Jajko dieta przez 4 tygodnie – utraty wagi jest łatwe!

Do tej pory panie otrzymują dużą liczbę różnych diet i sposobów walki z otyłością. W związku z tym, należy wybrać optymalną dietę specjalnie dla organizmu szczególności złożoność nie będzie.

load...

Co kierujemy przy wyborze diety? Po pierwsze, są wspierane przez konkretnych osiągnięć osób, co do zasady, znajomych, przyjaciół lub krewnych. Po drugie, duża rola odgrywana przez władze: gwiazdy Hollywood, którzy osiągnęli tzw zerowej wielkości lub krajowe dane showbiznesu. Wreszcie, możemy liczyć na przy poszukiwaniu optymalnej diety dla siebie w internecie, podczas gdy widzimy szereg opinii i poglądów ludzi, którzy próbowali tego typu diety. Teraz głównym! Wszystkie te punkty odpowiada bardzo popularne w dzisiejszych czasach diety opartej na konsumpcji białek: x 4-tygodniową dietę jaj! Obecnie trudno jest znaleźć kobietę, która nigdy nie słyszał o tak popularnym i skutecznym sposobem zwalczania otyłości. Powinna ona być wprowadzona do wyszukiwarki dochodzenia Internet jaj białka diety, a zobaczysz mnóstwo zasobów, gotowy, aby zapewnić Państwu szczegółowych informacji. W celu zapewnienia skuteczności tej metody odchudzania, wprowadź informacje: „jajko diety, zdjęcie z osiągnięciami kobiet” i po prostu zainspirowany sukcesem i wyników – lepiej raz zobaczyć … i schudnąć!

Cztery tygodnie jajko dieta nie opiera się na liczeniu kalorii jeść. Jego zasada działania zupełnie innego: aby ustalić, jakie reakcje zachodzą w organizmie, gdy jesz to czy tamto produkt. Menu jest dobrana w taki sposób, że produkty spożywane interakcji i strawionego szybciej. Aby osiągnąć wymierne wyniki, ważne jest, aby dokładnie i ściśle przestrzegać wszystkich zaleceń, bez najmniejszego odchylenia w wykonaniu przedmiotu. Nieuprawnione zastąpienie jednego produktu innym według własnego uznania, nie jest dozwolone. Jeśli zastosujemy się do wszystkich zaleceń i przejść przez wszystkie etapy jaj 4-tygodniowej diecie, masz gwarancję, aby móc zmniejszyć objętość i zmniejszyć ciężar rzeczywistości w 12-30 kg, w zależności od właściwości organizmu i przestrzeganie tej metody odchudzania.

Podstawą tej diety są jajka. Wybierając ten typ metody odchudzania, nie będzie twarzą uczucie głodu w ciągu dnia. Ten element podwyższa rating popularność diety jajka, starają się zrozumieć podstawowe zalety i wady.

Dieta białko jaja: plusy i minusy!

Jaja – źródłem białka, a także niskokaloryczne, skład chemiczny zawiera wiele cennych substancji dla naszego organizmu. Przylegającą do czterech tygodni jaj diety, nie będzie głodny, ponieważ podstawową zasadą tej diety – sytości! Jajko dieta przez 4 tygodnie zawiera przepisy, które najlepiej dostarczyć niezbędnych składników odżywczych całe ciało, ale z wysokim procentem odchudzania. Skład chemiczny jaja ma pełen wachlarz witamin i minerałów, różnych pierwiastków śladowych, a niezbędne dla osoby życia: B12, D, B1, B6, E, B2, potasu, fosforu, żelaza, jodu (niezbędny dla normalnego funkcjonowania tarczycy), wapnia ( wzmocnienie kości), potas (choroby serca), kobalt i miedź. Dokonywanie w swojej diecie jaj głównym źródłem energii, można uzyskać niezbędne aminokwasy i lecytyny, która zapewnia zdrowe funkcjonowanie organizmu i zapobiega powstawaniu miażdżycy. Dlatego wiele dietetycy zalecają spożywanie surowego żółtka, ponieważ głównym stężenie kopalin właśnie tam (np, gotowane jajko, jajka sadzone, sunny side up). Do tej pory, żółtko diety, których przepisy są bardzo powszechne, ma wiele odmian, więc trudność w znalezieniu informacji powinno pojawić. W każdej książce o żywieniu będą publikowane artykuł „jajko diety przez okres 4 tygodni, przepisy kulinarne.”

load...

