Idealne miejsce dla pełnego snu według Feng Shui

Zawartość:

Sypialnia, zgodnie z zasadami Feng Shui – jest zamknięta od świata osoby przestrzeni osobistej lub dwóch osób. Przez układ siedzeń należy podchodzić bardzo poważnie, ponieważ w tym pomieszczeniu nie powinna być miejscem dla elementów związanych z agresją, samotności, niepewności, niepokoju, sprzeczności i innych negatywnych emocji i uczuć.

load...

Pozować do snu nie jest tak ważne. Najważniejsze, że mężczyzna był wygodny.

We śnie, człowiek porusza się podświadomie a sama jego umysł spowodować, że organizm, aby lepiej, z energetycznego punktu widzenia, pozycji, ale na projektowaniu sypialni, aby zwrócić uwagę. W sypialni jest idealnym miejscem do spania, należy wypełnić spokoju, harmonii, zmysłowości i innych emocji w ten sposób.

Stworzyć idealne miejsce do spania, to znaczy, że sypialnia, zgodnie z naukami Feng Shui, nie jest zbyt trudne, ale w tym przypadku powinien czuć się dobrze niektóre szczegóły, aby stworzyć idealne miękką przestrzeń, w której ludzie będą spać przynajmniej 6-8 godzin dziennie. Kiedy przychodzi do sypialni, trzeba wziąć pod uwagę wszystko: kolor, orientację przestrzenną mebli, specyfika mebli, elementów dekoracyjnych, i wiele więcej, to pozwala prawidłowo kierować dostępne prądy energii, tak aby pozytywnie wpływać na tych, którzy śpią w pokoju przyczyniły normalnego odpoczynku i nasycone energią za osiągnięcia w nadchodzącym dniu roboczym.

Złe podejście do sypialni w większości przypadków prowadzi do tego, że dana osoba jest ciągle czuje się zmęczony, ponieważ energia z sypialni nie dać mu dobry odpoczynek, który wpływa na całe życie osoby, dzięki czemu jest ospały i mniej aktywne. Warto zastanowić się dokładniej, jak przywrócić porządek w sypialni, i zrobić miejsce dla pozytywnych emocji i doświadczeń, które mogłyby spać spokojnie śpi.

load...


Powrót do spisu treści

Jak wybrać kolor do sypialni zgodnie z naukami Feng Shui

Dobór kolorów do sypialni – to chyba najbardziej krytyczny moment, ponieważ w sypialni – to nie tylko miejsce do spania, ale także miejscem wiąże się z romansu i bardziej intymnych relacjach między ludźmi. Należy natychmiast zauważyć, że konstrukcja ścian sypialni nie powinno farby lub tapety ciemne lub zimnych kolorach, jak te kolory są bardziej odpowiednie do miejsca, w którym trzeba się skupić i nie zrelaksowany. Jeśli sypialnia urządzona jest w chłodnych odcieniach, osoba nie będzie w stanie w pełni zrelaksować i noc, aby pozbyć się swojego istniejącego napięcia, czyli jak się zrelaksować w sypialni nie działał.

Zbyt jasne, krzykliwe kolory są również nie do końca odpowiednia opcja, chociaż niektóre elementy wystroju w tych kolorach są mile widziane, ponieważ pomaga przynieść pasję, ale to o spokoju, to możesz zapomnieć, a jednak sypialnia – miejsce, tam gdzie powinny pochodzić kompletny spokój. Najlepszym rozwiązaniem dla sypialni będzie lekki różowy, brzoskwinia, blady liliowy i innych nudnych kolorów jasnych kolorach. Najważniejsze jest to, że kolor powiązany ze spokojem, ponieważ przez większość czasu spędzonego w sypialni ludzi wciąż śpi. Pokryta materiałem dekoracyjnym, powinna stać się najbardziej jasny i ciepły, tak że wyraźnie ukazał Zadowolenie z pobytu.
Powrót do spisu treści

