Innym powodem nie żenić, dlaczego nie zdecydował się na ślub

Im dalej w las, tym mniejsza szansa godnego poślubić
Z przestrzeniach internetowe

Choć nasza dewiza jest bardziej związane z kobietami, dzisiaj będziemy mówić o chłopców i dlaczego są one tak bardzo nie chcą związać swoje życie z kobietą, „umów formalnych”, czyli małżeństwa. Dla dziewcząt przedłużające związek z facetem jak camping w lesie z dala od domu, a ludzie mogą mieć takie same nieprzyjemne konsekwencje. Chłopaki nie boją się tych rzeczy, chociaż także zazwyczaj pracuje dla nich: im jesteś starszy, tym trudniej jest się ożenić. I to nie w obiektywnych trudności, aby znaleźć niezajęte przyzwoitą dziewczynę, która nie czeka na domu dziecka z przeszłości nieudanego małżeństwa, a przynajmniej z dwóch znaczków paszport (!) – Małżeństwa i rozwodu.

load...

Zawartość:

Proste wyjaśnienie skomplikowanych rzeczy

Czas mija, a 25-letni zamienia się w 30-letniego mężczyzny, wciąż pozostaje w związku małżeńskim, ale wciąż szuka „tego jedynego”. 30. Rocznica stopniowo zamienia się w 31, 32, 33. „Mam jeszcze czas” – wiele osób uważa, boi się uświadomić sobie, że każdego roku kryteria wyboru są coraz bardziej, a dziewczyny, które są w co najmniej 50% do ich spełnienia, – mniej.

– Proszę przyjść do sklepu – znajomy przychodzi z daleka, starając się jak najdokładniej odpowiedzieć na odwieczne i bolesne pytanie, dlaczego trwało to tak długo, aby zaoferować swoją dziewczynę „poślubić” – do pomiaru buty i pomyśleć: wziąć, czy nie. Niby ciekawy, dobrze siedzieć na nodze, uszyte z wysokiej jakości materiałów, a nie tanie, a nie fałszywe – podjęcia i przeprowadzenia. Ale jeśli spojrzeć na nich i zrozumieć: Nie, nie mój.

load...

– Z daleka wszedłem, ale myślę, że rozumiem – odpowiedział.

– Wszystko, co wiem, jest prawidłowe. Patrzysz na to i chce kupić buty, bo trzeba coś do zrobienia. Możesz je nosić, ale bez entuzjazmu i stale patrzeć na oknach w poszukiwaniu czegoś innego. To samo z dziewczyną. Rozumiesz?

I rozumiem, bo większość z nich nie wystarczy nosić buty, żeby nie chodzić boso. Rude porównać kobieta z butami, ale najważniejsze jest to, że istotą jest jasne, prawda? Prawdą jest, że gdy człowiek żyje w takiej wątpliwości, bliżej pierwszej serii argumentów, dlaczego nie powinno się pobrać, skradanie się inna myśl – Ponowne podziału majątku.

Gdy nieprzydatne buty czy nudzić, można wyjść i kupić więcej, niech to nie jest do końca właściwe, ale jest co najmniej kilka różnorodności. Dziewczyna nie rób tego, szczególnie jeśli związek jest zinstytucjonalizowane. Gdy uszczelka jest w paszporcie, a następnie wystarczy umieścić cały punkt nie będzie działać. To właśnie sęk. Każdy człowiek, wątpiąc jego towarzysz (lub dokładniej), rozumie, że w przyszłości ryzyko rozwodu jest dość duży. Oznacza to, że na końcu wszystkich złe, że ma on lub muszą podzielić na połowę.

Gdy buty siedzieć idealnie, i czujesz się w nich jak w luksusowym Mercedesem, o redystrybucji majątku nie myśleć o tym. Ale kiedy robisz to stale naciska na gałki, nie można pomóc, aby rozważyć wszystkie opcje dla przyszłego rozwoju wydarzeń. Jest to pytanie, by wątpić mężczyzn istotne? Oczywiście, że tak, bo jego umysł nie jest otoczone słodkim uczuciem miłości i miłości. Oczywiście, że tak, bo małżeństwa – Prawa i obowiązki kobiety mężczyźni, nawet jeśli zdecydują się pozbyć więzów małżeństwa.

Tak, kobieta bierze wszystko. To może być bardzo słaba przed ślubem, a po przerwie dostać połowę tego, co zarobił jej mąż. A jeśli on nie zarobił tyle, że następne 2-3 lat będą musiały wspierać finansowo żonę i dzieci. Jednocześnie z dziećmi, widział raz w tygodniu. Jest wiele do myślenia? Tak, ponieważ jest całkowicie na prawo od strony kobiet. Nie będziemy spekulować, czy to jest dobre czy złe. Ten fakt i człowiek wątpiący bierze to pod uwagę.

0.

Czy istnieje jakieś wyjście?

Być może. Z pierwszej sytuacji jest prosta: nie odpowiednie buty – nie kupuj. Druga sytuacja jest rozwiązany zgodnie z prawem: wątpliwości – zawarcie umowy małżeńskiej. Dla nas to nie jest akceptowana? Być może, ale co chłop w 35 lat? Czekając na samotną starość? Niech go i jego problemy, ale jeśli dziewczyna nawet młodsze niż 5 lat i nie ma zbyt wiele czasu, by podziwiać na Okna wystawowe …

Ivan Sopiga

load...