Główne wady 4-tygodnie jajko diet są następujące. Pierwszy wadą – jest bardzo niskiej zawartości węglowodanów, które mogą być niebezpieczne dla ciała w wielu chorobach, takich jak cukrzyca. Kolejnym negatywnym czynnikiem jest niska zawartość tłuszczu w żywności jest znana, może to negatywnie wpływać na kondycję włosów, paznokci i skóry. Wszystko tu jest, dietetycy obejmują możliwy wzrost poziomu cholesterolu we krwi. Menu jaj dieta może zahamować ich monotonii wraz z upływem czasu, ponieważ takie zmniejszenie masy ciała może być zaklasyfikowany jako mono-diety, która charakteryzuje się zużycia jednego konkretnego produktu, co stanowi podstawę do diety.

Jajko dieta nie jest zalecany dla matek dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Jaja są uznane za wystarczające produkt vysokoallergennym i może wywołać alergie. Dodajmy do tego zwiększony poziom cholesterolu, który występuje ze względu na aktywne korzystanie z jajami w okresach, dla których przeznaczone na cztery tygodnie jajko diety, dietetycy martwić, że stało się jasne, ponieważ cholesterol nie jest dobre dla każdego człowieka, nie mówiąc już otoczony przez niedojrzałego młodego organizmu. Statystycznie nie potwierdził, ale istnieją przypadki, gdy pogarsza się stan włosów i paznokci, ale to naprawdę ma wagę, aw rzeczywistości nadwagę dać powikłania dotyczące układu sercowo-naczyniowego. Jajko dieta – to dieta, która wymaga konsultacji z dietetykiem lub lekarzem. Przed „wziąć” na tego rodzaju diety, należy upewnić się, że jajka nie są przeciwwskazane, a ciało będzie w stanie wytrzymać 4-tygodniowy jajko diety. Jeśli wiesz o obecności chorób przewlekłych i żyć dla zbyt intensywnego rytmu, należy skonsultować się z dietetykiem.

Przed przystąpieniem do przestrzegania diety i przejść do zalecanej menu, trzeba zważyć. Procedurę tę należy powtórzyć po zakończeniu wyszczuplający Oczywiście, w okresie, w przeliczeniu na cztery tygodnie. W ścisłej zgodności ze wszystkimi zaleceniami efekt będzie gwarantowana i nie widoczne tylko dla Ciebie, ale także dla wszystkich innych!

„Dziesięć przykazań” 4-tygodniowa dieta jajko

 1. Staraj się pić jak najwięcej ilości wody, pić sok
 2. W każdej chwili można wypić kawę lub herbatę, ale lepiej jest zastąpić je z zielonej herbaty. Zabrania się jeść z cukrem i dodać mleko napoje
 3. Całkowite wykluczenie z diety tłuszczów i olejów
 4. Korzystać z różnych rodzajów przypraw są dozwolone: ​​sól, czosnek, papryka i cebula Standardowy
 5. Jeśli występują ostre poczucie głodu, można ograniczyć korzystanie z sałatką, ale nie wcześniej niż 2:00 od ostatniego posiłku
 6. Procedura otrzymania jajko jedzenie dieta 4-tygodniowy musi być ściśle regulowane, zakazane produkty przegrupowania, takie jak śniadanie, obiad
 7. Dla maksymalnego efektu, podłącz diety jajko z aktywności fizycznej w celu utrzymania łagodnego tonu ciała
 8. W tym celu, aby wyniki zostały usunięte, a ciężar nie powraca do swojego poprzedniego wysokiej rysunku, jest konieczne, aby ograniczyć spożycie cukru i energii pożywne: mąkę żywność o wysokiej zawartości węglowodanów
 9. Kiedy trzeba powtórzyć cztery tygodnie jajko diety zaleca się powtórzyć pierwsze i czwarte tygodni dwukrotnie.
 10. Ta metoda odchudzania nie wymaga użycia żadnych witamin, ponieważ jest to dość wyważone i bogata w warzywa

Aby zwiększyć motywację do utraty wagi, dietetycy polecają ważone raz dziennie, najlepiej rano. W przypadku przerwy w diecie białka jaj z jakiegokolwiek powodu konieczne jest, aby rozpocząć wznowienie pierwszego tygodnia kursu.

W przypadku, gdy wątpiłem, ile produktu może być używany, a numer nie został określony ściśle w menu – tak można używać produktu w nieskończoność.

Ta dieta jest najlepsza do dojrzałego wieku, ale nie jest przeciwwskazany u osób starszych, o ile nie zostały one podwyższone stężenie cholesterolu. Dla dzieci to dieta menu diety nie jest właściwe.

