„Ja po prostu działać jako czarownik!”, Czyli jak rozwijać intuicję

Zawartość:

Jeśli nie wiesz co zrobić – zaufaj intuicji. Przynajmniej tak jest winien. (Yu Tatarkin)

load...

Intuicja kobieca – synonimem. Wszyscy wokół mówią o tym, że wiedzą, jak go używać i roszczą sobie stan mądry, delikatnych uczuć kobiet. A co zrobić, jeśli masz taką samą intuicję – nie tyle przeklinać? Jeśli większość twoich założenia są błędne, a pierwsze wrażenie, które są obecnie komponowania ludzi i nie jest prawidłowy? Czy brakuje jakiegoś ważnego genu odpowiedzialnego za intuicji i wglądu? Oczywiście, że nie – intuicja jest dostępny dla każdego.

A jeśli nie są w stanie iść do rozwiązania żądane numery na loterii, lub odpowiedzieć na pytania w „Bitwie o medium,” Przed uczestników – to nic nie znaczy. Kreacja flair siedzi gdzieś głęboko w tobie, a ty po prostu trzeba zrozumieć, jak rozwijać intuicję sobie pożądanego limitu.

Czy muszę być ochrzczony, gdy „myśleć”?

Czasami nie zauważyć przebłyski własnej intuicji. To wydaje się domysły i przypadkowe zbiegi okoliczności, to może być właśnie to, czego szukasz. Najczęściej te uczucia przejawia się w jednej dziedzinie życia, gdzie czujemy się dużo wiary w siebie. Czasami ta praca, a czasami po prostu życie rodzinne. Na przykład, pracowała jako sekretarka, a twój szef dał ci instrukcji. Po wypełnieniu go, czujesz, że czegoś brakuje – na przykład dodatkowy dokument, lub zadzwonić do klienta.

load...

Ufając intuicji, szybko, bez wahania dokonać koniecznych działań – i znaleźć się źle. Oczywiście, można powiedzieć, że to nie jest intuicja i profesjonalizm. Ale nie są porady czyjeś poczucie, że otrzymał zadanie zdobycie gola. Dosłownie przewidzieć prawdopodobieństwo wystąpienia problemów samodzielnie, przy braku innych ważnych dokumentów. I nie ważne jak jesteś profesjonalnym, twoja intuicja była przejawem intuicji niż doświadczeń zgromadzonych zasady działania systemu.

Albo inny przykład. Jesteś lubiący haftem i postanowił zrobić coś nowego dla mojej córki. Wyjmując magazynek z pożądanym wzorem, z jakiegoś powodu zdecydujesz się zmienić szablon i wyciąć tkankę gdzie indziej. W rezultacie, wszystkie szwy są razem, a po miesiącu magazyn przeprasza za błąd w strukturze. Co kobieta nie mówi, który zapytał o powód jej zachowania? Byłaby wzruszyła ramionami i powiedziała, że ​​myślałem, że będzie lepiej. Po prostu uważam, że ja, swoje uczucia, a nie wzór na stronie magazynu.

… Wydawało się nam wszystkim w czasach, które jak się wydaje, ale przyzwyczajeni do działania w ścisłej zgodzie z logiką, nie zwracamy uwagi na szósty zmysł w siebie i przechodzą przez wielkich możliwości. Po tym wszystkim, nasze przeczucia i domysły – nie mistycyzmu. Tylko dlatego, że nasza podświadomość działa, przed procesami myślenia. To, co jeszcze nie zorientowali się już na powierzchni naszej intuicji, prowadząc decyzję we właściwym kierunku. Dlatego nigdy nie należy ignorować intuicji i nie ufać sobie i swoich uczuć.

Skąd mam wiedzieć, że intuicja jest tam jeszcze?

W rzeczywistości, intuicja jest najczęściej postrzegane w stresujących i krytycznych sytuacjach, gdzie życie i śmierć jest krawędzią i podjąć decyzję co potrzeba szybko. Ale jeśli to fatalne chwila (PAH PAH), nie masz czasu, aby rozwijać i realizować swoją wyjątkową jakość, prestiżową chwili eureka może nigdy nie nadejść. Albo być pełen wad. Jak więc ustalić, czy masz początki magicznych uczuć? Albo, warto zastanowić się, jak rozwijać swoją intuicję od podstaw? Spróbuj odpowiedzieć na następujące pytania:

