Imperium Zła: Dlaczego nikt nie chce, aby osiągnąć rezultaty

Zawartość

Wiesz, że ludzie są tak masowo przebiega w CrossFit? Tak, to co przeszkadza iść z biegiem lat, machając nogami, posłuchać opowieści o dzikich przemienności węglowodanów wagi w okresie wsparcia, iw końcu zobaczyć w lustrze jest taka sama rodzimych brzucha kuliste, podlitye nogi i chude ramiona. Nawiasem mówiąc, jeśli to zrobisz, CrossFit pozwoli Ci lepiej.

load...

Jeśli po drodze nie zabijać, ale to zależy od trenera, a na własnej zdolności do rozumienia, gdzie ból mięśni, a gdzie masz kilka podarte i zapalenie każdą temperaturę, ale nadal odpisać złe samopoczucie w spalacz tłuszczu. Cóż, nie mówimy o rzeczach wielkich i niezrozumiałych, mówić o swoim klubie fitness. A jak przetrwać, osiągnięcia i poprawiać, tak długo, jak nie chcesz iść w wielki i straszny (lub wspaniałe, w zależności od sposobu włączania).

[Powrót do spisu treści]

Co tak naprawdę sprzedaje siłownia

Jakie pomysły przychodzą do was w głowę? Oczywiście, przechodzi, różne usługi. A najbardziej błyszczących oczach z nas wierzy, że nawet z pięknem zdrowia. Dobrze, dobrze. W rzeczywistości, utytułowanym klubem, który sprzedaje wiele osobistych szkoleń i innych usług, a nie tylko dużo biletów. Kto ma nad ostatnią figurę, przypomina słynny klub AG, która udała się umyć wszystkie sąsiednim budynku, a schudnąć – wszystkie 17 szkół zawodowych, Departament gotowania.

Fitness koncentruje się na sprzedaży osobistej szkoleń i innych usług. Dlatego można powiedzieć dziwne rzeczy, takie jak:

  • Bez zmiany programu na co dzień, nie będzie osiągnąć wynik. Zastanawiam się, co to plan jest, co godzinę, czy co?;
  • Bez antycellulitowy masaż będziesz chodzić edematous. Masaż – edematous i posiniaczone, dodaje, który przeszedł kilka swoich kursów;
  • Was musi stosować się do jakiegoś dziwnego wykazu produktów, ale nie licz kalorii. To, co byłoby kończyn dolnych do uszu przyklejonych poważnie. Jest to doskonałe porady zepsute nastawienie i wiara w siebie pozbawił większość odwiedzających do klubu fitness, który już odwiedził lub zostały przeniesione do strefy bojowej szkolenia grupowego wentylatora dla zdrowia;
  • Bez trenera w pomieszczeniu nie może być zaangażowany. Tak można, zwłaszcza jeśli napisał sensowny program i uczy się podnosić ciężkich przedmiotów. To jest nauczanie i pisanie – nie można, a następnie – co najlepsze, ponieważ nikt nie będzie rozpraszać swoją wizję swojego rozwoju.

[Powrót do spisu treści]

load...

Co trzeba trenować w klubie, a reszta z was

Nie mówmy ronda. Guys nikt względami wszystkim szanować pieniądze, podobnie jak piosenka rap. Carry pieniądze? Kto nie zauważył, że mamy kryzys gospodarczy. A kluby walczą o klientów, tak, że tylko pióra ogona leci. Klienci zwykle. Maszyny z reklam innego klubu obok matki – to nonsens. Połączenia Agresywne sprzedaży – typowa praktyka.

„Nasi trenerzy – treneristye najlepsze na świecie” – wspólne miejsce. Nawet jeśli wykształcenie pracownicy otrzymali wczoraj i osiągnięć – tylko regionalnego konkursu piękności dla kulturystów i kilka kursów znanych leków tak lat do 20. Wszystko to podniecenie sprawia, że ​​myślisz:

  • Robisz coś złego, bo nadal jesteś niezadowolony z rysunku i wynik. Tak, daj mi dziesięć osób, w pełni zadowolony z rysunku i wynik, a będę też coś pożytecznego znajdzie;
  • W innym klubie trawa naprawdę jest bardziej przyjaznej środowisku i bardziej profesjonalny trenery-;
  • Ale wciąż fishechki się w powietrzu i inne spalanie tłuszczu treningu masażu

Spokojnie, to tylko, że był obiektem agresywnej promocji usług fitness. I wrócić do domu, aby trenować w głębokiej ciszy z 2 kg hantlami też nie jest konieczne. Po prostu trzeba zrozumieć, że jeśli masz coś nie udać, przyczyną jest najprawdopodobniej nie w klubie.