Po diecie jesteś pierwszy raz można poczuć szybkiego nasycenia organizmu do dość małych porcjach. Pozwoli to utrzymać wagę w ramach, który został osiągnięty dzięki wykorzystaniu jaj diety.

W przypadkach, gdy co najmniej jeden z powyższych punktów mają na dietę, aby wznowić w pierwszym tygodniu! To jest niemożliwe podczas odwrotu od zasady zacząć od etapu, na którym zostało przerwane!

Menu jajko dieta

  Racje pierwszego tygodnia:

 • Śniadanie menu na co dzień 1 lub 2 jajka, pół owoców cytrusowych (pomarańczy lub grejpfrutów)

Wtorek:

 • Obiad: jeść wszelkiego rodzaju owoców, jeden koniecznie iw nieograniczonej ilości (pomarańcze, gruszki, jabłka, arbuzy, melony). Nie można jeść banany!
 • Obiad: gotowane lub pieczone mięso (bez wysokiej zawartości tłuszczu w diecie lepiej mięso królik)

Czwartek:

 • Obiad: gotowany lub pieczony kurczak, indyk. Najpierw trzeba usunąć skórę
 • Obiad: warzywa sałatkowe (pomidory, ogórki, papryka, cebula i kapusty), 2 jaj na twardo, 1 tosty, 1 średnia grejpfruty lub pomarańczowy

Czwartek:

 • Kolacja: ser dowolnego typu (odtłuszczone) w nieograniczonych ilościach, 1 tost, pomidory, i dowolna liczba
 • Obiad eat gotowane lub pieczone mięso (mięso mielone bez tłuszczu, to jest pożądane gatunki żywieniowych: kurczaka i królika), z wyjątkiem baraniny

Wtorek:

 • Kolacja: jednego rodzaju owoców, z wyjątkiem bananów, można jeść w nieograniczonych ilościach jabłka, gruszki, śliwki, pomarańcze, melony, morele, etc.
 • Obiad: smaży się, albo gotuje się mięso (mielona wołowina bez tłuszczu, korzystnie od diety mięsa królik), z wyłączeniem jagnięciny, surówka

Piątek:

 • Obiad: gotowane warzywa (cukinia, marchew, buraki, groch lub odmówić rośliny strączkowe, takie jak fasola), gotowane jajka 2
 • Obiad: niskotłuszczowe odmiany rybne lub gotowany, surówka (bez oleju) 1 średnia grejpfruty lub pomarańczowy

Sobota:

 • Obiad: jeść jeden rodzaj owoców w nieograniczonych ilościach (arbuzy, melony, jabłka, gruszki, śliwki, zrezygnować z jedzenia banana)
 • Obiad: gotowane lub pieczone mięso (wołowina mielona bez tłuszczu, diety odmian mięso: królik), z wyjątkiem baraniny, surówka

Niedziela:

 • Lunch: smażone lub gotowane kurczaka lub indyka (pre usunięcie skóry), pomidory libitum, gotowane warzywa 1 średnia grejpfruty lub pomarańczowy
 • Obiad: gotowane warzywa (wykluczyć strączkowe, takie jak fasola)
 • W drugim tygodniu diety:

 • Śniadanie menu na co dzień 1 lub 2 jajka, pół owoców cytrusowych (pomarańczy lub grejpfrutów)

Wtorek:

 • Obiad: gotowane lub pieczone mięso (królik – trochę zawierający tłuszcz, diecie mięso, mięso mielone z niskiej zawartości tłuszczu), surówka
 • Obiad: surówka, gotowane 2 jajka 1 średnia grejpfruty lub pomarańczowe

Czwartek:

 • Obiad: jeść gotowane lub pieczonymi odmian diety mięso (mięso królika pasuje najlepiej), bez warstwy tłuszczu, surówka
 • Obiad: 1 średnio pomarańczowy lub grejpfrutowy, 2 jaj na twardo

Czwartek:

 • Obiad: gotowane lub pieczone mięso (plastry o niskiej zawartości tłuszczu, wołowina, jagnięcina bez), ogórki w nieograniczonych ilościach
 • -Uzhin: 1 średnio pomarańczowy lub grejpfrutowy, 2 jaj na twardo

Wtorek:

 • Obiad: jeść białego sera (o niskiej zawartości tłuszczu całkowitego) w nieograniczonych ilościach, 2 jajka i warzywa gotowane (odrzucić stosowanie rośliny strączkowe: fasola)
 • Kolacja: 2 jajka na twardo

