Idealne ślubne: jak zrobić bukiet ślubny?

Ślub – najważniejsze, długo oczekiwany i święto w życiu każdej osoby, w którym główne personas są zawsze młodzi. Bride przyciąga wiele uwagi, to zawsze stałą wszystkie oczy, więc każdy, kto planuje umieścić na ślubny i iść do ołtarza, chce wyglądać dobrze. Wygląd panny młodej z pewnością będzie harmonijne i doskonałe. Oprócz stroju, welon, buty, makijaż i manicure, ważne jest, i bukiet ślubny, który uzupełnia ostrość ślubu ustawić dowolny narzeczonej.

load...

Zgodnie z tradycją, wybór pada na bukiet ślubny pary. Jednak nowoczesna panna młoda w coraz większym stopniu od tej odpowiedzialności, jak bukiet powinien być w harmonii z strój i fryzura. Ślub kwiaciarnia – jest bezpośrednim odzwierciedleniem charakteru i charakteru panny młodej, więc jego udział w opracowywaniu bukiet odgrywa bardzo ważną rolę.

Pierwszą rzeczą jaką należy zwrócić uwagę – to jest na zapach kwiatów. Nie powinny one mieć ostry, słodki zapach też. Również wybór kolorów dla bukietu zależy od pory roku planuje ślub. Na przykład, nie jest konieczne w zimie bukiet tulipanów m.in. Konwalia, a nawet jeśli masz możliwość zakupu ich w mroźnej zimy. Te kolory będą wyglądać bardzo harmonijny z lekkim sukni ślubnej powietrza.

Jeśli chodzi o kolor, najprostszy sposób z jego wyborem latem, ponieważ jest jasne, cętkowane porze roku. Latem bukiet ślubny może obejmować niemal każdy różnych kolorach, począwszy od a kończąc róż i chryzantem. Jesienią wybór staje się coraz bardziej ograniczone: w bukiet jesienny musi być obecny mieczyki, astry, chryzantemy, Solidago, dalie, amarantus. Zima wymaga również zimne odcienie neutralne, więc w zimie dać pierwszeństwo kolor kremowy i biały.

Wybór i skład bukietu wpływa także kolor panny młodej włosy. Blondynki suit kolory są bardziej delikatne, brunetki – jasne i ciemne. Dobre Brunet będzie wyglądać z bukietem w bogatych, ciepłych kolorach.

load...

Aby skompilować idealny bukiet ślubny, należy zwrócić uwagę wysokość i karnację panny młodej. Bride trochę cienkie będzie dobrze wyglądać z skromny, mały bukiet. Wysoka panna młoda powinna być na odwrót jest włączenie w jej bukiet kwiatów na długich łodygach z dużymi bujne pąki.

Aby bukiet wyglądał bardziej żywy i oryginalny, oprócz kwiatów można dołączyć i takie materiały dekoracyjne, takie jak perły, koronki, pióra, dżetów i wielu innych roślin. Jeśli chcesz bukiet w stylu retro, należy dodać dalsze i jedwabne wstążki. Dość często Częstym błędem wielu narzeczonych – zbyt wiele innych dekoracji w bukiet.

Nawiasem mówiąc, zdolność do prawidłowego przytrzymaj bukiet zależy bardzo dużo. Dość często, panna młoda trzyma bukiet błędnie zbyt wysoka, na wysokości klatki piersiowej. Jednak, aby obraz wyglądał harmonijny bukiet powinien być tuż nad poziomem pasa.

Jako przygotowanie do ślubu wymaga dużo czasu, często w młodej prostu nie pozostaje darmowych minut do wytworzenia oryginalny i ciekawy bukiet ślubny. W tym przypadku lepiej jest powierzyć profesjonalnej kwiaciarni, którzy uczynią bukiet dla Ciebie w oparciu o życzenia.

load...