Idealna kobieta – czy istnieje?

Zawartość:

Kobieta – wspaniała, cudowna rzecz. Nic więc dziwnego, że przez wieki artyści i poeci śpiewali kobiety jako piękne, tajemnicze, eleganckie i delikatne istoty. Jednak największą zaletą kobiety, która jest nie tylko we śnie człowieka, ale w życiu może być tak. Ktoś urody podane przez naturę, ktoś osiąga go niestrudzonej pracy nad sobą.

load...

Ale to obejmuje koncepcję kobiecego piękna? Co to jest – piękna twarz i figura, mógł nosić modne ubrania? Może to piękne fryzury i make-up? Ale dlaczego w takim razie, jak to często bywa, że ​​mężczyźni przejść obok tych piękności w poszukiwaniu kobiety, która odpowiadałaby ich ideału? Jak zostać an_1ną kobietą, szalony wszystkich mężczyzn i zazdrość rywali?

Idealna kobieta – jest nie tylko właściciel wspaniałej figury i przepięknych włosów. Chcemy zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów tej kobiecej urody, bez którego i seksowny strój i piękną fryzurę i makijaż ogłuszania mogą być bezsilna, i nie będzie wyglądać atrakcyjnie. Oczywiście, nikt nie mówi, że kobieta nie marzy, aby być piękne, ale to nie wystarczy – musimy więcej i inne cechy.

Walory, które zwiększają atrakcyjność kobiet

Atrakcją wszystko jest dziwne. Kobieta może być bardzo piękne, ale jeśli to nie jest atrakcyjna, jej piękno często niezauważone. Będąc atrakcyjna nie znaczy, że musimy przyciągnąć jedynie stanowisko ich wygląd, bez ujawniania ich wewnętrzne cechy.

load...

Atrakcyjne przede wszystkim w stanie pokazać swoje wewnętrzne piękno. Ale my, płeć piękna, ma to zrobić? Co to jest, cechy an_1nej kobiety? A jaką jakość trzeba pielęgnować, aby zbliżyć się do obrazu ideału? Po tym wszystkim, na pierwszy rzut oka, a więc wszystko jest an_1ne – i inteligentny, a jego słowa nie trzeba się wspinać. Ale nie na tyle, aby te cechy, gdzieś w głębi duszy – muszą być w stanie otworzyć i korzystne, aby pokazać innym. Ale najważniejsze – nie do odtworzenia. Wykonaj poniższe zalecenia, a na pewno uda.

 • Niezależnie od siebie

Wiele osób próbuje ukryć swoją prawdziwą naturę, udając, że są one lepiej lub gorzej (a to zdarza!), Niż jest w rzeczywistości. Nie mamy powodu, aby ukryć swoje słabości i udawać, że nie istnieje w ogóle. Ma doskonałych ludzi, z których każda ma pewne wady. Ale uczciwi ludzie wydają się być bardziej atrakcyjne dla innych. Powyższe wady i może pracować.

A jeśli starają się umieścić na masce – powiedzmy, kobieta musi być inna, nie tak jak ja – jesteś skazany na niepowodzenie. Uwierz mi, jeśli starają się reprezentować jakość, nie masz wrodzona siła nie będzie trwała długo – prędzej czy później twoja istota będą odczuwalne. Nawet jeśli jesteś na tyle silny, takie życie pod przykrywką obcy nie przyniesie żadnych radość. Dlatego kobieta powinna być sobą – tylko wtedy będzie an_1na.

 • Pewność siebie jest jednym z kluczowych momentów przyciągania

Nawet w prostym ubraniu, z prostego makijażu, lub nawet bez niego, wyglądasz bardzo dobrze, jeśli czujesz się pewnie. Zdarza się, że kobieta nie jest piękniejsza niż inni, ale była tak pewna swojej naturalnej wyroku, że to zaufanie jest przekazywana i inni. Takie kobiety zawsze zaimponować i przyciągnąć uwagę mężczyzn.

Na przykład, jeśli spojrzeć z bliska na znanych aktorek i piosenkarzy, można mieć pewność, że nie wszystkie z nich mają doskonały wygląd i doskonałą figurę. Ale ich zachowanie, ich zaufanie pozwoli Ci uwierzyć, że są one standard urody. I każda z nich – an_1na kobieta. W innym przypadku nie może być!

