Idealna żona: narysować obraz idealnej kobiety

Zawartość:

„I – idealną żoną!” Zastanawiam się, ilu ludzi może pochwalić takiej nieruchomości w wąskim kręgu przyjaciół? I czy jest on wykonany z przedstawicieli silnej połowy ludzkości, aby porozmawiać o jego legalnym żonę z nieukrywanym podziwem i zachwytem? Ponieważ często takie szczerość uważana za znak słabości, a mężczyźni są nazywane henpecked mężów. Jednak większość kobiet, które są naprawdę szczęśliwe małżeństwo, uważają się za takim właśnie – idealny partner życiowy.

load...

Popularne i dość banalne, który daje definicję jaka powinna być idealna żona, według ludzi, wygląda mniej więcej tak: „W łóżku – żużel, w kuchni – bogini!” Dobrze, że nie tylko jest to wąskie lądowania i prymitywne, ale także jako coś upokarzającego dla silnej połowy ludzkości, a dla nas, pięknych pań. Wszakże, zgodnie z tym hasłem, nasze rzeczywiste i potencjalne mężowie nie są zainteresowani niczym innym niż dwóch pasji zwierząt – seks i jedzenie.

Czy tysiąclecia, które minęło od transformacji człowieka do istoty rozumnej, w umysłach ludzi absolutnie nic się nie zmieniło? Czy pożądanie i chęć do jedzenia jeszcze zdefiniować cały sens ich istnienia? Więc co mamy robić? Ze szkoły do ​​opanowania subtelności ekonomii, aw przyszłości do poszukiwania sposobów emancypacji w łóżku, w celu zapewnienia zgodności z rangi super żoną w zrozumieniu przyszłego małżonka?

Wyniki sondaży wśród mężczyzn

Aby dowiedzieć się, jaki powinien być idealny towarzysz oczami życiu człowieka i że to jest kluczem do szczęśliwego małżeństwa i silnych relacji rodzinnych, niemieckiego socjologa, wraz z psycholodzy przeprowadzili ankietę wśród silniejszej płci w wieku od 25 do 50 lat. Podczas przetwarzania wyników stwierdzili eksperci, że przeciętny człowiek w przyszłości umiłowani, zwykle ważne trzy główne cechy:

load...
 1. Zdolność do gotowania, to nic dziwnego, że istnieje przysłowie, że droga do wybrańcem serca przez żołądek. Te przedstawiciele silniejszej płci tylko po raz kolejny potwierdził truizm. Więc dam, nie opierają się na szerokiej gamy półproduktów i obfitości fast food. Gotować w domu!
 2. Seksualność jako atrakcyjnego wyglądu i doskonałego rysunku w połączeniu z pewnego rodzaju emancypacji i chęci do eksperymentowania w łóżku pozbawić silne pragnienie seksualne poszukiwania czegoś nowego na stronie. Tak, dziewczęta i kobiety, którzy są żona pierś z różnymi dodatkami, a sami uruchomić na fitness i kursy stripplastiki!
 3. Podziw dla jej mężczyzny. Tak, istnieje silna płeć nie wykazał się z najlepszej strony: są egoistyczne dzieci potrzebują stałej podziw ich osobowości. Dodatkowo, każdy człowiek, niezależnie od wieku, żona chce się mu komplement, pokazał matczynej miłości i opieki nad nim. A jeśli nie wiem jak, a następnie natychmiast udać się do dykcja lekcji, który prawdopodobnie będzie uczył się sztuki pochlebstwa.

I nic nie robić „Straszne oczy” na widok nieświeży skarpetki rozrzucone wszędzie lub usłyszeć w porannym naiwnych pytań dotyczących wiecznego temat utraconych spodnie, koszule i tak dalej. Oczywiście, ponieważ idealne żona zawsze wie, gdzie to jest, nawet jeśli w tym celu musi on zrozumieć dedukcyjną metodę szczegółowo pana Holmesa.

