Hiszpański atrakcje Costa Brava

Zawartość:

Jednym z ulubionych miejsc dla turystów uznają wybrzeże Morza Śródziemnego. W północno-wschodniej części Hiszpanii jest Costa Brava. Ośrodek położony jest w pięknym miejscu, w którym można zobaczyć skały, piaszczyste plaże, egzotyczne rośliny i małe zatoczki.

load...

Oprócz bogatych zasobów naturalnych, lasów, obfitości, Costa Brava ma wielkie dziedzictwo kulturowe.

Zabytki architektury, zabytków, starożytne ruiny – to wszystko przyciągnąć odwiedzających. Po wizycie w ośrodku, można poczuć atmosferę średniowiecznej tradycji i dawnych epok.

Miłośnicy historii i architektury starożytnego będzie szczęśliwy, aby zobaczyć na wybrzeżu wielu atrakcji i muzeów. Odwiedzając znaczących miejsc, spacer po zabytkowych uliczek, turyści poznają historię i tajniki średniowiecznej Hiszpanii. Po tym wszystkim, bogatej przeszłości tego wielkiego kraju odzwierciedlenie w sztuce i atrakcji. Wolność kochający i niezależny charakter miejscowej ludności sprawia, że ​​wizyta na Costa Brava jest jeszcze bardziej interesująca.


Powrót do spisu treści

Muzea jako wartości historycznej hiszpańskiej miejscowości

Salvador Dali Museum jest prawdopodobnie najbardziej odwiedzanym miejscem wśród wydarzeń kulturalnych w Hiszpanii. Po wizycie w muzeum, zwiedzający mogą zobaczyć wiele rzeczy oczyma wielkiego artysty. To zebrano ponad 1500 eksponatów: obrazów, rzeźb. Wystawa pozwala zanurzyć się w epoce surrealizmu, a także dowiedzieć się więcej o tej dziedzinie sztuki. Warto również zauważyć, że budynek znajduje się w miejscu narodzin Dali – Figueres.

load...

Szczególne miejsce wśród gatunków turystycznych zajmuje Muzeum Morza. Tę atrakcję powie odwiedzających o niesamowitej historii marynarki kolonii hiszpańskich. Przestronne pokoje oferują turystom zapoznanie się z ważnych artefaktów z różnych epok. Vintage Court, budowa łodzi rybackich, dawnych map, nowoczesnego przemysłu stoczniowego, sprzęt do pływania – to niepełna lista tego, co goście są wprowadzone podczas jego wizyty. Budynek i wnętrze muzeum jest również zgodne z tematem i jest to wartość kulturowa.

Muzeum Cinema oferuje zanurzyć się w świat ukrytych ramek. Ponad 20 tys. Eksponaty powie odwiedzających o historii kina jako sztuki powstał w Hiszpanii. Duża kolekcja sprzętu filmowego, filmy, plakaty, fotografie, zebrane w doskonałej lokalizacji.

Po wizycie w Girona, można zobaczyć średniowieczny budynek, w którym mieści się Muzeum Archeologiczne. Bogaty zbiór eksponatów związanych z różnych wieków i epok, znajduje się w budynku. To muzeum jest odwiedzane przez ludzi zainteresowanych w historii kolonii hiszpańskich i zwykłych turystów, którzy chcą zobaczyć tematy archeologii, paleontologii, numizmatyki. Wszystkie artefakty znalezione w wykopaliskach archeologicznych na terytorium kraju. Pokój jest podzielony na kilka pokoi dla wygody ludzi. Galeria Centralny, Sala Gotycka, paleontologia – jedno z miejsc odwiedzanych w Muzeum Archeologii Banyoles.

Niektóre z turystów przyjeżdżających do ośrodka, odwiedzić Muzeum Sztuki. Liczne obrazy i wyświetla pomoc odwiedzającym poczuć atmosferę średniowiecznych wydarzeń, poczuć temat religii w okresie panowania królów.


