Indyjski ryż morski: Właściwości lecznicze i gotowania

Indyjski morza ryż, ryż grzyb morskie grzyby, indyjski Grzyb, chińskie grzyby, japoński grzyby, chiński grzyby morskich, ryż indyjski, ryż na żywo – to niepełna lista nazw tego samego drobnoustroju, który nie jest jednym wieku aktywnie wykorzystywane w medycynie ludowej do leczenia wiele chorób. Chociaż popularnie ryżu morskiego, jak również jego słynnych krewnych – Tibetan Grzyb mleka i Kombucha – zazwyczaj przypisuje się grzybami, w rzeczywistości są one Zooglea – specjalne formacje śluzowych, które występują podczas łączenia pewnych rodzajów bakterii, na przykład, że film powstaje, gdy fermentacja wina, octu lub piwa. W porównaniu z tybetańskiego i Kombucha, indyjski morza ryż jest uważana za najstarszą i najbardziej gojenie, za który był stylizowany „lekarstwo żywe”.

load...

Zawartość:

Instrukcja Wideo na opiece „na żywo” Napój

Z wyglądu „płatków” przypominają morza ryż gotowany ryż średnicy ziarna 2-5 IIM, przejrzyste kawałków lodu lub „rodzaj żaby ikry, tylko kolor biały.” Wydaje się, że jest to podobieństwo zewnętrzne z ryżem morza „grzyby”, a zawdzięcza swoją nazwę. Jednak w przeciwieństwie do zwykłego ryżu, morze ryż nie jeść i pić w postaci napoju, który smakuje jak lekko gazowanej wywaru. Co ciekawe, w zależności od tego, co „karmione” grzybowym napar może nabywać różne smaki.

Indyjski ryż morskiego i jego dobroczynne właściwości

Wlew morza ryż jego namacalnego efektu terapeutycznego jest konieczne, aby utrzymać ogromną ilość przydatnych i niezbędnych substancji do organizmu. W wyniku fermentacji „Ryż” zaparzanie uzyskuje złożony skład chemiczny o unikalny zestaw użytecznych związków: glukuronowy, kwas p-kumarowego i kwas chlorogenowy, kilka gatunków organizmów drożdży jak i grzybów, witaminy C i D, taniny, przyspieszenie i stymulujące przebieg reakcji biochemicznych enzymy organizmu (lipaza, amylaza, proteaza), koenzym Q10 (potężny przeciwutleniacz), polisacharydy, aldehydy, glikozydy, alkaloidy, kilka gatunków bakterii octowych, substancji tłuszczowych, takich jak, kwasy organiczne. Jest to zarówno „na żywo” produkt i medycyny, której właściwości lecznicze zostały potwierdzone przez liczne badania naukowe.

load...
 • Indian morza ryż wyświetla ciała trucizn i toksyn, normalizuje przemianę materii i przywraca funkcję narządów wewnętrznych.
 • Regularne przyjmowanie wlewu ryżu indyjskiego sprzyja wydalaniu soli i toksyn, a także piasek i kamienie z pęcherzyka żółciowego i nerek.
 • Normalizuje ciśnienie krwi.
 • Spowalnia rozwój nowotworu.
 • Wzmacnia mięsień sercowy.
 • Wzmacnia i przywraca system nerwowy.
 • Ze względu na złożony użytku wewnętrznego i zewnętrznego korzystne efekty na ciele z artretyzm, reumatyzm i rwy kulszowej.
 • W chorobach zapalnych dróg oddechowych, może zastąpić antybiotyki.
 • Oczyszcza błonę śluzową przewodu pokarmowego i normalizuje kwasowość żołądka.
 • łagodzi zmęczenie, poprawia zdrowie i samopoczucie, zwiększa wytrzymałość i wydajność.
 • Jest doskonały naturalny środek do utraty wagi, ponieważ zawiera enzymy, które mogą zwiększyć zasadowych i usuwania tłuszczu z organizmu.
 • Żywo postacią nie tylko zwiększa ogólny ton ciała, ale także poprawia sprawność seksualną u mężczyzn i kobiet.
 • Infuzji

 • Morza ryżu – doskonały środek naturalne do pielęgnacji skóry i pielęgnacji włosów. Jest doskonale odcienie i odświeża skórę, wygładza zmarszczki, ma niewielki wpływ pull-up, a jednocześnie zapewnia kosmetyczne i terapeutyczne. Napar z ryżu indyjskiego jest bardzo delikatnie i łagodnie oczyszcza skórę, przywracając jej równowagę kwasowo-zasadową naturalnego. Płukanie włosów z wlewem morza ryż wzmacnia je i zwrócić je do naturalnego zdrowego blasku.

