Indyjski leczenie jodem nadciśnienia: technika ze zdjęciami i zaleceń

Wysokie ciśnienie krwi jest zaniepokojony nie tylko o szum w uszach, ból głowy i tachykardia, ale również staje się przyczyną poważnych chorób. Indyjski leczenie jodem nadciśnienia jest złożonym orientalne procedury medycyny, w oparciu o stosowaniu leku do skóry według pewnych zasad. Spowoduje to, pożądane jest, w marcu i wrześniu. Według Światowej kulturowej i religijnej Hindusów, świt szczytowa siła ludzka wypada w tych porach roku.

load...

Zawartość:

Podstawowe zasady i reguły terapia

Zwolennicy starożytnej metody twierdzą, że może on być stosowany w celu normalizacji ciśnienia krwi, zapobiega przełom nadciśnieniowy, pozbyć się napadów migreny, bóle głowy, drętwienie i mrowienie w ciele. Dla procedur wymaga fiolką nalewki wymazów jodu i bawełny. Innym ważnym wymogiem – do rysowania linii na ciało powinno być ściśle snem.

Instrukcja postępowania

Wiosną leczeniu nadciśnienia jodem odbywa się w dwóch etapach – od 1 do 10 i od 21 do 30 marca. Pomiędzy nimi zrobić przerwę dziesięciu dni. Draw jodu zamknięte pierścienie na korpusie powinny znajdować się w następującej kolejności:

load...
 • 1 marca – na rękę na lewym ramieniu;
 • 02 marca – kostki na prawą nogę;
 • 03 marca – prawym nadgarstku;
 • 04 marca – kostki lewej stopy;
 • 5 marca – lewy łokieć;
 • 06 marca – prawe kolano;
 • 07 marca – prawo łokcia;
 • 8 marca – lewe kolano;
 • 09 marca – linia na tylnej części lewego ramienia ukośnie do prawego uda;
 • 10 marca – zespół od prawego ramienia do lewego biodra.

W ciągu ostatnich dwóch dni nie trzeba narysować linię na piersi, to nie musi się ograniczać do ringu. Wszystkie lokalizacje i łącza niezbędne do leczenia nadciśnienia jodu wskazano na zdjęciu poniżej.

Do stosowania z korpusem ostatnich dwóch pasków, zaleca się użycie funkcji. Ważne jest, aby pamiętać, że pierścienie i linia powinna być prowadzona w sposób ciągły, nie biorąc go za rękę z organizmu. Wszystkie powyższe działania powinny być powtarzane od 21 do 30 marca, po przerwie dziesięć dni. Powinno to nastąpić w okresie od 1 do 10 września i od 21 do 30 września włącznie.

Przeciwwskazania do stosowania jodu

Większość przeciwwskazań do wyboru tego leczenia w porównaniu. Lista przeciwwskazań:

 • rzadkie specyfiką;
 • Wszystkie choroby tarczycy;
 • Ciąży;
 • Laktację lli_1.

Jeśli reakcja alergiczna i nietolerancji są wskazania bezwzględne dla rezygnacji z metody Indyjskim, w czasie ciąży i laktacji można zastosować procedurę, ale tylko po konsultacji z lekarzem. Z porad ekspertów jest dostępne i choroby tarczycy.

To jest sprawiedliwe, aby pamiętać, że niewielkie przesycenie jodu w organizmie jest znacznie bezpieczniejsze niż jej brak, co prowadzi do nieprawidłowego funkcjonowania narządów i poważnych chorób. Dodatkowo, prawdopodobieństwo nadmiaru substancji podczas Indian sposobu leczenia jest wątpliwa, a nie potwierdzona. Sprawdź zapotrzebowanie organizmu na jod nie jest skomplikowane – jeśli linia jest rysowana roztworem znika w czasie krótszym niż 18-20 godzin, czego obawiać.

Ważnymi składnikami skutecznego leczenia

W przeglądzie leczeniu nadciśnienia jodu często zaleca się ściśle przestrzegać zaleceń i instrukcji dotyczących sposobu – odchylenie od systemu jest nie do przyjęcia. Nie jest konieczne przeprowadzenie linii jodu lub pierścień więcej niż raz dziennie, i nie powinny być w ten sposób w środku dnia.

Sposób leczenia nadciśnienia jodu, najlepiej w połączeniu z specjalnych diet i zdrowych rekreacyjnych. Nie wolno nam zapominać, aby skonsultować się z lekarzem w celu oceny dynamiki choroby. W sposobie leczenia znacznie wydajniej i szybciej działa.

Lekarze są sceptyczni metodą Indian, a niektóre nie zaprzecza terapeutyczne zabiegi na ciało. W niektórych przypadkach mają rację, ponieważ wysokie ciśnienie krwi może być tylko objawem innej choroby. Samoleczenie nie może odbywać się w miejscu badania i identyfikacji przyczyn nadciśnienia, to tylko dodatkowy środek skomplikowanej terapii.

Leczenie nadciśnienia tętniczego bez pigułek

load...