Horosheem, molodeem: francuski piękno sałatka

Pragnienie, aby wyglądać pięknie i zadbane tkwi w każdej kobiecie. Oczywiście, można to osiągnąć poprzez staranne opieki. Ale najważniejsze nie jest jeszcze kremy i maski, nawet najbardziej efektywny i kosztowny, a ogólny stan zdrowia. I tu na pierwszym miejscu znajduje się właściwa dieta, która oferuje płynne działanie wszystkich naszych systemach ustrojowych. Jeśli to wszystko jest tak, wtedy będziesz miał świeżą i zdrową cerę, świecące skóry, zdrowe, lśniące włosy, mocne paznokcie, jasne oczy.

load...

Można zapytać, co musimy jeść, aby wyglądać tak cool? Istnieje wiele systemów zdrowej diety, które pozwalają każda osoba wybrać swoją dietę. A dziś chcemy mówić o tzw sałatek kosmetycznych. Jednym z najbardziej popularnych i skuteczny jest uważany za francuski urody sałatki.

Muszę powiedzieć, że w zasadzie, kompozycja sałat Beauty ma na celu poprawę układu pokarmowego i oczyszczanie organizmu. Jedzenia takiej żywności jak śniadanie pozwala na:

  • Wolne od toksyn
  • Uzupełnić organizmowi niezbędnych witamin, minerałów, pierwiastków śladowych
  • Normalizuje przemianę materii

Pozbycie się toksyn i szkodliwych substancji, które gromadzą się wraz z wiekiem w organizmie, ma korzystny wpływ na skórę. Codziennie otrzymywać odpowiednią ilość witamin i innych składników odżywczych, które pochodzą z sałatką z pięknem, poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci. Normalizacji metabolizmu aktywacji procesów metabolicznych, z kolei mieć wpływ na parametry kształt, aby bardziej smukłe i nastrojony.

Jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie, schudnąć i wyglądać dobrze, zrezygnować zwykłe śniadanie z nudnej kanapki z serem i kiełbasą lub filiżance kawy instant. Przygotować zdrowe i zdrowe sałatki kosmetyczny francuskiej, która składa się z płatków owsianych, mleka, jabłko …

load...

Jednak o tym wspaniałym sałatka przepis później. A teraz bardzo ważna rzecz – prawo nastawienie psychiczne. Przekonaj się sam, że trzeba zmienić swój styl życia w ogóle, a zwłaszcza żywności. Może kiedyś naprawdę nie jak smak nowej potrawy, ale proszę mi wierzyć, bardzo szybko, można docenić jego smak i jakość oraz zmiany, które ci się nie stanie. Przyjemny zmiana!

Francuski piękno sałatka

Składniki:

  • 2 łyżki dobre płatki owsiane
  • 4-5 łyżki zimnej przegotowanej wody
  • 5 łyżek mleka
  • łyżeczka miodu
  • 1 zielone jabłko
  • Sok z cytryny do smaku

Przygotowanie:

Płatki zalać wodą w godzinach wieczornych. Rano były całkowicie zmiękną i będą przypominały ugotowane, ale będziemy trzymać wszystkie składniki odżywcze, które w większości zostały utracone podczas obróbki cieplnej.

Rano dodać do mleka, zbóż, miód, startego jabłka i sok z cytryny do smaku.

Przydatne witamin śniadanie jest gotowe, a konieczne jest jeść powoli, starannie żując.

Jak widać, przygotowanie sałatki piękności będzie wymagać, aby nie dłużej niż osławiony przygotowania kanapek. Kilka tygodni będzie można zobaczyć niesamowite wyniki Power – Twój wygląd oczywiście proszę, i Komplementy inni potwierdzają, że jesteś na dobrej drodze.

Wszelkie przepis można poprawić w zależności od smaku. Nasz sałatki nie jest wyjątkiem. W tym przypadku najważniejsze, aby przestrzegać podstawowej zasady: zboża i owoce są używane bez przerwy, wszystkie produkty muszą być świeże i dobrej jakości.

W lecie, wskazane jest, aby zastąpić jabłko z sezonowych owoców i owoców. Może to być wiśnie, morele, brzoskwinie, truskawki, jagody, maliny, porzeczki, itp W zimie, gdy wybór uboższy dobrze alternatywne jabłka i kiwi, które mają niezwykłe właściwości przeciwutleniające. Ponadto, można zastąpić mleko naturalny jogurt, dodać do sałatki orzechy, suszone owoce, w skrócie, jest to konieczne, aby zbliżyć się do procesu twórczego. Pozwoli to za każdym razem, aby uzyskać nowe akcenty danie smak i dodatkowe użyteczne właściwości.

Gotować, jeść, dobrze! Bon appetit!

load...