Irresistible tan aksamit sezon

Lato nieuchronnie dobiega końca, a więc pożądane byłoby, aby go przedłużyć! Niektóre z nich szczęście jest to możliwe, a pod koniec sierpnia, są one wysyłane do więcej światła słonecznego za granicą.

load...

Tym razem – od końca sierpnia do połowy października nazywa się sezon aksamit. Uważa się, że jest to najbardziej korzystny czas na relaks w subtropikalnym klimacie. Mają kraje regionu Morza Śródziemnego i Morza Czarnego, Maghreb (północny i północno-zachodniego wybrzeża Afryki), jak i Zatoki Meksykańskiej. To jest Grecja i Tunezja, Maroko i Azerbejdżan, i Czarnogóra, i na Florydzie … i wielu innych krajach. We wszystkich tych obszarach to najlepiej latać w sezonie aksamitu.

Podczas tego okresu, pogoda w podzwrotnikowych jest bezchmurne, temperatura powietrza i wody waha się od 22-27 ° C. Pomimo, że nie co słońce nie „narybku” w sierpniu, latem nagrzewa się do morza, tak że temperatura wody pozostaje wygodne do pływania do końca października, a w niektórych ośrodkach – ale nawet do końca listopada. Ceny dla zezwoleń spadek w tym okresie, ponieważ większość osób woli zaplanować urlop w lecie. Ponadto, wielu turystów uznał, że jesienią pracownicy Ośrodek jest bardziej przyjazny, jak goście stają się coraz mniejsze, pozostawiając ludzi młodych i rodzin z dziećmi (jeden jest konieczne w instytucie, z drugiej – do szkoły).

Velvet pora roku jest dobra i delikatne światło słoneczne. Aktywność słońca maleje, ale to wystarczy, aby dać skórze złoty odcień. Okres ten jest idealnym miejscem nie tylko na wakacje na plaży, ale także na wycieczki, bo we wrześniu i październiku do zapoznania się z zabytkami krajach tropikalnych jest znacznie łatwiejsze i bardziej przyjemne niż wyczerpując gorących miesięcy letnich. Ponadto, zaleca się dla Indian Summer rekreacji osób starszych lub osób cierpiących na choroby serca – są przeciwwskazane na dłuższy pobyt agresywnym działaniem promieni słonecznych.

load...

Jeśli planujesz wakacje na aksamitnej sezonu będzie cieplejszym klimacie, nie zapomnij Spray olej do intensywnego opalania z NIVEA SUN , który zapewni bogaty i gładki opaleniznę . Jego formuła zawiera witaminę E i olejek jojoba, dzięki czemu odżywia ropy i nawilża skórę, pozostawiając ją aksamitnie i oferty. Olej jest dostępny z SFP 6 i bez czynnik ochronny SPF.

load...