Hormonalne środki antykoncepcyjne nowej generacji

Niechciana ciąża niechciana życie … nowym człowiekiem. Aborcja jest straszne słowo i działania. Ale to morderstwo zalegalizowane morderstwo. Ale nasi drodzy dziewczęta i kobiety, żyjemy w nowoczesnym, cywilizowanym społeczeństwie. Teraz na rynku ogromna ilość środków farmaceutycznych ochrony przed niechcianą ciążą: hormonalnych środków antykoncepcyjnych, cewek, czapki, świece, prezerwatywy, itp

load...

Wiele par unikać stosowania prezerwatyw – niewygodne i nie przynosi całą ostrość i pełnię uczucie seks. Broad popularne spirali. Proste – umieścić, a kilka lat zapomnieć o obawy o opóźnienia miesiączki. Czy wiesz, że spirala – to nieudany?

Oznacza to, że mogą pojawić się koncepcja, ale spirala pomaga pozbyć się płodu w bardzo wczesnym stadium rozwoju. Jest taka sama aborcja tylko niewidoczne. A najbardziej skuteczne i korzystne dla zdrowia kobiet prezerwatywy są hormonalne środki antykoncepcyjne nowej generacji. Ale muszą starannie wybrać i być w stanie zrozumieć nazwy, tak aby nie spowodować samookaleczenia. Porozmawiajmy o tym.

Najbardziej dokładne wytyczne i profesjonalna rada dla ciebie, oczywiście, tylko ginekolog. Mijamy badanie krwi hormonów jajników w środku cyklu miesiączkowego, a na podstawie wyników, lekarz może zalecić dokładnie hormony, które są doskonałe. Ale jeśli nie masz takiej możliwości, mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci zrozumieć świat hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

Rodzaje preparatów hormonalnych

Nowoczesne hormonalne środki antykoncepcyjne są podzielone na kilka grup, każda grupa nadaje się składem dla pewnej kategorii kobiet ze względu na wiek, stan ogólny, etc.

load...
 1. Przetwory na mikro dawki hormonów.

  Tabletki te są przeznaczone dla młodych kobiet, które są pierwiastek regularne życie seksualne. Idealny dla tych dziewcząt, którzy jako pierwsi zdecydowali się rozpocząć przyjmowanie hormonów. Oznacza to, że: Mersilon, LOGEST Three-Mercy, Novinet, Lindinet-20, Yasmin, 20 Miniziston FEM, Klayra, Jess.

 2. Hormonalne preparaty o niskiej dawce.

  Dla młodych, jeszcze nie rodziły kobiety, które stały bliskości z partnerem. Zalecane leki takie jak: Lindinet-30, Białoruś, Silest, Janine, Miniziston, Marvelon, Rigevidon, Femoden, regulonie Mikroginon.

 3. Przetwory srednedozirovannym dodanie hormonów.

  Bardzo dobrym środkiem antykoncepcyjnym dla kobiet już rodziły, i kobiet w średnim wieku, którzy są aktywni seksualnie. Zatrzymaj się na wybór jednego z następujących: hormonalnych środków antykoncepcyjnych: Chloe, Diane-35, Milvane trzy regolitem, Desmoulins, Trikvilar, Triziston.

 4. Hormonalne preparaty wysokiej dawki.

  Oprócz funkcji bezpieczeństwa, tabletki stosowane do leczenia pewnych zaburzeń poziomu hormonu. Ten lek nie jest zalecany dla kobiet w wieku dojrzałym, prowadząc normalne życie seksualne. Dla ciebie, farmakologia eksperci stworzyli następujących kursów tabletek: Non-Ovlon i Ovidon.

 5. Mini-pill – agenci najbardziej oszczędzające

  Hormonalne tabletki mini-tabletka jest najbardziej łagodny w szeregu innych hormonów. Zawierają one tylko jeden analog progesteronu. Te tabletki nie gwarantują w stu procentach barierę przed niechcianą ciążą, ale w życiu zdarzają się sytuacje, gdy zalecane i rozwiązane w celu ochrony przed poczęciem akceptują tylko takie fundusze.

  1. Okres laktacji. Mini-pill nie wpływa na skład mleka matki i są całkowicie nieszkodliwe dla organizmu kobiet karmiących piersią. Podczas karmienia piersią, ta metoda ochrony jest najskuteczniejszym 2. Jeśli masz problemy z sercem i naczyń krwionośnych 3. Dla kobiet od 35 roku życia, którzy mają pasję do papierosów

  Podjęcia takich tabletek od pierwszego dnia menstruacji w trybie ciągłym. Mini-pigułka powinna być stosowana również w tym samym czasie i staram się nie przegapić zażyciu leku. Jeśli nie otrzyma leku w czasie, zrób to jak najszybciej, aw ciągu następnego tygodnia, korzystanie z dodatkowych środków ochrony.

  Jeśli dawka leku zaszła w ciążę, w razie potrzeby, a to może zapisać lek Jest bardzo łagodny i nie wpływa na rozwój przyszłego dziecka.

Akceptacja nowoczesnej terapii hormonalnej w uzupełnieniu do niechcianej ciąży również przyczynia się do poprawy kondycji skóry twarzy, włosów i mają działanie terapeutyczne i kosmetyczne. Czy uważasz, że hormony – to jest niebezpieczne i szkodliwe? To jest błędne. Nowa generacja antykoncepcji hormonalnej antykoncepcji posiadać minimalną dawkę hormonów, które w swoim składzie zawierają leki, jak najbliżej do żeńskich hormonów płciowych.