Powrót do spisu treści

Zamki i klasztory

Dumą miasta Lloret de Mar jest zamek San Juan. Jest na szczycie góry, skąd widać całe piękno i ośrodek naturalny pogląd. Ten obiekt jest chroniony ze wszystkich stron wysokimi murami, jak poprzednio, był uważany za twierdzę. Obecnie zamek jest miejscem gromadzenia turystów i pielgrzymów. Wnętrze budynku jest wyraźnie oddaje erę średniowieczną.

Większość wartości historycznej uczynił kościół San Roma. Fasadę zdobią mozaiki i freski. Turyści mogą spędzić czas spaceru wokół wewnętrznego ogrodu. Wygląd kościoła charakteryzuje kłopotliwe, bo wcześniej służył jako twierdza ochronnej. Jest on położony w niewielkiej odległości od pięknego wybrzeża Morza Śródziemnego.

Wieża San Juan – atrakcja, która znajduje się na szczycie góry. Pełniła funkcję twierdzy obronnej z hiszpańskiego najazdu cudzoziemców. Dziś wieża jest dziedzictwo kulturowe miejscowości, ze wspaniałym widokiem na całe wybrzeże.

Church of St Vincent to ruiny, choć kościół nadal w posiadaniu służyć. Turyści mogą odwiedzić małą kaplicę. A wygląd budynku jest przykładem sztuki gotyckiej.

Na wybrzeżu znajduje się mały kościół – katedra Mariacka, co jest bardzo kosztowne dla mieszkańców. Pomijając fakt, że świątynia jest miejscem świętym i lokalnym mieszkanie, jest nadal uważane za wartości historycznej. Budynek został wzniesiony w 15 wieku. Dziś jest otoczony przez ogrody, parki i cieniste aleje.

Istotnym miejscem jest nowoczesnym Kataloński klasztor Montserrat. Budownictwo jest najbardziej niesamowite i tajemnicze wśród turystów. Przejażdżki formacje skalne przypominają duże, fantazyjne an_2. Duża powierzchnia tym nieznanym miejscu jest wyposażony w ścieżkach kablowych dla ułatwienia ruchu. W głębi górskich skałach klasztoru benedyktynów. Budynek ten przetrwał atak francuskich zdobywców. Dziś jest największym miejscem spotkań dla pielgrzymów z całego świata. Na terenie mieszka mnichów i gości zakwaterowanych w hotelu. Główną atrakcją dla wielu turystów – rzeźba „Czarnej Madonny”, który jest przechowywany wewnątrz budynku. Hill, gdzie jest klasztor, mieszkańcy za święte. Wiele z nich pochodzi z powrotem do kłaniać i powiedzieć modlitwę.


Powrót do spisu treści

Pamiętne miejsca i okolice

Atrakcje w doskonałej lokalizacji na wybrzeżu Morza Śródziemnego są wszędzie. Hiszpański an_5 Costa Brava wita gości malowniczej przyrody, egzotycznych miejscach, z których każdy jest impregnowana z duchem czasów średniowiecza. Zabytki i gatunków rozrywkowych można znaleźć wszędzie.

Ogród botaniczny Świętej Klotyldy – jedno z tych miejsc. Ogród uderza wszystkich gości z jego luksusowe i bogate widokami. Ogromna powierzchnia usiana jest upraw warzywnych, rzeźby ogrodowe, fontanny, chodniki, stawy. Park tematyczny zaprojektowany w stylu renesansowym. Jest to wspaniałe miejsce stworzone na cześć żony słynnego markiza. Każdy szczegół jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach. Studiowanie na ogród, goście mogą odpocząć i spędzić czas.

Innym wyjątkowym miejscem na ziemi hiszpańskiej jest uważany Marimurta Garden. Ten ogród botaniczny zebrał na swoim terytorium są różne rodzaje kolorów, szeroki wybór kaktusów. Każda roślina została podpisana dla wygody użytkowników. Jest to prawdopodobnie jedna z największych ogrodów, nie tylko w Costa Brava, ale także w Europie.

Fani kaktusy na pewno trzeba odwiedzić Costa Brava. Jest tam tylko w Ogrodzie Botanicznym Pina de Rosa, najbogatszy z tych szklarni roślin. Są one przywiezione z różnych krajów i kontynentów. W ogrodzie, turyści mogą cieszyć się widokiem kwitnących kaktusów. Poza tym, w parku istnieją inne niezwykłe rośliny.

