Hiszpański atrakcje

Zawartość:

Hiszpania – kraj, niegdyś pół świata. Ostatnim potężne imperium, jest obecnie krajem o bogatej historii i tradycji. Dla wielu jest teraz pełen niezapomnianych akordów gitarowych, namiętny Kastaniety flamenco łoskotem. Ale Hiszpania – to także najstarsza notatka i konstrukcje architektoniczne, jedne z najlepszych muzeów na świecie, droga betonowa przez starożytnych Rzymian … Atrakcje

load...

Hiszpania malownicze, wieloaspektowe i prezentowane są w szerokiej ilości, Hiszpania mapa zabytków prostu zachwyca swoją różnorodnością. Po tym wszystkim, nie każdy nowoczesny kraj ma tak wiele funkcji, które odzwierciedlają jego istotą, życie i historię. Jest coś do zobaczenia, na każdy gust i budżet.

Hiszpania miejsca można podzielić na 3 główne grupy:

  • Główne historyczne budowle architektoniczne,
  • Muzea,
  • Lokalizacje spa na całym wybrzeżu.

Powrót do spisu treści

Do głównych atrakcji Hiszpanii

Nawet po mapę, która przedstawia najważniejsze atrakcje tego pięknego kraju, nie jest możliwe, aby zobaczyć wszystko. W związku z tym, że jest znacznie lepiej odkrywać najciekawsze „obiektów” i zaznaczyć je na mapie, aby wyruszyć w podróż.

load...

Zdobywcy rzymskie aktywnie wspiera rozwój hiszpańskich miast, zachęcać i stworzył dróg arhitekttorov i komunikacji. Zatem, Barcelona utrzymała wzór szachownicy budynków od czasu. Na budynkach wciąż zdobią mozaiki i freski malarzy rzymskich. Ale, oczywiście, arcydzieło architektury krajobrazu – jest niewątpliwie stworzona przez Gaudiego, Park Guell. Ręcznie Gaudi katedra należy do projektu Sagrada Familia.

W uzupełnieniu do Rzymian w tworzeniu architektury Hiszpanii uczestniczył i Arabowie. Dobrze jest to widoczne w słynnej Granady. Małe przytulne miasto, które wyświetla mapę Hiszpanii z zabytków, utrzymuje smak Maurów zdobywców. Tutaj jest nieporównywalna ściany Czerwony Pałac, które zmieniają swoją barwę w ciągu dnia w zależności od oświetlenia. Wnętrze zamku meczu luksusu i bling Wschodu.

Jeśli karta podróż zaczyna się w małym mieście Toledo z licznymi atrakcjami, należy koniecznie odwiedzić. Całe miasto jest powodem wymienionym na liście UNESCO.

Stolica Madryt łączy tak wiele istotnych cech, że nie można nawet wybrać swoją wizytówkę. Jeśli karty w ręku, trzeba się spieszyć zwiedzania tego wspaniałego miasta, tak szybko jak to możliwe, bez marnowania minutę.

Centrum miasta jest uważany za Puerta del Sol, obszar z trzema rzeźbami i zabytkowym budynku poczty, które zdobią zegar z czterema tarczami, które zazwyczaj Powitanie Nowego Roku nocy, zapowiadając nadejście Hiszpanów Nowego Roku.

W tytułowej placu jest pomnik bogini Cibeles, jeden z wielu symboli stolicy Hiszpanii.

Obszar ten ze swoim unikalnym zespołem architektonicznym jest zasłużenie na liście najlepszych obszarów na mapie świata. Oto Pałac Komunikacji, Muzeum Morskie ciekawych dokumentów, a struktura floty statków w Hiszpanii i Puerta de Alcalá w pobliżu, na Placu Niepodległości.

Barcelona jako centrum katalońskiego zachował prawie cały swój architektoniczny styl gotycki. Główną atrakcją – katedra św Eulalii. Ta gotycka budowla, która łączy w jednym zespole trzech budynków – Casa del Kanones, Degas i Casa de L’Ardiaka.


