HLS Miasto: trendy w modzie i realne korzyści

Zawartość

Zresztą, fitness i zdrowy styl życia w modzie. Jednak ci, którzy są mniej lub bardziej profesjonalnie lub rehabilitacji poprzez edukację fizyczną lub zwykłego leczenia, metody medyczne żywych ludzi, trendy, powodują wiele pytań. Większość miejskich „Legenda” w dziedzinie zdrowego stylu życia nie jest tak przydatna, niektóre nie są bezpieczne, a reszta – to tylko dla zabawy i odmiany. Jak nie zgubić się w zdrowiu zarówno styl?

load...

[Powrót do spisu treści]

Zielone soki

Co: przerażające miłe koktajle, łącząc zielone warzywa, takie jak szpinak lub selera, lub nagle porem i nasze ulubione słodkie banany, figi i gruszki. Albo prawdziwy sok z zielonych, dobrze, że musi być taka sama, niż sokowirówki do podjęcia, zakupione po wysokich cenach?

Dlaczego nie matka mówiłem jak dziecko, że warzywa są dobre? Oczywiście zawierają witaminy, przeciwutleniacze i minerały, lecz również w smaczne. Zatrzymaj to dla niektórych osób wydaje się, że tak będzie. Zwykła większość smak warzyw trzeba „dotrzeć” przez lata. Przygotowanie sałatki? Nie ma czasu ani chęci … To wszystko dla takich towarzyszy i został wymyślony sok zielony. A następnie podłączyć narzędzie marketingowe. Powiedzmy, sok oczyszcza i odmładza i pomaga schudnąć.

W rzeczywistości: Zielony sok nie jest panaceum na choroby lub bardziej skutecznego produktu, który może zwalczać różne choroby. Jeśli więc chcemy pić soku – napój, dobra, może być przygotowana bez cukru iz ciekawych przypraw i jest w pełni akceptowalne do smaku. Ale co z tymi, którzy tego nie robią naprawdę kocham sok? Można pominąć. I można się dobrze bawić, zamiast organizowania alkoholu soczyste partii. I nie zapomnij frisbee. W Warszawie są one jednak z mody, ale zabawa mniej zabawy nie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Gluten-free

Co: cokolwiek. Cookies, makarony, ciastka i chipsy … nawet bezglutenowe. Sprzedawane w sklepach ze zdrową żywnością i aptekach, to kultowy w pewnych segmentach populacji. No wiesz, wentylatory detoks, proste ćwiczenia fizyczne, aby vyverchennymi nazwy i różne spa.

Dlaczego: Regionalne panatseyka. Wszystko zaczęło się od tego, że naukowcy rzekomo udowodnił, że większość ludzi w cywilizowanym świecie nie tolerują glutenu. Pozornie, to dzięki niemu stają się opuchnięte, cierpieć, cierpieć katar, mają wiele problemów z wagą dystrofii do otyłości, słabo trawione i wchłaniane przez resztę jedzenia, w ogóle, cierpieć. Promowanie tej teorii służył parę autorów skoordynowane Kordeyn-Taubes. Tak, ci sami ludzie, którzy wprowadzili do połowy Ameryki o Paleo. Więc specjalistów pracujących w końcu … mam hybrydowy tworzenia sprawia, że ​​przeciętny człowiek na zakup bezglutenowe ciasteczka.

W rzeczywistości: to nie ma żadnego sensu dla tych, którzy nie są chorzy z chorobą trzewną. Człowiek jest wszystkożerny, ponieważ nie chciał, aby udowodnić przeciwnie sprzedawców diety i suplementów. Jednak niektórzy ludzie – większość wegetarian i niektórzy mięsożercy, ale jest to behawioralnie-kulturowym, a nie genetyczne medycyny. Więc sprawdzić celiakią, a jeśli nie istnieje już jeść makaron z pszenicy durum przed treningiem, nic nie będzie z nią.

