HLS zima, dlaczego lepiej jest zrobić formy niż tylko schudnąć

Zawartość

Narty, łyżwy, sanki, spacery … Jest to zestaw zaleca nam standardową czasopism artykuł na temat odchudzania w zimie. Nie, poważnie, kiedy dana osoba ostatnio skated? A bez dzieci i waty cukrowej w dobrym tempie sportu? Wydaje mi się, że artykuł w „wiecznie odchudzania” błyszczący pochodzą prosto od ideału wszechświata. Jeden gdzie kobieta pracuje zawsze ma dobrą karierę i dużo wolnego czasu, a ciągle chce jeździć w gospodarstwach Skate-narciarskich. Ja nic nie powiedział, że nadaje się do uprawiania sportów zimowych miejsca rozrywki w weekendy tłoczno wspaniałych ludzi, zmienić buty w środku drogi, a nawet popijając grzane wino bezpośrednio na nim, a od poniedziałku do piątku po prostu nie mają czasu, aby dotrzeć do nich, otpahal standardowy dzień pracy. W ogóle, jeśli naprawdę chcesz stać szczuplejsze i zdrowsze, zimowe zabawy warto prowadzenie w klasie rozrywki i robić bardzo różne rzeczy.

load...

[Powrót do spisu treści]

Miłośnicy silnych środków przeznaczona

Przed Nowym Rokiem a gdzieś w środku klasy styczniu lekcje grupowe są wypełnione wpół zagłodzony młodych kobiet, którzy na wszelkie sposoby próbują coś dla powtórz instruktor perebaryvaya zamglenia. Jest odchudzanie na Nowy Rok i poza słowami „klasycznego schematu głodny.” No wiesz. Wybierz bardziej rygorystyczne diety, uzupełnioną 6 godzin cardio i … Witamy Sałatka Oliver coxa w nowym roku. Zwykle od sałatkę śpiączka nasza bohaterka pojawia się numer, 15 stycznia, ujawnia, że ​​biuro spódnica pękają w szwach, a subskrypcja aerobiku jeszcze się nie skończyła. I pośpiechu, aby nadrobić zaległości.

Nie, oczywiście, zajęcia grupowe aerobowe – ważną częścią treningu fizycznego, są one przydatne dla serca, przyczyniając się do przezwyciężenia negatywnych skutków siedzącego trybu życia i ogólnie świetna zabawa i radosny. Oto tylko głodówka nie jest zwykle wynosi w węglowodany i tłuszcze, nie są one połączone. Zbyt dużo stresu może powodować wiele pojedynczych reakcji. I jeszcze jedna – typowe. Ten w którym znalazły się 2 tygodnie weekendu i dużo potraw z majonezem i cukru.

Jeśli trzeba „schudnąć szybko na Nowy Rok”, czy musi być ściśle przeciwnie

  • Wykluczyć po raz … wszystko, co nie jest gotowana kasza gryczana lub owsiankę lub roślin strączkowych, chude mięso, wysokiej jakości olej roślinny, nie zawiera środków konserwujących ryby, jaja, produkty mleczne oraz warzywa. Deser? Para owoców dziennie. Liczbę „podejścia” do jedzenia? Indywidualne od 3-4 do ułamkowej mocy szczery, jeśli naprawdę można jeść mało. Najważniejsze – nie chodzą głodne, a nie cofać się na ilość jedzenia dwa lub trzy razy, tak jak nazywamy diety głodowe Czasu uwolniony od gotowania slozhnosochinennogo diety, jeść i myśleć o filozoficzne pytanie „gdybym jadł dużo?” coś bardziej sensowne. Sport, na przykład;
  • Przestrzegać zasady rozsądnego minimum w szkoleniu i budować swoją klasę, mimo wszystko, o władzę, a nie o cardio. Moc i bardziej korzystne pod względem metabolizmu i poprawy wyglądu. Cóż, cardio – to dobry dodatek do zdrowego serca, ale nie jest głównym sposobem, aby schudnąć

O trybie przez okres 1 miesiąca po uczciwym daje przysłowiową „Plummet” od 2 do 5 kg. I nie dają dziki głód i pragnienie jedzenia po raz ostatni na imprezę sylwestrową. Plus – nawet jeśli wszystkie święta będzie leżeć na kanapie, stracisz wszystkie stawki do władzy i nową formę, nie będzie sukcesu.

load...

[Powrót do spisu treści]

Trochę mądrości zaciągana dziania zimą

Profesjonalna siłownia, co do zasady, na Nowy Rok nikt nie traci na wadze. W tym okresie jesiennym konkurencyjna została zakończona, konkurując tylko ciężarowców, ale i kilka innych metod odchudzające, jak ważne w kształcie ciała i dostania się do kategorii wagowej. Większość specjalistów są albo „na pomoc” lub „w masie”. To przede wszystkim moralnie łatwiejsze i pozwala mieć na imprezach przynajmniej coś, a po drugie – na plan treningowy jest najlepiej w połączeniu z załadowanym sprawach rodzinnych wakacji wyjściowych.

Dlatego większość trenerów z doświadczeniem w sporcie estetycznych, zaleca się w grudniu i styczniu, do angażowania się w planach na korekty. Jak pamiętamy, jest to trening siłowy z małą lub średnią liczbą powtórzeń, aktywnej integracji podstawowych ćwiczeń, a także wymaganego minimum kardio zdrowia. Posiłki z wagami od „normalnego, z niewielkim deficytem” dla tych, którzy boją się nadmiaru tłuszczu korzyści, do „realnej władzy na masę”, czyli wzrost kaloryczne 300-400 kcal / dzień, dużo białka, węglowodany złożone, i znowu … nie ma takiego miejsca, że ​​sałatki.

Waga połowu jest, że jest, że tak powiem, nie zwalnia Cię z odpowiedzialności za własne menu. Jeśli kalorie zyskać kilka ciast i sałatek, jest wzrost ryzyka nie jest zbyt dużo mięśni, ale stały się zmęczenie z powodu niewystarczającej odzysku. Konieczne jest dodanie alkoholu, a my jesteśmy już w drodze, przeciwieństwo zdrowia.

Więc jakikolwiek sposób wybierzesz, musisz uświadomić sobie, że partia noworoczny nie powinny być powtarzane codziennie, a sałatki są najlepiej nadaje się do cięcia w ilościach do jednorazowego użytku. I łyżwy, narty i sanki są dobre same w sobie, a nie tylko „dla utraty wagi i spalanie kalorii sałatki.”

W ogóle, miliony ludzi udało się przetrwać święta Nowego Roku. I wiesz, co je wyróżnia? Wystarczy akceptując fakt, że nie będzie wiele wokół ciebie nie są zbyt zdrowe odżywianie, a na ciebie osobiście zależy od tego ile możesz sobie pozwolić. I zazwyczaj nie narusza plan treningowy, bez względu na to zdarzenie nie miało miejsca w innych częściach świata. Więc jeśli założyć trzymać w przyszłym roku, bez głodu diety i zabijając się w dniu 6 aerobic treningi w tygodniu, ma sens, aby rozpocząć prowadzenie zdrowego stylu życia już teraz. Średni zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia siłowe, kardio umiarkowane i mało snu – to cała wymiana histerycznych ataków na „spalanie tłuszczu” cardio oraz „Innowacyjny diety.”

load...