Idealna kobieta: mit czy rzeczywistość?

Zawartość:

Według niektórych pięknych kobiet, wszyscy ludzie są takie same, a od kobiet chce „tylko jeden”. Co dokładnie należy rozumieć przez to, że większość czytelników, jak zakładamy, można łatwo domyślić samemu. Ale w rzeczywistości, nie wszystko jest tak proste i banalne. Mężczyźni chcą być tak chętny do spełnienia swoją księżniczkę, jego ideał kobiety jako bardziej sprawiedliwym pola- znaleźć jej księciem, prawdziwego człowieka, a marzenia o życiu.

load...

Idealna dziewczyna … Co stanowi opinii przedstawicieli silnej połowy ludzkości, jakie cechy wyróżniają go spośród wszystkich innych młodych kobiet i mężczyzn, aby serce bije coraz częściej w jednym w swoim rodzaju? Po tym wszystkim, być doskonały w oczach wybranych – sen o 99,9% kobiet, co najmniej. Mamy Spieszę wam, nasi drodzy czytelnicy uspokoić i poinformować, że powód nie panikować. Ideały, preferencje i widoki każda osoba, niezależnie od płci, wieku, wykształcenia i poglądów politycznych, może być przeciwieństwem tego, co daje nam duży wybór w znalezieniu najbardziej odpowiedniego kandydata na partnera życiowego.

Oczywiście, zbiorowy wizerunek, ogólny pomysł na to, co powinno być, to idealna dziewczyna zawarte w samej naturze mężczyzn. Kobieta i mężczyzna stworzył go w taki sposób, aby wzajemnie uzupełniać, a nie być podobizna siebie. Dlatego kobiety uwielbiają dzielnych mężczyzn, a mężczyźni doceniają naszą kobiecość we wszystkich jego formach. W tym artykule postaramy się jak najwięcej szczegółów, jak to możliwe, aby powiedzieć, że jest idealna dziewczyna dla każdego człowieka nie jest najbardziej trudne, a nawet bardzo przyjemne.

Ostrzeżenie! Pilna wyśledzić idealnym

Więc, jakie cechy powinien kobietę, że faceci widział go jako ich ideałem?

S.A.

Pamiętaj, że większość ludzi postrzega informacji wizualnej. Powiedzenie, że kochają oczy, nie pojawiają się znikąd. Chodzi tutaj nie kolor włosów i oczu, ale jest to bardziej kwestia osobistych preferencji poszczególnych ludzi: jedni wolą blond loki, Niektóre soczyste czerwone loki, a ktoś szaleje na głowę kruka włosy. Ktoś taki jak miniaturowe figurki, dziewcząt, a ktoś będzie zachwycony pyszne jak kok, panie. Ale wszystkie dziewczęta doskonałe integruje ich osobiste zaufanie do własnej irresistibility zewnętrznego, wstał, oczywiście, nie w próżni.

load...

Idealna dziewczyna zawsze udaje się znaleźć czas na działalność sportowo, być na naszych palcach. Zajęcia dla dziewczynki zwykle takie same rzeczy jak mycie rąk lub biorąc prysznic sportowe, jest to całkowicie naturalny stan rzeczy. Oni zawsze dać sobie czas, aby zrobić manicure i pedicure, aby dbać o skórę i włosy, wybrać makijaż, który może podkreślić swoją indywidualność. To prawda, że ​​nie powinien iść zbyt daleko – piękne opakowanie bez nadzienia może jedynie na krótko ujarzmić uwagę mężczyzny, a następnie musiał uczęszczać do dalszego poszukiwania doskonałości, która jest równie piękne w środku i na zewnątrz.

Seksualność

Według większości mężczyzn, kobiety, która wie, jak cieszyć się seks, zasługuje na bezgraniczną miłość i podziw. Oczywiście, aby docenić tę cechę nie każdy spotkał na swojej drodze życia człowieka, ale dla tego jednego, którego idealnym starać się być, to będzie ważne, aby wiedzieć, że lubisz, dzieląc z nim łoże miłości. Niewielu z płcią przeciwną przyciąga wciśnięta, notorycznie osoby, dla których seks jest raczej podatek lub obowiązek. Ale chęć wyrażania siebie zostaną docenione przez tych, którzy kochają partnera seksualnego w zmysłowej i namiętnej kobiety.