 1. Jeśli pojawi się prośba, aby rozwiązać nową zagadkę, jak szybko znaleźć właściwe rozwiązanie? Może dać właściwą odpowiedź bez użycia jakichkolwiek działań arytmetycznych lub permutacje umysłowe przedmiotów? Albo trzeba zegar, kalkulator i pomarszczone czoło myślenia? Jeśli twoją wersją pierwszego, intuicja masz dokładnie. Wystarczy wziąć go za geniusza i wyrafinowanej logiki.
 2. Czy kiedykolwiek przewidywać słowa swojego rozmówcy? I nie dlatego, że zawsze mówi to samo, ale po prostu czuć jego myśli? Nie tak ważne, jak długo go znasz, czasami zdarza się, iz obcymi. Jeśli tak – to pewny znak twojej podświadomości. Oznacza to, że nie jesteś beznadziejna intuicji.
 3. Marzysz o proroczych snach? Nie te, w których miały arbuz, i marzysz książkę przewiduje przymusowe małżeństwa. Istnieją sny, w których robisz nielogicznych działań, które prowadzą do pewnych konsekwencji. Powtarzający się przez całą drogę na jawie, jesteś zaskoczony, że działał poprawnie. Pomyśl o tym Mendelejewa, który marzył o swoim stole. Jeśli zobaczysz takie sny, dar intuicji w was jest obecny.
 4. Czy masz w życiu sprawy, gdy nagle przypomniał sobie przyjaciela, który nie widział od kilku lat? A już następnego dnia, on dzwoni lub spotkać się z nim na ulicy. Jeśli tak, to nie martw się, nie jesteś medium i nie jest czarownicą. Wystarczy intuicji objawia się.
 5. Czy ludzie w twoim otoczeniu, nie ufasz bez wyraźnego powodu? Jak nic złego nie zrobił, a drugi jest dobre o nich odwołany. Ale nie pozwalają serce zaufać im coś ważnego, i to jest to! Najprawdopodobniej nie jest to zbyt wiele podejrzeń, a wgląd. Pomimo opinii innych, osoby takie mogą również dać kilka problemów. Więc zaufaj sobie i swojemu instynktowi, a nie te oszuści.
 6. Czy kiedykolwiek obudzić w nocy ze zmartwienia dla osób bliskich dla ciebie? Nie zatyka przyspieszył serce, a jeśli rzucił się do telefonu, aby od razu zadzwonić do nich? Jeśli tak – to masz silne relacje z rodziną i dobrej intuicji. Nawet jeśli nic katastrofalnego działo się (i dzięki Bogu!), Twoi przyjaciele mogą czuć się w tych chwilach smutku, depresji, może to być po prostu złe! Tak, że rozmowa z pewnością przyniesie im choć trochę ulgi i zrozumienia, że ​​nie są zapomniane.

We wszystkich 6 pytań „tak”? Jesteś czarownicą! Mimo, poważnie, dla niektórych pozytywnych odpowiedzi wskazuje na zdolność do myślenia intuicyjnego i szanować można dać pozytywną odpowiedź na pytanie, czy można rozwijać intuicję. Nie jest konieczne, aby starać się przewidywać wszystko (chyba że nie planujesz czarownic zawodowego lub wróżki). Wystarczy wykorzystać te umiejętności w życiu codziennym i podejmować ważne decyzje.

Na pań! Nie wyda …

Jak wiadomo, piękny pół stary znany ze swojej intuicji. Nikt nie był zaskoczony, że kobieta jest trudniej oszukać niż mężczyźni. Na przykład, mąż wraca późno do domu i mówi, że kiedyś w pracy. Inteligentne kobiety w momencie przejrzeć kłamstwa w jego zachowaniu, najdrobniejszych gestów i postaw. Czy uważasz, że specjalnie wziął kurs na badania mimiki i gestów? Raczej nie. Po tym wszystkim, to czyni go intuicyjnie. Kiedykolwiek od czasów prehistorycznych w słabym polu silniejszą zdolność do wykrywania kłamstw, niebezpieczeństwo, objawy lękowe. Stało się tak, ponieważ zakres działalności kobiet i mężczyzn były różne. Panie skupiły się na gromadzenie, opiekę nad dziećmi i życiu domu. To decyduje przede wszystkim zadań twórczych. Mężczyźni objął polowania, walki i przetrwania – to musiał skupić się na analityce.

Tak też się stało, że od wieków kobiety są traktowane bez potrzeby wyrafinowanej logiki i rozwinął część mózgu, która jest odpowiedzialna za intuicją. Dlatego nie dziwi fakt, że nawet oszukać kobietę kandydata nauk nie jest łatwe: wystarczy spojrzeć na jego oczach shifty sobie sprawę, że coś jest nie tak! Nie wierzcie w to, ale nawet naukowcy liczono liczbę punktów w mózgu u obu płci, odpowiedzialny za dekodowanie gesty, słowa, zmiany w głosie. Tak więc, u kobiet, to okazało się, że od 14 do 16, a dla mężczyzn tylko 4 do 7 punktów. Dobrze im tak!

Niestety, wiele się zmieniło w naszym świecie. Po prostu zbyt wiele infantylne mężczyzn z całkowitym brakiem logiki i wiele silnych kobiet, bardzo pewny siebie i zachodzących na ramionach obowiązków mężczyzn. Dlatego tym bardziej trudne w pięknej połowy ludzkości z intuicją, jest on zastępowany jasnego myślenia i nienagannej logice. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest skazany, czasami po prostu chcesz coś przewidzieć lub dotyk (w najgorszym wypadku, zgadnij!) Naprawdę?