Dla tych, którzy przyjeżdżają do Hiszpanii tylko ze względu na wakacje na morzu, to byłoby bardzo interesujące rezerwat morski. Medowie Wyspy znajdują się w pobliżu miejscowości Estartit. W tym cudownym miejscu można podziwiać niezwykłe flory i fauny. Okolica jest bogata w niektórych rodzajów zwierząt egzotycznych. Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu będą mogli uprawiać sporty wodne: nurkowanie, kajak, podróż na łodzi i jachtów, skuterów. Archipelag jest uważane za wyjątkowe miejsce, gdzie zachowały charakter środowiskowy.

Znaczące miejsce wśród hiszpańskich wsi w Costa Brava jest Peralada. Turyści często przychodzą do kraju, aby odwiedzić centrum kulturowe i historyczne. Na terenie zebranych historycznych zamków, zabytków i ogrodów. Różne gwiazdy i przedstawiciele życia kulturalnego przyszedł do tej wsi. A winnic w rejonie zadziwi gości z jego wielkością i pięknem.


Powrót do spisu treści

Rodzinne wakacje na wybrzeżu

Niektórzy turyści odwiedzają Hiszpanię z dziećmi. Po tym wszystkim, klimat w kraju jest korzystna dla rodzin. Nowy wrażenia wielkości zostanie zapamiętany na całe życie. Zabytki architektury w Costa Brava zachwyci odwiedzający zobaczyć.

Na przykład, para dojść do pomnika żoną marynarza. Ta rzeźba z brązu znajduje się w pobliżu plaży, na skalistym terenie. Jest symbolem miasta Lloret de Mar. Rzeźba może być wyraźnie widoczne z brzegu, a marynarze, ona z zadowoleniem jego wyciągniętą rękę.

Costa Brava jest bogaty w rozrywki dla wszystkich grup wiekowych. Water World Water Park jest nowoczesnym ośrodkiem turystycznym na wybrzeżu. Wonderful world wody, otoczone ze wszystkich stron przez piękne flory hiszpańskich. Kilka baseny, trampoliny, tereny rekreacyjne, najwyższa wieża na świecie – wszystko to jest tak atrakcyjny dla turystów.

Rodzinną wycieczkę do Hiszpanii będzie sukcesem, jeśli turyści odwiedzą Muzeum Zabawek. Tysiące okazów i artefakty wyświetlane w muzeum. Większość próbek kiedyś należał do znanych ludzi Katalonii. Wrażenia morskie, radość dzieci dadzą kopie lalek, żołnierzy, samolotów i innych prac. Rzadkie próbek zabawek, przedstawiony na zdjęciach lub pocztówek, zaskoczy nawet koneserów historii.

Podróżnicy, którzy przychodzą do Costa Brava z dziećmi, to będzie ciekawe do odwiedzenia delfinów Marineland. Na dużym obszarze znajduje się park wodny, rozrywki, ciekawa prezentacja, tereny rekreacyjne. Morskie życie pokaże spektakularne wydarzenie. I mnóstwo zjeżdżalnie, baseny, labirynty zadowoli osoby starsze. W parku wodnym można dostać pamiątki.


Powrót do spisu treści

Ośrodek Morza Śródziemnego jako wartości historycznej

Scenic ośrodek Costa Brava zdobią liczne kościoły, an_2 i klasztory. Każdy zamek ma swoją własną niepowtarzalną historię. Miejscowi są przekazywane z pokolenia na pokolenie tradycji i cech charakterystycznych budynków. Nawet ci, którzy ledwo przeżył elewacji.

Costa Brava odzwierciedla całą wspaniałość i moc zasobów naturalnych. Będąc kiedyś na pięknym, słonecznym wybrzeżu turyści są tu wracać znowu i znowu. Po tym wszystkim, za każdym razem hiszpańska Katalonia została przedstawiona w nowym świetle. Niekończące się połacie, skaliste klify, czyste wybrzeże, bogactwo zabytków i atrakcji – wszystko to pozostawia trwały ślad w sercach gości. Widząc świetności architektonicznej kraju, można zrozumieć jego historię, życie i tradycje ludu.

load...