Home manicure: ręce, aby dać

Zawartość:

Manicure każdą kobietę, czy ona jest świetną aktorką lub zwykła gospodyni domowa powinna być zawsze piękne, zadbane i schludne. A niekoniecznie na to, aby siedzieć cały wolny czas w salonie piękności, pozostawiając dużo miejsca tam do malowania i składania paznokcie.

load...

Stworzyć arcydzieło, które przewyższają roboty mistrzów zawodowych, jest mało prawdopodobne, aby przejść bez konkretnych kursów lub szkoleń, ale sprawiają, schludny francuskim lub włoskim domu manicure – łatwo. To wystarczy, aby pokazać trochę cierpliwości, kupić wszystkie niezbędne narzędzia do przestrzegania zasad i uniknąć najczęstszych błędów amatorów.

Siedem błędów w manicure

Paznokcie ciągle złuszczają, break i wyglądają gorzej niż przed manicure? Niewłaściwe obchodzenie się z narzędziami, zaniedbywanie higieny osobistej, stosowanie produktów o niskiej jakości – każda kobieta przynajmniej raz w życiu sprawia, że ​​jeden z tych błędów. To nie jest lenistwo lub chciwość – zrób to damy z powodu nieznajomości ważnych zasad, które, nawiasem mówiąc, nie jest znany wszystkim specjalistów w salonach kosmetycznych.

load...
  • Stary zestaw do manicure

Użyj pilnik, nożyczki do cięcia naskórka, pincety i inne akcesoria, które były wykorzystywane przez matki lub babci – jest surowo zabronione. Maksymalna żywotność zestawy manicure – pięciu lat. W tym czasie większość akcesoriów mieć czas, aby być tępy i złamać cokolwiek drogie i jakość nie byli.

  • Brudne narzędzia

Bardzo rzadko, dziewczyna jest przetrzeć alkoholem lub przemywa pilnikiem po piłować paznokcie. W wyniku zaniedbań higienicznych, pojawiają się na powierzchni bakterii i grzybów, które mnoży następnie wpada w ramiona. Więc nie zapomnij, aby obsługiwać narzędzia każdorazowo przed i po użyciu. Zaleca się zakup specjalnego roztworu, który nie koroduje żelaza i plastiku.

  • Zestaw dla całej rodziny

Jak byś się nie podoba jego krewnych, nigdy zrobić manicure matkę lub siostrę z ich urządzeń. Jest mało prawdopodobne, że będą szczęśliwi, jeśli wziąć je szczoteczki do mycia zębów. To samo dotyczy zestawów – to osobisty i nikt oprócz ciebie, nie należy go używać.

  • Nadmierna gorliwość

Wykonywanie manicure w domu, niektóre płci dociskany do pilnikiem tak bardzo jak to możliwe, aby szybko dać paznokcie kształt. Tak więc, panie zranić go tylko. Po kilku dniach, może on rozpocząć się rozwarstwia, kruszyć lub całkowicie przerwać. Raszpla delikatnie, bez zakłóceń przejścia od krawędzi do środka.

  • Korzystanie z produktów niskiej jakości

Nigdy nie kupić tanie lakiery i rozpuszczalniki, inaczej będziesz zepsuć swoje paznokcie. Należy pamiętać, że płyn do usuwania, w żadnym wypadku nie musi zawierać aceton. Ale obecność suplementów witaminowych jest silnie wspierana. Nawiasem mówiąc, istnieją również specjalne rozwiązania, które dają drugie życie już zwiędły w flakonchike kolorach. Dlatego też dodać perfumy, dezodoranty i podobnych substancji w lakierze nie jest tego warta.

  • Nieprawidłowe skórek bojowe

Niektóre panie wolą pozostawić naskórka na rękach, ponieważ wierzą, że paznokci nie byłaby kompletna bez nich. Innych przedstawicieli płci pięknej clip je u nasady, aby wygląd domu jak salonie manicure. I w pierwszym iw drugim przypadku, dziewczęta przyznać poważny błąd.

Sęki, grube i brzydkie zapobiega naskórka paznokci Develop. Usunięcie go całkowicie, robisz ręce bezbronne. Od tego momentu wszelkie bakterie i grzyby mogą dostać się do środka, a brak barier dla nich już nie istnieje. Dlatego najlepiej jest najpierw zmiękczyć skórę za pomocą specjalnych narzędzi, a następnie trzymać (drewno zamiast żelaza) do pchania nadwyżkę na bok.

