Implanty piersi: różnorodność i cena implantów piersi

Chirurgia kosmetyczna – jest to stosunkowo nowy rodzaj interwencji chirurgicznej, której akcja ma na celu zmianę i dostosowanie do kształtu ciała. Być może najbardziej popularne jest operacja powiększenia piersi kształt. Implanty piersi, w którym mostek staje się większa osłony są wypełnione specjalnym składzie.

load...

Zawartość:

Filmy na temat procedury i instrumenty mammoplastyki

Wypełniacz do implantów piersi:

  • Soli fizjologicznej;
  • Zawartość żelu lli_1;

  • Zawartością mieszaną.

W nowoczesnych mammoplastyki korzystnych implantów zawartości żelu, tak jak implanty solanki mają swoje wady. Faktem jest, że przy zastosowaniu implantów solanką, nie zawsze jest możliwe osiągnięcie idealnego kształtu piersi. Upływem czasu pojawia się na fałdach sutka i solanką wypływa na powierzchnię w postaci małych uderzeń i rowków. Płyn może swobodnie poruszać się w powłoki implantu.

load...

Rodzaje implantów silikonowych

Najlepszym rozwiązaniem w mammoplastyki – stosowanie implantów wypełnionych żelem. Podstawą takich implantów jest żelem silikonowym, dzięki czemu piersi jest nie do odróżnienia od prawdziwego. Ten rodzaj implantu jest znana od początku lat 60-tych. W czasie swojego istnienia, próbowali ciągłe zmiany, które są prowadzone na potrzeby bezpieczeństwa i wygody. Wypełniacz silikonowego, który stosuje się w pierwszej implantu, przypominający w konsystencji lepkiego oleju. Głównym problemem pierwszego implantu wysokie ryzyko uszkodzenia powłoki silikonowej i ryzyko tkanki bliznowatej w obszarze stałej implantu, co może prowadzić do różnych komplikacji i wad. Ten problem prowadzi do czasu, implantów silikonowe zostały zakazane w Stanach Zjednoczonych.

Najnowsza generacja implantów przeszedł ulepszeń. Producenci zaczęli używać specjalnego materiału żel jest na swoim miejscu, więc są bardziej niezawodne, trwałe i nie zmienia kształtu piersi.

Wszystkie implanty mają zewnętrzną powłokę złożoną z wytrzymałych włókien silikonowych i cieczowej (wypełniacz). Powierzchni implantu może być gładka lub chropowata. Zaletą soli fizjologicznej, która ma wypełniacz fizjologiczne ciała obce. Nawet jeśli mały wyciek pojawi się w łupinach – wody wchłoniętej przez organizm bez szkody. Z tego piersiowej straci swój kształt, a pacjent będzie musiał zrobić drugą operację, aby zainstalować nowy implant.

Jednym z najnowszych osiągnięć w dziedzinie chirurgii plastycznej jest spoisty żel. Kompozycja ta jest stosunkowo stała postać przy konsystencji przypominającej galaretkę. Implant piersi daje naturalną miękkość. Ponadto, wypełniacz nie pojawiają się pęknięcia powłoki i pozostaje wewnątrz.

Ta właściwość jest ze względu na strukturę molekularną implantu. Spójna żelu jest wysoce lepką strukturę, która jest uszkodzona powłoka znajduje się wewnątrz implantu. Jeśli mała ilość kompozycji i na zewnątrz – że znajduje się wewnątrz kapsuły z tkanki łącznej, która tworzy wokół każdego organu implantu. Spójna implantu oraz zachowuje swój kształt, tworzy bruzdy, jak to jest w przypadku solanki.

Wybór formy implantów

Jak wiadomo, implanty mogą mieć różne kształty. W celu dobrania odpowiedniego implantu – należy skonsultować się z lekarzem. Zazwyczaj, płaska klatka piersiowa jest zalecany kształt łezki implantu. Jeśli zwiotczenie piersi – lepiej jest użyć okrągłe implant. Każda pierś jest indywidualny, więc wybór bierze pod uwagę nie tylko porady chirurga plastycznego, ale również estetyczny smak klienta. Ponadto, bardzo często wybór implantów rozumieć przez dokładnych obliczeń komputerowych postaci raka piersi, a także stworzenie modelu 3D, który pozwala nam zobaczyć przyszłe wyniki operacyjne.

