Igor Chapurin: ludzie, których kreatywność nie zna granic

Zawartość:

Nazwa znanego polskiego projektanta Igor Chapurin dawna znane nazwisko w świecie mody. Chapurin jest znany w naszym kraju, że podziwia Europę o marce odzieżowej pod jego wymarzonej kobiety niemal z całego świata. Utalentowana osoba, nigdy nie spoczywa na laurach, uparcie patrząc w przyszłość i budowanie gigantyczne plany. A teraz, nie tylko linia odzieży, wydany pod jego nazwiskiem, podoba zapalonych fashionistas, ale również niezwykle piękną biżuterię stworzoną przez projekt młodego geniusza.

load...

Igor Chapurin nie boi się przyznać, że jego przeszłość jest mało interesujące, gdyż powrót do niego i nigdy nie będzie. On żyje w teraźniejszości i przyszłości, chcąc mieć czas na dotyk piękna we wszystkich jego przejawach. W uzupełnieniu do już osiągniętego postępu, Chapurin marzy o jego perfum i tworząc linię odzieży z dzianiny, ale wydaje się trochę do niego. Byłby szczęśliwy, aby pokazać swoją kreatywność wszędzie: w projektowaniu pościel, meble – do wnętrza samochodu i samolotu. A co najciekawsze, Chapurin realizuje swoje marzenia z godną pozazdroszczenia stałości. Ta twórcza dusza po prostu potrzebują miejsca, a to nie jest przypadkowe – umiłowanie piękna we wszystkich jego formach został zaszczepiony mu od dzieciństwa.

Road to Glory: The Great Łukasza – Witebska – Paryż – Warszawa

Biografia moda niezbyt dobrze znane jego fanów, ponieważ Chapurin nie znoszę mówić o przeszłości. On docenia doświadczenie zdobyte z nich wcześniej, ale patrząc wstecz nie chce. Jego życie motto – „! Nie jeden krok do tyłu, tylko do przodu” i podobnych istotnych zasada pomaga mu dotrzeć na szczyt, który inny i nie marzyć. Mimo to, jego biografia nie jest szczególną tajemnicą: kilka razy, wciąż udzielił wywiadu dziennikarzom o swoim dzieciństwie io ludzi wokół niego wiele lat temu.

Chapurin urodził się w mieście Wielki Luke 21 marca 1968 r. Wszyscy członkowie jego rodziny byli bardzo kreatywni, utalentowani ludzie. Dziadek Igora był jednym z najlepszych specjalistów w zakresie przetwórstwa lnu w ZSRR, kierował do przejścia na emeryturę fabryki lnu w Pskowie. Nic dziwnego, że jego dzieciństwo Igor Chapurin odbyła obok pięknych, wysokiej jakości tkanin, na własne oczy, nie jest po prostu obserwując cały proces ich produkcji.

Jego rodzice pracowali w fabryce dziewiarskiej, a prawie co wieczór mała Chapurin usłyszał ich gorącą dyskusję na temat produkcji, stopniowo poznając wiele szczegółów, niuansów, moczenie ducha zawodu. Po tym wszystkim, w fabryce, gdzie jego matka i ojciec, nie ma absolutnie wszystkie cykle tworzenia ubrań – od tworzenia tkanin, ich kolorów, kończąc szkicu modele i krawiectwa. Tak, że ziarno rzucone jego otoczenie w dzieciństwie, z powodzeniem kiełkują w głowie. Igor Chapurin bardzo wcześnie zrozumiał, co jego przyszły zawód – szukał kogoś, od kogo się uczyć.

load...

Potem był Witebsk Institute of Technology, gdzie studiował na stopień Chapurin „Projektant odzieży damskiej.” Już po pierwszym cyklu przyszedł mu sławę: wsiada do dziesięciu najlepszych projektantów mody w kraju i został zaproszony do Paryża na konkursie mody, obsługiwanej przez Nina Ricci. W konkursie Polskiej młodego projektanta mody projektanta i Igor Chapurin wygrał głośne zwycięstwo – był pierwszym wśród uznanych talentów wielu krajach.

