Instrukcja w siłowni, jak go widzimy

Zawartość

Ile razy patrzyłem tego obrazu – chodzi o coachingu ubranie dziewczynki do wykonywania zawodu nie jest właściwe, do zapisywania informacji do zrobienia, ponieważ poglądy wyrażone zupełną pogardę i brak zainteresowania proponowanej usługi Tymczasem właściwy trening może naprawdę rozwiązać problem treningu siłowego co najmniej przez kilka trzy tygodnie. Następnie należy przejść do trybu i przyzwyczaić, to będzie konieczne, aby umieścić bazę i pracować dłużej niż obserwacji. Coaching może być użyteczne, a nie dla początkujących. Najważniejsze – aby zwrócić uwagę na naprawdę ważne rzeczy.

load...

[Powrót do spisu treści]

Typologia klientów lub, wybacz mi, dziewczyny

Wszystko, co jest napisane poniżej należy traktować jako osobistą opinią autora. I tak, wiem, że połowa z was mówi, że trener powinien być blondynką, pozytywny, dają ćwiczenia na dupie z gumkami i duma napompowane usta i wszyscy tam innych „proporcjach”. Każdy ma prawo do opinii, prawda?

[Powrót do spisu treści]

„Daisy”

Pochodzi dziewczynę w siłowni, i wydaje się jej, że wyskoczyć z każdego kąta łysej monstrualnie nadmuchany kobieta z sztangą, i dobrze, że została zmuszona podnieść poprzeczkę. A potem budzisz się pewnego ranka – i jesteś łysy, żyjesz w śpiworze w coachingu, nie idź do biura, i wszystko, co robisz – to bar i perswazji, takich jak stokrotki na osobiste szkolenie.

load...

Więc to, co widzimy w szkoleniu lifterskih wideo, i że w rzeczywistości nie jest w centrum fitness – to bardzo różne, „że”. Wystarczy pokazać trenerom i uczyć je dostosować. Tak, te same dla nóg, rąk, dla prasy, a ramiona i pośladki iz powrotem. Można usiąść na ławkach, to staram się robić ćwiczenia w wyjątkowej ścieżce i najlżejszej wagi i spróbuj wpisać nazwę.

To wszystko. Boi się, że ktoś będzie cię wpakować pod paskiem do 100 kg wagi i umieścić na podłodze nie jest konieczne. Gniewnych ludzi testosteron również nie spieszyć. Jesteśmy w ogóle, porządnych ludzi, więc opuścić „Daisy” dla tych sytuacjach, kiedy trzeba przekonać szefa, że ​​to nie ty, ale sama praca nie zrobił.

[Powrót do spisu treści]

„Profi”

Och, jak wielu z nich, osoby ze stopniem pompowania na YouTube. A ci, którzy pracowali w domu Lena Sanzharov, ale w rzeczywistości – wystarczy pobrać kilka ćwiczeń, które zwolennicy blogów przestrzegane trener i koryachilsya dla instagrama jak potrafił. W ogóle, trener stara, rozmowy o samochodach i jak one działają, i „guru” marszczy brwi i mówi, że będzie schudnąć.

Wiesz co? Ci, którzy wiedzą, jak prawidłowo radzić sobie z hantlami są trochę mniej patosu i natychmiast udać się do niego. Przez wolnego wagi. I zdejmują podjazdy, a nie w celu popisywać abonentów i zobaczyć błędy techniczne. Oznacza to w ogóle. I nie uciekać od ubezpieczenia i generalnie iść na siłownię z innym nastawieniem. Aby pracować, zamiast uderzenia całą głębię ich wiedzy teoretycznej w dziedzinie fitness.

Tak więc, jeśli wiesz dokładnie, co „zawodowcy” – to tylko pozory, nie powinien się wahać, aby zapisać to, co pokazują, i nie powinien przegapić pierwszych 2-3 tygodni wzmacniające ćwiczenia w siłowni. Wiesz? I jesteś tam transliruete inni, to nie ma znaczenia. Jest to, że dla ogółu karmy i reputacji.

