Jabłko dieta dla 14 dni – to prosty i skuteczny sposób, aby schudnąć

Czy jesteś zmęczony skomplikowanych diet? Zmęczony uważane gramów i kalorie? Chcę coś prostego, ale skutecznego? Następnie trzeba diety jabłko na 14 dni. Aby opanować swoje zasady jest bardzo proste, a produkty można kupić w każdym sklepie. Istnieją różne wersje tego sposobu utrata wagi. Ten artykuł będzie mówić o tylko dwóch.

load...

Zawartość:

Apple i gryka diety

Tej diety przeznaczony jest do dwóch tygodni i nie obejmuje tylko jabłka. Menu zawiera taki przydatny produkt jako gryki. To wyładowanie ma kilka zalet:

 • Nie trzeba cały czas jeść kilka jabłek;
 • Dzięki niedrogim diecie może zaoszczędzić pieniądze;
 • Nie trzeba tracić czasu na przygotowanie skomplikowanych potraw.

Uwaga! Dietetycy radzą, aby uważać na tego rodzaju diety, ponieważ są one uważane za niezrównoważony.

load...

Opcje diety z jabłek i gryczana

Przed rozładunkiem, konieczne jest, aby ocenić ich możliwości i wybrać opcję, która ułatwi przeniesienie ograniczeń w żywności.

 • Zalać 1 szklanka kaszy gryczanej w godzinach wieczornych w garnku, zalać wrzącą wodą, stłumić (na przykład w ręcznik) i pozostawiono na noc w ciepłym miejscu. Rankiem powstałego bałaganu jest podzielony na 3 części – śniadanie, obiad i kolacja. W ciągu dnia można jeść żadnych dalszych 2 duże lub 4 małe jabłka. Muszą jeść między posiłkami gryki.
 • W uzupełnieniu do powyższego was można pić w ciągu dnia 0,5 litra lub 1% odtłuszczonego kefiru.
 • Kasza

 • I jogurt spożywane w ilościach podanych w poprzednich wersjach, a jabłka rosną do 1 kilograma.
 • Gryki można jeść z sosem sojowym i raz w ciągu 2 dni – w przypadku oleju. Jabłka dla różnorodności można piec w piekarniku, dodając do nich cynamon i miód.

Plusy i minusy diety z gryki

W większości przypadków głównym celem jest utrata masy ciała dieta i dieta ta nie jest wyjątkiem. Szybko przyczynia się do zmniejszenia wagi. Ponieważ menu jest całkowicie nieobecna sól i cukier, organizm szybko „resetuje” nadmiar płynu i wagę.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • To jedzenie pomaga w naturalny sposób oczyścić organizm i ustanowić trawienie.
 • Wszystkie produkty są bezpieczne i nie powodują alergii. W konsekwencji bardzo szybko widać, jak poprawić stan skóry, i stało się mniej tłuste.
 • Oba produkty zawierają dużo żelaza, ale utrzymuje równowagę hormonalną i system odpornościowy. Ponadto jabłka bogate w witaminy, w tym witaminę C.

Wadami takiego wyładowania może zawierać następujące:

 • Ta metoda dostawy nie mogą być przypisane do wyważone, ponieważ ma niedobór witamin z grupy B B i nie wystarczająco dużo pierwiastków śladowych, takich jak magnez i wapń. Dlatego lekarze zalecają w tym czasie wykorzystać sztuczne witaminy i minerały.
 • W nim jest brak dobrych tłuszczów i białek. Ta dieta nie zaspokaja potrzeb dorosłych w tych ważnych elementów. Może to spowodować spowolnienie procesów życiowych.
 • Ze względu na diecie niskokalorycznej mogą zacząć problemy z metabolizmem. W rezultacie, może się wydawać, zawroty głowy, uczucie głodu stałej.

Biorąc pod uwagę wszystkie punkty ujemne, to byłoby mądre, aby skonsultować się z lekarzem, a dopiero potem przystąpić do diety.

Poza jabłkowego gryka nie jest dieta przez 14 dni, w których drugi składnik jest jogurt. Na nim zostaną omówione dalej.

Apple kefir dieta

Przestrzeganie zasad odprowadzania można przywrócić w ciągu dwóch tygodni do 10 kg wagi. Ale od razu ostrzegł, że odporne na ścisłej diecie i głodny nie będzie łatwe. Ale jeśli jesteś osobą silną i celowe, można spróbować. Zgadzasz się, że widoczne rezultaty w stosunkowo krótkim czasie jest warte wysiłku. Więc to, co i jak można jeść?

 • 1-3 dni. Każdego dnia do picia 1,5 litra jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu 1%.
 • 4-6 dni. W ciągu dnia trzeba zjeść 1,5 kg jabłek (najlepiej świeże).
 • 7-9 dni. Powtarza diety przez pierwsze 3 dni.
 • 10-12 dni. Jedzenie staje się mieszane – wraz z 1 kg jabłek można pić dziennie, 1 litr jogurtu.
 • 13

 • I 14. Dzień. W tej chwili nie jest stopniowy powrót do normalnej diety dla Ciebie. Te dni, można jeść około 200-300 gramów warzyw gotowanych (np sałatek). Menu zawiera również inne owoce funta. Śniadanie składa się z lekkim owsianki wykonane z wody. Zamiast jogurt i napój jabłkowy herbaty lub bulionu biodra 1 łyżeczka miód.

Podczas takiego mono-dieta powinna codziennie pić 2 litry wody (może być mineralnej bez gazu). Więc można pomóc organizmowi oczyszczona z toksyn. Jak już wspomniano, w ciągu 14 dni można stracić 6-10 kg. Aby zapisać wynik przez długi czas, nie ma czasu na badania i informacje, jak wydostać się z mono-diety.

Opinie mówią, że ta metoda odchudzania nawet dobrze tolerowane nadciśnieniowa. W związku z oddzielnym zasilaniem można całkowicie wyleczyć nie tylko jelita – w tym czasie tam i zbiorników czyszczących. Nie myśl, że odszedł 10 kg będzie stwarzać problemy dla osób otyłych, którzy często cierpią z powodu wysokiego ciśnienia krwi.

Plusy i minusy dieta jabłko

Już sobie sprawę, że główną wadą tej diety – to stałe uczucie głodu, które mogą poradzić sobie z nie wszystkie. Ale jeśli naprawdę pomyśleć o swojej sile, będzie można oczekiwać przyjemne uczucie! Powodzenia!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...