Nowoczesne hormonalne środki antykoncepcyjne to nowa generacja jest sto razy mniejsza dawka hormonów niż ich poprzednicy, a istnieją już na polskim rynku farmaceutycznym. W opinii kobiet, największą popularność zyskał po Janine hormonalnych środków antykoncepcyjnych Yasmin, najdłuższy, trikvilar i regulonie.

Warunki biorąc leki

Wszystkie leki hormonalne środki antykoncepcyjne są pobierane codziennie w tym samym czasie, w określonym wzorze, który jest opisany szczegółowo w uwagach do opakowania. Przestrzeganie zasad i odbiór, gdyż w przeciwnym razie może się nieoczekiwane narodziny lub występują zaburzenia miesiączkowania.

Sto procent zabezpieczenia przed ciążą wyposażony odbiera drugi pakiet hormonalnych środków antykoncepcyjnych, więc w recepcji pierwszego opakowania należy użyć dodatkowej antykoncepcji.

Skuteczność antykoncepcji może się zmniejszyć ze względu na jednoczesne stosowanie antybiotyków, leków przeciwbólowych, uspokajających. Jeżeli jesteś po raz pierwszy w swoim życiu zaczął się kurs antykoncepcyjnych hormonalnych środków antykoncepcyjnych, należy odwiedzić ginekologa po pierwszym miesiącu stosowania leku w 11-12 dniu cyklu miesiączkowego, aby zapewnić skuteczność wybranego leku.

Jeśli zdarzy ci się zapomnieć wziąć następną tabletkę z opakowania jak najszybciej wziąć następny. Jeżeli zostałeś zatrzymany przez narkomanię hormonalnych środków antykoncepcyjnych na dłużej niż jeden dzień, należy dodatkowo chronione od poczęcia do wszystkich innych środków podczas odbierania resztę opakowania tabletek. Jeżeli zwłoka w podejmowaniu tabletki wzrosła do dwunastu godzin awaryjnego może być wszystko i nie brać.

Skutki uboczne

Podczas odbierania kurs pigułki antykoncepcyjne, źle się czujesz, nudności, bóle głowy, zmiany ciśnienia, jest gwałtowny wzrost wagi i psychologicznych zaburzeń (depresja, drażliwość, częste zmiany nastroju), należy wyłączyć te środki antykoncepcyjne i przenieść do bardziej nizkosoderzhaschie leki hormonalne.

Jeśli jesteś chory nagle po zrobieniu tabletki, weź jeszcze jeden dokładnie taki sam (trzeba mieć dodatkową jednostkę leku). Kontynuować przyjmowanie tabletek na przebieg programu przed pod koniec opakowania. Jeśli nudności powtarzane – zmiany hormonalne środki antykoncepcyjne.

Jeśli zauważysz, biorąc kurs hormonalnych środków antykoncepcyjnych wyglądem odprowadzania krwi, plamienia, zmiana na inne tablety z Bole dużej dawki hormonów. Jeśli wyznaczony termin do ciebie nie przyjdzie miesiączki, leczenie oznacza, że ​​piłeś nie dla ciebie i jest zbyt vysokodozirovannym dla Ciebie. Konieczne jest, aby zrobić tygodniową przerwę i zmienić w hormonalnych środków antykoncepcyjnych z niższymi poziomami hormonów.

Ale jeśli nagle zauważył na następujących objawów:

 • Ból brzucha, skurcze i ciężkie
 • Stałe długotrwałe osłabienie całego organizmu
 • Ciężkie i długotrwałe bóle w klatce piersiowej podczas cyklu miesiączkowego
 • Zaburzenia widzenia lub mowy
 • Nagły i silny ból w nogach

Musisz niezwłocznie, natychmiast skontaktować się z lekarzem. Objawy takie mogą rozpoznać Ci obecność choroby wymagającej leczenia poważnych.

Jak z pewnością nie wykazują działania niepożądane, nie przerywać bieg w środku opakowania, w przeciwnym razie może być naruszeniem cyklu miesiączkowego lub otwórz obfite krwawienie. Antykoncepcyjne hormonalne środki antykoncepcyjne z pewnością chlać do końca kursu, a następnie zmienić tabletki.

Pożądane jest, aby ograniczyć czas trwania przebiegu otrzymać na dwa lata, z długim odbioru hormonalnych środków antykoncepcyjnych mogą wystąpić zaburzenia jajnika. Jeśli nadal nie planują zajść w ciążę, zrób przerwę na sześć miesięcy, a następnie pigułki antykoncepcyjne mogą być kontynuowane.

Przeciwwskazania do przyjmowania hormonalnych środków antykoncepcyjnych

 • Kobiety w wieku od 35 lat, którzy palą
 • Jeśli u pacjenta występuje choroba wątroby (marskość wątroby, rak wątroby) lub
 • Jeśli masz stałe wysokie ciśnienie
 • Jeśli cierpisz na cukrzycę
 • Jeśli masz chorobę nerek
 • W zakrzepicy żył głębokich
 • Gdy niedokrwienie serca i po zawale serca lub udaru mózgu
 • W ciągu miesiąca po zabiegu
 • Rak piersi lub macicy
 • Obecność toczeń rumieniowaty

Mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny dla Ciebie. Konsekwencje aborcji może czasem prowadzić do katastrofalnych zmian w pozostałej części ich życia. Niech, niech ostrożnym i ostrożne. Dla naszego zdrowia jesteśmy odpowiedzialni w pierwszej kolejności jesteśmy. Hormonalne środki antykoncepcyjne nowej generacji przynosi wymierne korzyści. Musimy dbać o siebie, dla rodziny, dla przyszłości dzieci. Musimy żyć w trosce o życie!

load...