Jabłko dieta – minus 10 kg tygodniowo

Zawartość:

Ach, te kobiety – że nie podoba im się kolor osoby, źle paznokcie makijaż, włosy odmalowane, a następnie postanowił schudnąć …. To wszystko pochodzi od zmiennej natury, pragnienie, aby zawsze wyglądać niesamowite, co nie jest zaskakujące – natura nas tak. Dieta – jest na ogół osobny temat do dyskusji. Dlaczego po prostu nie mają do gryzienia dla kobiety tracą na wadze – płatki owsiane i niedogotowanego ryżu, wypić herbatę i nawet nie zapach słodyczy. Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć i nie cierpią z powodu niekończących się głodu? Spróbuj inteligentne, efektywne i bardzo miły diety na jabłkach.

load...

Jaka jest dieta na jabłkach

„Dieta na jabłka minus 10 kg” – to nazwa nadana do diety na jabłkach oficjalnie. Dlaczego minus 10 kg? Bo to było tak wielu dodatkowych kilogramów można schudnąć w 7 dni! cud wydaje, prawda? I rzeczywiście, sprawdzone przez wiele pań, to dieta stała się hitem. W rzeczywistości, ta dieta jest pektyna, a jak każdy wie, jest duża ilość pektyny (ten, który spala tłuszcz) stwierdzono w jabłkach. Pektyna steruje funkcji jelita, to przyczynia się do polepszenia procesu absorpcji składników odżywczych z pożywienia przez ściany jelita i wspomaga spalanie tłuszczu. Przed dokonaniem takiego wniosku, właściwości pektyny zbadane i poddane badaniom przez naukowców – może to być traktowane jako oficjalne oświadczenie. Pektyna adsorbuje substancje toksyczne i tłuszcz, usuwa radionuklidów i cholesterolu. Ze względu na te unikalne właściwości pektyny ułatwiła cały proces utraty wagi.

Wiedzieć, że dieta jabłko może poradzić sobie z każdym tkanki tłuszczowej. Wszakże takie depozyty kobiece gromadzą się na miesiące i lata, i są one trudne „reset” i pektyna rozbija złogi łatwo nawet uporczywy. Niesamowite nieruchomość jabłka przyciąga wiele kobiet na całym świecie – diety „jest zamiatanie planetę.” Badania wykazały, że tylko 25 gramów błonnika jabłkowego jest trawiona i zniszczył 300 gramów tłuszczu – to dzień minus funt nadwagi. Konieczne jest jedynie do wykonania jasnego menu na cały tydzień.

Tygodnik menu diety z jabłkiem

Wtorek:

 • Śniadanie: 2-3 jabłka pocierać i wymieszać z orzechami (orzechami);
 • Obiad: jabłka, zielone cebuli i pietruszki – wszystkie na ścieranie lub Czop wlać na wierzchu startego jajkiem (korzystnie można przepiórka);
 • Obiad: 2-3 duże jabłka – można trzeć na tarce, piec w piekarniku lub zrobić puree z gotowanego jabłka.

Czwartek:

load...
 • Śniadanie: 2 jabłka i jedna płyta (deser lub danie) gotowanego ryżu;
 • Obiad cook jabłkowym (jabłko wrzenia i mielenia przez sito) i wymieszać ją z ryżu. Objętość – deser płyty;
 • Kolacja: danie ryż (bez olejów i soli, krucha).

Czwartek:

 • Śniadanie: 2-3 średnie jabłka i ser spodek beztłuszczowe domek (diety, można kupić w sklepie – wieś będzie zbyt śmiały);
 • Kolacja: twaróg, wymieszać z miodem i pokruszonych orzechów włoskich. Dodać posiekane jabłko julienne (skropić sokiem z cytryny) – deser tablicy;
 • Obiad: kawałek sera (pół talerzyk).

Wtorek:

 • Śniadanie: jedna startego jabłka zmieszane z dwóch marchwi (również pocierać, można na małej tarce) – spodek;
 • Obiad: jak śniadanie – świeżo przygotowanego;
 • Obiad pieczone w piecu (mikrofale), 2 jabłka i smak łyżeczki miodu. Przed posiłkiem, usunąć ich skórki i oczyścić rdzeń.

Piątek:

 • Śniadanie: kucharz w jednym kawałku z marchwi i buraków ruszcie;
 • Obiad: jedno jajko na twardo, gotowane danie buraki i średnich owsianki, gotowane w wodzie. Buraki wziąć tylko czerwone, żadnych białych smug;
 • Obiad: startej marchewki (1-2 sztuk) z miodem lub cukrem.

W soboty i niedziele – jeść jak poniedziałek i wtorek, odpowiednio. Jeśli poczujesz głód, można zjeść przekąskę jabłek w ciągu dnia.