Możliwość flirt, umiarkowanie zalotna, aby móc znowu i znowu uwieść własnego człowieka – to wszystko tworzy aurę wokół seksualności kobiet, przyciągając uwagę jej mężczyzny i zainteresowanie. Najważniejsze, jak zawsze, unikanie ekscesów: tablica z wulgarności i niemoralności są bardziej prawdopodobne, aby popchnąć człowieka lub spowodować jego dotyczyć jedynie niektórych rodzajów.

Ekonomiczny

Mężczyźni wciąż hipnotyzujące zdolność ugotować coś smacznego, aby stworzyć komfort w domu i utrzymać go w czystości. Rozwijać miłość do gotowania – i nie odbije się ku uciesze fanów, z których jeden będzie podjęcie wszelkich możliwych kroków, aby móc osiągnąć swój przysługę. Jeśli chodzi o komfort i dokładnością, a my wracamy do bardzo przyjemne miejsce, że nie tylko można formalnie nazwać domem. Tak więc dla człowieka tak samo dobrze – zawsze będzie ciągnąć się do domu, gdzie czeka na uroczej gospodyni, który zadba, aby karmić człowieka smaczne mikstury zapewni mu odpocząć i dostępność świeżych koszulach w godzinach porannych, kiedy był w pośpiechu do pracy.

Każdy zaznajomiony ze śmiesznym frazę, że idealna dziewczyna może zrobić coś od trzech rzeczy: gotować, aby stworzyć piękną fryzurę i uczynić ogromny skandal. Jeśli chodzi o tych ostatnich umiejętności, radzimy wszystkie takie same, jednak powstrzymują i wyrażać emocje w sposób bardziej konstruktywny, ale zdolność, nawet w ciasnym gospodarki stworzyć kulinarne arcydzieło i upewnij się, że wszystkie zwierzęta były karmione, zasługuje na wielki podziw silnej połowy ludzkości.

Umysł

Nie bierz tego dosłownie. Kilku mężczyzn jako potwierdzenie swoich umysłowych zażądać, aby kilka dyplomów szkolnictwa wyższego, Nagrodą Nobla lub jakieś inne wyobrażalne i niewyobrażalne nagrody i medale. Dziewczyna idealna umysł wydaje się nieco różne sposoby. W nim mieszka stałe pragnienie samodoskonalenia i warto z nią rozmawiać, dyskutować i nauczyć się czegoś nowego. Jednocześnie być mądrzejszy i lepiej wykształcone niż nie jest wymagana ich bezpośrednim partnerem. Więc, czy można sprytnie ukryć, która jest także wyraźnym znakiem obecności znacznej inteligencji, w połączeniu z taktem.

Idealny dla prawdziwych dziewczyn odmówić zatrzymać się w miejscu, spocząć na laurach. Oni postawili sobie nowe cele, poszukując nowej wiedzy, rozwijać się i mimowolnie przyciąga do nich ludzi. W tym przypadku nie ma konkurencji między partnerami, nie ma miejsce rywalizacja; Odwrotnie, komunikują się ze sobą, to im wzajemną przyjemność z tego, istnieje wymiana informacji, wiedzy i poglądów. Wielu ludzi mówi, że przejawem umysłu w ich ulubionym młodej damy, która dodaje sporo punktów na jej korzyść.

Lojalność

Człowiek chce być pewien, że kobieta jest sama w sobie. Idealna dziewczyna nawet nie przyjdzie do głowy pomysł o zdradę swoich facetów, to kategoryczne warunki, w których ludzie są jednomyślni. Dotyczy to najbardziej fizyczną stronę rzeczy, ale także emocjonalny lojalność i oddanie dla przedstawicieli silniejszej płci w damę swego serca jest mile widziany, too.

