Hiszpański masaż twarzy: zdobią dzieła sztuki na wideo

Letnie wakacje, zbliżająca się uroczystość, zmiana obrazu – istnieje wiele powodów, aby oczyścić, na przykład, aby zmienić fryzurę lub stracić kilka kilogramów. Na szczególną uwagę jest twarz, na której, jak w lustrze, odbija nasze obawy i emocje. Aby poprawić jakość koloru, elastyczność skóry, aby wrócić, aby poprawić kształt techniką kości policzkowe i podbródek pomóc z intrygującej nazwie – Hiszpański masażu twarzy.

load...

Zawartość:

Krótka historia

Hiszpański twórca teorii masażu jest Enrique Garcia – uczeń słynnego hiszpańskiego lekarza i twórca hiromassage Ferrandis. Stosunkowo młody technologii dla naszego kraju ma ponad dwóch dekad historii świata: w 1988 Intema Garcia założył szkołę, która była pomyślny rozwój i stał się Instytut status terapii manualnej, zwany Inmaster kilku lat.

Hiszpański masażu – nazwa warunkowego, twórca techniki wybranej przez państwową. W rzeczywistości jest to bardziej zaawansowane, pogłębionej koncepcji hiromassage, łącząc różnorodne orientalnej i europejskiej sztuki. García szczegółowo przeanalizowane i opracowane cztery obszary, które stanowią podstawę jego nauczania i odnoszą się do różnych układów organizmu ludzkiego:

load...
 • Mięśni;
 • Stawów;
 • Nerwowego;
 • Krwi.

Ciało uczonego pacjenta przyrównać do domu i kierunkach – z czterema drzwiami, przez które można wejść do domu. Dzięki wyrafinowanych technik wpływu na tkanki i nerwy, mięśnie i skórę są aktualizowane, a to, co jest zwykle oczekuje się od masażu twarzy.

Hiszpański technika masażu

Podobnie jak w innych rodzajach pracy mięśni i tkanki podskórnej „hiszpański” techniki posiadają pewne różnice leżące u podstaw technologii. Jeden z nich – pewien selektywne metody oddziaływania, co wyklucza stosowanie kilku kierunkach. Jak wyjaśniono przez twórcę doktryny zastosowanie dwóch lub więcej różnych technik mogą mieć różne, czasem efekt przeciwny, dzięki czemu efekt masażu wynosi zero.

W tym samym czasie w tej samej sesji, kilkakrotnie zmieniając techniki masażu dla ludzkiego układu nerwowego, nie jest w stanie szybko dostosowywać. Pacjent doświadcza nową sensację, serię, która nie pozwala mu całkowicie odpocząć.

Nawet w czasie jednego zabiegu można osiągnąć maksymalny efekt zdrowotny przy użyciu jednej z następujących metod:

 • Głęboko relaksujące ruchy;
 • Cienką drenaż limfatyczny;
 • Wpływ

 • Na siłach energii;
 • Przywrócić krążenie obwodowe.

Wiele technik zapożyczone z buddyjskich technik medycznych, takich jak rozciąganie mięśni twarzy, rytmiczne akupresury, niektóre rodzaje pasywnej jogi.

Jest możliwe, aby zobaczyć, jak hiszpański prowadzone masaż twarzy: film demonstruje użycie różnych rodzajów wpływu na twarzy, szyi i dekoltu.

Opis hiromassage Procedura

Pacjent jest w masażu medycznego w prywatnych z przyjemnej muzyki, medytując, oświetlony aromosvechami i zręcznych rękach mistrza.

Sesja składa się z kilku etapów, sukcesywne:

 1. usuwania makijażu. Z pomocą mleka kosmetycznego lub olejów (takich jak pestek winogron) oczyszczoną skórę twarzy metodycznie, zmiękczona i przygotowanie do dalszych działań.
 2. Neyrosedativnoe łagodne skutki: udar mózgu z dekoltem do świątyń. Melodyjna muzyka Wschodniej i delikatny aromat promowania relaksu klienta.
 3. Study

 4. Naczyń limfatycznych. Powolny, ale namacalna presja na obszarze, obejmujące drogi chłonne na szyi, policzkach i skroniach. Ruchy podnoszenia traktuje połowy twarzy, a następnie z drugiej strony.
 5. Praca z mięśni systemie obręczy barkowej, szyi i twarzy. Ostrożnie i delikatnie wypracowane każdy mięsień w ruchu kołowego i światła spektakularne, przekształcając wibracyjne. Szczególną uwagę poświęca się fałdów nosowo-wargowych, obszar nosa, dekoltu. Masaż wykonuje się w celu łatwego zaczerwienienia skóry.
 6. Procedury

 7. Zakończenie – badanie układu nerwowego i naczyniowego z lekkimi ruchami podłużnymi

Osobliwością drugim i kolejnych sesji – powtarzanie współpracuje z nerwowego, krążenia i mięśni systemów, ale całej nowej gamy technik i ruchów niezbędnych zmienić reakcję organizmu.

Nie istnieje szczególne ograniczenia dotyczące liczby procedur, ale zaleca się, aby brać udział w kursach przez 8-12 sesjach, oddzielonych od 3-5 tygodni.

Wideo: hiszpański masażu w aromatsentre

Wskazania

Sztuki hiszpańskiej. Gabinet masażysta może odwiedzić wszystkich, którzy nie są zadowoleni z wyglądu zmarszczek, kolor szary, obwisłych mięśni. Poprzez poprawę krążenia krwi, drenaż limfatyczny i ton wzrost mięśni, istnieją pewne odnowienie powierzchni skóry, likwidacja obrzęków i fałd.

Jednym z oczekiwanych efektów nieinwazyjny windą światła, które jest do modelowania niektórych dziedzinach, takich jak konturu twarzy i dekoltu. W tym samym czasie, te zmiany są kosmetyczne:

 • Korekcja brwi;
 • Nieznaczne powiększenie warg;
 • Downsizing fałdów nosowo-wargowych;
 • Podnosząc górną powiekę;
 • Redukcji

 • W liczbie i wielkości zmarszczek grawitacyjnych;
 • Zmniejszenie objętości drugiej szczęki;
 • Całkowite lub częściowe usunięcie obrzęków;
 • Manifestacje

 • Z leczenia żylaków żyły.

Skóra podatna na więdną wcześnie, dostaje nowe życie: Tkanki skórne są odmłodzony, kontury twarzy i dekoltu staje się jaśniejsza, stonowanych. Techniki hiromassage nie zaszkodzi, a kobiety w ciąży, które często cierpią z powodu obrzęku.

Przeciwwskazania obejmują ogólne zakazy dotyczące każdego rodzaju masażu. Jest to przewlekła choroba związana z narządów oddychania i krążenia, procesów zapalnych w ostrej fazy, różne guzy, złego samopoczucia, gorączki.

Kilka słów na temat pozytywnego wpływu hiromassage kursowym. Co dobrego hiszpański masaż twarzy: Opinie pomóc klientom zrozumieć to pytanie. Prawie wszyscy, którzy odwiedzili jeden lub więcej procedur, zwróć uwagę na całkowity brak bólu. W całej sesji, odczuwają przyjemność, a nawet szczęście, całkowicie relaks w zręcznych rękach mistrza. Jest to ułatwione przez wschodnich aromatów naftowych, muzyki do medytacji i masażu lekkie ruchy. Po pierwszej sesji Chcę wrócić w gabinecie masażu terapeuty.

load...