Instrukcja użytkowania dla początkujących centrum fitness

Zawartość

Ostatnio, ja osobiście bardziej przyciąga do koncepcji studio fitness jako rodzaj środka jednego rodzaju sztuki sportowej. Cóż, nie, studio jogi, uyutnenky liftersky piwnicy, a nawet klub działa miasta. Ale spójrzmy w oczy trudnej rzeczywistości fizycznej. Niewiele mąż przedstawia na subskrypcji Noworocznym w sekcji podnoszenia ciężarów i jogi, miliony kobiet zaczynają angażować się w klubach fitness, a nie gdzie indziej. Członkowie spieszyć się z jednej grupy do następnego ćwiczenia, na przemian „torturować” Nowy symulatorów Chrome. Tymczasem, nie jest bardzo dobrze przemyślane, dobrze, powiedzmy, strategia jednego roku, co pozwoli stracić 10-15 kilogramów jest naprawdę zbędne kilogramy bez większego męki iw świątyni zdrowia cały swój wolny czas. Jak mówią, zacznijmy od stycznia.

load...

[Powrót do spisu treści]

Styczeń – wzmocnienie środka

Ciała. Czekaj, ja szczęśliwie celu trenerów i sprawi, że uciekasz? Relax! Przed poważnej pracy z ciałem, konieczne jest wzmocnienie prasy, pleców i wypracować przynajmniej podstawową nawyk ćwiczenia. Najbardziej bezpieczne i elastyczne rozwiązanie – Pilates 2 razy w tygodniu i pływanie w basenie 2 razy w tygodniu. Jeżeli nie jest basen, ćwiczenia na eliptycznego trenerem, poproś instruktora go skonfigurować tak, że można chodzić 30-40 minut w strefie spalania tłuszczu „bicie serca”, na początek to wystarczy.

[Powrót do spisu treści]

Luty – zwiększenie wytrzymałościowy

Na mocy jesteśmy jeszcze za wcześnie, rezerwy Pilates w tej samej objętości, jak również dwa baseny „” lub „eliptyczne” ćwiczenia. Dodawanie jesteśmy 20 minut lekkiego joggingu tuż po zajęciach pilates. Jeśli nie można uruchomić, należy rozpocząć od chodzenia i stopniowo zwiększać prędkość. A ty nie zauważą, kiedy można przejść z chodzenia do biegania.

load...

[Powrót do spisu treści]

Marzec – zaczynają się dowiedzieć korekcji

Nadszedł czas, aby złożyć dyspozycję do siłowni i nauczyć się wszystkich tych „kawałka żelaza”. Oni pomogą Ci poprawić kształt i schudnąć. Cóż, na prasie nie zapomniał, dlaczego poszedł do Pilates, zostaw 1 szkolenia w tym systemie w uzupełnieniu do 2 klas w siłowni. Zostaw lekcji pływania i chodzić na eliptycznego trenerem, pilates po 20 minutach biegać. Ale jak połączyć obciążenie zasilającego cardio, powiedzieć trenerowi. W rezultacie, można odwiedzić salon 3-4 razy w tygodniu.

[Powrót do spisu treści]

Kwiecień – przejmuje tłuszczu

Rezerwa Siłownia w tej samej wysokości, czy też staje się znudzony i rozpaczliwie niewygodne, zmianę 2 lekcje gorącym żelazem 1 tydzień. Ponadto, kolejne 2 godziny poświęcić cardio. Rozmieszczanie 2 półgodzinny trening interwałowy natychmiast po władzę, a 2 razy w tygodniu wizyta kardiourok dowolną grupę, które lubisz. Najlepiej nadaje Taniec – zumba lub łacińskie lub krok aerobik, chyba przeciwwskazane.