Powrót do spisu treści

Muzea Hiszpanii – marzenie turystycznych intelektualnej

Gdy mapa kraju zorganizować wszystkie muzea, a następnie do ich odwiedzenia, a przynajmniej do zbadania, a nie dość wakacji przez 10 lat. Oni są tak zróżnicowane i niezwykłe, pełne pięknej architekturze i bogatej dekoracji wnętrz. Odwiedzić przynajmniej niektóre z nich nie powinien nawet ci, którzy zazwyczaj nie spędzać czas na muzeum. Oto niektóre z najbardziej niezwykłych i pięknych muzeów, które proponuje, aby odwiedzić Hiszpania mapa z atrakcji:

Muzeum Picassa w Barcelonie. Najbardziej obszerny zbiór malarstwa znanego i szanowanego artysty jest tutaj. Muzeum mieści się w starej dzielnicy hiszpańskiej w pięciu średniowiecznych zamków i przed nim ma 3,5 tysiąca dzieł słynnego geniusza.

Museo del Prado. Jest to stary park z zamku wewnątrz. Ponad 5000 obrazy z prywatnej kolekcji rodziny królewskiej stopniowo osiedlili się tutaj. Sama budowa, jak również te eksponaty że wystawiane niewątpliwie arcydzieło.

Muzeum Santa Cruz. Z architektonicznego punktu widzenia jest to bardzo ważne, ponieważ został zbudowany w 16 wieku jako szpital klasztorny.

Narodowe Muzeum Sztuki Katalonii

Znajduje się w budynku Pałacu Narodowego, on zjednoczył Muzeum Sztuki Współczesnej i Muzeum Sztuki Katalonii. Budynek został odnowiony w 1992 roku, przed latem igrzysk olimpijskich. Jednocześnie uporządkowanie fontanny, które znajdują się w przedniej części budynku. Teraz tutaj co 15 minut świeci niezwykły pokaz fontanny w towarzystwie muzyki klasycznej. Spektakl jest naprawdę nie do opisania piękno.

Muzeum Thyssen-Bormenisa. Baron Hans Heinrich Thyssen-Bormenis udało się zebrać wyjątkową kolekcję sztuki impresjonistów i ekspresjonistów, europejskich i amerykańskich obrazach drugiej połowie 20 wieku. W 1993 roku hiszpańska rodzina królewska udało się kupić kolekcję zmarłych krewnych Baron.

Reina Sofia. Powstał jak Tate Gallery w Londynie i francuskiego Centre Georges Pompidou. To muzeum jest głównie specjalizuje się w rzeźbie. Jednak nie jest eksponowana słynny obraz Pablo Picassa „Guernica”.


Powrót do spisu treści

Hiszpania Ośrodki – uwodzicielska atrakcją turystyczną

Jak widać na mapie, Hiszpanii, będącej Półwysep Iberyjski, ma długą krzywą przybrzeżnych. Który dostarcza go z tłumu turystów POSZCZEGÓLNYCH którzy preferują siedzący tryb życia, relaks na plaży w jasnym słońcu.

Costa Brava (tzw dzikie wybrzeże) rozpoczyna się w pobliżu Barcelony i rozciąga się wzdłuż całego województwa. Jest to jeden z najlepszych ośrodków w kraju słynie z czystego czysta woda, piękne krajobrazy, na przemian z przytulne zatoczki z skalistych brzegów.

Kurort Playa de Aro słynie Golden Beach i ludowych festiwali, w których z przyjemnością świateł zagranicznych turystów.

Costa Dorada Salou – złote wybrzeże południowej Hiszpanii. To stworzyło unikalne warunki do uprawiania sportów wodnych.

Główną atrakcją Salou – pomnik rybaka – przypomina wesoły hiszpańskiej trud ich przodków.

Na uwagę zasługuje tu stylizowane wioska Catalan Catalan Maziya odtworzenie życia wewnętrznego i narzędzia pracy rolniczej.

Centrum kultury i miejsce historyczne Salou – Torre Vella zamek zbudowany w czasach starożytnych, aby chronić mieszkańców przed piratami zagrażających morze.

Wszystko, co Costa del Sol, Malaga – rozciągający się wokół największego najważniejszym obszarem turystycznym kraju. Wszystkie główne ośrodki znajdują się tutaj.

load...