Większość badanych przedstawicieli silniejszej płci twierdzą, że jeśli wybrany jeden ma wszystkie te cechy, wtedy nikt nie będzie nigdy się z nim. Co ciekawe, cechy idealnej żony niemieckiego Frau nie boją? To prawda, stąd człowiek jest dużo bardziej pedantyczny. Nie mogą one rzucić brudne skarpetki i jego dobytek starannie ułożone w szafce. Dlatego, aby być kobietą marzeń Niemców trochę łatwiej niż nam. Na podstawie ustaleń, mają nawet umysł nie jest konieczne. Ale niech nie brać tych ustaleń w wartości nominalnej i lepsze spojrzenie na obraz idealnych kobiet z przeszłości, szczegółowo opisanych w literaturze.

Transformacja męskiego ideą perfekcji

W bestsellerowej książki Margaret Mitchell to towarzysz życia przedstawił dość wyraźnie. Dame-yuzhanka że czas musiał mieć jak ptak, wszelkie mężczyźni głupota traktowane jako ostatecznej prawdy, zawsze patrzeć na niego z podziwem i uwielbieniem, w każdy możliwy sposób, aby zademonstrować naszą bezsilność i starannie ukryć dostępne inteligencję. Tylko w tym przypadku, mogła liczyć na szczęśliwe małżeństwo.

Ale na jej delikatne ramiona leżał dbają o treści rozległych osiedli i dużej liczby niewolników, i zrobić to, co trzeba, wymagał doświadczonych, inteligencja, zdolność, aby natychmiast przejść do dowolnej okoliczności i siły charakteru. Rzeczywiście, w tych „niemęski” od przypadku obejmować małżonka uważane niedopuszczalne. Rzeczywiście, dlaczego nosił problemy swoich kobiet? Nawiasem mówiąc, nawet urodzeniu dziecka, Southerner powinien to zrobić jak najciszej, tak aby nie zakłócać spokojnego męża.

I pamiętaj naszą literacką rodaka, Natasha Rostova. Live, natychmiastowe i uroczy młoda dziewczyna na końcu powieści autor zamienił gruznovatuyu obawy pani zdrowotnych liczne potomstwo, całkowicie rozpuszczalny w pracach domowych i interesy męża. Tak, to jest tak, według Lva Tolstogo, a miało być idealną żoną. Ale wyraził opinię rówieśników-men!

Ale nie przygnębiony westchnieniem słodkie dziewczyny i szybko ukryć mądre książki z dala w szafie, przygotowując się na przyjazd młodego mężczyzny, który miał stać się mężem. To prawda, że ​​aby spełnić swoje głębokie wnioski o sens życia, zamiast pyszny obiad nie jest wart. Stary dobry prawda o złoty środek jest odpowiedni w przypadku pojęcia „idealnej żony”. Ponadto, istnieje wyraźna przemiana wizerunku w umysłach współczesnych mężczyzn.

Więc co się zmieniło od tamtego czasu odległego? Po pierwsze, płeć piękna zdobyły sobie prawo do ukrywania własnego intelektu, osiągnęła wyżyny we wszystkich sferach życia społecznego i byli w stanie się rozwijać. Po drugie, większość z nas nauczył się równowagi między karierą a rodziną. Więc jak można dostosować rzeczywistość do tego, że współczesny człowiek jest nazywany pojęcie „idealnej żony”?

Pozwól nam nadal oddalają się od stereotypów i nie zamierzamy brać poważnie żużla dochodzenia i boskie gotować wszystko w jednym. Przedstawiciele silnej połowy ludzkości, na szczęście, nie jest tak proste, jak może się wydawać na podstawie takiej interpretacji obrazu idealnego partnera życiowego. Jeśli weźmiemy pod uwagę wyniki licznych sondaży, żona sen Eyed mężczyźni powinni:

 • Być piękne, mają umysł i intelekt, a nie pop, jak sroki, nie mają problemów z migreną i nocne krytyczne dni, nie będzie całkiem niewłaściwie;
 • Aby móc inspirować i służyć jako źródło inspiracji wspierać męża w przekonaniu, że jest on najbardziej inteligentna, najpiękniejsza i najbardziej udany;
 • Uosabiają prawdziwy kobiecy w postaci czystości, dobroci i nieskończonej cierpliwości.