Ta lista jest daleka od zakończenia. Wlew ryżu indyjskiego stosuje się do zapobiegania i leczenia w bardzo szerokim zakresie chorób. Może być stosowany zarówno samodzielnie, jak iw połączeniu z innymi tradycyjnymi lekami w celach terapeutycznych lub jako tonik zdrowia napoju.

Przygotowanie i stosowanie leczniczego napoju

Jak przygotować się „na żywo” kwas chlebowy

W szklanym słoiku kwarta umieścić 4 łyżki czyste morze myte ryż i 10-15 podkreśla. Seedless rodzynki można zastąpić suszone morele, jabłka, gruszki, śliwki, figi, i wszelkich innych suszonych owoców. Osobno, przygotować roztwór cukru 3 łyżki cukier wlać litr przegotowanej zimnej wody filtrowanej pitnej. Cukier musi być całkowicie rozpuszcza się w wodzie! Jeśli „risinki” ziarna upadku cukru, grzyb może zachorować. Gotowy do wylania roztworu cukru umieszczony w słoiku z morza ryżu. Pokrywa górna ze słoika z kilku warstw gazy medyczne, które będą chronić napój przed owadami. W lecie, możemy domagać się tego samego dnia, w zimie – dla dwóch osób.

Słoik z morza indyjskiego ryżu najlepiej jest umieścić go w suchym i umiarkowanie ciepłym miejscu, gdzie nie narażonym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Podczas wlewu napojów, że filtr płynu do naczynia przez sito netto lub cztery warstwy gazy. Suszone rzut i ottsezhenny Ryż dokładnie umyć czystą wodą pitną w temperaturze pokojowej, oddzielone od niego 4 łyżki i ponownie napełnić go roztworem cukru i ubrany świeże rodzynek lub suszonych owoców. Pozostałą figura może być umieszczony w innym słoika i gotować kolejne napar lub z kimś dzielić produkt gojenia. Chłodziarka nadmiar ryż nie mogą być przechowywane dłużej niż pięć dni i gotowe do picia całe 48 godzin.

Jeden człowiek otrzymuje się w litrowym słoiku infuzyjnej wystarczy na dwa dni. Aby przygotować napar z morza ryżu dla całej rodziny, to lepiej, aby skorzystać ze słoika trzech litrów. Dawkowanie składników w tym przypadku będzie wyglądał następująco:

 • 8 łyżek ryżu indyjskiego;
 • 6 łyżek cukru;
 • Suszy.

Aby nadać napojowi brązowy kolor, można dodać jeden czarny i jeden biały tosty, smażone do czerni.

Warunki korzystania z opieki poprawę środków

Otrzymuj uzdrowienie napój powinien być trzy razy dziennie do 100-150 ml na 10-20 minut przed jedzeniem (w wyznaczonym czasie, nie tylko uczonych, ale także znacznie poprawiają trawienie) lub między posiłkami. Na początku może wykazują silne działanie moczopędne infuzji, zaleca się, aby rozpocząć od małych dawek (50 ml), powoli w ciągu tygodnia prowadzącej do 100-150 ml. W niektórych przypadkach, w pierwszych dniach przyjmowania mogą również wykazywać objawy „restrukturyzacji” ciała, które nie będą się obawiać, ponieważ sugerują, że morze ryżu ustawić, aby oczyścić i przywrócić ciało. Pierwsze pozytywne zmiany w jego zdrowia ludzi zazwyczaj zauważyć około miesiąca regularnego przyjmowania: ból odchodzi, normalne ciśnienie krwi, przechodzi radikulitnaya ból zaczyna wychodzić piasek z organizmu, poprawia funkcjonowanie przewodu pokarmowego, zwiększa wydajność. Minimalna lekarstwa wynosi trzy miesiące.

Do ryżu morzu powinny być traktowane jako żywego organizmu – zwierząt domowych leczniczych. Pierwszy napój z ryżu przyniósł być nadal bardzo słaby. Aby zyskać moc uzdrawiania, to zajmie czasu, uwagi i opieki. Niezależnie rośnie w domu morza ryż, podać siebie i swoją rodzinę przystępne i tanie, ale bardzo skutecznym narzędziem do utrzymania i przywracania zdrowia, które, w przeciwieństwie do leków syntetycznych jest absolutnie bezpieczne i nieszkodliwe dla ludzi. Jednak w morzu ryżu ma wiele przeciwwskazań: lekarze nie zalecają użyć naparu osób z cukrzycą insulinozależną, jak również cierpi 12 wrzód dwunastnicy oraz choroby wrzodowej żołądka.

load...