Hercules Dieta: Porady dla utraty wagi

Zawartość:

Walka z otyłością – plagą naszych czasów. Jakie sztuczki nie idź grubych ludzi schudnąć. Oni dokładnie liczyć kalorie spożywane, zatrzymajcie się w kolację, wypić tabletki odchudzające, potu w saunie i torturować się w salach gimnastycznych. Jednak żadna z tych metod nie sprawiają, że długo oczekiwany efekt. Kilka utraconych kilogramów bardzo szybko powrócić do swoich zwykłych miejscach, a ludzie znowu zaczynają szukać sposobów, aby pozbyć się znienawidzonego wagi. Według podobnego schematu, większość ludzi schudnąć tak długo, jak zapoznać się z herkulesowe diety.
Powrót do spisu treści

load...

Użyteczne właściwości płatków owsianych

Korzyści z kaszy Herculean napisany dużo literatury. Wiemy z dzieciństwa, że ​​ten, kto go spożywa regularnie wyrośnie silny i zdrowy, jak mityczny bohater Herkules. Ta owsianka jest tradycyjne śniadanie angielskie. Dziś w płatkach Hercules patrzeć nie tylko jako serdeczny i zdrowej żywności, ale także jako produkt, który w krótkim czasie, można szybko pozbyć się kilku dodatkowych kilogramów. Owies diety dla utraty wagi, zaleca się wybór dietetyków, wypuszcza tygodnia do 7 kg. Skuteczność diety zależy od tego jak wiernie podążać za nią.

Płatki Hercules wykonane z pełnych ziaren owsa. Dzięki specjalnej technologii wytwarzania, które są oparte obejmuje sprzątanie, gotowanie na parze i spłaszczenie owsa uzyskano półfabrykatów produkt w postaci płatków owsianych, z których kilka minut można gotować smaczne i zdrowe owsiankę. Hercules jest bogatym źródłem błonnika, a to sprawia, że ​​jest to doskonały produkt dietetyczny. Węglowodany stanowią płatki owsiane, mają niski indeks glikemiczny, co oznacza, że ​​są one wchłaniane przez organizm powoli i nie podnosi poziomu cukru we krwi. Regularne spożywanie herkulesowej owsianki pomaga obniżyć poziom cholesterolu.


Powrót do spisu treści

Ciężka wersja Herculean dieta

Jak można stracić na wadze za pomocą Herkulesa? Istnieją dwie wersje tej diety oparte na tym produkcie. W pierwszym przypadku, dieta obejmuje żywność sam chude owsiankę na tydzień. Hercules kasza są niezbędne do przygotowania następującej receptury: płatki 3 łyżki wlać 250 ml wrzącej wody i odstawić na 10 minut. W razie potrzeby, może być trochę owsianki zagotować na małym ogniu. Dodaj danie sól, cukier, masło i inne składniki zabronione. Wartość energii na porcję wytworzonego posiłków diety ogółem 120 kcal.

load...

Hercules owsianka na wodzie należy jeść za każdym razem mieć uczucie głodu. Oprócz korzystania z owsa w ciągu dnia to jest bardzo ważne, aby pić dużo płynów, jak to możliwe. Może to być woda mineralna, herbata zielona niesłodzone lub napary ziołowe. Soki, napoje owocowe, mocna kawa nie jest zalecane w diecie. Z odpowiednim zachowaniem w diecie utraty wagi dla każdego dnia aż do 1 kg. Dzięki skutecznej redukcji masy ciała od czwartego dnia mogą być zawarte w diecie dawce 1-2 zielonych jabłek. Owies dieta odnosi się do grupy mono-niezrównoważonej diety, nie może stanowić ludzkie ciało ze wszystkich ważnych substancji, a więc siedzieć na nim dłużej niż jeden tydzień jest niemożliwe.


Powrót do spisu treści

Natrętne diety opcja na bazie zbóż herkulesowych

Nie każdy jest w stanie wytrzymać długo w świeżych płatków owsianych. Jeśli obserwować trudne dieta jest trudna, można spróbować schudnąć na bardziej oszczędnych diety. Lekka wersja Herculean dieta polega na dodaniu do diety innych produktów. Podobnie jak w pierwszym przypadku, owies można wytwarzać bez dodatku cukru, sól i tłuszcz. Jednakże, owsianka może być słodzony z łyżeczką miodu i dodać do niej trochę na parze suszonych owoców. Dzięki tej metodzie przygotowania wartości energetycznej gotowego naczynia wzrośnie i wyniesie około 200 kcal. Oprócz miodu i suszone owoce, utraty wagi osoba może stać na konsumpcją produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu i nie-słodkie owoców. Sparing wariant dieta pozwala na jeden tydzień, by stać się łatwiejsze do 4-6 kg.

Śniadanie Herculean dieta powinna być zawsze owsianka. Zamiast suszonych owoców w nim, można dodać pół shabby kwaśne jabłko lub malin 10. Na obiad, można zafundować sobie płatki owsiane, smakowe z kilkoma łyżkami jogurtu lub jogurtu, a podczas wieczornego posiłku jest dopuszczalne sezon odtłuszczone mleko kaszka. Jeśli w między głównymi decyzjami żywności będą mamić uczucie głodu, pomaga przezwyciężyć marchewkę lub jabłko. Nie powinniśmy zapominać o piciu wystarczająco dużo czasu: woda, zielona herbata, a napar z biodra róża, pity w dużych ilościach, by dobrze z pragnienia i uzupełnienia braku płynu w organizmie.

Przestrzeganie diety i osiągnąć pewien efekt – to tylko połowa sukcesu. Jest bardzo ważne, aby skonsolidować wyniki, aby dowiedzieć się, jak wydostać się z diety. W pierwszych dniach po diecie powinny unikać spożywania napojów alkoholowych, wyrobów cukierniczych, piekarniczych i smażonych potraw. Podstawą pożywienia powinny być owoce, jagody, warzywa, różne zboża, nabiał, ryby i chude białe mięso. Mimo wyjątkowych korzyści z płatków owsianych, Herculean diety dla utraty wagi nie powinny być nadużywane. Dietetycy radzą, aby usiąść na nim nie więcej niż raz na 4 miesiące. Ale jeść płatki owsiane na śniadanie każdego ranka, można przez cały czas.

load...