Oto one, podstawowe zasady idealnej żony. Jak widać, coś się zmieniło w umysłach ludzi od czasów Scarlett i Natashi Rostovoy. Cieszę się, że uznanie obecności płci przeciwnej, to zdanie, ale umiejętności gotowania w powyższej liście nie istnieje (o ile, oczywiście, nie ukrywać pod wspólnym określeniem „prawdziwa kobiecość”). Schlebia próżności i potrzebę służenia jako miły inspiracji dla ukochanej we wszystkich swoich przedsięwzięciach. Ale w rzeczywistości, w tych trzech zasad wiele uogólnień, i jeśli każdy z nich, aby zrozumieć dokładniej, można dostać zestaw niepisanych praw zachowania, w tym co najmniej dziesięć głównych artykułów.

Przykazania idealnego partnera życiowego

I nikt nie powiedział, że aby stać się jego wybrana kobieta jego życia będzie tak proste! Droga do doskonałości jest drażliwy i trudny, ale go pokonać jest nadal możliwe, jeśli masz wielką ochotę na to, poparte prawdziwej miłości. Zapamiętaj tę prostą prawdę: tylko mądra kobieta może znaleźć prawdziwą małżeńskiego szczęścia. Więc może nadszedł czas, aby zrobić bardzo pierwsze kroki, a nie czeka na nich z satelity? I to o tym, gdzie zacząć, powiedz 10 przykazań idealnej żony.

 1. Naucz się być inna, ponieważ aby móc zaskoczyć człowieka nawet po dziesięciu czy piętnastu lat po ślubie – to „akrobacji” małżeństwa. Nie bój się zmienić zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Fryzura, kolor włosów, makijaż, styl – wszystko to nie powinno być w stanie statycznym, nawet jeśli wybrany obraz raz naprawdę jesteś.

Poza zmianą wyglądu jest konieczne i wewnętrznie. Nie twardnieje tylko na stałe w roli super gospodyni i matki swoich dzieci, nie umieścić swoje szczęście rodzinne przy ołtarzu pracy, nawet jeśli przynosi dobre dochody, nie tylko stać pomysłowe kochanek, leniwie czeka na męża w łóżku i kolacja oferujących seks. Mummery, zabaw i inkarnowany, być nieprzewidywalne, kobieta tajemnica, jeśli chcesz.

