Jajko maska: środek kurzych i przepiórczych jaj na trądzik w domu

Jaj

Lista produktów, które są stosowane w odniesieniu do żywności oraz w celach kosmetycznych, niekwestionowanym liderem jest jajko. Natura umieścić w nim maksimum przydatnych elementów, aby stworzyć dobrą podstawę dla rozwoju kurczaka. Idealna równowaga witamin, połączenie białka i zdrowych tłuszczów, białka, lecytyna – to wszystko może przynieść wiele korzyści dla naszej skóry, włosów i ogólny stan zdrowia. Nic więc dziwnego, jajka twarzy maskę, ale tak wiele dobrych opinii od kobiet w każdym wieku.

load...

Zawartość:

Jaja do celów kosmetycznych

Co jest wykorzystywane w maskach: żółtko lub

Białka

Ponieważ każda jaj kurzych składa się z dwóch komponentów – białka i żółtka, pierwszą rzeczą, którą musimy zrozumieć, które z nich efektywnie pracować, gdy stosowane zewnętrznie. Mimo wszystko, w diecie żywienia zaleca się użycie białka jedynie dlatego, że szkodliwe cholesterolu. Żółtko również zdobył sławę persona non grata ze względu na zwiększenie stężenia cholesterolu i tłuszczy.

load...

Jednak podczas tworzenia maski żółtka od wszelkich wad wewnętrznego elementu zalety produktu to: cholesterol przez skórę nie jest wchłaniany, ale składniki tłuszczowe doskonale przywróci miękkość naskórka, likwiduje łuszczenie i nadmierna suchość. Szczególnie potrzebują naszej skóry i włosów lecytynę, która poprawia dźwięk, ma efekt liftingu i jest w stanie wniknąć w głąb warstw skóry, nawilżające i odżywcze każdą komórkę.

Składnik białko jaja jest ceniony za swoje właściwości oczyszczających i osuszane. Białko normalizuje metabolizm tłuszczów w komórkach, oczyszcza pory, zmniejsza liczbę wyprysków i zaskórników.

Jak widać na jaja domowych stosuje się maski z dwóch składników, w zależności od rodzaju skóry lub włosów, które tworzą środki, a co należy rozwiązać problemy.

Których jaja są zdrowsze – kurczaka lub przepiórki

Mamy dyskutować o tym, czy zmienić zwykłe żółtka kurczaka dla drogich przepiórki obecnie w toku. Więc jeśli są one różne struktury, wolą tego ostatniego?

Jeśli porównamy wartości energetycznej, różnica jest niewielka, a zamaskowane to nie ma znaczenia. Jednak w przepiórek już nasycone żelazem i magnezem, w obecności witaminy A są bogatsze dwukrotnie. Tak więc maska ​​jaj przepiórczych daje silniejszy efekt niż kurczaka podobnej formie.

Jednak kosmetologów powiedzieć, że różnica będzie zauważalna już po kilku zabiegach kursów. Ponadto, o wiele łatwiej kupić w drogerii retinolu, niż biegać po rynku w poszukiwaniu świeżych produktów przepiórek. Taką decyzję, na podstawie własnego budżetu i czasu.

Opcje masek jaj do twarzy i szyi

Monomaski

Najprostszym rozwiązaniem jest monomaska ​​z żółtka lub białka. Mieszanina żółtka jajka bita wykorzystywane nawilżać suchą skórę i żywienia, białka – do usuwania tłustych plam i wybielania pigmentowych. Pre-czyste twarzy, a następnie pokryte warstwą pianki pędzla kosmetycznego miksera lub blendera maska ​​na całą twarz i szyję, z wyjątkiem okolic oczu.

Oczekiwanie, jak zwykle, aż do wyschnięcia, a następnie delikatnie zmyć resztki, uważając, aby nie naciągnąć skórę.

Maski z żółtka

Mieszanina żółtkiem i innych składników korzystnych używać masek dla dziewcząt siedzi na diecie jaj, gdzie tylko białka stosowanego w menu. A jeśli dzień należy jeść 5-6 jajka, wyobrazić sobie, jak przydatna produkt jest wyrzucany na marne!

Jednak, formy muszą kupować jajo bez powłoki, ponieważ białko jest oddzielone od innych środków nie spawu. A przecież można i smażyć na patelni z teflonu lub ceramiki ty.

Miód i banana oznacza

Bardzo miękka konsystencja jest uważana za maskę miodu, bananów i żółtek jaj. Jest ona przeznaczona dla osób, starzenie przywrócić równomierny kolor i wzbogacić naskórek z wilgocią i śledzenia i wyeliminować nadmiar sucha. Naturalne miodu tylko nieznacznie ogrzewa się i łatwiej kontaktuje się z pozostałymi składnikami.

Proporcje są: łyżka miodu + kruszony łyżka banan + 1 żółtko (jeśli przepiórki – to 2). Powszechne – techniki nakładania.

Twaróg i jajka przepis

W domu, łatwe do przygotowania serem i maskę jajko na lifting twarzy i szyi. Zajmuje tłuszczu twarogu, śmietany i żółtek jaj. Ubijak ich w przybliżeniu w równych proporcjach i umieszczone na grubej warstwie skóry. W tym przypadku najlepiej jest zająć pozycję poziomą i zamknął oczy, położyć się na pół godziny.

Kompozycje białkowe

0. Białka jaja maska ​​jest cenione ze względu na możliwość wyeliminowania trądziku. Obejmuje ona skórze cienką warstwą absorbujący nadmiar tłuszczu i zabrudzeń. Po usunięciu składzie twarz wygląda świeżo, dopasowania wąskie pory, zaczerwienienia usuwany. W celu zwiększenia efektu złuszczania, są dodawane do białka startego jabłkowego oraz sok z cytryny, której kwas wnika w głąb porów i oczyszcza je dokładnie.

Jeśli wybierasz się na wakacje, a pilna potrzeba, aby dać większą wyrazistość konturu twarzy, a następnie w domu jest łatwo ugotować jajko rzeźbiarza maski. Ponieważ jest to konieczne do szlifowania do płatków owsianych mąki, jaj dwa jajka i jogurt. Ugniatanie mieszaniny tak, aby wyglądał jak gęstej śmietany. Po aplikacji nie może się uśmiechać, mówić, powodując zmarszczki przenieść. Wysuszona mieszanka staje się gruba i twarda jak gips, więc przemyć dokładnie nie podkovyrivaya i zwilżyć wodą i daje trochę czasu, aby zmiękczyć.

Jeśli Ci się spodoba, jak skóra twarzy po maską przepiórczych jaj kurzych lub spróbuj to zrobić na podstawie tych produktów przeznaczonych do odzysku włosów. Efekt nie będzie gorzej.

Wideo Przepisy maski domu

Jaja

load...