Intuicja Development: Nauka korzystania kobiety instynktu

Zawartość:

Natychmiast wyjaśnić, dlaczego rozwój intuicji jest tak ważne, że każda kobieta chciałaby, aby obok niej zawsze był asystentem, gotowa powiedzieć właściwą decyzję, a tym samym nie skarcić ją za każdym Miss, zamilkł w odpowiednim czasie i zażądał nic w zamian. „Fantastic!” – można powiedzieć? „Reality” – odpowiadamy. Taki asystent tam. A jego nazwa – intuicja. Szósty zmysł jest zawsze gotowy do pomocy. Jedynym problemem jest to, że nie wiemy, jak zapewnić rozwój intuicji i jej skłonności umiera pod naporem wyroku, uczuć i irracjonalnych pragnień.

load...

Tymczasem głos wewnętrzny pozwala uzyskać znacznie bardziej precyzyjne odpowiedzi na pytania, niż logika. Gdzie umysł jest nadal wątpliwości i zapewnia kilka scenariuszy, szósty zmysł już pokazuje wyraźny obraz człowieka przyszłości. Skąd ta wiedza? Jak ich używać? Jak rozwijać szósty zmysł? Kim są poprzednicy zasłynął dzięki zdolności do zarządzania rozwoju intuicji? Na te i inne pytania odpowiemy w tym artykule.

Jako wszechwiedzący Wikipedia, intuicji – to wnikliwości, intuicji, percepcji prawdy dla żadnego logicznego powodu, uziemionym w empatii, wyobraźni i wcześniejszych doświadczeń. Jednym słowem, człowiek sam nie wie, skąd wiedział właściwą decyzję. Sam przyszedł do głowy! Oczywiście, taka rewelacja nikt nie pomyślał, aby związać się z niesławnym szósty zmysł. Co więcej, ludzie często zmieniają właściwą decyzję co źle tylko dlatego, że ten ostatni przeczy logice. Na przykład, nawet ludzie sukcesu firmy są przyzwyczajeni polegać na dobrze opracowanych aktów intuicję, wiedząc doskonale, że ona ma rację. Stąd sukces.

I zauważyłem, że kobiety są bardziej podatne na podszepty szósty zmysł. Dobrze do wewnętrznego głosu i kreatywnych ludzi. Artyści tworzyć obrazy, pisarzy, kompozytorów – powieści – muzyka na rozkaz jakiegoś nieznanego głosu podyktowane farby, muzykę i słowa. Ale dlaczego? Ponieważ intuicji i rozumu z rozwojem duchowym – są nie do pogodzenia. A jeśli chcesz, aby uzyskać prawo odpowiedzi na pytanie, przestać myśleć. Należy zwrócić uwagę na zmysły. Ale to powinno być zrobione cierpliwie. Szósty zmysł może natychmiast poinformować właściwą decyzję.

Co mówią naukowcy o niej?

Amerykański badacz Grehem Uolles w 1926 roku, opracowała system, w którym działa program rozwoju intuicji i samego uczucia, (który jest również nazywany twórcza wyobraźnia). Jak mówią naukowcy, szósty zmysł mogą i powinni być przeszkoleni. Jeśli chodzi o proces uzyskania właściwej odpowiedzi na pytanie, czym jest ona podzielona na cztery punkty:

load...
 • Przygotowanie: tutaj są zbierane niezbędnych informacji, myślenia.
 • Inkubacja: Tym razem kreatywnych ludzi nazywa się kryzysem. Tworzenie chcesz, ale nic nie wychodzi. W rzeczywistości w tym czasie podświadomości posiada głęboką analizę problemu. Więc nie spiesz się rzucać pędzla i długopisy. Jeszcze trochę, a nie będzie przełomem.
 • Oświecenie: to jest dokładnie to, co obiecaliśmy wam na końcu akapitu drugiego. Natchnienie, intuicja, oświecenie – nazywamy to, co chcesz. W tej chwili w mojej głowie rodzą się zarys pożądanych rozwiązań i wszystko trzeba kobieta biznesu czy dziewczynka artysta – nie jest do pominięcia pomysł.
 • Sprawdź zakończenie rozwiniętej intuicji. W tym momencie wszystkie stery władzy przeniesiona do rozsądku i świadomości. Starają się wyjaśnić, co widział słowa, kolory, kształty. W skrócie, jest ucieleśnieniem idei.