Więc nie wstydź się. Kochasz siebie, a wtedy będziesz kochać innych. Należy jednak pamiętać, że granica między ufnością i arogancji jest bardzo cienka. Unikaj nadmiernej pewności siebie, bo nie jest pewny siebie kobiety ideału! Kobieta powinna mieć pewność, ale jednocześnie nie możemy zapomnieć o naturalnej skromności, który znany jest do ozdabiania płeć piękną.

 • Nie bądź gaduła

Jest coś atrakcyjne w tych ludzi, których słowa są pełne znaczenia. Nie mów tylko przez wzgląd na coś do powiedzenia. Abraham Lincoln powiedział kiedyś: „Lepiej milczeć i pojawiają się głupie, niż otworzyć usta i rozwiać wszelkie wątpliwości”. Oczywiście, milczy kobieta oszukać nikt nie zadzwoni. Wręcz przeciwnie, człowiek bardziej niż kobiety jak niespokojny chatterbox. Nie zachęcamy Państwa do zapewnienia, że ​​nałożone ślub milczenia – to nie o to chodzi. Tylko nie mów, że wiele i nic.

Jest mało prawdopodobne, że Twój rozmówca jest ciekawe, że nasz syn sąsiadów kupił nowy samochód, Pietrow wziął kredyt, a Sidorov dał żonie pierścionek z brylantem. Najlepszą reakcją na takiej rozmowie jest ziewanie, aw najgorszym będzie generalnie unikać. Więc pamiętaj, że kobieta musi bardzo uważać, że jak mówi.

 • Słuchać innych

Dzisiaj, sztuka słuchania i słuchania innych ludzi stopniowo zapomniane. Czas jest – to wszystko raz, każdy w pośpiechu. Ale warto się uczyć. Podczas słuchania kogoś, naprawdę powinieneś słuchać. Jeśli rozmowa z tobą nie różni się od rozmowy do ściany, jest mało prawdopodobne, aby być atrakcyjnym dla rozmówcy.

Ale kobiety, które wiedzą, jak słuchać, istnieje pewien magnetyzm, a ludzie są wystawione na niego. Należy jednak pamiętać, że nie wystarczy tylko słuchać – kobieta powinna móc reagować właściwie usłyszeć, współczuć, wsparcia lub porady. A czasami po prostu zamknij się i pozwól człowiek po prostu porozmawiać. Wszystko to nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka – często się być an_1nym słuchaczem, trwa dłużej niż jeden rok.

 • Nie zhaluytes

Wiele osób ciągle narzekam, jednocześnie nie próbując w celu usunięcia przyczyn tych dolegliwości. Nie bądźcie podobni do nich. Przestań jęczeć i narzekać na swój los, w przeciwnym razie trzeba będzie jeszcze więcej kłopotów. Głównym problemem – wszyscy ludzie będą unikać kontaktu ze sobą.

Tak, kochają słabych i bezbronnych kobiet, ponieważ obok tej kobiety każdy człowiek czuje się szlachetną opiekuna. Ale marudzenie nie ma nic wspólnego z kobiecej bezradności. Dla miłośników skarżą się, że bez zrobienia – to nadal będzie niezadowolony z życia. Więc cieszyć się życiem i być wdzięczni za jego dary. Radość i optymizm – to należy pamiętać, kobietę, twierdząc tytuł ideału.

 • Śmiech, uśmiech, dodatni

Każdy, kto staje się bardzo przyjemne i atrakcyjne, gdy śmieje się. Każdy lubi ludzi z poczuciem humoru, w przeciwieństwie do osób z depresją stałego złym nastroju. I nic nie może zrobić kobieta, przyjemny i atrakcyjny, jak prawdziwy uśmiech promienny, czy ona zalotny, łatwe lub szerszy, zamienia się w śmiech. Uśmiechnięty może faktycznie poprawić swój wygląd.

Uśmiech jest zaraźliwy i atrakcyjna; uśmiechnięty, dajesz ludziom światło i ciepło, a ludzie są wystawione na działanie światła. Uśmiech jest coraz cieplej, nastrój wzrasta i jest to uczucie szczęścia. Pamiętaj, że przyciąga i pobudza wyobraźnię ludzi Gioconda – an_1na kobieta z enigmatycznym uśmiechem. I to nie będzie tak doskonałe piękno bez tego znakomity, lekkim uśmiechem!

