Jabłko dieta – minus 10 kg w ciągu tygodnia

Jabłko dieta – to świetny sposób na szybką i skuteczną utratę wagi. Jabłka są źródłem włókien pektyny, które w magiczny sposób pomóc przez 7 dni stracić 10 kg. Jabłko diety dla utraty wagi jest znany w kilku wariantach. Różnica polega na czas trwania, ilości spożywanych owoców i innych pokarmów w diecie.

load...

Zawartość:

Korzyści z diety jabłko

Dieta na jabłka jest bezpieczne i nieszkodliwe. Doskonałe czyści, usuwa nadmiar płynu i sprawia, że ​​figura szczuplejsza. Jednocześnie twoje ciało staje się zdrowe i odporne.

Jabłka zawierają witaminy i minerały. I o zawartości w nich takie elementy jak żelazo użyteczne jest znana nawet w wieku szkolnym.

W tego owocu ma wysoką zawartość błonnika, więc podczas odchudzanie uczucie sytości, który podałeś. Ponadto, glukoza i fruktoza pozwoli Ci zaoszczędzić od uczucia głodu.

load...

Wraz z utratą wagi jabłek może pomóc w walce z innymi chorobami. Na przykład, w celu normalizacji ciśnienia krwi lub obniżyć poziom cholesterolu, rozwiązać delikatny problem z zaparciami lub dokonać naczynia krwionośne elastyczne.

To jest zabawa! Dobrze jeść jabłka codziennie. Jeśli zrobisz to na godzinę przed posiłkiem, należy zwiększyć apetyt i poprawia proces trawienia.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Korzyści z pektyny

Jabłko diety należy do tak zwanych diet pektyny. Zastosowanie pektyny przyczynia się do znacznego zmniejszenia ilości kalorii. Pomaga prawidłowe trawienie i oczyszcza organizm z toksyn i niechcianego tłuszczu, nawet najbardziej uporczywy.

Pektyna jest również użyteczna, porządkuje mikroflorę jelitową eliminuje metali ciężkich i pestycydów. Jednak, aby uzyskać jak największe korzyści z pektyny, należy jeść świeże owoce, w którym jest on zawarty.

Jabłka są głównym źródłem pektyny pomaga zwalczać skutki nadmiaru węglowodanów dostępne. I są one najbardziej „wrogów” z organizmu, dzięki którym możemy lepiej.

Dwie opcje do odchudzania 7 dni

Opcja №1

Jabłko mono-dieta polega na jedzeniu tylko jabłka. Jest to trudny system zasilania dla osób ze zdrowym żołądku.

Menu takiej diecie jest bardzo prosta. Każdego dnia trzeba zjeść określoną liczbę owoców:

 • Pierwszego i ostatniego dnia – 1 kg;
 • Drugi, piąty i szósty dzień – 1,5 kg;
 • Trzeci i czwarty – 2 kg.

Udziela się zgody na pić dużo płynów – woda, zielona herbata lub herbatki ziołowe z ziół. Można też zjeść dwa małe krakersy żyta dziennie.

Wariant №2

Jabłko dieta minus 10 kg pozwala wykorzystać szereg dodatkowych produktów. Spośród nich, w tygodniu przeważa marchew i buraki o wysokiej zawartości pektyny.

Jabłko dieta tydzień proponuje następujące menu.

Czwartek: jabłko dziennie:

 • Śniadanie: Applesauce z 3 owoców z sokiem z cytryny i orzechy włoskie.
 • Obiad: sałatka z jabłka, jajka, pietruszka i zielonej cebuli.
 • Kolacja: 3-4 średnich jabłek.

Czwartek: jabłko-dzień ryż:

 • Śniadanie: 3 jabłka i ryż bez soli (100 g).
 • Obiad: porcja ryżu (200 g), gotowane jabłko miąższu i soku z cytryny.
 • Obiad: ryż bez soli (100 g).

Czwartek: AN dzień jabłko-ser:

 • śniadanie: 2 jabłka i niskotłuszczowy ser twarogowy (100 g).
 • Kolacja: twarożek z dodatkiem przegotowanej słomy jabłkowy, sok z cytryny, miodem i orzechami.
 • Obiad: niskotłuszczowy twaróg (150 g).

Środa: dzień marchewkowo-jabłkowy

 • Śniadanie: (1 szt.), Świeża marchew puree (3 szt.) I jabłka.
 • Obiad: powtórzenie śniadanie z miodem.
 • Obiad: 3 pieczone jabłko z łyżeczką miodu.

Czwartek: Marchew buraków dziennie:

 • Śniadanie: (1 szt.) Gotowane buraki i marchew (2 szt.).
 • Obiad: jajka na twardo (2 szt.) oraz buraki (1 szt.), porcja płatków owsianych.
 • Obiad: puree z marchwi z miodem.

Czwartek: jabłko dziennie powtarzaj

Niedziela: powtarzaj jabłko ryż dzień

Jabłko dieta usuwa 10 kg bez żadnych problemów, jeśli ściśle przestrzegać tej diety i nie jest zbyt leniwy, aby 15-20 minut dziennie na ćwiczenia fizyczne.

Przeciwwskazania

Jeśli chcesz spróbować, aby schudnąć w ten sposób, należy skonsultować się z lekarzem. Powie wam wersję diety, która jest najlepiej dopasowana do ciała. Po tym wszystkim, każdy z nas ma jakieś problemy zdrowotne, nie należy zaniedbywać go.

W przewlekłych chorób żołądka nie zaleca się jeść surowe jabłka. Dopuszcza się piec je w małej ilości.

Ważne jest, aby wiedzieć, że słodkie jabłka są odpowiednie dla osób z chorobą wrzodową żołądka. A dla tych, którzy mają zapalenie żołądka i niskiej kwasowości, lepiej wybrać różne kwaśnych owoców.

Warto też zwrócić uwagę na treść tych kwasów owocowych owoce, które mogą uszkodzić szkliwo. Aby tego uniknąć, trzeba wypłukać usta po zjedzeniu jabłka, a szkliwo nie jest naruszona.

Lekarz na roli jabłek w zmniejszaniu wagi

Kończące tygodniach diety

Podczas diety tydzień dobiegła końca nie trzeba iść na jedzenie nie jedli w tym okresie. Najlepiej jest rozpocząć mój rano z jabłkami po południu do jedzenia trochę warzyw w dowolnej formie, a na kolację ograniczyć część zbóż i szklankę kefiru. Żywność zawierająca białka zaleca się zostawić na następny dzień, ale spożywanie tłustych i smażonych lepiej odłożyć co najmniej na tydzień lub zrezygnować całkowicie.

W wysiłku, aby schudnąć, nie zapomni o swoich fizjologicznych cech i preferencji smakowych. Nie popełnienia przemocy na siebie! Nie pasuje do każdego produktu diety, to lepiej, aby zastąpić jeden z której będziesz zadowolony – więc będzie znacznie zwiększyć szanse powodzenia.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...