Wymiary i rodzaje powierzchni

Implant wielkości oblicza się w mililitrach w oparciu o objętość wypełniacza. Jeden rozmiar – około 150 mm wypełniacz. Zatem implant 300 ml odpowiada drugiej wielkości. Dodając go do istniejącej objętości piersi, dostać po operacji 4. Wielkość

Implanty piersi przyjść i regulowanej wielkości. W tym przypadku, lekarz wkłada wypełniacza w osłonce z protezą w czasie operacji. Klatka piersiowa jest regulowana według uznania lekarza i życzenie klienta. Te ostatnie, oczywiście, brane pod uwagę, ale porady lekarza są najważniejsze. Biorąc pod uwagę część korpusu, skórze i gęstość jego stanu ogólnego, szerokość klatki piersiowej.

W odniesieniu do powierzchni implantu, może być gładka i uporządkowany (porowaty). Po zainstalowaniu ciało protezy tworzy rodzaj tkanki łącznej kapsuły wokół implantu. Zdarza się, że ta tkanka staje się bardzo gęsty i dlatego czuje piersi nienaturalnie twarde. Tkanki łącznej, która utworzyła się wokół implantu, kompresuje i powodują odkształcenie. Jeśli powłoka strukturę tkanki łącznej wnika w jej porach, a więc całkowita grubość kapsułki jest zmniejszona, co eliminuje niekorzystne skutki.

Położenie implantów piersi

Z miejsca implantu nie zależy wyłącznie od kształtu gruczołów sutkowych, ale są one „ma główny”. W chirurgii plastycznej, jest klasyfikacja implantów według lokalizacji:

Subglandular. Implanty, które są umieszczone pomiędzy mięśnia piersiowego i poważnej tkance piersi. W ten sposób możemy uzyskać maksymalny efekt estetyczny, lecz pozycja ta nie jest odpowiednia dla pacjentów z cienkiej tkanki piersi, ponieważ istnieje ryzyko przykurczu torebki, marszcząc efekt.

  • Subfascial. Umieszczony pomiędzy gruczołu sutkowego i mięśnia piersiowego, pod deską rozdzielczą. Niektórzy chirurdzy doszli do wniosku, że jest to pozycja pozwala znacznie poprawić zamocowanie implantu.
  • Pachami lli_1. Umieszczony pod mięśniem piersiowym, a nie cięcie dno.

  • Subpektoralnye. Implanty umieszcza się częściowo pod piersi i częściowo w mięśniach piersiowych, co cięcie dna.

Co do zasady, jeśli implant jest umieszczony nad mięśniem piersiowym – daje mniejszy dyskomfort pacjenta po zabiegu szybko przejść obrzęk mniej Okres rehabilitacji trwa. Zmniejszenie mięśni piersiowych w prawie wszystkich przypadkach, nie powoduje deformacji imnlpntanta. Jednakże, istnieje ryzyko tworzenia przykurczu torebki i trudnej mammografii.

Położony implantu pod mięśniem piersiowym znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia przykurczu torebki i praktycznie nie przeszkadzają w mammografii. Implant piersi z pach ryzyko deformacji w przypadku, gdy mięśnie piersiowe są często skracane.

Ile implantów piersi

Cena implantów piersi zależy od rodzaju i producenta. Implant producenci ustawić okres gwarancji na swoje produkty od 10 lat do dożywotnią gwarancją. Koszt implantów takich firm jak Mentor waha się od 575 do 2200 dolarów. Implanty piersi, których cena jest zbyt niski poziom tego wskaźnika może być złej jakości, więc przy wyborze implantów silikonowych, nie można kierować się jedynie ich kosztu. W tym przedziale cenowym mieści całą linię produktów Mentor – począwszy od prostych do unikalnych modeli opatentowane.

Ta sama wartość może być stosowany do oceny innych proponowanych implantów. Podana cena jest chirurg nie powinien znacznie wykraczają poza zakres normy. Dla przykładu, implanty, która kosztowała ponad 40 tys. Rubli, musi uzasadnić swoją cenę, na przykład, ich zawartość powinna składać się z dwóch stopniach gęstości żelu.

Cena implantów mających podobne właściwości mogą różnić się o 1,5-2 razy w zależności od producenta. Różnica w cenie może być wyjaśnione przez stopień świadomości marki.

Lekarzy kliniki chirurgiczne wolą pracować z dowolnego konkretnego producenta. Zazwyczaj marginesy ustawione w klinice, nie jest istotna. Istnieje kilka absolutnymi liderami w produkcji implantów silikonowych: CUI McGHAN, Mentor. Jednak zasada obowiązkowej certyfikacji, który jest wprowadzany przez producentów, minimalnie zmniejszył różnicę w jakości między różnymi markami. W ten sposób różnica pomiędzy certyfikowanych wyrobów staje się mniej znaczące. Wybierając implanty piersi mogą być zapisywane na markę, jeśli wybrany Proteza posiada wszystkie niezbędne certyfikaty.

load...