I mam podstawy, i nic się nie dzieje …

Zawartość

Tyjednostronna Światło, objął, uczyć się przysadzista, pociągnąć i nacisnąć przycisk. Boisz się chłopców na podwórku, bo masz więcej podbródki niż ich łączyć. Twój Kettlebell Huśtawki prawie idealny, można nauczyć jazdy przeciętne squat technikę, ale czas … dusza jest wciąż znakowania małe grupy wątpliwości. Jak zamierza oddać hołd opanować zwykłych ludzi w starym obrazie.

load...

Cóż … mamy to, że będzie … sportowy wygląd, albo coś. I to buty damskie Żadne nie są przymocowane do potężnych nogach, wycierane jeansy, koszule musiał pożyczyć mojego męża z jego bratem, iw ogóle … Jako że jesteśmy nieskończenie daleko od obrazów fitness. Muszę powiedzieć, czego nie robić – rzucić wszystko i udać się do sesji innowacji z mantr śpiewających. Trzeba, by tak rzec, spojrzeć w otchłań własnej chłodu treningowej. I nagle tuż przy powierzchni pływanie ciekawych rzeczy?

[Powrót do spisu treści]

Głębokość

Pola

Miałem facet na widowni, który przysiadł 300 kg, lecz nie MS trójboju. W przysiadzie? W czwartej amplitudy. W swoim pierwszym roku w sali zasilania szybko osiągnął triple cyfr w przysiadzie i martwym ciągu tego i nadal czuję się wstydzić, aby przejrzeć slajdy czasu. To prawda, chodzenie kolana i pół amplitudy. Ale głębokość mojego chłodu był prawdopodobnie głębszy niż sąsiadów. Tak, dopóki dno nie jest pukanie. Albo raczej, nie sprowadza się chorym wewnątrz kolana, i nie trzeba podjąć szyi tak. I na rozciąganie zbyt poważnie zająć.

load...

Jestem tutaj, ja nie przypuszczam, aby zdiagnozować za userpics i krytykują technikę wideo, po prostu warto zastanowić się, jeżeli:

  • Ty „wchodzą” do wagi dolnego i „sprężyna” stara się zerwać i jeśli nie – znowu upaść, ale w uprzęże stoi lub rzucić na wadze. Wygląda, oczywiście, wielki, ale nie ze strony stawów i więzadeł aparatury dokładnie. Dyskusje na temat obecności / braku prawidłowego obciążenia treningowego w tej klas stylów są nadal w toku, ale większość wciąż woli głębokie czysty ruch, a nie spadł, podskoczył;
  • Was ma ból pleców, ale nadal nie posiadają niezbędną głębokość ruchu, a na pasku – więcej niż własnym ciężarem. W zasadzie, jeśli tylna chory, konieczne jest, aby natychmiast się do lekarza, i poprowadzić w drugim kroku. Dla technologii korekcji. I, aby dostosować się do „niesławny” 30 kg w prawie wszystkich podstawowych ćwiczeń;
  • Zrobić w polamplitudy świadomie pogoni wagi i utrzymanie kształtu. Nie chodzi o przysiady piątym miejscu na podłodze i na temat nedosedy równoleżników „nedotyagi” do poziomu, przy którym zaczyna czysta minispódniczki. I „nedozhimy” do łokcia. Cóż, kto to robi, a on wszystko o sobie, co do zasady, nie wie.

I są zniekształcenia, z jednej strony, drgania, kołysanie i innych zbędnych ruchów. W ogóle, jeśli podejrzewają się w coś takiego – po trenera, z pominięciem analizy wideo w popularnej społeczności internetowej. Kto wie, może tam dzisiaj i nie jakieś guru zostały zebrane, a po 1 września, uczniowie stres.

[Powrót do spisu treści]

Efekty gęstości

Zaawansowany poziom szkolenia i pośrednia jest ważniejsza niż nawet ile podnieść, ale jak często można odebrać i mają czasu, aby odzyskać od głównych zawodów.