[Powrót do spisu treści]

Nie traci na wadze, mimo że pękają

Sceptycy powiedzą, że to nie jest schudnąć w nowoczesnym klubie jest po prostu leniwy. Spójrz, ile kalorii zwiększa aktywność jesteśmy zaproszeni. Ale działa odwrotnie zasady zachowania energii. Im większa (chaotyczny) Aktywność czyni ludzi przeszkolonych (grupa 3 dziennie, na przykład), tym mniej prawdopodobne, że jego dieta jest nawet nieco strukturę.

Z obfitości nowych propozycji, ale uważamy, że na odwrót. Nie tracą na wadze, ponieważ nie starają się wykonywać na kiosk, joga dla relaksu przed snem, Pilates w powietrzu i pod saykl wody. Nie, spójrz, ile masz cardio tygodniowo. Och, więcej niż 3 godziny? Więc ponownie wyznaczy kalorii. Zazwyczaj ułożone w nim? Prowadź dziennik, i najprawdopodobniej, to zrozumiesz, że nie pasuje. I od pół kardiozanyaty w nadmiarze formacie jeszcze schlock, choć nieświadomie, jesteś w obszarze utrzymania wagi. Tylko bardzo wyczerpujące i psychicznie do zabijania.

Ćwiczenia z trenerem też nie pomóc? Niektóre pomysły – jeśli trener stara się umieścić na jakiejś diecie, że jest winny. Jeśli trener stara się „spalić kalorie z przejedzenia w szkoleniu” zarówno do winy. Problemy z diety? Dietetyka. On przynajmniej doświadczenie i wiedza, nie tylko osiągnięcia w dziedzinie osobistej poprawy diety. Problemy z nadmiernego jedzenia? Zapytaj recenzję objętość treningową. Ty to „nie ciągnie”.

[Powrót do spisu treści]

I nie rosną moje skromne

Mięśni

Następnie wykonaj całą zabawę. Pierwsza zasada pro zmianę obciążenia kulturystyka można rozumieć odpowiednio, i możliwe jest – dla celów handlowych. Tak więc w ostatnim przypadku, zmienność zastąpi progresji. Oznacza to, że każda sesja treningowa będzie oferując jakiś nowy zestaw ruchów i masz – nie profesjonalnej fitnessist i dokładnie połowa zasobu będzie wydać na coś, aby spróbować dostać się więc idealnie do pozycji wyjściowej, gdzie jest to konieczne, aby ręce i nogi prochaya- inne.

Więc jeśli nie rosną, poszukaj kogoś, kto pisze plan przez 4-6 tygodni z progresją. I być szczęśliwym z trenerem, nawet jeśli ma on kilka drobnych wad, takich jak miłość do specjalnej kategorii kulturystyki i ich estetyki. Lepszy wciąż nieobsadzone.

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego oni nie zwracają na mnie uwagę?

A teraz zła wiadomość. To, niestety, jest też o pieniądze, ale nie tylko. Trenerzy „komputery osobiste” prowadzi 3-4 w tym samym czasie, albo mówiąc „zawiesza się” w procesie pracy z wami, po prostu staramy się zrobić. Mit, że trener – zawód szalenie pieniężnej jest tylko mitem. Weź koszt treningu, należy podzielić na pół. Tyle dostaje trenera. W większości klubów, jest również brak wynagrodzenia. Więc liczy się ile osób dziennie trzeba „przejść”, aby nie umrzeć z głodu.

Oczywiście, to nie usprawiedliwia, ale być realistyczne. Istnieją kluby z systemu wynajmu, i trenerzy, którzy biorą trochę więcej za swoje usługi. Najprawdopodobniej są przeszkoleni trochę lepiej. Na „skrajnym przypadku” istnieją liczne studio fitness, w którym po prostu się nie zapomni.

Więc odpisać wszystkie swoje niepowodzenia na machinacje złego imperium, oczywiście, nie tak. Jeśli pójdziesz do zwykłego klubu, tylko myśleć o tym jak o wynajem sprzętu. Naucz się trenować samemu. Spójrz na kogoś, kto nauczy się w końcu. A że w rzeczywistości będzie miała 10-15 lat, i nadal będą „nadzbiorami trenować całe ciało”, widząc jakieś konkretne rezultaty działań związanych z przemocą.

Elena Selivanova

load...