Zgadzam się, ideałem kobiety jest mało prawdopodobne, aby poddać godnością jego wybranej próbie, odnosząc się do prawidłowości swoich działań i myśli, bez względu na to samo lub zdarza się w obecności świadków. Nawet jeśli ma punkt widzenia nieco kłóci się z jego zdaniem, zawsze udaje się wykazać lojalność wobec swojego mężczyzny. W końcu co za różnica, kto ma rację? Dyplomacja w relacji jest bardziej wartościowa niż możliwość domagać się na własną rękę.

Pozytywny

Która dziewczyna jest bardziej prawdopodobne, aby uzyskać tytuł ideału – jeden, który zawsze marszczy brwi, sfrustrowany nawet małe rzeczy i zawsze spodziewać złe wieści i nowości, lub taki, który jest zawsze ustawiony na pozytywne, znajdzie powód do radości nawet drobiazgi, a jej uśmiech świeci się wydaje , cała przestrzeń obok niego? Odpowiedź jest oczywista, prawda? Zbyt często kobiety wolą być smutny i bez niego, chociaż zdrowy rozsądek sugeruje coś przeciwnego. Po tym wszystkim, ludzie nie wolą blondynki i kobiety z dowolnego koloru włosów, które są w stanie przeżyć życie w sposób pozytywny i malować je w kolorach tęczy.

Idealna dziewczyna zdaje sobie sprawę, że podczas gdy ona będzie narzekać na życie, to minie, i dlatego trzeba nauczyć się widzieć dobro i cieszyć się każdą chwilą i zdarzeń. Zwłaszcza, że ​​większość ludzi uważa, że ​​konieczność zachowania i ochrony delikatnych podłóg z różnego rodzaju kłopoty, ale gdy okazuje się, że kłopoty otaczające nas ze wszystkich stron, wszystkie zdezorientowany, nie wiedząc, który z dołu Szczególnie chronione.

Zaufanie

Mężczyźni chcą być dziewczyną, z którymi są w związku, im zaufać, i oczekują podobnych działań. Zazdrość jest w stanie zniechęcić każdego człowieka, nawet najbardziej miłość. Jeśli stale poszukują dowodów jego zdrady, jego zazdrość, organizuje debriefiengu, to mieć pewność, że zrozumienie z jego strony nie spotka. Według zgodnej opinii ludzi, idealnym i pożądane kobiety takiego zachowania nie powinien pozwolić sobie. Po tym wszystkim, człowiek zmęczony wymówek, wyjaśnione i wyjaśniając postawę, aw rezultacie pójdzie szukać dziewczyny, bardziej pasuje do jego koncepcji ideału.

Converse jest również prawdą – idealna dziewczyna nie czują siłę zaufania swoich ludzi, prowokując go za swoje czyny ataki zazdrości. Ona dba o swoich szczerych uczuć i poczucia własnej wartości. Ona nie potrzebuje dowodu miłości, otrzymanego w ten sposób. Ona jest w stanie docenić zaufanie, że ma swoją człowieka, a nie będzie czuć swoją siłę, że pozwalają sobie zrobić trochę krótkowzroczne i nieuzasadnione młodą damę.

Mądrość

Mamy tendencję do myślenia, że ​​ta jakość przychodzi do nas tylko z ostatnich lat. Wierzcie mi, to nie zawsze tak jest. W rzeczywistości, wiele kobiet ma go w pełni pod młodym wieku. A mężczyźni spotkali się w obecności tej młodej damy korzyści bezcenne natychmiast rozpoznać, że ta dziewczyna – prawdziwego ideału.

Mądrość jest podana kobiecie przez samą naturę, tylko ktoś zacznie korzystać z tych darów później, a ktoś wcześniej. Jaka jest najbardziej widoczna jest w doskonałej dziewczyną? Na przykład w tym, że te dziewczyny zrozumieć wartość ich relacji z partnerem, w stanie ominąć ostrych kątów w różnych sytuacjach, a co najważniejsze, dyskretne uczyć jego towarzysz. Zaczynają rozwijać mądrość dla kobiet jak najszybciej, do tytułu idealnej dziewczyny została podana do ciebie z innej młodzieży.