[Powrót do spisu treści]

Może – podłączyć diety i utraty wagi

W maju, nadszedł czas, aby zająć się specjalnie kalorie zacząć je policzyć, a najbardziej „rzeczy” diety owoców i warzyw. Dobrze, więc nie będzie się nudzić i nie znudzi, przejdź do miesiąca treningu interwałowego. Udziału 3 razy w tygodniu każdy przedział lekcji, które łączy w sobie moc i ćwiczenia aerobowe – krok przedział przedział przedział boksu rowerowego i nie zapomnieć o diecie.

[Powrót do spisu treści]

Czerwiec – dodatkowe szlifowanie

Pozostawić 2 w zakresie treningu interwałowego i dodać do nich 2 moc w zależności od rodzaju treningu obwodowego lub nawet kilka klas energetycznych grupowych. Postępuj zgodnie z diety, dobre lato to podwójnie łatwe.

[Powrót do spisu treści]

Lipiec – wakacje

Nie, nie zapominaj o aktywności fizycznej. Jeśli nie jechać na wakacje, pozostawić pod względem parę klas energetycznych i dodać je pływanie czy taniec. Można tymczasowo zastąpić siłownię dla klas energetycznych grupy, ale upewnij się, że nie były one zbyt wiele, i mieć pewność, aby odsłonić jeden dzień odpoczynku między treningu siłowego.

[Powrót do spisu treści]

Sierpnia – nowy początek

Teraz jest czas, aby poważnie zająć korekty. Większość ludzi pracuje w hali sześciu miesiącach spada zbyt wiele i są zdecydowane dalszych celów rozwojowych. Jeśli zdecydujesz, że osiągnięte wyniki mają w pełni zadowolony, a ciało wygląda dobrze, przejdź w tryb konserwacji – 2 trening siłowy, 1 kardiourok fakultatywne dla tych, którzy chcą, aby dostosować postać, nadszedł czas, aby zatrudnić trenera do przygotowania nowego programu energetyki. Nawiasem mówiąc, większość klubów w lecie zniżki do „komputerów osobistych”, nie przegap ich.

[Powrót do spisu treści]

Wrzesień – tryb oszczędzania

Oszczędność czasu, my, z korzyścią wrześniu jest zwykle ładowane z pracy, szkoły i obowiązków rodzinnych. Jeśli „typ” – nowy utwór tylko wymagane minimum ćwiczenia wytrzymałościowe, a 2/1 kardiouroka tydzień. Jeśli spalić tłuszcz, przejdź do klas w systemie Tabata lub funkcjonalnej szkolenia 2-3 lekcji w tygodniu.

[Powrót do spisu treści]

Październik – nowy przełom

Zwykle w październiku, począwszy od różnych „depresyjnej przejadania” i inni idą do White Castle. Postaraj się to skompensować poprzez odwiedzenie 2-3 lekcji orientację aerobowe. Nadszedł czas, aby spróbować jazdy na rowerze, RPM lub innego intensywną lekcję.

[Powrót do spisu treści]

Listopad – rozgrzewa

Jeden miesiąc wydatki na to, aby odwiedzić wszystkie lekcje, które są ignorowane wcześniej. Może to daje wyobrażenie, co sport zrobić, kiedy „dorosnąć” do klubu fitness i chcesz zrobić coś bardziej specjalistycznego.

[Powrót do spisu treści]

Grudnia – Get

Co do zasady, w grudniu wszystkie schudnąć na nowy rok, nie przegap okazji, aby zrobić to dobrze. Użyj 3 lub treningu funkcjonalnego i 2 lekcje tygodniowo intensywne cardio, lub naprzemiennie z treningu interwałowego i intensywne cardio. I, oczywiście, nie zapomnij o dobrym odżywianiu i starać się nie przejadać, nawet na świąteczny stół.

I pamiętaj, że jesteś zaangażowany w fitness, aby lepiej żyć, a nie w celu dostosowania się do cudzej idei nowoczesnej kobiety. Angażują się w zabawy i być szczęśliwym.

load...