Wybór mebli i jej prawidłowe umieszczenie

W każdej sypialni zestaw mebli powinien być obecny, dzięki czemu jest wygodne miejsce do spania. Pierwszym z nich jest łóżko. Najlepiej jest, aby wybrać opcję, wykonany z drewna, ponieważ drewno ma wspaniałe właściwości pochłaniania i filtrowania negatywną energię, podczas gdy metal – to zimny materiał, który nie jest bardzo nadaje się do takiego miejsca jako sypialni. Ponadto konieczne jest, aby zwracać szczególną uwagę na konstrukcję łóżka. Pożądane jest, że nie mają żadnych ostrych krawędzi, powinno być wygodne do spania. Wymagania dotyczące lokalizacji łóżku dużo, ale zacznijmy od zamówienia.

Tak więc, zapraszamy do wezgłowia stał tuż przy wschodniej ścianie. Tak więc szefowie ludzi, którzy są we śnie, jakby odwrócił się do wznoszenia słońce, a nogi – w kierunku podejścia. Dzięki temu można ustawić prawidłowy przepływ energii nasycenia organizmu podczas snu energii. Następnie, ważne jest to, że łóżko nie stoi przed drzwiami. Wielu pomyśli, że taki układ opcja jest bardzo wygodne, ponieważ człowiek leżał od razu wiadomo, kto wchodzi do pokoju, ale, zgodnie z naukami Feng Shui, człowiek drzwi leżącego u jej stóp, tracąc dużo energii podczas snu. Najlepszy ze wszystkich, jeśli łóżko jest umieszczony równolegle do okna, oczywiście, jeśli jest to możliwe, bez uszczerbku dla innych wymogów. Stoliki mogą być umieszczone bardzo blisko wezgłowia łóżka, ale trzeba dokładnie upewnić się, że nie mają wiele rzeczy, zwłaszcza zdjęć i kwiatów.

W sypialni można umieścić zdjęcia na ścianie, to najlepiej naturalnych krajobrazów, z wyjątkiem tych, które przedstawiają wiry, tornada, burze morskie i tak dalej. Jeśli istnieje potrzeba, aby umieścić w szafie w sypialni, powinny one być umieszczone po przeciwnej stronie okna. Jeśli chcesz umieścić w lustrze sypialni, trzeba wybrać tylko opcję okrągły. Pożądane jest, że w sypialni nie mają ostrych krawędzi i przedmiotów o ostrych krawędziach.


Powrót do spisu treści

Niektóre subtelności projektowych sypialni

Istnieje wiele elementów, które mają wysoce niepożądany w sypialni, ponieważ uniemożliwiają właściwie dystrybuować energię w pokoju do spania. Po pierwsze, nie powinny być przechowywane w sypialni suszonych kwiatów i innych elementów, które są wykonane ręcznie lub z martwych roślin i zwierząt. Suche rośliny są dosłownie przyciągają negatywnej energii, tak aby umieścić skład tych kolorów i opłat lub obrazu, w którym takie rośliny są stałe, nie była najlepszym wyborem, ponieważ podczas snu osoba będzie dosłownie zanurzyć tę energię. W każdym razie nie jest to konieczne, aby umieścić świeże kwiaty na czele łóżku.

To będzie poprawna, aby umieścić je na parapety. Przez wybór koloru należy podchodzić odpowiedzialnie, muszą mieć zaokrąglone liście i kwitnące kwiaty ciemnych barwach. Nawet rośliny z czerwonymi kwiatami są niedopuszczalne, ponieważ sypialnia czerwony kolor nie jest bardzo odpowiednia. Nie należy pozostawiać w oknie sypialni progi kwiatów z kręcone wynika, że ​​nie jest również bardzo dobre pod względem energii. Kwiaty, stojąc na parapecie, działa jako filtr, starannie przerabianiu energię pochodzącą z zewnątrz okna.

Na podłodze, nawet jeśli jest ciepło, to należy położyć dywan, który może opóźnić energii pochodzącej z Ziemi. Przestrzeganie tych zasad nabrzeża wszystko można prawidłowo utworzyć zamkniętą przestrzeń, idealne do wypoczynku.

load...