Igor Chapurin: rozwój kariery

Ledwo wrócił z Paryża, Chapurin zaczyna tworzyć sukienki dla konkursu „Miss Świata”, „Miss Universe”, „Miss Polski”. Większość uczestników, którzy wzięli miejsca nagród byli ubrani go w ubraniu. A kiedy w 1995 roku pokazuje swoją pierwszą kolekcję naraz trzydzieści stroje zostały zakupione przez organizatorów wystawy „Miss Europe – 96”.

Później opracował pierwszą linię odzieży damskiej klasa pret-a-porter de luxe, razem z księżniczką Irene Golitskoy. Wrażeniem współpracy z tego wybitnego, utalentowanej kobiety, w 1998 roku stworzył kolekcję „Sewastopolu, listopad 1920 ..” i otrzymał najwyższą nagrodę w dziedzinie polskiej mody – „Złoty Manekin”. W tym samym roku magazyn „Harper Bazaar” przyznała mu nagrodę „Style 98”.

Wtedy nie będzie udane występy w Niemczech i Szwajcarii, premia „Ovation” i początek prac na linii biżuterii we współpracy z dobrze znaną amerykańską firmę Wasilija Konovalenko art. A teraz, na Butcher otworzył pierwszy butik mody damskiej Igora Chapurin.

Później Chapurin rozpoczął pracę nad stworzeniem kostiumów do spektakli teatralnych, filmów fabularnych, a nawet baletu. Udaje mu się dużo, nie zapomnij, aby zadowolić fanów wyrafinowane, nowoczesne ubrania. Chapurin wkrótce uświadamia sobie swój długo przechowywane marzenie: jest zgodne Mediolanie i Warszawie mebli, oświetlenia i podłóg o nazwie „CHAPURINCASA”. Nie zapomnij dzieci Igor Chapurin i sport: tworzy kolekcję udanej dzieci na nartach, a także kostiumy na olimpiadzie w Atenach dla naszych słynnych gimnastyków – Iriny Chaschinoy i Alina Kabajewa.

Chapurin stawia wiele mega gwiazdy krajowego show-biznesu, jednak poprosić go o ich nazwach, trudno jest odpowiedzieć. Ten niesamowity człowiek dziwnie nie próżny, jego tylko radość – sposób do przodu i osiągnąć nowe cele. I to był jego ubrania są pierwsza dama kraju – Swietłana Miedwiediewa i Ludmiła Putina. Co drugi polski projektanci mogą pochwalić się taką klientelę na wysokim poziomie?

Chapurin podziwiać fakt, że prędkość życia i twórczych ludzi biznesu stale rosną, ale są one wybrana ścieżka spokojnie, bez zamieszania, zarządzanie wszystko na raz. To właśnie na tych klientów prowadzona słynnego projektanta mody, rozwój nowych linii odzieży. Próbuje połączyć rzeczy tak elegancki garnitur biuro wieczorem mógłby przekształcić się w pięknej wieczorowej sukni, która pozwoli jej właściciel spędzić cały dzień w tych samych ubraniach.

Jako polski projektant mody Chapurin nie lubi, gdy ludzie szukają „polskich korzeni” w ubraniu. Urodził się w buszu, jest impregnowana z duchem rodzimej sztuki polskiej, ale uważa, że ​​elementy jego ubrania nie muszą traktować je pod tym kątem. A jeśli w jego kolekcji były częścią tworzone ze słomy, jedynym wytłumaczeniem faktu – Lubow Chapurina do pierwotnej faktury i koloru. Po tym wszystkim, aby być banalny – to takie nudne!

Być może nie jest to obszar kreatywności, gdziekolwiek chciał pokazać swój talent jest już znany, słynny projektant mody Igor Chapurin. Kto wie, może w niedalekiej przyszłości będzie wnikliwie kosmiczne galaktyki, wystrój wnętrz, które będą starannie zaprojektowane właśnie ten geniusz. Rzeczywiście, czasami wydaje się, że granica ziemia do tego niezwykłego człowieka zbyt mała, aby tak, aby mógł w pełni objawić swoją bezgraniczną kreatywność.

load...