Instrukcje krok po kroku na stronie cashback

Jaka jest strona cashback?

Dosłownie przetłumaczyć jako zwrot sashback. W obszarze e-commerce cashback oznacza powrót do kupującego pewna część pieniędzy wydanych na zakup towarów.

load...

W swej istocie jest program bonusowy. Główną różnicą jest to, że nabywcy jakiś czas po zakupie nie jest odbierany lub premii punktowych, które mogą być wykorzystane tylko w konkretnym sklepie online, ale prawdziwe pieniądze.

Jak to działa?

Cashback serwis kończy zakupy online umowę partnerską pod którym usługa otrzymuje od sklepu procent każdego zakupu, aby przyciągnąć klientów. Po otrzymaniu z zakupem procent usługi cashback daje niektóre z nich bezpośrednio do klienta. Podstawowym warunkiem działania jest to, że zakup odbywa się nie bezpośrednio w sklepie, a także poprzez link partnerski, który daje usługę cashback.

Więcej szczegółów na temat zasady działania keshbeksaytov przeczytać tutaj.

Dla mieszkańców krajów WNP najlepszym rozwiązaniem wśród cashback miejscu będzie. Wśród użytkowników, przedstawił się jako rzetelną obsługę, oferując stosunkowo wysokie zyski procentowe.

load...

Jak zacząć korzystać z?

Przede wszystkim na stronie internetowej trzeba przejść przez prosty proces rejestracji. Aby to zrobić, kliknij na niebieski przycisk „Rejestracja”.

W oknie, które się pojawi, wpisz swój adres e-mail i hasło lub zalogować się przy użyciu konta na już zarejestrowane usług przedstawionych w lewym oknie:

To wszystko, teraz możesz zacząć korzystać ze wszystkich zalet usługi cashback.

Jak kupować?

Teren jest bardzo dobrze zorganizowany, i aby znaleźć interesujący produkt bez żadnych problemów. Ze strony głównej można przejść do wszystkich dostępnych kupić sklepy internetowe z możliwością uzyskania refundacji:

Plus obsługa jest fakt, że wszystkie dostępne produkty są podzielone na kategorie, dzięki czemu można znaleźć ciekawy artykuł na temat najbardziej rozsądnej cenie i wysokiej stopy zwrotu:

Na przykład, kupując photoepilator IPL Lumea SC1981 w sklepie za 10990 rubli, przy użyciu usługi cashback Letishops.ru, wrócisz 143 rubli.

Po produkt został wybrany, trzeba odwołuje się do sklepu i dokonać zakupu. Już od jakiegoś czasu po pomyślnym przeprowadzeniu zakupu do rachunku na koncie zostaną zwrócone część pieniędzy, które mogą być wyświetlane na karcie bankowej, WebMoney, QIWI lub Yandex.

Dlaczego?

W porównaniu z innymi cashback, usług, oferuje najbardziej korzystne warunki dla swoich klientów:

  • Minimalna ilość wycofania jest tylko 500 rubli;
  • Bardzo łatwo przeszukiwać katalog;
  • Zyskowny program partnerski, z którym można uzyskać 15% cashback każdego pozyskiwania klientów;
  • Usługi wsparcia operacyjnego;
  • Najwyższa kwota refundacji.

Wszystkie wady i zalety kupowania za pośrednictwem witryn cashback są niezaprzeczalne. Po tym wszystkim, nie można zapisać tylko na niskich cen w sklepach, ale się dość dużą rekompensatę pieniężną i oszczędzając nawet więcej. Ponadto strona może stale monitorować aktualny i najbardziej korzystne rabaty i promocje, które oferują ponad dwieście sklepów dostępne.

Po co płacić więcej? Przyjść i dostać cashback!

load...