Nie tylko kobiety uśmiechnięta i miła, ale ogólnie rzecz biorąc, pozytywne nastawienie do życia i zdolności, aby być szczęśliwym. Rozejrzyj się i od razu widać, że pozytywne kobiety, która także prowadzi aktywny tryb życia, przyciągają uwagę.

Jest to an_1ne rozwiązanie dla kobiet, aby komunikować się – wszyscy chcą być blisko nich, ponieważ pobierają całą swoją energię, życie jest postrzegane z nimi w najbardziej jaskrawych kolorach. A jeśli będzie taka sama – będziesz o wiele bardziej atrakcyjne i piękne. Ale nie mylić optymizm z głupoty i lekkomyślności – kobieta powinna być zawsze realistyczny o sytuacji, tak aby nie uchodzić za prostaka pustej głowie.

 • Bądź otwarty na innych ludzi

Nikt nie lubi zamknięte, samotnikiem samotnikami. Bądź otwarty na komunikację i nowe relacje. Bez względu na to, z kim się komunikować, zawsze pamiętaj – nie jesteś gorsza! Każdy z nas jest wyjątkowy i cenny dla społeczeństwa. Nawiasem mówiąc, stale rozszerzając krąg społeczny, można poprawić. I to jest całkiem naturalne, ponieważ wiele nauczyć się wiele nauczyć. A szanse na znalezienie an_1nego człowieka będzie również znacznie zwiększyć.

Jak zostać an_1nym dla mężczyzn

Wszelkie zaniepokojony, jak to postrzega męską część jej kręgu kobietą. Można w rzeczywistości, i pracować na siebie i swoich wad, najważniejsze, aby wiedzieć, co an_1ne kobieta mężczyzna oczy. Po tym wszystkim, na pewno pojęcie swojej matki i swoich ludzi o an_1nej kobiety byłaby zupełnie inna, prawda?

Zdecydowana większość mężczyzn an_1ne standardy kobieta zmienia się wraz z wiekiem. Bardzo niski próg zapotrzebowania u chłopców 17-20 lat, dla których an_1na kobieta – każda kobieta, która łatwo zgadza się na seks. Jest to etap w życiu człowieka, gdy jest ważniejsza od jakości i ilości.

Kiedy młody człowiek staje się niezależna, Zarabianie młodego człowieka, zaczyna traktować bardziej wymagającą zewnątrz kobiet. Dopiero po pewnym czasie, przechodząc przez wielu relacji, mężczyzna zaczyna zmieniać listę pozytywnych cech w ich standardów kobiecej atrakcyjności. Najważniejszą rzeczą dla niego, aby stać się kobietą zdolność rozumienia człowieka i szanuję jego męskiego ego. Często zdarza się, że jest to brak tych cech u kobiety jest odpowiedź na pytanie, dlaczego tak wielu relacje nie; Dlaczego ludzie uciekają z uroków jeden po drugim, i „szara myszka” nie koniec wielbicieli. A jeśli podsumować świadectwo ludzi, to można wyciągnąć pewne wnioski. Oto an_1na kobieta w reprezentacji mężczyzn:

 • Szacunek dla ludzi

Ona zdaje sobie sprawę, że ludzie spojrzeć na wiele rzeczy mogą być różne i że różni się od jej własnego punktu widzenia jest równoważne i godne szacunku. Niemożliwe jest, aby spróbować zamienić człowieka w kobietę, zmuszając go, aby rozwiązać swoje problemy w samicy. Nie jest konieczne, aby zrozumieć, dlaczego widzi wiele rzeczy nie tak, jak ty, najważniejsze – nie próbować reinterpretacji jego świat.

Ona rozumie, że nawet najsilniejsze duch człowieka jest bardzo wrażliwe i kruche ego. Jest to jedna z największych tajemnic samca. A jeśli stworzyć publiczną podium dla jego ego, czy to przed przyjaciółmi, rodziną czy nawet nieznajomych, będzie myślał, że jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie. Nigdy, nigdy, w żadnych okolicznościach, prawdziwa kobieta nie upokarzać człowieka samoocenę. Nawet z nim sama.

