Instrukcje dla początkujących Juliette: o czym rozmawiać na pierwszej randce z facetem

Zawartość:

Pierwsza data dla dziewczynek – jako pierwszy … zakup samochodu dla facetów. Ponieważ jeśli spełnione są wszystkie znane, wszystkie warunki, wszystkie powiedział przyjaciół i co robić i co powiedzieć – wciąż nie jest jasna. Wiele dziewcząt w pierwszym terminie zostaną utracone, ponieważ nie wiem, co o tym mówić z facetem. Obaj chłopcy i dziewczęta są zawsze zainteresowani tym, co można rozmawiać na pierwszym spotkaniu.

load...

Pytanie, co można zrobić, aby poradzić sobie z nieznanym osoby, zwłaszcza gdy pierwsze zaczątki wzajemnej sympatii, zawsze zainteresowani płci pięknej. Najlepiej jest, aby rozważyć swoją pierwszą rozmowę na randkę z mężczyzną jako okazję do wykazania ich zainteresowanie. Jest możliwe, że facet zbyt zmartwiony i nadzieję, że przedmiotem rozmowy zaproponuje dziewczynę. Dlatego ważne jest, aby myśleć z wyprzedzeniem o co powiedzieć do człowieka, i jakie tematy rozmów lepiej nie dotykać na pierwszej randce.

Jak rozpocząć

Nie ma potrzeby, aby wyznaczyć sobie cel, aby pokazać swoje oratorskie umiejętności nabyte w klubie szkolnej debaty. Czasem uśmiech i wygląd może przekazać więcej informacji o lokalizacji rozmówcy niż całego dużego encyklopedii. A nie tylko czasami. Paplanina zbyt często prowadzi do bardzo różne wyniki niż oczekiwano. Prawo właściwe spojrzenie i uśmiech może roztopić lód pierwszą komunię.

Rzeczywiście, sztywność pierwszych chwil komunikacji łatwiej przezwyciężyć, uśmiechając się. Facet, który spotkał się z uśmiechem, z reguły zaczyna mówić pierwszy. A potem wszystko pójdzie sama. Rozmowa jest związana rozpoczyna ożywioną rozmowę … i tu wiele błędów. Bardzo często dziewczyna na pierwszej randce lub powiedzieć kilka bezużytecznych informacji o jego życiu lub odpowiedź monosyllabic wszystkie pytania Man. Ani jedno, ani drugie nie.

load...

Co nie możemy mówić

Planowania lub po prostu myśląc o tym, co powiesz na młodego człowieka, z góry, stosuje się zakaz pewnych tematów. Na przykład, nie należy omówić swoją chorobę. Wierz mi, mówiąc o zdrowiu bardziej zainteresowany lekarzem co twój rozmówca na pierwszej randce. Jeśli nie zamierza umówić się z terapeutą, nie jest konieczne, aby mówić o wrzody.

Innym tematem tabu – omówienie obfitości. Ile samochodów w garażu Twój tata i ile pieniędzy do niego (lub jego rodziców) rachunków, jak te korzyści uzyskuje się – jest to bardzo ciekawy temat do kontroli podatkowej. Ale w każdym razie nie dla młodych ludzi na romantyczną randkę. W celu omówienia poziomu dochodów z nieznanej osoby – po prostu nie w porządku. A także nieprzyzwoite mówić o życiu osobistym. Aby to zrobić, nie będzie czasu.

Innym tematem, który nie powinien po prostu zamknąć, a nawet zakopać i zapomnieć gdzie został pochowany – przeszłość związek. Opowieści o swojej „ex” lub „byłego” jest mało prawdopodobne, aby zadowolić swojego kumpla, i będzie niewygodne wiedzieć kiedy, jak iz kim masz spędził czas z osobą, która jest w tej chwili z tobą. Musi żyć teraźniejszością i porównania z „dawnego” – partii złym humorze i niemądrych dam niepewnej pozycji w życiu. Nie tak!