My często mieszają wytrzymałość, siłę, wytrzymałość prostu śmieszne poprygushki dla dziewczyn, żadnej aktywności okoloturisticheskuyu i to wszystko w jednym szkoleniu … nie, nie plan, ale, przepraszam, kokon.

W zasadzie istnieje wiele fizjologicznych parametrów, które zbyt często są szkolenia i odzyskiwania jeszcze nie widzieli: Państwa

  • Chorobowych, „awarie” układu odpornościowego;
  • Zaburzenia snu

  • I układ nerwowy (tak, to ja się na tym samym książki, która jest uruchamiane w kolegi wczoraj);
  • Brak postępu na wadze, ale nie w sobie, ale nierówna i podwójny regresu. To wtedy, na przykład, w jednym treningu na tych samych powtórkach możemy kucać 80, a następny – jest tylko 60, aw obu przypadkach śpimy, dobrze karmione i szczęśliwi;
  • Straty

  • Lub odwrotnie niezdrowy apetyt zaostrzenie

Jeśli tak się stało, daj się jednak obrażanie dźwięki z działaniami dotyczącymi wytrzymałości elektrycznej. Wszelkiego rodzaju innego treningu metabolicznego zastąpić czasu … nic, a nawet bardzo dobre stare długi cardio. A jeszcze lepiej, rehabilitacja i rozciągania. Albo nie ma innej opcji trochę więcej tam. Ale zwykle nie pasuje do tych, którzy są zaangażowani w estetyce zewnętrznych, nie tylko w celu zwiększenia wagi na pasku.

[Powrót do spisu treści]

Opowieści

Stylu

Według legendy, jeśli nie mnogopovtorku w siłowni zamiast ciężkich podstawowych ćwiczeń, mięśnie stają się sztywne i ulga. Na tej samej legendy freak przysiadu nóg, wyciskaniu z liści klatki piersiowej pod pachami, a sens … faktycznie rośnie co złe i stracić talii. A jednak – na węglowodany po 4 You atakują demony i przyklejone do Warp kołysząc niezdrowego tłuszczu, iw ogóle, lepiej jeść tylko keto, tylko 8 razy dziennie, co pozostawił nam wielkiej publicznej „X”.

W ostrym i ponurej rzeczywistości mnogopovtorka zwykle mniej energochłonny niż ciężki „bazy” szkolenie. Cardio spalanie tłuszczu strefę tętna jest fatalna droga przez nieużytki z małym spożyciem kalorii, ale przedziały „holowania” jest znacznie więcej. Dobrze keto – ale pokaż mi jedną kochankę mieszkających w tym ketonowych niektóre nie, dni i miesiące i lata. A potem wierzę i publicznie rzucić bar owsa.

I wiem, że o tym wiesz. Po tym wszystkim, to jest napisane niemal w każdej kondycji zaufania zasobów. I tylko trener powie. I przyjaciół w barze – oni też o tym. Ale okresowo tak chętnie trafić wiary.

Cóż, jeśli chcesz – strajki. Tylko nie zaszkodzi. Na początek spróbuj wszystko jedno, aby uniknąć niepotrzebnego ścisłej diety. Przełączyć się na „szlifowanie na siłowni” i zobaczyć, co się stanie z mięśni ciała, apetytu i innych kluczowych czynników. A ściśle tajne – czasem to pomaga przełamać płytę zasilania, ponieważ, mimo wszystko, jest rozwijanie pełni wykorzystywane mięśnie.

Co martwić się zbyt dużo tłuszczu, to jest prawie zawsze – ze względu na jedzenie, a nie ze względu na treningu, przynajmniej wśród fanów – dokładnie. Ponownie, to nie znaczy, keto lub wykluczenie węglowodanów po 4. Oznacza to świadomość, że uważam, że jest to konieczne, aby nagrywać i analizować wszystko, co jest w menu, nie tylko białka i węglowodanów złożonych. Kto wie, ile oleju jest w zakup cukru w ​​sałatce i zamówił latte?

Elena Selivanova

load...