 • Ona szanuje jego ambicje

Kobiety wydają się być bardziej skupiona na bezpieczeństwie i pokoju w ich codziennym życiu. Mężczyźni są napędzane przez potrzebę przezwyciężenia przeszkód i wygrać. Musi stale ktoś konkurować. Współczesne społeczeństwo nie daje mu wystarczającą liczbę sposobów realizacji tego wymogu, co prowadzi człowieka do poczucia frustracji w ich życiu. Więc jeśli człowiek chce się dostać do jakiejś, Pana zdaniem, przygody, chce narażać się głupie lub niebezpieczne ryzyko – wspierać swoich ambicji, nawet jeśli nie można ich w pełni zrozumieć. Niech myślą, że jest on w stanie osiągnąć wysokie cele, a niech będzie przekonany, że to kochasz i wierzą w to, nawet jeśli to się nie powiedzie. Prawdziwy mężczyzna wolałby spróbować, choć bez powodzenia, niż nie próbować w ogóle.

 • Wiara w człowieka

Wierzy, że jej mężczyzna jest wyjątkowy. Szacunek i wiara w możliwości człowieka są dla niego ważniejsze niż miłość. W przypadku kobiet, jest bardzo trudne do zrozumienia, ale jeśli nie rozumieją i nie akceptują tego faktu, to zawsze będziesz miał trudności w relacjach z mężczyznami. Jeśli ludzie wybierać pomiędzy uczuciem i szacunkiem, zdecydowana większość z nich wybrało się szacunkiem. Dla człowieka bez poczucia szacunku partnera miłości i uznania jego najlepszych cech jest tak bolesne, że łatwiej jest obejść się bez miłości. A jeśli nie da mu szacunek i poczucie znaczenie dla ciebie, będzie szukać tych kobiet, które mogą je docenić.

 • Ona zdaje sobie sprawę, że człowiek jest z natury – wizualna

Nazwij to, co chcesz, ale człowiek z natury jest zaprogramowany na korzyść percepcji wzrokowej. Nie możemy nic z tym zrobić. Jednym z najprostszych sposobów, aby twój mężczyzna jest szczęśliwy – w celu umożliwienia mu kontemplować nie tylko jego osoby, ale również inne piękne dziewczyny, które zwróciło jego uwagę. Nie bierz tego za zdradę, a na pewno nie warto zorganizować bicie dla każdego oka, którą nieświadomie opóźnione o tej czy innej atrakcyjnej młodej damy. Ale! – Nie należy zapominać, że i chcesz dobrze wyglądać atrakcyjnie.

 • Ona docenia to najemny

Oczywiście, współczesna kobieta jest na tyle niezależny, że jest w stanie zarobić dobre pieniądze. Ale nie możemy zapominać, aby pokazać swoje uznanie dla człowieka, bo dba o dobro rodziny i pracy, nie szczędząc siebie.

 • Ona jest interesująca osoba w dialogu

Człowiek docenia nie tylko piękna, ale także inteligencji kobiet. Nie był zainteresowany każdego dnia, aby komunikować się z piękną, ale głupiej lalki. Więc staram się nie koncentrować się na poprawie jego wyglądu, ale nie zawęzić zakres jego interesów przed problemami krajowymi i wewnątrz rodziny. Znajdź sobie hobby. Czytaj więcej. Być w stanie komunikować się z różnych tematów. Posiadamy szeroki krąg przyjaciół. Bardzo często ludzie cierpią rodzaj narcyzmu, kiedy czują, że są one interesujące dla ludzi na własną rękę, bez żadnego powodu. Nie bądź jednym z nich!

 •  To nigdy nie jest niegrzeczny

Mężczyźni lubią widzieć kobiety miękkie i wrażliwe istoty, a on nigdy nie doświadczyć emocji na widok szorstkiej kobiety, która jest w stanie krzyczeć, obrażać, a nawet brudny przeklinać.

 • Ona jest atrakcyjna, ale skromna

Każdy człowiek schlebia jeśli kobieta wygląda dobrze. Ale jednocześnie nie każdy lubi, gdy jest ubrana zbyt wyzywająco. Nie podoba mi się, jeśli zostanie on flirtuje z okolicznych panów – każdy człowiek docenia kobiety skromność i wierność. Dlatego kobiety w każdej sytuacji powinien być skromny.

Byłoby to możliwe, aby dać o wiele więcej wskazówek na temat jak stać się an_1ną kobietą. Ale najważniejsze jest to do ciebie – musisz czuć, że jesteś piękna, seksowna, unikalna. Wreszcie, przyjrzeć się, jak piękna tego świata – a świat zobaczy, że ciebie – an_1nej kobiety!

load...