Słabość

Wszystkie dziewczyny pamiętaj, że siła kobiety w jej słabości? Dziewczyna, która pozwala sobie być naturalnie słabi, bezbronni, w oczach ludzi jest prawdziwym ideałem, obok którego może on czuć się w istocie do siatki, ratownika i wpływów. Jaki człowiek dobrowolnie zrezygnować z tych tytułów, które przez wieki wbudowane w samą naturę tego? W dzisiejszym świecie kobiety są zbyt często zapomina się, że takie cechy u mężczyzn budzą pragnienie, aby chronić i pielęgnować właściciela tych cnót. Po tym wszystkim, to, jak traktujemy nasze ideały.

Niektóre dziewczyny zastąpienie jednego pojęcia do drugiego, a zamiast słodkiego słabości i bezradności przed mężczyznami wykazać pełną infantylizm, bezwładność i apatię. Jak pokazuje rzeczywistość, ludzie reagują na takie zachowanie jest mile widziana. Po tym wszystkim, chcą zobaczyć obok jeszcze dorosłej osobowości, zdolność do podejmowania decyzji i brania odpowiedzialności za swoje czyny, a nie dziecko, które musi być rodzicem.

Niepoznawalność

Mężczyźni rozpoznają tę dziewczynę, twierdząc tytuł ideału, powinien istnieć jakiś rodzaj tajemnicy. Mówimy o szczególnym uroku, kobieta wydaje się być otwarte na Ciebie w całości, a jednocześnie wydawał się wymykają mężczyzn, zawsze pozostawiając miejsce na drobny ułamek tajemnic małym skoku niedopowiedzenia. Urok tych pań wpływa Mężczyźni po prostu najbardziej wspaniały sposób, w jaki jest prawdziwy magiczny eliksir. Dlatego każda kobieta, aby zbliżyć się do ideału, powinien nauczyć się szanować delikatną równowagę pomiędzy otwartością i lekkiego zasłoną tajemnicy.

Szkolenie

Dziewczyna, która wie, jak zachowywać się w społeczeństwie, wykształcony i kulturalny, godny podziwu, nie tylko w oczach ludzi. Dobre maniery zawsze znajdzie aprobatę, zwłaszcza u osób starszych. Wspaniałą rzeczą jest to jakość nie może być wrodzona, ale to jest tak łatwo stworzyć samemu! Wszystko jest w naszych rękach, najważniejsze – postawić sobie zadanie i zacząć działać.

Życzliwość

Jest to chyba najprostsza rzecz może być idealna dziewczyna. To musi być dobre dla ludzi, do świata, do siebie. Jak szacuje mężczyzn? To bardzo proste: oni słuchają, jak rozmawialiśmy o innych, jak rozmawiać, komunikowania się, co robimy i dlaczego. Pamiętaj, że dobroć przejawia się przede wszystkim w małych szczegółów: czy nakarmić bezdomnego psa, aby odwiedzić starszego krewnego, stosować preparatów chorego przyjaciela. To właśnie z powodu takich drobiazgach człowiek jest wewnątrz Twojego pełnego obrazu tego jednego dnia, a może nawet nie wiemy o sobie, zaczyna rozważać idealny.

To się nigdy nie zdarza się w idealnej dziewczyny

Czy wspominaliśmy, najważniejszą jakość za postać dziewczyny, na podstawie której większość ludzi uważa jesteś właścicielem doskonałość. Ale są rzeczy, które nie są zgodne z koncepcją, jaka powinna być idealna dziewczyna. Jesteśmy przekonani, że jesteś brakujące funkcje i wymienić je chyba że w celu, aby mieć pojęcie o nich:

  • Zazdrość

Jest nie do pomyślenia, że ​​dziewczyna jest prawdziwym ideałem, czuł dla kogoś zazdrości.

  • Szorstkość

Koncepcja ta nie bardzo pasuje do koncepcji kobiecości, nie mówiąc już o idealność w ogóle nie jest prowadzona.

