Idealna suknia ślubna – co to jest?

Jaką suknię ślubną można nazwać idealnym? To pytanie zadawałam sobie wiele narzeczonych, jest problemem przy wyborze sukni ślubnej. Wiele sylwetki, długie lub krótkie sukienki, oryginalne projekty niestandardowe, jasne dodatki – wielki wiele wariantów, ale dokładnie to, co będzie pasować do Twojego typu sylwetki i wyglądu – to jest prawdziwy problem. Aby lepiej przygotować się do zakupu, należy zastanowić się nad tym wszystkim, a przynajmniej z grubsza określić popularny styl, może pomóc w tym salonie „Mary Truffle” w Warszawie.

load...

Sylwetka „Księżniczka” i balowe suknie 

Suknie ślubne Luksusowe mogą być dwojakiego rodzaju: piłka i wyciąć „Księżniczka”. Obie opcje obejmują długą pełną spódnicę z tiulu i elegancka, haftowane z cekinami, koronkami i cekinami gorsetu. Piłka – dosłownie gorset zmniejsza talię kilka razy, jak to kiedyś, a panie z honorem. Jest to bardzo dobry wybór, jeśli cierpią z powodu dodatkowych kilogramów: utyanet gorset talia i pełne spódnicy ukrywa pełne biodra. Wadą tego stylu jest jego złożoność projektu, jeśli weźmiemy pod uwagę czas trwania ceremonii trzymać w takich zwarciu nie ma siły każdego z nas. Co do „A-line”, nie gorset jest znacznie łatwiejsze, jest remis, wszystko za darmo i łatwe do usunięcia. Obecność broni i każda panna młoda strapless wedle własnego uznania.

Sylwetka „Syrena”

Jesteś właścicielem wdzięku, smukłej talii i formularze są przedmiotem zazdrości wielu? Croy „Syrenka” – dokładnie to, czego potrzebujesz. Cechą tej sukni jest to, że pasuje do talii i bioder, dzięki czemu jest sexy i jednocześnie romantyczny obraz. Jego docenią i pan młody, a wiele osób, które wiedzą dużo o modzie.

Sylwetka „Imperium”

Styl „Imperium” – wybór dziewcząt, którzy nie chcą się pompatyczne uroczystości i ceniących sobie prostotę i łatwość w całym. Zewnętrznie, „Imperium” w stylu przypomina greckich odzieżowych kobiet może być ramiączka lub bez nich, ale najważniejsze – spódnica z wysokim stanem. Cechą, która często podkreślają projektanci w tym stylu, pas lub pasek, które podkreślają linię piersi. Ją ozdobić kryształkami, haftem i koralikami różne, w zależności od życzenia młodej.

load...

Bezpośredni klasyczna sukienka

Prosty krój zawsze była w modzie i prawdopodobnie pozostanie u szczytu popularności przez wiele lat. Nie ma to jak prostota, ale taka prostota nie cały mecz. Bujne dziewcząt proste nogawki może zepsuć cały obraz, a przeznaczy dodatkowe kilogramy i niechciane zmarszczki na brzuchu.

Wybierz opcję koloru lub trzymać się tradycyjnej bieli, tak aby dać pierwszeństwo nadzwyczajnym, krótka sukienka lub zatrzymać się na klasycznym – wybór należy do ciebie, tak długo, jak chcesz, i byli zadowoleni.

load...