Na pierwszy rzut oka, wydaje się menu twarde i po prostu nierealne, ale w rzeczywistości trudno być tylko pierwsze dwa dni. Podczas tygodniowej diety nie zapomnij pić dużo – zieloną herbatę, wodę mineralną bez gazu, słaba kawa (można nawet mleko) – po prostu nie dodawać cukru napojów. Ponadto, trzeba wiedzieć, co jeść jabłka do ciebie osobiście. Na przykład, jeśli zmniejsza kwaśność soku żołądkowego, wybierz kwaśne odmiany, gdzie zwiększone – słodkie. Jeśli nie narzeka na zdrowie, można korzystać z różnych klas, zmieniając niemal codziennie. W obecności chorób sercowo-naczyniowych, niekoniecznie z każdym odbiorze jedzenia jabłka 1 łyżeczka cukru.

Niestandardowe jabłko dieta

Można eksperymentować, zanim usiadł za tydzień jabłko diety – 10 kg chce stracić wszystko, ale jeśli to wszystko pomoże? Przetrwać co najmniej trzy dni w jabłko na drugi dzień – dzień można zjeść od jednego do półtora kg jabłek i pić nie więcej niż 3 litry płynu. Trudne, ale można zobaczyć, jak dużo stracisz te dni. Zazwyczaj jest to około 3 kg! Można zorganizować dziennie na czczo jeden tydzień – jeść jabłka cały dzień w dowolnej postaci: świeże, tarty, puree i pieczone. Tylko jabłka i wszystkie – minus 800 gramów. Przed dniem wydatki jabłko na czczo wypić przeczyszczające, i starają się być w domu, że dzień – wszystko jedno w biurze trudno się oprzeć filiżankę lub dwie kawy i kanapkę.

Inna opcja – zwyczaj jabłko dieta z jogurtem. Oba te same produkty mogą być podstawą do obchodzenia tego dnia, ale ich kombinacja jest nie tylko utrata masy ciała, a kapitał oczyszczenia organizmu z toksyn i znaleźli ciało w około 5-6 kg. Jedyny warunek – takie dni kefir-jabłkowe przeprowadzić lepiej w weekend – może przejawiać działanie przeczyszczające. Można improwizować – zrobić jeden dzień kefir, kolejną Apple. Wystarczy mieć świadomość: dłużej niż siedem dni takiej diety nie powinno trwać! W przeciwnym razie, można zgromadzić problemy zdrowotne – zapalenie błony śluzowej żołądka, zgaga, zaburzenia czynność jelit i stagnacji w żołądku. Kefir należy pić tylko 1% tłuszczu, dieta może być rozcieńczona dodatkiem pomarańczy (nie więcej niż jeden kawałek dziennie). Żadne inne owoce nie mogą być zawarte w diecie!

Trzymanie się tej metody odchudzania jak niestandardowym jabłko diety, można stracić 10 kg z łatwością, ponieważ dieta jest znany ze swoich wyników, ale za pewne niuanse: dla osób z zapaleniem błony śluzowej żołądka, więc karmienie jest niemożliwe, zgaga może wystąpić po jabłka z jabłkami w organizmie nie pochodzą węglowodany, tłuszczów i białek – jest lepiej po tygodniu jedzenia jabłek na drinka kurs multiwitaminy. Ponadto, po zakończeniu diety kursu nie powinna zejść na tłuszczowym, pikantne i smażone jedzenie – może naruszać perystaltykę jelit i żołądka. Jabłko diety nie może być stosowany u kobiet w ciąży – są chwile, kiedy nie jest zbyt właściwe lekarze doradzają przyszłym mamom schudnąć w ten sposób (jeśli jest w ciąży przybiera na wadze, większa stosowanie zasad). Istnieje wiele opcji jabłko dieta:

 • Czczo dni: w ciągu dnia jeść jeden i pół kg jabłek, pić dużo płynów. Te dni, to dobry chwyt po długim świąt wypoczynkowych – łagodzą stan i poczucie lekkości w ciele dokładnie dostać minus 500-800 gr;.
 • Trzydniowa dieta: jedz tylko jabłka, można pić herbatę z miodem: minus 3-4 kg;
 • Sześć dni diety: jabłka, jogurt, miód, pić herbatę: minus 6-7 kg.

Cóż, tydzień jabłko dieta, podczas której stracić 10 kg nie jest problemem – najbardziej trudne i ryzykowne, to przenosi się mocno problematyczne „hit” na ciele, ale wyniki są niesamowite! Jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne (szczególnie w przewodzie pokarmowym), Pick innych diet. Lepiej jest, aby skonsultować się z dietetykiem, daje również zalecenie, jak spędzić dzień na czczo. Bądź rozsądny, należy pamiętać, że umiar powinny być we wszystkim – nawet w dążeniu, aby schudnąć.

load...