Piątek:

 • Obiad: gotowane lub smażone ryby odmiany niskotłuszczowe
 • Kolacja: 2 jajka na twardo

W soboty i niedziele:

 • Obiad: gotowane lub pieczone mięso (tłuszcz wołowy, mięsa niskotłuszczowe: królik), pomidory libitum i 1 średnia grejpfruty lub pomarańczowy
 • Obiad: gotowane lub pieczonego kurczaka (pre musi usunąć skórę), gotowane warzywa, pomidory w dowolnej ilości, grejpfruty lub pomarańczowy 1
 • Trzeci tydzień diety:

Wtorek:

 • Przez cały dzień można jeść żadnych owoców w nieograniczonych ilościach. Wyjątkami są: figi, banany, figi, mango i winogron.

Czwartek:

 • Przez cały dzień wolno jeść żadnych warzyw i różnorodne świeże sałatki, oprócz kombinacji ziemniaki z zbóż.

Czwartek:

 • Przez cały dzień jest to wolno jeść każdy z produktów wymienionych powyżej, wszelkie gotowane warzywa, surówka w nieograniczonych ilościach w każdej chwili.

Wtorek:

 • Jeść ryby gotowane lub smażone odmiany niskotłuszczowe tym nieograniczony sałatki (tylko kapusty i sałaty) w dowolnej ilości, gotowanymi warzywami

Piątek:

 • Gotowane lub pieczone mięso (diety pożądane wykorzystanie mięsa o niskiej zawartości tłuszczu lub mielone królika) wykluczyć owiec, gotowane warzywa w nieograniczonej ilości

W soboty i niedziele:

 • Przez cały dzień, jeść jeden rodzaj owoców (oprócz bananów i terminów) w nieograniczonych ilościach w każdym czasie (jabłka, śliwki, gruszki)
 • Dieta jajko. Menu 4 tygodnie:

Wyroby z poniższej listy, są rozłożone na cały dzień bez konkretnego restrykcyjnej czasie, ale żadnych niedozwolonych dodatków.

Wtorek:

 • 4 plastry gotowanej lub prażonej lub gotowanej mięsa kurczaka ź
 • 4 ogórek i pomidora 3
 • 1 słoik tuńczykiem. Ściśle bez oleju, w razie potrzeby płukanie wodą
 • 1 tost
 • 1 średnia grejpfruty lub pomarańczowy

Czwartek:

 • 4 ogórek i pomidora 3
 • 2 kromki gotowanego lub pieczonego mięsa (nie więcej niż 200 gram)
 • 1 tost

Czwartek:

 • 1 łyżka twarożku lub dowolny beztłuszczowej biały ser
 • Małe płytki z warzywami
 • 2 ogórek i pomidor 2
 • 1 średnia grejpfruty lub pomarańczowy
 • 1 tost

Wtorek:

 • Pół gotowane lub pieczonego kurczaka oczyszczono na skórze
 • 1 ogórek i pomidora 3
 • Jeden rodzaj owoców (gruszki, jabłka, śliwki, arbuzy, banany, figi i siebie)
 • 1 średnia grejpfruty lub pomarańczowy

Piątek:

 • 1 i 3, sałatki pomidora (sałata)
 • 2 jajka
 • 1 średnia grejpfrutowy i pomarańczowy

Sobota:

 • 1 tost
 • 2 piersi kurczaka, gotowane koniecznie
 • 1/8 kg sera lub beztłuszczowego jogurtu
 • 2 ogórki, pomidory i 2 zsiadłe
 • 1 mały grejpfruty lub pomarańczowy

Niedziela:

 • 1 łyżka twarożku
 • 1 słoik tuńczykiem. Ściśle bez oleju, w razie potrzeby płukanie wodą
 • Małe płytki z warzywami
 • 2 ogórek i pomidor 2
 • 1 tost
 • 1 średnia grejpfruty lub pomarańczowy

Należy zwrócić szczególną uwagę! Menu dla diety jajko jest ściśle regulowana! Niedopuszczalne podstawienie jednego produktu do drugiego, z wyjątkiem produktów, według własnego uznania, jeśli jest podana w diecie jaj receptury, które zostały opracowane przez specjalistów od żywienia w celu przyspieszenia utraty masy ciała. Jeśli na liście obok „sałatki” wyrafinowanych produktów, to ściśle te pokarmy, które powinny być spożywane. Jeśli lista, co jest zawarte w sałatce, niewymienione – to znaczy jeść sałatę.