  • Chciwość

Jeśli wszystko w dziewczynie mówi, że priorytetem jest do nabycia tylko dóbr materialnych, a dusza – drobnych sprawach, jest idealnym miejscem, niewielu chce się połączyć.

  • Wyniosłość

Mężczyźni unikać kontaktu z kobietami, które cierpią z powodu tej choroby, a unikać tych dziewczyn partii. Uważamy jednak, że dla ciebie to nie ma nic wspólnego.

  • Manipulacja

Dziewczyny na charakter bardziej subtelnych psychologów niż mężczyźni. Ale jeśli przyjdzie do głowy, aby wykorzystać takie uprawnienia dla własnych celów, ani niczego dobrego do tego problemu nie będzie. Człowiek wreszcie domyślać, że umiejętnie manipulować i nie uważają, że nie tylko ideał, ale też przyzwoity dziewczynę.

  • Mściwość

Tylko w książkach, ale filmy mężczyźni kochają Bitchy panie, ale w prawdziwym życiu sytuacja jest zupełnie odwrotnie: taka cecha swoich pchnięć. W swoim umyśle obraz idealnej kobiety po prostu nie jest kompatybilny z wizerunkiem groźnego mstitelnitsy, które w każdej chwili może przynieść w dół na nich sprawiedliwy miecz, by dać nauczkę pewnego rodzaju (czasami nawet niewielkie) błędem.

  • Nieprzewidywalność

Nawet pomimo faktu, że mężczyźni powitanie kobiet w tajemnicy, że w pełni zrozumieć, że zgodnie z jego ideami ideału, dziewczyna, można liczyć. To nie zachowuje się w dziwny sposób, aby umieścić go w ślepy zaułek przez ich zachowania, a tym samym postawić się w niezręcznej i kłopotliwej sytuacji.

Największą tajemnicą

Bardzo chciałbym, aby przeczytać ten artykuł pomógł każdy z naszych czytelników, aby zrozumieć jedną ważną rzecz: ty jest bardzo realne ideał kobiety, po prostu trzeba go zrealizować, wierzyć i zaakceptować. Z jednym zastrzeżeniem: Idealny – wartość ogólnych mało i mało dostępne, ale musimy dążyć do niego przez całe życie, chociaż początkowo każdy z nas jest doskonały w ich niepowtarzalności i indywidualności. Evolve jest to konieczne, jak rozumiem to doskonale, ale zgodnie z jego osobowości, a nie przeciwko nim. Jest lepiej poznać siebie, nie bój się spojrzeć w jego sercu, analizować swoje myśli i uczucia, aby zdecydować, jakie cechy charakteru musi być opracowany. Ale to powinno być wykonane tylko dla ich własnego dobra, dla dobra Jego osobowość, a nie dla kogoś innego.

Randki i miłość, która harmonijnie łączy w sobie cechy kochankiem królowej, kochanki i dziewczynki. Chodzi o kobiecej przedstawiciela plemienia, który będzie w stanie utrzymać równowagę wszystkich tych elementów, to łatwo powiedzieć, że to jest właśnie prawdziwy ideał kobiety. Ale jest jeden tajemnicą, że będziemy odkrywać. Jeśli mężczyzna zakochał się w tobie, to w jego oczach jesteś sama doskonałość, wszystko o tobie jest doskonały i nie trzeba nic zmieniać na nim. Należy pozwolić tylko pozostać takie same jak w pierwszej chwili swojego związku. W ten sposób od wielu lat pozwalają utrzymać miłość i zaufanie do jego serca w tym, że jego wybór nie mylił.

Drogie dziewczyny, jesteśmy przekonani, że wiesz, co ona nazywa idealna – nie jest mitem, ale prawdziwą rzeczywistością. Bo to ty. Zawsze należy pamiętać, że gdy ktoś próbuje okraść cię tego zaufania. Wiesz dobrze, że świat jest dla kogo są uosobieniem doskonałości, perfekcji i ideału wszystko w jednym. I to jest najważniejsze!

load...