 1. Pomyśl o swoim człowieku jest sposób, w jaki jest w rzeczywistości, tak, aby móc właściwie ocenić realne szanse są ważniejsze niż miłość efemerycznej perspektywy. Tak więc nie należy się spodziewać, że stempel w paszporcie otwiera nieograniczone możliwości dokonywania korekt do wizerunku męża. Zamiast próbować naprawić niedociągnięcia, koncentrują się na mocnych stronach i pielęgnować je.
 2. Stał się człowiekiem za najbardziej wiarygodne schronienie i bezpieczne schronienie, którego sny. Czas pożyczać ramię i uporczywa niemożność spełnienia w biznesie, problemy zdrowotne, a nawet moment kryzysu – to osławione „w smutku i radości.” Znosił trudy razem niezwykle zjednoczyć rodzinę i zrobić człowiek w szczególny sposób spojrzeć na żonę, był następny w trudnej chwili.
 3. Naucz się kochać siebie. Znajdź czas, aby ćwiczyć swój wygląd i kształt, wzrastać duchowo ogarnąć nowe horyzonty. Po żony kucharza-gospodyni lub żony – to jest bardzo wygodne, ale nieznośnie nijakie. I mężczyźni kochają uczucie latania, więc jest w stanie iść w poszukiwaniu nim do innej kobiety.
 4. Nie starają się unikać kłótni i konfliktów rodzinnych. Po tym wszystkim, elastyczność w dążeniu do zachowania pozory spokoju jest w stanie rozwijać się w żonie tyrana. Konieczne jest zatem, aby móc poukładać, ale zrobić to w cywilizowany sposób, a nie z dziećmi. Pamiętaj, że w każdym miocie należy unikać kategoryczne i wycieczki do historii przeszłe występki małżonka.
 5. Nie ciągnij opcjonalnego rolę seksualnego. Oczywiście, z biegiem czasu stara pasja poutihnut, ale jeśli podejście proces jest niebanalną i kilka odmian tego, aby rozpalać płomień miłości jest nadal możliwe. Nie zapominajcie, że dla człowieka satysfakcji seksualnej jest życiową koniecznością i nie zależy od tego, ile masz dzieci i związane z nimi problemy.
 6. Nie próbuj zastąpić najlepszego przyjaciela męża. Oczywiście, z biegiem czasu para, by tak rzec, „rosnąć” do siebie i stać rodzimych ludzi. Ale nie rozpuszczają się w interesie całego człowieka. Nie zapomnieć o własnej osobowości i zawsze podkreśla swoją kobiecość i seksualność. A jeśli człowiek proponuje zorganizować spotkań tete-a-tete w kuchni, a następnie pan_0ić go, aby nie kupić piwo i szampana. Po szklance napoju musującego w małej ręki ukochanej żony może pobudzać wyobraźnię perspektyw namiętną noc.
 7. Nie zaniedbuj rolę gospodyni. Zawsze spełniają małżonka schludnie ubrany, uśmiechnięty iw dobrym nastroju. Nie opuścić mieszkanie bałagan z zabawek dla dzieci a góra brudnych naczyń w zlewie. Karmić mąż pyszny obiad, a to powinno odbywać się co wieczór, bo ma prawo do wykonania kopii zapasowej mocy po męczącym dniu. Pamiętaj, że dom zapachu ciasta i pełen poczucia spokoju, zawsze chce się wracać.
 8. Jest to konieczne, aby móc słuchać męża, aby zwracać uwagę na to, co wam powie. I nie wahaj się porozmawiać na tematy dotyczą ciebie. Dialog, zwłaszcza aromatyzowany z filiżanką herbaty w godzinach wieczornych, pomaga pozbyć się nagromadzonego stresu dnia i daje możliwość lepszego zrozumienia siebie. Bliskość duchowa promuje harmonię w relacjach seksualnych.
 9. Nie jest konieczne, aby stale pielęgnować poczucie żoną mężczyzny poświęca się rodzinie. W końcu on chce cię uwolnić się od tego jarzma. Ale nie tylko wziąć jak najwięcej z człowieka wszystko, co ma do zaoferowania, nie dając nic w zamian, a wymagających inną gwiazdę z nieba. Takie podejście wkrótce zmęczyć i embitter męża, który doprowadzi do skandalu i rozwodu. Dlatego starają się sobie łatwo, ale nie zapomnij zabrać ulubione należytym, innymi słowy, szukać równowagi.

Oto one, że 10 przykazań idealnej żony. Jak widać, nie jest to tylko przypomnienie tego osiągnąć harmonię w rodzinie, ale także ogromna ilość pracy na drodze do poprawy wewnętrznego „ja” i coś w rodzaju własnej restrukturyzacji. Emocjonalnej strony relacji – to przywilej wyłącznie dla kobiet, więc to zależy od ciebie, że to co będzie „pogoda w domu.” A wszyscy wiemy, że dobre żniwa jest konieczne jak słońce i deszcz. A w rodzinie – Little kaprysów, kilka łez i ciepłe morze razem i prawidłowego dawkowania daje doskonałe kiełkowanie jako mocne i niezawodne stosunki, obficie podlewane ze szczerą miłością.

load...