Ogólnie rzecz biorąc, pomimo wszystkich profesjonalizmu spróbować dowiedzieć się, jak skonfigurować „blok” regulację docisku (ławki, jak dostosować symulatorów stół), jak dopasować tył prasy nogi (całe robi jeden dzień, nawet najbardziej zagorzałych fanów hantlami), i jak skonfigurować wszystkie maszyny dźwignia do pleców i ramion. Po tym wszystkim, jeśli naprawdę tylko kompleksy z prętem i wciska głowę na to samo, to i coaching nie jest potrzebne.

[Powrót do spisu treści]

„Mam na spacer”

Są dziewczyny z niejasnych intencjach. Cóż, nie wydaje się być w ogóle. Takie kupować rajstopy LEPIEJ Bodis, różowy shaker i iść na siłownię zrobić selfie w fitonyashki obrazu. Na odprawie matowa odebrać swoje iPhone’y, odpowiadając na każdego, kto layknul zdjęcie w rajstopy i shakerze. Na ogół takie absolutnie irytujące wszyscy trenerzy i instruktorzy doświadczeni prostu nie udawać, aby zobaczyć cały obraz i że w obliczu wspólnego klienta.

Tak więc, jeśli chcesz po prostu „być na kondycję,” ty lepiej uczestniczyć grupy. Ze względu na rozproszenie na siłowni, będziesz miał wysokie ryzyko zranienia, ponieważ ich celem jest osiągnięcie być modne łatwiejszy sposób. W końcu, nie Novichkova CrossFit, nie masz ani rannych lub nie spray. I to wszystko – pod okiem trenera.

[Powrót do spisu treści]

Krótka typologia trenerów w briefing

. [Powrót do spisu treści]

Dobry pracownik

Jest to rzadkie, tak przy okazji. Naprawdę powiedzieć o każdym symulatorze, i pokazać wszystkie zmiany. Cierpliwie poczekaj aż spróbować, poprawianie błędów i pomoc w trudnych uchwytami źle, co ciężary i inne ciężary. Dlaczego nie należy czekać, to jest jakiś rodzaj programu strukturalnego. Niektóre pokoje bezpośrednio zabronić, żeby pisać w pierwszej sesji, w drugiej – dosłownie zmuszony sprzedać szkolenie na ten cel, w trzecim – istnieje pewien program, „Break J” dla początkujących. Trzecia opcja hale, nawiasem mówiąc, jest korzystne dla rozwoju fizycznego, ale to jest tak zauważył.

[Powrót do spisu treści]

Zmęczony Pracownik

Trener chusteczką w pogotowiu w dobie grypy, z iPhone i miksowania z dziwnym różowym płynem. Komunikowania się jakbyś przyszedł do niego do domu wcześnie rano i trzeba coś tam. Albo jakby nie chciał widzieć. Chcesz, aby to zrozumieć? Zmiany w większości zakładów więcej niż 4 godziny, a jeśli są przygotowania do konkursu najlepszych 6-8 godzin na nogach – test. I w pewnym momencie wydaje się, że wszyscy ludzie są braćmi, ale nie według wiadomości, a pod jego nieobecność. W ogóle, jeśli masz trenera, zadawać pytania. Nie odpowiadaj na to prawo nie nadal chcesz zachować swoją pracę, nawet żmudne i ingeruje w przygotowaniach do konkursu, prawda?

[Powrót do spisu treści]

Pracownik na

Nawiasem mówiąc, jednym z najlepszych sposobów. To prawda, że ​​będzie starał się sprzedać szkolenie osobiste i zrobi tak agresywnie, ale konieczne jest, aby zrozumieć, że osoba, która ma doświadczenie personalschikov przynajmniej rozumie przedmiotów nauczanych, i można powiedzieć, że prawidłowe założenia nie tak widzi panowie kulturyści (kiedy „Choć, jak, jeśli tylko do spalania”), jak to naprawdę jest. Proście, a dowiesz się nie tylko jak pracować w głównej siłowni, ale także w jakiej kolejności to zrobić.

I tak, nie radzę pominąć instrukcje, nawet jeśli robiłeś wcześniej i mają dobry poziom. To ja Cię jako osobę 7 minut strome prasowej tylna noga w nowej hali rozmowy. I okazuje się, był przycisk.

Elena Selivanova

load...