Ja nie cienkie lato? Świetnie!

Zawartość

Znasz różnicę między regularnymi klientami klubu fitness w „przebiśniegi” Każdego roku z różnym skutkiem utraty wagi przez lata? Oczywiście podejście do treningu. A fakt, że mecenasi nie są zwykle boi się rzucać koszulkę i spodnie teraz, a oni kupić gorącą wycieczkę bez natrętnych myśli o fałdach na brzuchu. Znasz różnicę pomiędzy myśleniem „przebiśnieg” myślenie stały klient? Pierwszy z nich, w rzeczywistości, po prostu nie rozumiem, co jest potrzebne ćwiczenia, ale żeby „jechać tłuszcz do lotu”, więc … i rides tłuszczu latać, całe życie z przerwami ciąży i okresy apatii. Więc wniosek jest – trzeba myśleć jak zwykły klient, aby zatrzymać „podsnezhnichat”. Spróbujmy razem.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego nie mogę uruchomić 5 km w 17 minut?

Nagłówek był przez chwilę nie śmiej się, moim celem ćwiczeń już jakiś czas temu. Oczywiście, pobiegłem z różnym natężeniem, na poziomej drodze i pod górę w śniegu, deszczu, wiatru i ciepła. I nigdy nie prowadził 5 km w 17 minut. Ale on zaczął biec po 19. 32, co nie jest złe jeśli wziąć pod uwagę, że szkolenie zaczęło się od skromnych czasie 25.34. Co sądzisz, że ocenia wyniki w 19 minut? Tak, doceniam – ale po odrobinie pracy umysłowej.

Tak, musiałem przekonać się, które działają wolniej – nie jest tak źle, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak to wszystko się zaczęło. Również – umieścić rzut cel, powiedzmy, 10 kg, rozmiar 4 i 5 są odrzucane? Nie przyczyną przygnębienia – 5 kg uzupełnić swoje „możliwości dressing”, a także 19 minut rozszerzyć moje sportu. Przynajmniej mogę uruchomić z klubu biegaczy, nie kompleksuya i wydatków na szkolenia jeszcze krótszym czasie.

Ogólnie rzecz biorąc, umieścić superambitsioznye celem, czy nie – zależy od natury. Osobiście wolę najpierw dokręcić śruby do granic możliwości, a następnie być w stanie, co można, i nauczyć się doceniać to, co się dzieje. Ważne w tym łańcuchu – ostatnie ogniwo.

load...

Nawet jeśli nie osiągnęły swój cel superambitsioznoy, ocenić, co się stało. Jeśli zignorujesz, lub, co gorsza, wpaść w przygnębienie i samokopatelstvo – stracić. Nikt nie jest zadowolony z wyniku, nie może trwać w nieskończoność. Dlatego, odlew i na ogół, ludzie skutecznie uruchomiony. Złapiesz się myśląc, że tak powiem.

[Powrót do spisu treści]

„Chcę być księżniczką morza”

Z natury jestem bardzo nieelastyczne. Jako dziecko nie mogłem zlikwidować podziały i pokazać inne „elastyczne devochkovy najmniej”. Na swoim pierwszym treningu fitness … nie mogę zginać nogę w rozciągając czworogłowego. Co sądzisz, że zatrzymał mnie? Nic z tych rzeczy.

Wciąż jestem „zamrożenia” fakt, że muszę osobiście 15 minut rozciągania po każdym „moc”, a nie 5-7 jak „normalnych ludzi”. Być może masz coś takiego – wiesz genetycznie ogromnych kostek lub talii szeroki ogół nazywają siebie.

Jeśli w dalszym ciągu jako 13-letni „grzebać” w ich własnych braków, a będziesz śnić „być księżniczką morza”, siedząc z niczym. Ogólnie rzecz biorąc, droga jest prosta – szukać czegoś, które pomogą Ci dokonać możliwości. Mam, ale nie zagraża przymusowe rozłamu w raznozhke i prawie nie grozi „sag” pod ciężarem barze na piętrze. Bonusy sztywne nogi, wiesz.

Zwłaszcza, że ​​pomaga w procesie zrealizowania pragnienia porównywanie się z nieosiągalnym ideałem. Więc jeśli chcesz szybko rzucić ćwiczeń, należy patrzeć do kogoś takiego jak Eva lub Rachel T. Cosgrove. Naturalnie poczujesz się źle, oczywiście, zatrzymać.

[Powrót do spisu treści]

„Wielu uzbrojonych Kali-killer” lub jako przyłów wszystko przez 10 minut

Dobrze, ostatni „myślenie osiągnąć guzek” – wyznacza sobie nierealistycznych terminów. Wiesz, jestem ogólnie przeciw dokładnego terminu przydatności. Oczywiście, istnieją pewne zasady periodyzacji, czas trwania szkolenia, a ich skład. Ale zasady, że Masza Ivanova by stracić 10 kg jest ściśle przez 6 miesięcy, a nie, na przykład, 6 miesięcy i 2 tygodnie w przyrodzie i nie ma fitness.

Naturalnie, będzie stale „bałagan”, jeśli sama guide nierealistyczne cele na czas. Epic przykłady – zacząć chodzić na siłownię na 2 tygodnie przed wyjazdem, i chcą, aby wyeliminować je przez 2 tygodnie wszystko naedyatsya przepracowania przez 2 lata. Mniej epos – wpakować 1-godzinną sesję treningową i czytanie, śpiew, i innych procesach oczyszczania. Ogólnie rzecz biorąc, pozbyć się wielu uzbrojonych, a nie do zabicia własnego sukcesu.

[Powrót do spisu treści]

Wyjątki Wyjątki

A jednak, „rozlegle” ankiety siedzą na diecie – i tych, z których w najbardziej konkurencyjnych kulturystów utwardzonych do probówki uszy krotnie. Tydzień jeść jakieś piersi z kurczaka? Proszę, nadal jesteśmy na ogórkach, a następnie usiąść i jogurt przekąski. A Gull dla utraty wagi, ale więcej. I pieprz nie kremchiki zapomnieć rozmaz. Stali klienci rzadko uciekają się do takich „sztuczek”. I to jest po prostu nie potrzebne, to tylko własne doświadczenie udanego odchudzania z normalnym ćwiczeń i ZOZhem pomaga zrozumieć, jak zarabiać na wszelkiego rodzaju różnych modnych gadżetów i cudownych diet. Ale skrajne tylko pomaga nienawidzić wszystkie tego sportu, nie widzisz.

Oczywiście, nie jest to wszystko, co odróżnia stałym klientem przebiśnieg. Nawiasem mówiąc, ten ostatni spędzają dużo czasu całkowicie zmarnowane. Wystarczy wyobrazić sobie – co roku na nowo uczyć klubów Oferta fitness, do poszukiwania najbardziej efektywny nowe szkolenia, stale monitorować, co zostało napisane na temat odchudzania w internecie … wybór sukienek i myśli „Idę szukać po raz pierwszy w życiu wśród ten kawałek żelaza „i inne … po prostu naprawdę iść na siłownię 3 razy w tygodniu przez całe życie, i starają się usiąść na mniejszą miejscu w weekendy. Tak, nawet dość rygorystyczne wymagania ACSM i nie przewidują więcej niż 300 minut aktywności fizycznej tygodniowo dla utraty wagi.

I tak, jeśli nie zostały jeszcze schudła przez lata, ujmujemy go wreszcie szansa, aby znaleźć odpowiedni stosunek do wychowania fizycznego. Jak spać, jedzenie, higiena osobista, dobrze, że rozumiesz.

load...