[Powrót do spisu treści]

Ketonowej

Co: dieta ketogeniczna lub węglowodany darmowe jedzenie vysokozhirovoe

. Dlaczego: Według legendy, pomaga spalić „ostatnie” nadmiar tłuszczu i zbliżyć się do odesłania do połysku przydatności niskich stóp procentowych. I to pozwala rozczarowany życiem i niskokalorycznej diety w celu osiągnięcia odchudzania mężczyzn tłuszczu. Najnowsze szaleństwo okolofitnesovyh blogerzy i raczej stare kulturyści miłości.

W rzeczywistości: nie jeden „układ” teoria insuliny odchudzania. Po drugie – nizkoglikemichnoe żywności. Jeśli uważasz, że masz – upiorny niewydolności hormonalnej, a waga rekrutowani wyłącznie z powodu naruszenia metabolizm insuliny, należy najpierw na sekundę. Jeszcze lepiej, idź w końcu do lekarza-endokrynologa. W przeciwieństwie do proroków, pisarzy i blogerów dietach, on, za pomocą analiz, wykrywa „insulina” Czy Twój motyw z masą, lub po prostu „lazy pereedalcheskaya”. W rzeczywistości, keto nadaje się tylko dla tych, którzy nie mogą prawidłowo funkcjonować bez owoców, warzyw i zbóż, a także może trenować na niskich węglowodanów.

[Powrót do spisu treści]

Nanotrenirovki

Co: Stara opowieść o transformacji codziennej aktywności fizycznej w treningu w nowy sposób

Dlaczego: iść do pracy, metrem i przejdź do sklepu jeszcze? Przekształcić go w treningu. Autor jest blogger I. Kristofson. Jak zwykle, człowiek był zajęty w kilkunastu różnych projektów, które pozbawionych swój czas na normalnej wychowania fizycznego. W końcu nasz bohater, zamiast zatrzymajcie się w domu przygnębienia rozbił swój dzień w zwykłej sytuacji. I wpadł w każdym przypadku kolei chodzenie po schodach, droga do pracy i siedzi przy stole w krótkim zajęciach wychowania fizycznego.

W rzeczywistości: Osobiście uważam, – szkolenia w duchu zwykłej HIIT zajmuje znacznie mniej czasu niż tępy manipulacji czytanie książek, studiując nanouprazhneny i rozmieszczenia czasomierz na tych samych ćwiczeń. Ewentualny wzrost aktywności i bez nano w ciągu dnia. Stare dobre spacery i przesuwając w górę Schody w metrze, który uratował wielu przed skutkami siedzącego trybu życia.

[Powrót do spisu treści]

Balet dla dorosłych

Co: liczne videotrenirovki oparte lekcje grupowe balet w tym stylu, kopiowanie tancerzy Ćwiczenia

Dlaczego: Kolejna odpowiedź na odwieczne pytanie: „Jak dokręcić ciało, a nie angażować się w mocy.” Ponownie, moim zdaniem czysto osobistym, policja działa jako karabinu Kałasznikow. Szybkie i niezawodne. Balet – jak łuk z baśni o elfach. Wydaje się, że piękna i wdzięku, ale dopóki nie znaleźć żądany wysięgnik while zabytków, a istnieją już orki przybiegła. W najlepszej tradycji trash-fantasy, z pistoletami.

W rzeczywistości: Balet zdrowia poprawia elastyczność i pomaga się zrelaksować i odłączyć się od rzeczywistości. Ale do budowy ciała, ma tylko komora jeść i wykonywać częściej niż 3 razy w tygodniu. Idealnie, ćwiczenia wykonywane codziennie. Pomyśl o tym, co łatwiejsze – godzinę na ławce, lub 3 godziny w tygodniu w barze.

Tak jak w przypadku każdego innego moda, modą na prostej zasadzie HLS działa – przykład dla siebie, jeśli nie podoba, po prostu kupić więcej.

load...