Holland: miejsca, które warto odwiedzić

Zawartość:

Holandia – jeden z najpiękniejszych i niezwykłe w Europie. Oficjalna nazwa Holandii – Holandia.

load...

Kraj ten ma niezwykle malowniczy krajobraz, która słynie z licznych targach i festiwalach kolorach.

Najpopularniejsze miasta dla turystów są Haga, Amsterdam, Delft, Rotterdam. Stolica Amsterdam słynie z eleganckich oryginalnej architektury. W mieście można zobaczyć unikalne przesuwne mosty, pomniki, odwiedzić różne wystawy i muzea.


Powrót do spisu treści

Park Madurodam w Hadze

Jednym z najbardziej atrakcyjnych holenderskich atrakcji jest Madurodam an_1, który znajduje się w Hadze. Madurodam – niezwykłe, magiczne miejsce, które przyciąga zarówno dorosłych jak i dzieci. Dzieci szczególnie, że ten an_1 może być porównywany z miastem lalkowego. Madurodam to miniaturowa wersja Holandii, gdzie wszystkie punkty z domu, kwadratowy, przechodniów na ulicy, transportu, – obniżona o 25 razy. Budowa an_1u – najlepsza ręcznie. Zwiedzając go, turysta, aby zapoznać się z kulturą i historią tego kraju widzieliśmy wiele an_1ów, ośrodków kultury, kościołów, a wszystko to w miniaturowej formie.

load...

Figury zmniejszona o około 25 razy. W weekendy i święta hundred holenderska z dziećmi wizyty w an_1u. Zwiedzający dla turystów w weekendy będzie trudno wycisnąć z powrotem przez ludzi i zobaczyć całe piękno an_1u. Mimo to, jeśli przyjdzie do Hagi, to niezwykłe miejsce, które trzeba odwiedzić. Ważne jest, aby pamiętać, że można kupić polsko-broszurę w kasie, gdzie znajduje się szczegółowy opis, jak lepiej wziąć w zabytków, co ścieżka do naśladowania.

W Madurodam użytkownik może zobaczyć, jak mało ludzie poruszają się wzdłuż ulic, przytrzymaj ceremonii ślubnej w kościele. Na szynach tego wspaniałego miasta, pociągów i statków na rzece. Niektóre postacie zaczynają iść, gdy w specjalnym pudełku odwiedzającego upuścić monetę. Na przykład centralna an_1 rozrywki wyposażone w taki system.

Zwiedzający wkłada monetę 10 centów, do niego podjeżdża samochód, a następnie powiększa się i wraca już z darem w postaci cukierków. Malowniczy charakter mini-miasteczka dziwi: drzew iglastych i liściaste, krzewy, kwietniki wykonane są z najwyższą precyzją. W broszurze programowej można znaleźć plan an_1u, lepiej wybrać miejsce, aby rozpocząć inspekcję. Madurodam dają niezapomniane wrażenia, zwłaszcza młodych gości. Wielu turystów nazwać główną atrakcją Holandii.


Powrót do spisu treści

Studenci i zabytkowego miasta Delft

Popularnym uczeń miasto Holandii Delft. To miasto słynie z szerokiej produkcji ceramiki. W Delft dania, pamiątki, różne figury, lalki porcelanowe i inne rzeczy. W tym mieście można odwiedzić duże centrum handlowe, muzea, wśród których Muzeum Printsenhofa i Muzeum Broni. Delft niesie ze sobą wiele wydarzeń historycznych. Można zobaczyć posąg legendarnych bohaterów Wilhelma Orańskiego, Pete Hain, artysta Johannes Vermeer i słynnego naukowca Anthony van Leeuwenhoeka kąpieli.

Ulice naprawdę malownicze, wzdłuż której można zobaczyć dużo zielonej przestrzeni. Latem rzeka często pływają taksówki wodne. Te taksówki są cechą całej Holandii. Przejechać na nich może być dobrze przyjrzeć wyglądzie miasta i uzyskać informacje na temat wszystkich zakątków Delft. Miasto jest atrakcją turystyczną Holandii.
Powrót do spisu treści

Muzeum Figur Woskowych w Asterdame

Wśród nowoczesnych atrakcji Holandii Należy również zauważyć, słynne Madame Tussauds. W ostatnich czasach i był otwarty w Amsterdamie. W muzeum zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć i zbadać szczegółowo dokładne kopie znanych aktorów, piosenkarzy, polityków. Są przedstawione w pełnym rozmiarze i są wykonane z wosku. Sama małe muzeum, w porównaniu do Londynu, ale istnieje około 150 modeli lalek.

Figury woskowe są wykonane z niezwykłą precyzją. Masters starali się dostosować swoje obrazy do rzeczywistości. Turyści z całego Holandii przyszedł patrzeć na tych tajemniczych stworzeń. Ponadto, oprócz dobrze znanych osobistości naszego czasu w muzeum prezentuje osobistości historycznych. Turyści, którzy zamierzają odwiedzić Holandię, powinno się zobaczyć muzeum figur woskowych Madame Tussauds.

Powrót do spisu treści

Flower Fair – jeden z głównych atrakcji Holandii

Holandia słynie z faktu, że jego terytorium rośnie dużą liczbę kolorów. Są one dostarczane w różnych krajach. Różnorodność kolorów w Holandii wpływa, wśród nich można spotkać różne rodzaje tulipanów, róż i hiacyntów. Kolejny niezapomniany widok – festiwal kolorów. Można go zobaczyć w największych miastach Holandii. Impreza odbywa się zwykle na początku kwietnia. Turyści nazywają to najbardziej radosny i barwny korowód. Początek o godzinie 9 rano. W miastach Holandii, ulice wielu ludzi ubranych w uroczyste stroje, uczestnicy festiwalu wykazać rzeźby kwiatów, której wielkość może osiągnąć kilka metrów.

W obszarze przejeżdżających samochodów, wagonów, ozdobione kwiatami. Festiwal trwa aż do wieczora, uczestnicy z prac projektowych są w znacznej odległości – około 50 km. Interesujące jest to, aby wiedzieć, że pomoc kwiaciarnie zwykłych przechodniów. Każdy, kto chce wziąć udział w tworzeniu rzeźb, przychodzą i oferują swoją pomoc. Kwiaciarnie być szczęśliwym. Przygotowanie kompozycji kwiatowych zaczynające się na 3 dni przed festiwalem. Tym razem jest zupełnie wystarczające, aby mieć czas, aby zakończyć pracę. Artyści wykonać rzeźbę w kształcie postaci z kreskówek, zwierząt, wielu fantastycznych postaci. Parada kwiatów w Holandii jest najbardziej ambitny na świecie.

Atrakcje w Holandii naprawdę dużo. Kraj ten słynie z wyjątkowej, unikalnej architektury i zabytków. Być może główną atrakcją Holandii – to kwiaty i festiwale poświęcone kwiatów. Turystyczny na pewno będą zadowoleni, uzyskać wiele wrażeń poprzez odwiedzenie tej magicznej krainy.

load...