Uwagi do diety na białka jaja:

 • Jeśli lista określonego mięsa, w ścisłym tego celu służy wyłącznie mięsa, a nie z kurczaka. Mięso drobiowe spożywane w przypadku, gdy będą odpowiednio oznaczyć!
 • Dieta pozwala na korzystanie z jaj białych owoców takich jak owoce cytrusowe (pomarańcze, grejpfruty i Pamela), melonów (arbuz i kantalupa), śliwki, ananasy, jabłka czy gruszki. Wyjątkiem są następujące owoce: daktyle, figi, winogrona i banany.
 • Zgodnie z gotowanymi warzywami, dopuszczonych do użycia, oznacza: cukinii, kabaczka, cukinii i bakłażanów, marchew, buraki lub grochu. Stosuje się tylko jeden rodzaj warzyw! Zabrania się jeść ziemniaki
 • Dieta określonych produktów oznaczonych „odtłuszczone” – oznacza, że ​​ten produkt o najniższym procent tłuszczu. Zabronione jest stosowanie produktów więcej niż 16% tłuszczu.

Podstawą diety czterech tygodni jaj diety składa się z jaj. Wiele z nich jest zaniepokojony liczbą jaj potrzebnych do stosowania jako cztery tygodnie jaj diety może znacznie poprawić poziom cholesterolu. Niepokój również opiera się na fakcie, że jajko – jedzenie jest na tyle złe trawienie i trudne do żołądka. To nie jest nieuzasadnione, ale istnieje zasadnicza trik, który pomaga przyspieszyć żołądek. Aby przyspieszyć metabolizm jaja powinny być gotowana lub pieczona stosunkowo krótkim czasie, najlepszym rozwiązaniem – gotowane jajka, a potem jajko dieta 4 x tydzień nie wydaje się tak trudne do ciebie. W takim przypadku, jeśli nie akceptują stosowanie semi-jajka, twoje ciało będzie wydać około około 3 godzin do ich dyspozycji. Dietetycy obliczyli menu optymalnej diety jajka przez 4 tygodnie, aby uniknąć przeciążenia organizmu.

Dlaczego tracimy kilogramy?

Dieta białka jaja jak najszybciej jest w stanie zwolnić kobietę dodatkowych kilogramów, ponieważ jaja, zwłaszcza białka, bardzo mało kalorii. Dietetycy wykazują statystycznie, że ludzie, którzy jedzą śniadanie omlet lub inny wariant gotowanych jaj, tracąc dwie trzecie masy więcej niż tych, którzy wybierają inne pokarmy śniadaniowe. Egg 4-tygodniowa dieta ma wysoką zdolność do usuwania tłuszczu. Ale powodem tego zjawiska, jeśli rozłożone w micie jaj kalorii? Cały sekret polega, że ​​jaja dostarczają człowiekowi poczucie sytości przez bardzo długi czas. W Luizjanie, eksperyment został przeprowadzony przez dietetyków. Patrzyli kobiet z nadwagą i ustalił, jaki rodzaj żywności wolą. Te kobiety, które przestrzegać diety o niskiej zawartości tłuszczu (i jajko dieta jest sam 4 tydzień) zostali podzieleni na dwie grupy: jedna grupa miała śniadanie 1 – 2 jajka, a drugi – kok, kaloryczny odpowiedni jaj. W obu grupach, liczba identycznych zjedzonych bułek i jaj. Po spędzeniu ważenie kontrolne. Kobiety, które spożywały jajka na śniadanie stracił 65% więcej masy niż w drugiej grupie pań. Jest udowodnione, że ludzie, którzy jedzą jajka na śniadanie, spożywać w ciągu dnia jest dużo mniej żywności, która jest związana z uczuciem sytości. Takie właściwości kule zapewnia wysoką zawartość białka.

Dlatego dieta jajko jest najlepsze dla utraty wagi, ale bez uszczerbku dla niego. Ponadto jaja – to nie nudne jedzenie, jak wielu myśli. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce „jajko diety photo” i będzie w stanie zapewnić obfitość wariantów, jak mogą być spożywane.
Panie, jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie w krótkim czasie i strząsnąć nadmiar tkanki tłuszczowej, ale nie chce się myśleć obsesyjnie o jedzeniu i doświadczenie cięcie odczucia głodu ból w żołądku, a potem jajko dieta – jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie! Schudnąć z komfortem i proste!

load...