Tak więc pracowaliśmy Walt Disney Einstein, Leonardo da Vinci, Isaak Nyuton, Iogann Ba, Thomas Jefferson i wiele innych. Naukowcy z prawidłowego rozwoju duchowej intuicji we śnie skłoniło odkrycia naukowe, pisarze dozowane tematów nowych książek. I czym jesteśmy gorsze? Przekonajmy się, jak zapewnić skuteczność rozwoju intuicji i wykorzystywać swoją moc w życiu. W rzeczywistości, wszystko jest o wiele prostsze niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Aby to zrobić, po prostu wyłączyć umysł i słuchać …. Nie, nie serce. Słuchać swojego wewnętrznego głosu.

Ale żeby usłyszeć, co intuicja mówi, trzeba znaleźć wspólny język z nią. Istnieje kilka metod szósty zmysł. W tym przypadku należy pamiętać, że im bardziej chude w wyrokach logiki, tym dłużej będzie musiał trenować w rozwoju intuicji. Ale nic nie jest niemożliwe. Nawet lwy przeskakując nad pierścieniem spalania po określonej liczbie prób. Ale jesteśmy z wami ludzie, prawda? A nasza edukacja pomoże osiągnąć swój cel.

Sposoby rozwoju intuicji

 1. Karty do gry. Wymieszać talię i zgadnijcie, która karta jest teraz ciągnąć. Wypowiada się dostosować i zaletą karty. Powtórz doświadczenie tak długo, jak zacząć zgadywać. Oznacza to, że w trakcie gry nie było podłączenie do już dobrze rozwiniętej intuicji. Ale, jak wiadomo, gdy w celu określenia karty nie ty. Więc proszę się nie tylko nowy pokład, ale nieskończona cierpliwość.
 2. Pozwól swojemu organizmowi sam decydować, co jeść i pić, iść do kawiarni. Jak powszechnie wykonywane, kobiety w ciąży, wierząc, że decyzja dyktować dziecko rośnie wewnątrz. Jednak musimy rozczarować. Ten wewnętrzny głos, który jest również zaniepokojony prawidłowego rozwoju dziecka i informuje odpowiednie produkty. Teraz wyobraź sobie ciążę i myśleć o tym, co chcesz teraz? Może kanapkę z salami? Lub zadzwoń moja matka? Śledź wszystko, prosi swojego wewnętrznego głosu. Może on próbuje uczynić Cię szczęśliwym człowiekiem.
 3. Obejrzeć film bez dźwięku. Bądź pewien, że nie widzieli. Patrzcie uważnie na zachowanie bohaterów i spróbować odgadnąć, co dzieje się na ekranie, jak wydarzenia rozwijają się dalej.
 4. Podczas komunikowania się z kimś nie należy tylko słuchać jego słów, ale także analizować mimikę, gesty, wyraz twarzy. Spróbuj ustalić jego nastrój, aby zrozumieć, co dana osoba myśli naprawdę. Po pierwsze, można nauczyć się czuć osoby, które ułatwi dalszą komunikację. Po drugie, przejść ciekawy przebieg szkolenia i rozwoju intuicji. Po tym wszystkim, którzy naprawdę zdefiniowane, z którego marszczy brwi ulubionego faceta? Twój wewnętrzny głos.
 5. Technika ta została wynaleziona przez naukowca Denisowa. Dla niej, musimy kilka arkuszy z obrazem litery, cyfry, kształty geometryczne. Spróbuj wyciągnąć wszystko w kolorze, będzie to skomplikować treningu i uczynić go bardziej interesujące. Weź arkusze z obrazami w dłoniach. Spójrz na zdjęcia, spróbuj poczuć kolor, rozmiar, kształt, kształtów. Następnie wyłączyć światła, a następnie podjąć karty w ręku. Jeden po drugim. Zgadnij co obraz jest. Daj ten trening przez 20 minut dziennie, a dwa tygodnie później z pomocą rozwiniętej intuicji, odgadnąć właściwą wynik. I jeszcze jedno: nie zniechęcaj się, jeśli pierwszym niepowodzeniu. Nie dały się szkolenie, kiedy nie jest to pierwszy raz byliśmy w stanie jeździć na rowerze? Tutaj jest to samo. Wyobraźmy sobie, że uczysz się na zarządzanie nie jest pojazdem, a własna intuicja.
 6. Głównym wrogiem wewnętrznym głosem – to strach. To on utrzymuje nas usłyszeć gotowych rozwiązań. Dlatego też, w celu opracowania swój wewnętrzny głos, trzeba najpierw pozbyć się strachu. Tworzenie dla siebie sytuacji ekstremalnej, prowokują strach w ich występowania i przyzwyczaić się do tego uczucia. Nie, nie zachęcam do być wiecznie przerażona kobieta. Wręcz przeciwnie. Im więcej trenujesz pod kątem objawów lęku, tym szybciej przyzwyczaić się do ekstremalnych sytuacjach. Oto przykład: zwykły człowiek na widok krwi jest stracone, i kobieta z cienkiej mentalności może nawet słaby. Lekarz – dokładna sama osoba, tylko przeszkolony. Widział tyle krwi w całej mojej praktyce, co jest bardzo wygodne z nim.
 7. Bardzo silny odbiór dla rozwoju intuicji – to jest medytacja. Ustaw się gdzie będzie wygodny. Iść do łóżka podczas medytacji nie jest zalecane, ponieważ proces ten będzie wiązać się dla ciebie do snu. Usiąść, odpocząć. Wymyślić jakąś mantrę (rozpraszające frazę, która pomaga odciągnąć myśli od obcych). Może to być, na przykład, wyrażenie „Jestem zrelaksowany.” Powtórz to do tego czasu, aż przestaniesz myśleć o tym, czy masz wyłączony zupę i wykonane lekcje Lee Seung. Głowa powinna być czysta i wolna od myśli. Panuje przekonanie, że po przemyśleniu już nie rozpraszać codziennym życiu, trzeba myśleć o czymś wielkim. Zalecamy, aby po prostu cieszyć się łatwość i beztroski, który daje medytacji. Proszę się odprężyć. I o wielkich rzeczach myślisz w kuchni podczas gotowania.
 8. Prześlij swój wewnętrzny głos w jakikolwiek sposób. Może to trochę pomarszczona staruszka, który mieszka na skraju lasu? Lub starzec, żyjący na pustyni? Poznać swoją postać, zaprzyjaźnić. A teraz, przed podjęciem ważnej decyzji, że powrót do schroniska dla jego szósty zmysł i poprosić o poradę. Po raz pierwszy, będziesz wyglądać głupio we własnych oczach. Jednak wynik jest dla ciebie ważne, prawda? Dlatego też włączyć wyobraźnię. Podobnie, można podać wynik w rozwoju intuicji u dzieci. W zabawny sposób uczą się słuchać wewnętrznego głosu.

