Jabłko dieta na 7 dni. Twoja droga do piękna!

Zawartość:

Popularne mądrość mówi: jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na lekarza – jeść jabłka. Dobrze, proponujemy nie tylko jeść jabłka i przejść do diety jabłkowego. Nie, nie na całe życie, tylko na chwilę, na przykład, przez siedem dni. Następnie, po wynikach – wielka postać, świeżą cerę i czyste gładka skóra – aby zabezpieczyć efekt można zorganizować rozładowania (jabłko) dzień w tygodniu. Gwarantuje wspaniałe widoki.

load...

Dlaczego jabłka i jakie są one tak dobre? Zacznijmy od tego, co natura dała jabłka wszystkie niezbędne witaminy, aminokwasy, mikroelementy, błonnik. Istnieją nawet superdefitsitny jod, które jednak nie są zawarte w owocach i nasionach.

Jabłko dieta pomaga przywrócić zaburzony metabolizm i pozbyć się kilogramów dodatkowych. Dieta rzeczywiście jest bardzo skuteczna, ale jak każda dieta, powinno być traktowane z ostrożnością. Chcemy podkreślić, że jabłka nie mają pewnego rodzaju funkcji Super-skuteczny do zmniejszenia masy ciała, wszystko opiera się na zmniejszenie ilości spożywanych kalorii, innymi słowy, trzeba wydać więcej kalorii niż konsumować.

I pewne zastrzeżenia. Mono-dieta nie powinna trwać długo. Dlatego, nawet jeśli mówimy, że nasza dieta jest jabłko zaprojektowany przez 7 dni, to jest zrozumiałe, że w tych dniach diety są też inne produkty. Na niektórych jabłek nie zaleca się „siedzieć” na dłużej niż trzy dni.

A jednak. Szybka utrata masy nie jest zbyt przydatna do organizmu. Generalnie, w celu uniknięcia przykrych konsekwencji diety i nie zaszkodzić sobie zamiast korzyści, zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem i zrobić test.

load...

Opcje jabłko mono-dieta

  1. Jest możliwe, aby jeść w ciągu dnia do dwóch kilogramów jabłek. Dla odmiany, jabłka można jeść na surowo, pieczone, uczynić jabłkowym. Ponadto zaleca się, aby pić niegazowana woda mineralna, herbata ziołowa, bioder bulionu zielonej herbaty. Cukier jest zużywana. Można zjeść w ciągu 1-2 łyżeczki miodu w ciągu dnia.
  2. Tylko jabłka pieczone (do dwóch kilogramów). Podzielono na 6 etapów. W ciągu dnia można pić zieloną herbatę, wodę mineralną bez gazu, herbatę ziołową, dzikiej róży.
  3. Dieta jabłko sztywne, zaprojektowany przez 7 dni. Pierwszy dzień – 1 kg jabłek; drugi dzień -1,5 kg; Trzeciego dnia – 2 kg; Czwartego dnia – 2 kg; piąty dzień – 1,5 kg; szósty dzień – 1 kg; siódmy dzień – 1 kg.

Ostatni dieta jest bardzo ciężka, może wytrzymać kilka. Jeśli masz takie badanie byłoby też bardzo ciężki, można spędzić na jabłkach kilka dni, a następnie uzupełniane diety według własnego uznania główny warunek – nie powinien być zbyt wysokokaloryczne jedzenie, i nie powinno być dużo.

Jabłko dieta z dodatkami

Jabłka + jogurt

Bardzo skuteczne jest uważany dieta jabłko uzupełnione produktów, takich jak jogurt, płatki owsiane. Dzienna dieta taka dieta zawierająca około kilograma jabłek i litra jogurtu. Jabłka mogą być spożywane w stanie surowym, jak również w wątrobie. Surowe jabłka są zalecane do jedzenia w formie tarty, więc są lepiej wchłaniane.

Jabłka + jogurt + ser

  1. Na śniadanie można jeść startego jabłka z łyżką twarożku i małą ilością miodu.
  2. Obiad: dwa pieczone jabłko i szkła kefir.
  3. Obiad składa się z dwóch łyżek twarożku i szklanki kefiru.
  4. Przekąska: startego jabłka i szklankę kefiru
  5. Obiad: 2 pieczone jabłko łyżeczką miodu i posiekane orzechy włoskie.
  6. Przed snem można wypić szklankę kefiru.

Jest to świetna wersja diety, ponieważ oprócz jabłek są produkty mleczne (jogurt i sery), miód i orzeszki. I miód, orzechy i na tyle kalorii, ale ponieważ są one stosowane w niewielkich ilościach, proces utraty wagi nie przeszkadza. Niewątpliwą zaletą, ponieważ oba te produkty są biologicznie czynne i obejmują wiele użytecznych substancji.

Dieta Apple: plusy i minusy

Skuteczność diety jabłko udowodnione przez czas. Wybierz, czy ta metoda odchudzania, każdy decyduje za siebie. Jedno jest pewne: przez długi czas, dieta jabłko nie jest zaprojektowany jako ludzkiego ciała powinien dostać zbilansowaną dietę.

Jednakże, jeśli chcesz szybko pozbyć się dodatkowych kilogramów, a następnie kilka dni na jabłoniach gwarantowanych dać pożądanego rezultatu. Ważne jest, wtedy nie idź na jedzenie. Jedzenie powinno być małe, częste posiłki. Pozwoli to na utrzymanie stabilnej masy ciała. Dodatkowym atutem będzie czczo dni, które można zorganizować raz w tygodniu.

Jabłko dieta ma przeciwwskazań. Przeciwnie, nawet przeciwwskazania, oraz konieczność skorygowania diety, w zależności od stanu zdrowia. Dlatego przed rozpoczęciem diety, należy skonsultować się z lekarzem i zrobić test.

Na przykład, osoby z chorobą wrzodową, zapalenie żołądka o wysokiej kwasowości, problem z żółcią, kwaśne jabłka są przeciwwskazane w surowej postaci. Mogą mieć tylko słodkie jabłka, reszta powinna być stosowana w postaci piekarniczego. Ci, którzy mają niską kwasowość, a wręcz przeciwnie, kwaśne jabłka są nie tylko okazją, aby schudnąć, ale również przyczynić się do poprawy zdrowia.

Alergie powinien być bardzo ostrożny z kolorowych owoców – mogą wywołać alergię. Dla nich najbardziej odpowiednie są zielone jabłka.

Chudniesz z umysłem i być zdrowe!

load...