich wyraził lekko i utrzymywane przez 2-3 dni.

Główne rodzaje biorevitalisation

Wśród metod wprowadzania anti-aging zastrzyk uwalniania substancji oraz sprzętu biorevitalisation. W pierwszym przykładzie realizacji, kwas hialuronowy podawano w postaci zastrzyku. Rozwiązanie to może być tylko osoby wykwalifikowane w salonie piękności. W celu spełnienia wszystkich wymagań dotyczących sterylności, należy używać wyłącznie jednorazowych strzykawek, które otwierają się w obecności klienta.

Najpierw skórę oczyszcza się, a następnie posmarowana specjalny krem, niwelowania bólu. Wstrzyknięcia się bardzo uważnie wcześniej wybranego wzoru, który zależy od samego problemu i jego nasilenia. Wiele osób, które chciałyby uzyskać bezbłędne, zajmującymi się sprawami takimi jak skóry: Czy wciągająca biorevitalization wtrysku, jak często to robić, aby wynik był najlepszy z minimalnymi niekorzystnymi skutkami.

W przypadku uporczywego i wyraźnym efektem powinien przejść kurs 4-5 sesjach z dwutygodniowych lub miesięcznych odstępach między nimi, a następnie po 6 miesiącach wielokrotnego jednorazowej procedury zachować niezbędną równowagę kwasu hialuronowego.

Ale jeśli przerwać proces, nic złego się nie stało – skóra będzie stopniowo powrócić do stanu pierwotnego i będzie zmian związanych z wiekiem.

Implementacja sprzętu zawiera biorevitalization kwasu hialuronowego przez wystawienie na działanie energii laserowej lub fal ultradźwiękowych za pomocą odpowiednich urządzeń. Ma szereg zalet w stosunku do iniekcji.

 1. Nr naruszeniem integralności skóry.
 2. Minimalne skutki uboczne.
 3. Możliwość używania w domu.

W tym samym czasie, gdy w wyniku tej procedury jest mniejszy i pojawiają się później. Na pytanie, jak często można to zrobić laser biorevitalisation lub ultradźwięków, należy stwierdzić, że obwód jest inna. Spędzić 3 do 6 sesji, w odstępie tygodnia, a 6-12 miesięcy powtórzyć cały kurs.

Cechy biorevitalisation domu

Wysoki koszt anti-aging oczywiście w salonach kosmetycznych biorevitalisation pozwala nam spojrzeć na bardziej przystępną alternatywę. Wiele osób decyduje się wydać je na własną rękę lub z kosmetyczki, spowodowane domu.

Zasady domu Procedura

Biorevitalisation kwas hialuronowy w domu pożądanej jedynie za pomocą urządzenia. Procedury wstrzykiwania wymagają odpowiednich warunków (sterylność) oraz właściwego wykonania. Zawsze istnieje ryzyko infekcji lub reakcji alergicznej niebezpieczne. Trudno jest niezależnie ocenić negatywne skutki lub udowodnić czyjąś winę w przypadku poważnego uszczerbku na zdrowiu.

Ponieważ urządzenie do penetracji substancji aktywnych za pomocą energii lasera jest bardzo drogie, główną metodą odmładzania w domu jest ultradźwiękowy biorevitalization. Charakteryzuje się wysoki stopień bezpieczeństwa i łatwości wykonania.

 1. Przed zabiegiem skóra jest oczyszczona z kosmetyków i uczynić obierania.
 2. Specjalnego preparatu zawierającego kwas hialuronowy stosuje się do twarzy.
 3. Wpływa on Appliance kwas ułatwiającej penetrację w głąb skóry (1-1,5 cm).
 4. Cała procedura trwa około godziny.
 5. Po jego zakończeniu jest stosowany balsam do twarzy.
 6. Przez 2 dni nie powinno się dotykać strefie impregnacji stosuje makijażu, używaj zarośla.
 7. Jednocześnie należy zrezygnować z basenu, sauny, siłowni, pobyt w miejscu nasłonecznionym.

Recenzje salony piękności biorevitalisation jest

Metalowe (ultradźwięki) traktowanie skóry kwasem hialuronowym nasycenia już po drugiej obróbce daje zauważalny efekt, a po zakończeniu wygląd twarzy znacznie przekształcone na lepsze. Skóra zostaje nasycona wilgocią, stymuluje produkcję własnego kwas hialuronowy i kolagen. Te biochemiczne zmiany zachodzą wygładzania zmarszczek, zaostrzenie kontur twarzy, zanik sińce pod oczami, eliminując suchą skórę.

Ci, którzy mają własne doświadczenie postanowił przetestować możliwości tej techniki, opinie na temat biorevitalisation urlopu domu są różne.

Elena, 35 lat „. Po niezależnego trakcie USG biorevitalisation

(5 Procedury) stały się mniej zauważalne fałdy nosowo-wargowe, skóra miała zdrowy koloryt, wydaje się, elastyczny, a sama twarz wygląda młodziej niż sześć miesięcy później powtórzyć sesję naprawić wynik.”.

Olga, 40 lat. „Ogólne wrażenie procedury w domu Pozytywne prawdziwe, wynik jest zauważyłem dopiero po całkowitym zakończeniu kursu przekazywana peelingu skóry, kontury twarzy stają się bardziej wyraźne w porównaniu z efektem biorevitalization wtrysku jest z pewnością mniej wyraźne, ale .. Procedura jest bezbolesna i nie pozostawia siniaki i obrzęki. ”

0.

Inna, 28 lat: „Po szybkie odchudzanie skóra na twarzy stają się wiotkie i zwiotczała postanowił sprzętowej biorevitalisation w domu Ogólny stan skóry poprawił się nieco, ale oczekuje bardziej prawdopodobne należy szukać profesjonalnej pomocy ….”

Decydując się trzymać biorevitalisation w salonie kosmetycznym lub w warunkach domowych, należy skonsultować się z doświadczonym technikiem przekazać niezbędnych badań i studiów skutki uboczne i przeciwwskazania dla pewnych metod. Tylko takie podejście może mieć pewność doskonałych wyników bez szkody dla zdrowia.

load...