Bądź kobieca mądrość

Jeśli facet jest naprawdę zainteresowany w was, a następnie spróbuj dowiedzieć się o nim więcej. Nie zadawaj pytań karabinu maszynowego, a cicho, słuchając jego słów, do tkania wątek rozmowy. Mądre kobiety słuchać bardziej niż mówić. Aby to zrobić, nie tak wiele, aby pokazać prawdziwe zainteresowanie jego opowieści i zadać wiodące pytania, począwszy od części, które są obecne w jego narracji. Każda zmiana w rozmowie może być początek bardzo ciekawej historii o swoim odpowiednikiem.

Ale – uwaga! Jeśli facet wszystkie takie same zaczynają mówić o swoich byłych kobiet – słuchać uważnie dwukrotnie. Ponieważ sposób mówi się o nich, może służyć jako sygnał do zrozumienia, czego chce, aby to zrobić i co chce zobaczyć swoją przyszłą dziewczynę. Tak, można przewidzieć, jak będzie później stać się już mówić o tobie. I nie oczekiwać, że wszystko wokół niego wcześniej, do was, kobiety były słabe, a takiego anioła, jaki jesteś, zły sposób, aby powiedzieć, że jest to niemożliwe. Jest możliwe, że myśleli tak samo, ale negatywne, które malowane historie o nich, raczej scharakteryzować człowieka niż jego byłej dziewczyny.

Jeśli nie wiesz co powiedzieć, powiedz nam jakąś zabawną historię z tego, co usłyszał lub odczytać niedawno. Nie mów na pierwszej randce, jak wiele kotów żyjących w swoim mieszkaniu, co drań mógł być sąsiad, pijany, albo, co gorsza, bardzo trudny rozkład zajęć na uniwersytecie lub w szkole. Nie trzeba prosić faceta o swoim życiu osobistym i biografii. To wciąż nie przesłuchanie, a data. A przyszliście do spędzenia czasu z facetem, a nie wypełnić swoich danych osobowych lub jej sąsiadami.

Pozostawić co najmniej informacje na później. Chłopaki ciekawych dziewczyn, które opuszczają miejsce fantazji i domysłów, a nie powiedzieć jego pełną biografię, począwszy od kołyski, kontynuując szczepienia w przedszkolu, a kończąc stopnie na egzaminach w szkole – to nie jest rodzaj rzeczy, które trzeba wlać na faceta w pierwszym dniu kochać. Jest możliwe, że drugie spotkanie nie może nastąpić po obfitym przepływu takich informacji. Z tego prostego powodu, że facet po prostu znudzi was.

Spójrz na wspólnej ziemi

Jeśli dwie osoby mają wspólne zainteresowania i hobby, pytanie o to, co oni mówią, znika samoistnie. Ogólnie rzecz biorąc, osoby o wspólnych poglądów zwykle mimowolnie przyciąga do siebie. Dlatego też, podczas rozmowy powinna specjalnie szukać tych wspólnych tematów. Można mówić o rzeczach, które sprawiają, że bardziej przyjemne życie, o muzykę, którą lubię słuchać, książkach lub hobby, na przykład, wrotki lub pieszej. W tym przypadku, w każdym razie, nie wspominając o sytuacji z byłym chłopakiem. Na przykład: „Kocham ten wieczór się jeździć na rowerze” – prawidłowo, jak „jesteśmy z byłego wieczorem jechali na rowerach” – wielki błąd. Ale o ich hobby trzeba powiedzieć bez większego fanatyzmu – nie wiem jeszcze, czy będzie to zachęcić rozmówcę.

Co do zasady, dziewczyny z poczuciem humoru i autoironii z nieco bardziej interesujące dla młodych ludzi. Dobry humor zawsze znajdzie konesera, a jeśli opowiedzieć zabawną historię ze swojego życia, będzie można korzystać tylko z łatwości rozmowy, którą tworzysz siebie.