  • Farba nie trzyma na zawsze

Co byłoby bardzo kosztowne i profesjonalny paznokci nie powinno być zmywane po czterech lub pięciu dni po nałożeniu. Jeśli zrobisz to później, manicure pokryte drobnymi pęknięciami, farba zacznie odpadać, wraz z górnymi warstwami paznokci. To nie tylko nie wygląda estetycznie, ale również bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

Manicure poprawnie

Szkolenie

Najpierw należy przynieść ze sobą w kolejności. Umyć je wodą z mydłem (lepiej używać bakteriobójcze) i usunąć resztki lakieru do paznokci. W pomieszczeniu, w którym będzie prowadzone postępowanie, przygotować wszystko, czego potrzeba, aby nie przerywać i nie działają po wodzie lub Wata.

Pomyśl o długości paznokci będzie optymalna dla Ciebie, aby wyglądać pięknie, i czujesz komfort pracy. Najlepszym rozwiązaniem – trzy do czterech milimetrów nad krawędzią. Centymetrowe gwoździe często odpychają ludzi, te panie przypominają normalne drapieżników. Zbyt krótkie, zbyt, nie wyglądają, jak są one wizualnie poszerzyć palców i ich brzydkie.

Upraw lub do pliku – to zależy od długości planowanego. Jeśli trzeba nieco zmienić kształt, lepiej jest użyć pilniczek z gumowanej podstawy lub napylania. Żelazo jest lepiej wyrzucić, gdyż one uszkodzić paznokci. W odniesieniu do nożyczek, a następnie ich stosowanie musi być ograniczone do minimum.

Nawiasem mówiąc, jeśli nie można osiągnąć ten sam rezultat, a po prawej i po lewej stronie był identyczny kształt i długość, należy skontaktować się z salonem. Doświadczony mistrz manicure w porządku, i trzeba będzie w przyszłości trochę zgrzyt regenerować paznokcie.

Krok po kroku

Należy pamiętać, że z zmiękczona skóra jest dużo łatwiejsze i bezpieczniejsze w obsłudze. Dlatego po usunięciu starego lakieru, pięć minut poparte ręce w kąpieli z wywaru z ziół, a następnie zastosować krem ​​odżywczy i nawilżający oparty. Delikatnie wsuń brzegi łopatką naskórka. Uważać, aby nie uszkodzić lub zarysować je.

Zadziory są usuwane przez specjalne pęsety, a następnie traktowano rany środki bakteriobójcze (nadtlenek wodoru można usunąć). Płyny, do których należą alkohol, w tym przypadku, nie są odpowiednie. Teraz trzeba rozjaśnić końcówki paznokci manicure białym ołówkiem. Nawiasem mówiąc, nieprawidłowości, chropowatość jest wskazane, aby usunąć zwykły pilnik do paznokci, do szlifowania. Pod koniec procedury stosowane do wzmocnienia lakieru, który służy jako podstawa dla każdego manicure.

Co należy pamiętać każdą kobietę

Home manicure nie jest wymagane, aby być pretensjonalny lub zbyt skomplikowane. Konieczne jest, aby upewnić się, że ręce są piękne. Ta procedura jest tak samo ważne jak codzienne szczotkowanie zębów, czesanie włosów, mycia, kąpieli lub mycia rzeczy. Nie jest konieczne, aby uruchomić się do tego stopnia, że ​​bez pomocy specjalisty nie będzie w stanie przynieść gwoździe w porządku.

Co najmniej raz na tydzień do wykonania peelingu maski w celu usunięcia cząstek rogowej i nawilżać suchą skórę. W zimie (gdzieś w godzinę przed wyjściem na zewnątrz) są smarowane specjalnym krem ​​ochronny do rąk. W mrozie chodzić bez rękawic jest zabronione.

Jeśli złuszczają końców, nie zaleca się robić manicure domu z tradycyjnymi farbami. Istnieje wiele popularnych sposobów Jak wzmocnić paznokcie. Spróbuj udzielenie co najmniej raz w miesiącu. W tym samym czasie każdego dnia, przetrzeć powierzchnię z sokiem z cytryny lub oliwy z oliwek. Najważniejsze, aby nie być leniwy i zrobić w sposób regularny, a nie na podstawie każdego przypadku.

Jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie, ale na powierzchni nie będzie miejsca, wykształcenie czy zmiana koloru, należy natychmiast skontaktować się ze szpitalem. Może to wskazywać na pojawienie się grzyba, który nie jest traktowany z improwizowanych środków. Można zostać zainfekowany albo w kabinie, jeśli kapitan nie sterylizować narzędzia po poprzednim kliencie, który jest nosicielem, lub w kontakcie z pacjentem.

W każdym razie, nie samoleczenia i nie zdiagnozować siebie, że nie przeszły wstępne testy. Może to po prostu niedobór witaminy lub brak wapnia w organizmie, a będziesz miał tyle wydać na napój przebieg tabletek. Ale w momencie manicure wszystko samo będzie musiał zapomnieć, żeby nie zranić i tak słabe paznokcie.

load...