Jak bezboleśnie przetrwać oddzielenie

Zawartość:

W życiu niemal każdego z nas jest rozstanie z ukochaną osobą. Ktoś idzie przez nią łatwo, podczas gdy inni uważają za tragedię.

load...

Kobieta jest ważne, aby zrozumieć, że rozdzielenie – to tak, naprawić coś więcej.

Dlaczego wydać swoją wewnętrzną energię do bolesnej myślenia, że ​​nie wróci. Czy nie lepiej skierować tę energię na samodoskonalenia, znalezienie nowej miłości trwać? W teorii jest to, oczywiście, wszystko jest proste, ale w życiu o wiele trudniejsze.

Jednakże, istnieje kilka cennych zaleceń o tym, jak przetrwać separacji.


Powrót do spisu treści

Malować w przyszłym tygodniu w dzienniku i zanurzył się w pracę

To musi być zrobione tak, że minuty wolnego czasu mózg nie był w stanie poświęcić smutne wspomnienia. Basen, szkoły tańca, siłownię, kurs szycia – coś z tym, i to lepiej od razu zwrócić uwagę i nie będą się nudzić. Główna zasada – wyczerpującym dniu twoje ciało tak, że na małe rzeczy, takie jak łzy frustracji nie jest wystarczająco silny. Nr domu weekendu! Na przyrodę, przyjaciół, rodziców – wszędzie, tylko nie pozostać w swoim domu w stylu „samotna i bezużyteczna.”

load...

Nie zapomnij o wiosenne porządki. Dwa gole tutaj: rozpraszać i wyrzucić wszystkie rzeczy, które sprawiają, że wzmianki o dawnym kochankiem. Czysta przestrzeń poczują na progu nowych rozwiązań.

Masz ulubionego pracę? Świetnie! Teraz takie rasprekrasnoy można zapłacić trochę więcej czasu niż kiedykolwiek wcześniej. I szefowie świętować, a profesjonalny samodoskonalenia, trochę zardzewiały, ponownie zostaną opracowane. Najważniejsze jest, aby nie przesadzić z karierowiczostwo. Jeśli praca nie jest zadowalająca, należy rozważyć zmianę go i odebrać coś dla siebie. Taka zasadnicza zmiana poszerzy grono nowych przyjaciół, podnieść samoocenę i odciągnąć od osobistych kłopotów.


Powrót do spisu treści

Znaleźć plusy w swoim życiu kawalerskim

Wcześniej nie mogłem pójść do klubu nocnego z przyjaciółmi, nie pozwala sobie na flirt z innymi ludźmi? A teraz – proszę, jak chcesz! Takie korzyści mogą znaleźć wiele!

Nie ma potrzeby, aby odłożył na znalezienie nowej miłości. Sama tam w tym czasie.

Dobrze, opcja najbardziej drastyczne, aby odzyskać od rozpadu – dostać pracę, co najmniej raz w tygodniu, w hospicjum lub szpitalu onkologicznym dział jako cyniczny jak się może wydawać. Może wystarczyć nawet jednego dnia roboczego. W miejscach, gdzie jest dużo ludzi na skazanego, oszacowania wartości następuje natychmiast. Spójrz w oczy śmierci, doświadczając rozdzierający ból fizyczny – żal. Separacja od kochał – tak nieprzyjemne! Po prostu trzeba to przeżyć.

Nawet najbardziej ponury pesymista może być optymistyczne we wszystkim, w tym rozdzieleniu zobaczyć plusy. Jest to kwestia pracy nad sobą. Po tym wszystkim, żyć i budować relacje, będąc optymistą, jest o wiele łatwiejsze. Dlaczego nie wziąć go na siebie ramionach?

Praca nad sobą czas i pomóc odzyskać nawet po najgorszym rozpadzie.

load...