Można mówić ogólnie o tym, co jest szczególnie dumny z sukcesów i osiągnięć, ale bez patosu. Nie trzeba targać ramię mężczyzny do jego domu, aby pokazać swoje dyplomy i przekonać go, że masz pierwsze miejsce w przygotowaniu jodły od kul! Bądź pewny, że pojęcie „kobieta”, „dom”, „show” i „najlepsze” nie rozwija się w umyśle swojego towarzysza w obrazie „certyfikat show”. Uwierz mi, on uważa zaproszenie na swój sposób!

Bez względu na to co to jest rozmowa – nie narzekam! Reklamacje są istotne tylko w rozmowie z jej przyjaciół, którzy są zainteresowani, aby wiedzieć, gdzie masz nowy pierścień. Mogą mówić o tym, jak pracował wszystkie święta / wakacje / noc (podkreślenie), a nawet pozwolił sobie na kawałek chleba do zakupu tego samego pierścienia. Niech on współczuć z wami i niech się wstydzić za ich zazdrości, jeśli wydaje się na pierwszy rzut oka do dekoracji!

Ale w żadnym wypadku nie skarżą się na trudności i złych bossów / nauczyciel facet, który zebrał się po raz pierwszy. Po pierwsze, ludzie postrzegają skargę jako wezwanie do działania, a po drugie, ponieważ jest to pierwsza randka, facet może pomyśleć, że zgodził się na spotkanie tylko dlatego, że chcesz poprosić kogoś, aby przebicie samochód kół sąsiada, który przeniósł swoje kot, a oprócz niego kandydatem do roli mściciela nie znaleziono.

Lepiej mówić o swoich hobby i zainteresowań. Pokaż mu swoje zainteresowanie jego opowieści, a nie krępuj się śmiać, kiedy mówi coś śmiesznego. Być może, jeśli jesteś ze śmiechem człowiek w pewnych zabawnych sytuacji z jego życia, śmiechu zgromadziła ponad normalnej rozmowy.

Pamiętaj, że siedemdziesiąt procent sukcesu pierwszej randce zależy od tego jak dobrze wiesz, jak słuchać, a przede wszystkim – aby usłyszeć rozmówcę!

Zasady udanej pierwszej randce

W celu ułatwienia zdać ten test, istnieje kilka prostych zasad. Tak więc:

  • Bądź dobrym rozmówcą

To nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Myśleć o słowie – „towarzysz”. Zakłada się, że dana osoba jest w stanie „to-talk”, czyli może mówić, utrzymując rozmowę, ale może również dać drugiej osobie szansę powiedzenia czegokolwiek. Pozwólcie, a wy jesteście w rozmowie, jak tańczyć, „prowadzić” cię i będziesz zaskoczony, jak przyjemne może być wieczór.

Podczas rozmowy zachowują się naturalnie. Jeśli jesteś bardzo fałszywie reprezentować największe zainteresowanie kiedy mówimy o fizyce kwantowej, to będzie bardzo zauważalne. Wszakże w rzeczywistości nie zrozumie o co chodzi. Jeśli nie zrozumieć w jakichkolwiek sprawach „wysokich”, który zaczął mówić facet, uzyskać czas i powiedzieć mu o tym. Lepiej przyznać szczerze, że trochę rozumieć podmiot, niż pamiętam z drżeniem, że ledwo powstrzymał ziewnięcie, kiedy facet na godzinę posypane względem nieznanych.

  • Punktualność – uprzejmość królów

Nie spóźnij się! Być może myślisz, że masz być grzeczny tylko koronowane głowy, a cała reszta nie może być napięte. Jeśli tak, to musimy powiedzieć, że nie masz racji. Jest to wspólny uprzejmości i szacunku dla siebie i dla faceta. Nadchodzi czas, wyjąć jedną z przyczyn stresu w pierwszym terminie. Przyjdź na czas! No, chyba, że ​​ty, jako dziewczynka, pozwolił trochę późno. Tylko nie więcej niż pięć minut! I tylko wtedy, gdy jesteś pewien, że jesteś – nie księżniczką.