Jak korzystać z intuicji?

Tak więc stopniowo dojść do praktycznych porad w ważnych decyzjach. Po tym wszystkim, zwracamy uwagę na rozwój intuicji, aby go używać. Ale nie mylić wewnętrzny głos z głosem rozsądku? Jak dostroić się do rozmowy ze swoim szóstym zmysłem? Przede wszystkim trzeba zrozumieć, że rozwiązanie nie przyjdzie natychmiast. Podświadomość potrzebuje czasu, aby przeanalizować sytuację. Więc weź swój problem i zamiast nerwowego i nerwowo, rozproszony. Zmywać naczynia, malować z dziećmi, Pat sukience. Można nawet pójść do łóżka bez gotowego rozwiązania. Intuicja jest zawsze włączony w odpowiednim momencie.

Zdarza się, że końcówki wewnętrznej głosem doprowadziła do problemów życia. Na przykład, kobieta słuchała rozwiniętej intuicji i separacji z mężem, który w pewnym sensie to nie odpowiadało. Jednak po pewnym czasie, była żona zaczęła żałować tej decyzji. I dzieci dorasta bez ojca. Kto jest winny? Intuicja? Albo kobieta, która miała przed konfliktem z mężem myśleć nad wszystkim? Nikt.

Tylko bardzo często ludzie nie chcą opuścić tę strefę komfortu, który powstał wokół niego. Być może los w sklepie dla wybranych nowych kobiet, które byłoby do przyjęcia dla wszystkich. Jednak ich spotkanie nie odbędzie się jak bohaterka, nieposłuszeństwo wewnętrzny głos, wziął nieszczęsnego męża z powrotem. Dlatego też, jeśli uważasz, że intuicja coś było nie tak, nie spiesz się, aby pochopnych decyzji. Być może znajdziesz ostry zakręt w życiu? I, na przykład, decyzja o wyjeździe nie była przypadkowa ze starej pracy?

Jest też inny scenariusz. Nie słychać wewnętrzny głos rozsądku i opinii. Stąd problem. Po tym wszystkim, główną wadą jest to, że szósty zmysł nie można dotknąć, a nie mówi się głośno. Jego opinia będzie brzmieć w głowie i „szeptem”. Dlatego ważne jest, aby odróżnić, powiedzieć gdzie intuicja, i gdzie – na uczucia i emocje.

I wreszcie: szósty zmysł – to dobrze. Jednak nie należy polegać wyłącznie na głos intuicji. W szczególnie ważne przypadki powinny być podłączone do problemu rozumu i doświadczenia. Połączyć rozwój intuicji z poprawą wiedzy i umiejętności rosną we wszystkich dziedzinach życia. Dopiero wtedy decyzje nie zawiedzie lub swoich bliskich.

load...