Mamy szturmować rozwoju intuicji!

Ale jeśli intuicja nie jest, to trzeba pilnie coś z tym zrobić! Nie w tym samym wieku żyć z zamkniętymi oczami, nie wiedząc, co się dzieje wokół. W końcu, więc jeśli masz szczęście urodzić się kobietą, trzeba zastosować ten sukces w najszerszym! Istnieje kilka ciekawych sposobów na podnoszenie jakości to sam. Trzeba będzie tylko chęci, kreatywność i ciekawość. Dobrze, zdecydowaliśmy się rozwinąć intuicję? Następnie idź do przodu!

 • Jak wiadomo, na logiczne myślenie kobiet spotyka prawej półkuli mózgu (jeśli jesteś leworęczny, a następnie w lewo). I nie ma ciekawy sposób rozwijać swoją intuicję, wykorzystując tę ​​szczególną cechę. Spróbuj zrobić jak zwykle bez prawej dłoni, jak jesteś przyzwyczajony do, czyli w lewo. Wymieszać zupę z lewą ręką, rysować, pisać, szyć, udar mózgu kota. Cokolwiek. To jest Twój mądry Przełącznik głowy od zwykłej analizy tego, co dzieje się na podświadomym poszukiwaniu przyczyny i skutku. W ciągu kilku dni praktyki poczujesz, że zaczynasz myśleć inaczej i że coraz częściej zauważają rzeczy, których wcześniej niedostępne.
 • Spróbuj żyć trochę z ciasnym zawiązanymi oczami lub uszami. Nie martw się, nikt nie dzwoni do tygodniowego ślepota lub głuchota, tylko zacząć od kilku minut dziennie i doprowadzić nawet do kilku godzin. Ofiary wymaga nie tylko piękna, ale również inne przydatne rzeczy dla życia. Ogólnie, czasowe ograniczenia ciała – najbardziej że nie jest zasada działania intuicji u ludzi. Pewnie zastanawialiście się więcej niż jeden raz, patrząc za całkowicie niewidomi uniknąć przeszkód w nieznanych miejscach? Bez przewodnika i psa, to intuicyjnie czują ścianach, parapety, meble. Pozbawiony jednego ze zmysłów, oni po prostu muszą rozwijać swojej intuicji – to staje się ważne dla nich. Pamiętacie słynny prorokinią Vanga – była ślepa. Spróbuj, a będziesz jak opaskę. Z biegiem czasu, poczujesz zmianę.
 • Ćwicz technikę Nikolai Denisov. Przygotuj się zrobić kilka arkuszy papieru w różnych kolorach, z których każdy jest malowane z geometrycznych kształtów, liter, cyfr. Uważne przeczytanie każdego z nich, na przemian podnoszenia. Po zamknąć oczy, każdą kartkę papieru i spróbuj poczuć koloru i obrazu. Nie martw się, jeśli nie działa od razu: Nie ciągnij intuicja nigdy nie jest łatwe! Jeśli jesteś uparty, a następnie kilka tygodni będzie sukces.
 • Spróbuj oglądania telewizji z dźwiękiem wyłączony. Jest to nie tylko użyteczne, ale także bardzo ekscytujące. Patrząc na poszczególne głośniki wyrazu, tyle radości ich zgadywania powiedział wieści! Tutaj znajdziesz wszystkie znajomości gestów i mimiki tkwiących w swojej naturze.
 • Jeśli otrzymał list, nie spiesz się, aby otworzyć kopertę; spróbuj sobie wyobrazić, co jest tam napisane. Pożądane jest, że list nie był z funduszu emerytalnego lub podatku, w tych przypadkach, w celu przewidzenia zawartość nawet kota.
 • Ogólnie rzecz biorąc, w wielu duchowej intuicji szkoły opracowany przez ślub milczenia. Im bardziej język bełkocze, tym mniej czasu pozostało do poważnej refleksji, rozwoju i zrozumienia istoty rzeczy. Tak, myślę nad głową i powiedzieć mniej. Rozwijanie intuicji, a jednocześnie uchodzić za mądrą kobietą.

Nie bój się, że nie mają naturalny instynkt, jest on obecny w każdym z nas w chwili urodzenia. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie dzieci są bardzo rozwinięte intuicji, dobrej zastrzeżeniu powodu, że „przez usta dziecka mówi prawdę.”

 

A kiedy już to raz, a potem go rozwijać – kwestia czasu i wysiłku. Nie należy przerywać chęć otrzymania tego daru, aby poprawić swoje życie i relacje osobiste. Po tym wszystkim, w słowach Michael Mamchich „intuicji – to jest pies przewodnik w ciemności życia.” Dzierżyć, użytkowanie i być szczęśliwym!

load...