  • Przygotuj się na randkę

Sam fakt, że czytasz ten artykuł pokazuje, że przygotowują się do pierwszego spotkania z mężczyzną. I robisz to dobrze! Przygotuj mówić punktów, należy pamiętać o przyjemnych rzeczy, o których można powiedzieć. Odbiór daty piękne i wygodne buty i ubrania. Szpilki Shestnadtsatisantimetrovye, w której pojawiają się na pierwszej randce z facetem, oczywiście, zrobi wrażenie; ale najbardziej będą tworzyć prawdziwie „niezapomniany wieczór”. Nie wspominając o tym, że twoje nogi męczą; ale zamiast na spacer z mężczyzną słuchać tego, co mówi, będziesz w stanie myśleć tylko o tym, jak zachować równowagę. Nie chcesz na pierwszej randce wyglądać jak czapla na szczudłach?

  • Zatrzymać się

Nie opowiadać i nie pytaytest zaprezentować się jako sprzątaczka, jeśli masz dwie wyższe wykształcenie. I nie można nazwać spadkobiercą właściciela platform wiertniczych, jeśli jesteś nauczycielem muzyki w elementarnych klasach. Oszustwo zostaną ujawnione i poczujesz się nieswojo. Facet może po prostu stwierdzić, że nie jesteś traktowany poważnie i będą szukać innych jego towarzysza.

  • Nie mów za dużo

Co ty lisping przez trzeciej klasy, albo że kochasz pomidorów ze śmietaną, to może wydawać się zabawne. Ale nie na pierwszej randce. Wyobraź sobie, co ona powie. Czy chcesz drugie spotkanie z szorstkim i dziwny charakter? Zgadza się.

  • Bądź osobowość

Osobowość może być uznany za osobę, która ma swoje zdanie i można ją wyrazić. Szczerze powiedzieć, że facet, który chcesz, i że – nie. Wystarczy spróbować, aby nie brzmieć rude. Ale być prowadzeni przez kogoś innego, też, że nie było warto. Zgadzam się, że nie może wydawać się ciekawą osobą, która zgadza się ze wszystkimi innymi, lub nie może pokazać swój stosunek do czegoś, co się dzieje przed nim lub co słyszy.

  • Bądź uprzejmy

Nikt nie wątpi w swoje wychowanie, ale nadal jest to reguła powinna być zawsze przestrzegane. Elementary „dziękuję” za pomoc we wprowadzaniu na odzieży, z otwartych drzwi przed tobą na kieliszek przyniósł; Ale nigdy nie wiadomo, co można dziękować! Miły facet zdobędzie swoje działanie, a otrzymasz podwójną przyjemność z faktu, że jesteś w stanie docenić jego wysiłki.

  • Przyjemność randki powinna być wzajemna

Baw się dobrze. I daje przyjemność. Jedynym sposobem będzie można pożegnać na koniec wieczoru, przeżywa wspólne pragnienie, aby ponownie spotkać się i nadal przyjemną znajomość z mężczyzną.

  • Żyć w obecnej

Naucz się korzystać z małych rzeczy. Zapomnieć zniewagi i nieprzyjemnych sytuacji! Dziś masz dobrą wymówkę dla dobrego nastroju – można spotkać wspaniałym człowiekiem, wszyscy będziecie świetnie na swojej pierwszej randce. Nie pozwól przeszłości – nie problemy z przeszłości, ani byłych mężczyzn – kolidować z poczuciem szczęścia i pełni życia. Nie siedź smutny i ponury wygląd, jeśli zgodził się na spotkanie, nawet jeśli masz obawy. Jeśli jesteś w złym nastroju, to lepiej przełożyć spotkanie na inny dzień. Pierwsze wrażenie jest długi czas, a to nie jest konieczne, aby celowo zepsuć.

Jak widać, nic skomplikowanego w zasadach udanej pierwszej randce. Za nimi, a wszystko można rozwijać w najlepszy możliwy sposób!

load...